Autor Wątek: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's  (Przeczytany 37563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 18, 2009, 02:11:23 »
"Cioty z NC". Lubie jak sie czerwone pudeleczka irytuja. :)

Jak rozwalaliscie te 5 matek ostatnio, to tez wrzuciliscie na nie 5 matek ?

TRI nigdy nie wykorzystuje swojej przewagi liczebnej. Nigdy.
nie - wrzucilismy na nie zlew z kuchni i zawolalismy jeszcze 238190398102 capsow zeby skoczylo z nami

p.s - jak tam Bruce? smiesza mnie pozostalosci z jakiegos pvp'wannabe sojuszu ktory rozpadl sie i wszyscy pouciekali i pochowali sie w alliance'ach z NC ktore maja teran i nie trzeba o nic walczyc haha

myst1q

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 18, 2009, 05:04:03 »
@up a bit: niewazne czy local przekroczyl 800 czy nie. kmy pokazuja ze mieliscie przewage liczebna, i niema znaczenia czy bylo to przez cala walke czy przez pol. statki dolatywaly i bily zwiekszajac wasze szanse.

Cytat: skwier
mozemy sobie zawolac kogo chcemy, bo tak sie sklada, ze zbudowalismy koalicje zeby rozwalic najwiekszy naptrain w tej grze
a czy wy przypadkiem niejestescie najwiekszym naptrainem? o0
Cytat: skwier
A wy jestescie dzisiaj pirackim alajansem bez terenu, stukneliscie cos co bylo juz na tyle irytujace ze trzeba bylo zareagowac.
czyli masz im za zle, ze robia to co lubia i robia to dobrze? o0

horax

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 18, 2009, 07:06:25 »
Ale o co Wam znowu chodz? NC mialo przewage i ja wykorzystalo. Najzabawniejsze jest jednak to, ze NC mając w tej walce przewage 3:1 zadało podobny dmg co Tri/WN. To  jest fakt niezaleznie co pokazywal local, chary/statki na KB to te, ktore strzelaly. Zwyciestwo 'moralne' nalezy sie TRI, natomiast iskowe NC (loot). Anyway GJ Tri  O0
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 07:25:42 wysłana przez Aeon Horax »

Ajrunia

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 18, 2009, 07:53:35 »
Eh, napiszcie moze jeszcze z 10 stron placzu o blobach. Moze w ten sposob usuniecie to z gry?!
Hipokryci, ktozy raz blobuja, a potem placza, ze zostali zblobowani.
I hipokryci, ktorzy placza, ze sa zawsze blobowani, a potem blobuja.

Nie mozecie po prostu przyjac do wiadomosci, ze odbyla sie wielka bitwa, z ktorej fun zostal w duzej mierze popsuty przez ccp (co za ironia), napisac rzeczowy raport jak do tego doszlo i jak bitwa przebiegala, a nastepnie napisac sobie nawzajem gf na centrali? Nawet GS potrafi na koniec napisac gf od czasu do czasu.

Jesli NC lootowalo pole, to zwyciezca jest oczywisty. Jednak nalezy oddac Tri honor za podjecie walki przeciwko znacznie liczniejszemu przeciwnikowi, oraz za skutecznsc (co by nie mowic to straty sa podobne).
Jesli Tri podjelo walke swiadomie, wiedzac z jakmi liczbami bedzie walczyc, to ja im teraz kibicuje i trzymam za nich kciuki. I mam nadzieje, ze taich corpow i ally, ktore nie beda baly sie podjac walki przy stosunku 1:1 i wzwyz bedzie wiecej.

Pzdr i czekam na jakiegos rzeczowego posta...

Terion

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 18, 2009, 08:26:28 »
Cry me a river.

Typowe postowanie tri, napinka o mordowaniu capow, pozniej placz o bloby, przy wspominaniu o swojej boskosci. Jestescie banda ograniczonych ludzikow cierpiacych na przerost ambicji. Jak wspominalem o potencjalnym uzyciu 40 dredow w 2-6 do zabicia tytka od razu wyskoczyles, ze przylecialoby wam pomoc WN przy czym dodales ze my nie ruszamy sie bez plecow. Nie moj problem, ze NC jak trzeba dziala wspolnie i sobie z tym nie radzicie. Nie mozesz sobie poradzic to przestan ujadac jak kundel i wracaj handlowac do jita.

Tri to taki zabawny szczeniaczek, ktory dostarcza zabawy, ale jesli zaczyna srac po katach czy gryzc zaczyna i zaczyna byc to irytujace to dostaje kulke.
Przejrzyj na oczy cioty z tri to co najwyzej potrafia smackowac local, disbandowac sie. Maja problem nawet z rzeczami tak prostymi jak liczenie i wyciaganie oczywistych faktow. Klapki z oczu, mniej propagandy i moze wyjdziesz na prosta.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 18, 2009, 08:27:27 »
  Lol wszyscy wiedzą, że NC przegrywa z TRI zazwyczaj pod względem ilości SP, i zawsze pod względem ego. Jakoś trzeba to skontrować. Wszyscy wiedzą też, od jakichś 3 lat, że jak chcesz fair fight- nie lecisz na północ. Atlas to zrozumiał, Aggression to zrozumiało, Minor Threat to zrozumieli, a wy ciągle wchodzicie na mecz Legii, drzecie się "Hej, cioty", i dziwicie się, że kończycie wydymani  ::)

Cytuj
Jesli Tri podjelo walke swiadomie, wiedzac z jakmi liczbami bedzie walczyc, to ja im teraz kibicuje i trzymam za nich kciuki.

  Tri nie podjęło walki, tylko rzuciło wyzwanie. To jest kluczowa różnica. Jeżeli ktoś się broni, i staje outnumbered 3:1, to, cholera, nie fair. Jeżeli ktoś się rzuca na koalicję, atakuje jej dobra, i myśli, że zasługuje na fair fight, to robi z siebie pośmiewisko.

  Btw, LK, jak to sobie wyobrażasz? NC zbierze 3 floty, 700 osób, i FC będzie mówił "ok, wszyscy szkoci, szwedzi, norwegowie, niemcy, włosi i węgrzy won, bo mamy za dużo liczb"?

Zbulu

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 18, 2009, 08:42:33 »

  Btw, LK, jak to sobie wyobrażasz? NC zbierze 3 floty, 700 osób, i FC będzie mówił "ok, wszyscy szkoci, szwedzi, norwegowie, niemcy, włosi i węgrzy won, bo mamy za dużo liczb"?

Nie wiem może ja inaczej czytam ale on nie narzekał że było was 3 razy tyle tylko naśmiewał się że pomimo przewagi straty były podobne. On nie wytykał wam liczb tylko ułomność IMHO.
To musiała być niezła bitka. Gratki dla obu stron i oby więcej takich.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 18, 2009, 08:46:23 »
Cytuj
On nie wytykał wam liczb tylko ułomność IMHO.


Cytuj
owszem, whinuje bo cioty z NC nie potrafia walczyc  stosunku 1:1 albo 2:1 tylko musza miec przynajmnie 3x wiecej osob zeby nawizac walke :>

Ok, napiszę coś jeszcze, żeby nie było, że operuję samymi cytatami.

Terion

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 18, 2009, 09:03:48 »
Tri pewnie zalozylo, ze NC nie bedzie sie bