Autor Wątek: 2009-05-11 Delve War Update  (Przeczytany 10484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
2009-05-11 Delve War Update
« dnia: Maj 12, 2009, 00:04:58 »
widzę, że w ostatnich dniach sporo szpilek Goonów spadło w 49-. jaka jest sytuacja na tym froncie?
Moderatorzy na drzewo!! :D

Nashir

  • Gość
2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2009, 00:24:17 »
Oprocz szpilek ktore mielismy w 49- nic wiekszego sie nie dzieje. Kenny probuje pos spamowac systemy z highendami (czyzby iski sie konczyly ?). Jakies tam bitki byly ale w sumie nic specjalnego. Pospadalo troche capsow naszych, dzis troche ROL'owych. Wojna pozycyjna~

W Period basis jedynie tika czasomierz do spadku konstelacji sov4 executive outcomes i KIA zajmie cale PB.

Z innych rzeczy moge powiedziec ze konstelacja nol ma stacje sov4 ktora jest hm-, zrzucilismy kolejnego outposta gdzies w zachodnim delve ot tyle.

JimmyBrownie

  • Gość
2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2009, 00:29:15 »
nudy, nudy, nudy.. :)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2009, 01:47:43 »
KIA nie za bardzo sobie radzi z sąsiadami i dostaje wciry dzień po dniu.

Dziś GSowy gang próbował wspomóc KIA, skończyło się źle dla GSu.

Poza tym w 49 nie ma już ani jednej szpilki GS, ofensywa Superfriends idzie dalej. Czyżby GS się iski na kolejny pos spam kończyły?

Razor dostał mocno od TRI i znów nie jest pewne, czy nie wróci na północ (tak jak to TCF zrobiło).
Cała prawda o moim graniu...


Totalizator

  • Gość
2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2009, 07:10:50 »
KIA nie za bardzo sobie radzi z sąsiadami i dostaje wciry dzień po dniu.

Dziś GSowy gang próbował wspomóc KIA, skończyło się źle dla GSu.

Poza tym w 49 nie ma już ani jednej szpilki GS, ofensywa Superfriends idzie dalej. Czyżby GS się iski na kolejny pos spam kończyły?

Razor dostał mocno od TRI i znów nie jest pewne, czy nie wróci na północ (tak jak to TCF zrobiło).

Mógłbyś napisać ten sam post słowo w słowo miesiąc temu i dwa miesiące temu też. Niech to będzie najlepszym komentarzem jak to "idzie dalej" ofensywa tzw. Superfriends.

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2009, 08:13:47 »
Razor dostał mocno od TRI i znów nie jest pewne, czy nie wróci na północ (tak jak to TCF zrobiło).

Razor dostal mocno od TRI ? Tzn, stracili jakies systemy ? Stacje ? POSy ?

Bo mnie sie jednak wydaje, ze to tylko 5 idiotow stracilo mothershipy, ktore i tak sie do niczego nie nadaja wiec zadna roznica czy sa zadokowane (lol) czy tez sa juz tylko wspomnieniem na killboardzie ;)

Jedyne straty jakie odniesli to straty w morale.

Straszny

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2009, 09:08:43 »
jaki damage control

GS traci szpile, capitale - nuddy panowie, NO NIC SIE NIE DZIEJE... Razor traci supercapitale - nie nie - to tylko paru idiotów, przeciez to nie szpile  :2funny:

a wszystko toczy sie dalej, ale za to wypas czyta sie taką propagande  :2funny:
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 10:15:02 wysłana przez Scaryman »

gosti

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2009, 09:17:22 »
^^

Wlaczylem influence map sobie, po miesiecznej przerwie. Cos wiekszych zmian nie widze.  ::)

Sammani

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2009, 09:54:31 »
To jestes slepy!

exe zniklo z mapy ;]

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2009, 10:30:02 »
Kwadracik z bufu też. ;)

gosti

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2009, 10:30:30 »
O faktycznie, jakas taka mala plamka zostala tylko :p
Ale kto by sie tam o nich martwil :)

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 12, 2009, 11:01:19 »
jaki damage control

GS traci szpile, capitale - nuddy panowie, NO NIC SIE NIE DZIEJE... Razor traci supercapitale - nie nie - to tylko paru idiotów, przeciez to nie szpile  :2funny:

a wszystko toczy sie dalej, ale za to wypas czyta sie taką propagande  :2funny:

<cut> Razor nie stracil supercapitali w delve - padlo pytanie o delve.

Dziwne zebysmy nie stracili szpilek kiedy system jest 24/7h cynojammowany w 49-. No i jakos nie widze zebysmy tracili szpilki poza 49-. W tym poscie nie bylo zadnego damage control.

Trwa pos war na calego, zadnych spektakularnych bitew nie ma na chwile obecna. Kenny spamuje systemy z high endami - my je cynojammmujemy i zabijamy szpilki~~ faktycznie WARTE informowania - pos war.

Jednak rozumiem ze Twoja Mistrz i Wladca potrzebuje jakiegos sukcesu zeby ciagnac te morale do przodu~~~~.

Mógłbyś napisać ten sam post słowo w słowo miesiąc temu i dwa miesiące temu też. Niech to będzie najlepszym komentarzem jak to "idzie dalej" ofensywa tzw. Superfriends.

Cicho psujesz nasze damage control~~.

_
Wjazdy personalne w dziale obok tutaj dyskutujemy o Delve - Yogos
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 12:17:07 wysłana przez Yogos »

partridge

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 12, 2009, 14:06:35 »
Moze maly Update:
49-UGU nie ma zadnej Goonsowej Wiezy
Dzisiaj podobno po DT Goonsi traca dwa systemy w Querious ZAU i P4
IY1 i Q2 sa spamowane i jak na razie zadne POS'y tam nie spadly w przeciagu dwoch dni (nie chce mi sie sprawdzac czy to prawda)
Po ostatniej wtopie w US TZ GS nie widac za brdzo oporu.
Odnosnie PB to zostalo jak zwykle oddane bez wiekszych walk. Dlaczego? bo tak  juz zawsze jest z tym PB" pewnie za jakis czas KIA zrobi powtorke z historii i odleci z tego regionu tak jak ostatnio : :diabeł:

5 Razorowych Matek padlo wczoraj w Branch w EQI (SOV4) wszystkie matki byly wlasnoscia X-Trading czy cos takiego. Ex Korporacji Mostly Farmers a przed tem o ile sie nie myle "najpotezniejszego" Alliancu Dusk and Down.

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 12, 2009, 14:18:01 »
Moze maly Update:
49-UGU nie ma zadnej Goonsowej Wiezy
Dzisiaj podobno po DT Goonsi traca dwa systemy w Querious ZAU i P4
IY1 i Q2 sa spamowane i jak na razie zadne POS'y tam nie spadly w przeciagu dwoch dni (nie chce mi sie sprawdzac czy to prawda)
Po ostatniej wtopie w US TZ GS nie widac za brdzo oporu.

Szkolda ze nie wspomniales ze o ostatniej wtopie US TZ ktorym jest zreinforcowanie calego OGY- ale co ja moge wiedziec. Inna wazna rzecz nie wspomniana to zatrzymanie Waszej kolejnej ofensywy na stacje z systemem w i1y- no i pos spam w waszym wykonaniu w q2- wciaz trwa~~

P4- ZAU- to systemy majace high endy. Jak zajmiecie te moony mozemy mowic o stracie.

POS war all the way.

Goomich

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 12, 2009, 14:37:48 »
Szkolda ze nie wspomniales ze o ostatniej wtopie US TZ ktorym jest zreinforcowanie calego OGY- ale co ja moge wiedziec.

Mógłbys wiedzieć, ze reinfosowanie wież, to tylko pause butan, do własciwego pew pew. BTW ile tych wież strąciliście?

Inna wazna rzecz nie wspomniana to zatrzymanie Waszej kolejnej ofensywy na stacje z systemem w i1y-

To powstrzymanie polegało na tym, że my was trzymaliśmy na gejtach, a logistyki naprawiły POSy. :P


 no i pos spam w waszym wykonaniu w q2- wciaz trwa~~

O, te POSy też już spadły?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 15:24:40 wysłana przez Mona X »

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 12, 2009, 15:34:12 »
Mógłbys wiedzieć, ze reinfosowanie wież, to tylko pause butan, do własciwego pew pew. BTW ile tych wież strąciliście?

Pewno zadnej bo wychodza z reinforce jutro - ale to powinienes wiedziec.
Cytuj
To powstrzymanie polegało na tym, że my was trzymaliśmy na gejtach, a logistyki naprawiły POSy. :P

Z tego co wiem razor cos puscil z dymem, a ja uzywalem jump bridge zeby sie tam dostac swego czasu.

Cytuj
O, te POSy też już spadły?

Nigdzie nie napisalem ze jakies posy spadly w q2, ale z tego co widze w ramkach i notatkach gsol to cos tam sie dzieje v0v

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2009, 16:02:40 »
jaki damage control

[...]

a wszystko toczy sie dalej, ale za to wypas czyta sie taką propagande  :2funny:

Nie no Scary... kaman... :)

Goscie wtopili 5 bezuzytecznych statkow na polnocy, nie braly one zadnego udzialu w wojnie. Jestem przekonany, ze z tego wlasnie powodu RZR odleci sobie z poludnia.

Wzmocnic ich to na pewno nie wzmocni, ale zeby od razu z wojny sie wycofywac ?

Ja mysle, ze propagande to moge sobie uprawiac na wewnetrznym forum MM a nie na forum gdzie kazdy i tak wie swoje. I tym sie roznimy bracie. ;)

Straszny

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 12, 2009, 16:37:36 »
fascynuje mnie jak daleko nadinterpretujecie kazdy post, heh.
Czy ja napisałem że sojusz przez idiotyczną wtope wycofa sie z wojny? Na pewno siara długo za nimi sie będzie ciągnąć  (ejj to nie ci od tych 5 MSÓw? tak , to ci sami ... ups ) i obniża to fajnie morale przeciwnika. Nic więcej.


A w delve-war przepychanka posowa w najlepsze i w sporym natężeniu, tylko widzę ze ponosimy (odpukać w niemalowane - bo pewnie jak tak napisałem to zaraz jakiś caps spadnie  :laugh:) póki co dużo mniejsze straty niż nasi przeciwnicy ;).
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 17:12:12 wysłana przez Scaryman »

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 12, 2009, 17:13:23 »
fascynuje mnie jak daleko nadinterpretujecie kazdy post, heh.
Czy ja napisałem że sojusz przez idiotyczną wtope wycofa sie z wojny? Na pewno siara długo za nimi sie będzie ciągnąć  (ejj to nie ci od tych 5 MSÓw? tak , to ci sami :2funny: ) i obniża to fajnie morale przeciwnika. Nic więcej.

Napisales, ze uprawiam propagande a przeciez masz takie samo zdanie na ten temat jak ja. :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 12, 2009, 18:00:34 »
 :admin:
Panowie poprosimy więcej o Delve a mniej o tym kto ma większą tube propagandową.

Fajnie się wątek rozwijał, nie chciałbym ciąć postów do offtopa czy coś.

_
Mod faszysta Yogos

KennethWolf

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 12, 2009, 20:17:50 »
Może jakieś podsumowanie? Z mojego punktu widzenia:
Front Delve: W rękach Superfriendsów tylko 1-smeb, spadł sov jakiś Drunk and Stoned w pokecie obok 1-smeb, tylko czy to działanie NC czy SF a może sami zdjęli posy w obawie o nie? :)
SFy spokojnie mogą latać po przestrzeni NPC w okolicy KFIE/PR- w Delve i lata sporo gangów po całym Delve(a przynajmniej latało do niedawna), M0O przeszło w ręce MM po sporym pykaniu to w jedna to w drugą stronę.
Front Period Basis: EXE odzyskało sov w 3 systemach w tym jednym MMowym, ciekawe czy to konkretna zaplanowana akcja i zapowiedź czegoś więcej? BUFU zeszło z mapy tak samo jak Frontale systmy zajęte głównie przez KIA i ZAF jeden przez GS, wydaje się że front w PB padł choć ciekawi mnie ten sov w tych 3 systemach.
Front Querious: BUFU zyskało sova w 8QT, RKZ w P4-, TV8, ZAU, NU4, Frontal Impact w ES-, EXE w A0- i Z-X, CIC straciło 4-G, a S-W K-Z za to NC (RZR) zabrało S-W 1M4, GS zyskal W-I oraz C-7. Walki przeniosły się już z 49- w inne rejony NC nie udało się odbić go ale też i SF nie udało się zdobycie H74. Ogólnie POS war w najlepsze, choć Mittani pisał że GS zdobył większość księżyców r64 i RKZ zostały tylko 4... nie latałem przez ostatnich parę dni ale wcześniej nie było aż takich problemów z przelotami, w pierwszej fazie inwazji było znacznie wiecej kamp i ciężko było się poruszać by nie wpaść na bańki NC, tak czy siak jest sporo fajnego pew-pew.

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 12, 2009, 20:59:53 »
Może jakieś podsumowanie? Z mojego punktu widzenia:
Front Delve: W rękach Superfriendsów tylko 1-smeb, spadł sov jakiś Drunk and Stoned w pokecie obok 1-smeb, tylko czy to działanie NC czy SF a może sami zdjęli posy w obawie o nie? :)

O dziwne to byl jakis farmerski korp ktory postawil sobie cynojammer. Smieszny fakt ladowali amunicje dreadem (hehe). Duza szpilka z 12 cruise batteries. Ogolnie bylo duzo smiechu jak polecielismy zabijac jammer i ta szpilke.


Cytuj
Front Period Basis: EXE odzyskało sov w 3 systemach w tym jednym MMowym, ciekawe czy to konkretna zaplanowana akcja i zapowiedź czegoś więcej? BUFU zeszło z mapy tak samo jak Frontale systmy zajęte głównie przez KIA i ZAF jeden przez GS, wydaje się że front w PB padł choć ciekawi mnie ten sov w tych 3 systemach.

Nie da sie zdobyc sov3 odrazu. Mysle, jak juz maja sov1. Czekamy az spadnie sov4 z stacji i executive outcomes znika z mapy

Cytuj
Front Querious: BUFU zyskało sova w 8QT, RKZ w P4-, TV8, ZAU, NU4, Frontal Impact w ES-, EXE w A0- i Z-X, CIC straciło 4-G, a S-W K-Z za to NC (RZR) zabrało S-W 1M4, GS zyskal W-I oraz C-7. Walki przeniosły się już z 49- w inne rejony NC nie udało się odbić go ale też i SF nie udało się zdobycie H74. Ogólnie POS war w najlepsze, choć Mittani pisał że GS zdobył większość księżyców r64 i RKZ zostały tylko 4... nie latałem przez ostatnich parę dni ale wcześniej nie było aż takich problemów z przelotami, w pierwszej fazie inwazji było znacznie wiecej kamp i ciężko było się poruszać by nie wpaść na bańki NC, tak czy siak jest sporo fajnego pew-pew.

Dokladnie tak jak napisal Mittani. SF zaczelo spamowac systemy z highendami~~. POS war na wynudzenie przeciwnika niestety tak to widze.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 21:04:59 wysłana przez soulscream »

myst1q

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 12, 2009, 22:09:54 »
jeszcze ja dokonam malego "update'u" (a raczej wypowiedzenia opini):

sprawa wyglada tak, ze banda blobbersow razem z great blob community traca statki mowiac, ze przeciwnicy maja wiecej losow (chcialbym przypomniec, ze cena jednego rifter z fitem to 1mil a haca z fitem+rigami to 150mil+ ) niz oni sami, co jest kompletnym bullshitem, niemowiac juz o tym, ze fejluja na kazdym kroku nie tylko w obronie ale i ataku.

ofensywa na samo 49- ( i to jeszcze nieskonczona ! ) trwajaca.. erm... dwa miechy? to nieco za dlugo. w takim tepie zejdzie sie rok nim goonsi straca sova w delve i pobliskich systemach.

bob mam zalamke albo iskowa albo moralna, gdyz floty wystawiane przez niego sa bardzo skromne w porownaniu do tych ktore wystawiaja jego przeciwnicy.

patrzac na teraz glowna sila w tej wojnie niejest bob... 'other more or less useless alliances' ktore molle tak chetnie pominal na liscie przydatnych aliansow GBC.

glowna sila przeciwko goonom -jakby niepatrzac- sa ci ktorzy maja w dupie delve. mowie tutaj o sys-k, a-team, atlas i mniejsze spolecznosci, ktore pominalem, gdyz ich wypisanie zajelo zbyt duzo miejsca.

niewiem co porabia bufu. podobno robia jakies roamy, lecz jak solo przelecialem ceptorem przez delve, querios i pb szlakami z mojej poprzedniej wyprawy w tamte rejony w 'ishkur of death', to napotkalem pelno ludzikow zabijajacych npce. czy tak wlasnie ma wygladac silna ofensywa bob?
Cytat: mol z szafy
we will kill you
Cytat: mol z szafy
everyone else except us will kill you
fix ya post bro.

a co do Noob Community, Probably Losers i Gadatliwego Swarmu...
niema co gadac, o tym jak Tri. zjechalo matki rzr, gdyz jak sami powiedzieliscie zrobilo to Tri.
a teraz ogolniej...
jakim cude ta banda dala rade wsadzic w RF polowe 49- podczas NASZEGO prime time? (mowie o tym co bylo kilka dni temu).
czyzby bandzie blobowcow blob sie konczyl?

KennethWolf

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 12, 2009, 22:36:31 »
O dziwne to byl jakis farmerski korp ktory postawil sobie cynojammer. Smieszny fakt ladowali amunicje dreadem (hehe). Duza szpilka z 12 cruise batteries. Ogolnie bylo duzo smiechu jak polecielismy zabijac jammer i ta szpilke.
czyli wyście ich odstrzelili? :)
Cytuj
Nie da sie zdobyc sov3 odrazu. Mysle, jak juz maja sov1. Czekamy az spadnie sov4 z stacji i executive outcomes znika z mapy
wiem, dlatego ciekawi mnie dla czego odbijali te 3 systemy? może EXE będzie jednak próbowało choć trochę powalczyć?
Cytuj
Dokladnie tak jak napisal Mittani. SF zaczelo spamowac systemy z highendami~~. POS war na wynudzenie przeciwnika niestety tak to widze.
kicha, POS war jest nudny, wolę was spotkać w bitwie już nawet w mega blobie (choć wolę potyczki gangowe) niż latać tu i tam strzelając do posów albo pilnując carierów naprawiających posy :|
Cytat: mystiq
bob mam zalamke albo iskowa albo moralna, gdyz floty wystawiane przez niego sa bardzo skromne w porownaniu do tych ktore wystawiaja jego przeciwnicy.
raczej dołek morale no i jeśli nie uda się odbicie jeszcze kilku księżyców highendowych to mogą zacząć wpadać w dołek finansowy chociaż sojusz taki jak dawny BOB raczej ma spore zasoby a i gracze z dużym stażem tez mogą siegnąć głębiej do kieszeni (pytanie jest jak głębokie one są)
Cytuj

niewiem co porabia bufu. podobno robia jakies roamy, lecz jak solo przelecialem ceptorem przez delve, querios i pb szlakami z mojej poprzedniej wyprawy w tamte rejony w 'ishkur of death', to napotkalem pelno ludzikow zabijajacych npce. czy tak wlasnie ma wygladac silna ofensywa bob?
zobacz na nasz KB, chłopaki polują solo za dnia a popołudniem-wieczorem zwykle idzie jakiś większy roam po całym Delve/Querious
pozdrawiam
Piotrek
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 23:27:09 wysłana przez KennethWolf »

myst1q

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 12, 2009, 22:41:15 »
wiec w ilu systemach macie sov'a?

Straszny

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2009, 22:45:50 »
mystiq na privie - AAA to straszne lamusy i kerbiry
mystiq publicznie - AAA rządzi.

coraz fajniej  :2funny:

wieczny dylemat co zrobić z takim sojusznikiem ? (i nie, nie chodzi mi o całe AAA, które zawsze lubiłem ;) )

myst1q

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 12, 2009, 22:48:05 »
mystiq na privie - AAA to straszne lamusy i kerbiry
mystiq publicznie - AAA rządzi.

coraz fajniej  :2funny: :2funny: :2funny:

bo to sa kerbiry ;]
kerbiry z zebami

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 13, 2009, 07:49:51 »
czyli wyście ich odstrzelili? :)

Ogolnie to byl wielki spontan latalismy w nocy roam gangiem i nagle wpadlismy na pomysl rozwalenia tej szpilki.

fun fact naprawiali cynojammer drake'iem, myrma i czyms jeszcze rownie pomylonym

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 13, 2009, 08:47:25 »
P4- ZAU- to systemy majace high endy. Jak zajmiecie te moony mozemy mowic o stracie.
POS war all the way.
W odpowiedzi na cytate - http://evemaps.dotlan.net/system/P4-3TJ
Poza tym ofc nic sie nie dzieje ^^
Pozdro
Pimp

KennethWolf

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 13, 2009, 14:16:48 »
W odpowiedzi na cytate - http://evemaps.dotlan.net/system/P4-3TJ
Poza tym ofc nic sie nie dzieje ^^
Pozdro
Pimp
systemy mają nasz sov ale przeczytaj post Mittaniego w P4 jest jeden moon r64 goonsowy a w ZAU jest jeden RKZ i jeden Razorowy, to że mamy tam sov to nie znaczy że mamy te księzyce :( no i do tego jest to tylko sov1 a nie 3 czyli moga w kazdej chwili zrobić wjazd dredami postawić nasze szpile w rf i potem spróbować je rozwalić.

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 13, 2009, 15:28:31 »
systemy mają nasz sov ale przeczytaj post Mittaniego w P4 jest jeden moon r64 goonsowy a w ZAU jest jeden RKZ i jeden Razorowy, to że mamy tam sov to nie znaczy że mamy te księzyce :( no i do tego jest to tylko sov1 a nie 3 czyli moga w kazdej chwili zrobić wjazd dredami postawić nasze szpile w rf i potem spróbować je rozwalić.

W ZAU jest jeden GS jeden Razor.

W odpowiedzi na cytate - http://evemaps.dotlan.net/system/P4-3TJ
Poza tym ofc nic sie nie dzieje ^^
Pozdro
Pimp

Jak masz pisac glupoty to nie pisz.

KennethWolf

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 13, 2009, 17:19:07 »
zobaczcie na dzisiejszą mapę:
http://evemaps.dotlan.net/map/Delve/ZA9-PY
chyba kolejne kerbiry się zalęgły hahaha :)

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 13, 2009, 19:35:48 »
W ZAU jest jeden GS jeden Razor.

Jak masz pisac glupoty to nie pisz.

To znaczy, ze was sov spadl sam z siebie ?
Jestes zalosny delikatnie rzecz ujmujac podobniej jak cala wasza zbieranina  O0
Pozdro
Pimp

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-11 Delve War Update
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 13, 2009, 19:40:53 »
Czesc jestem Pimpeck Dzielny, latalem w sempiternus i bylem dzielnym i honorowym  kosmicznym wojownikiem smashkilla teraz jestem w c0ven a moj epeen wybija mi zeby.

Postuje kiepsko, a jak brakuje mi gruntu pod nogami to napisze jak ktos jest zalosny bo w systemie w ktorym GS i raz0r maja po highendzie spadl sov, ktory wcale im nie przeszkadza dalej ciagnac z tego zysku

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-13 Delve War Update
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 13, 2009, 20:29:06 »
Dobra jatka w OGY spadlo troche naszych carrierow, z tego co widze conajmniej 7 ale pewno kmy jeszcze splyna.

haha welp day

o widze juz 11 hjahahahahahahahah good work
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2009, 20:38:28 wysłana przez soulscream »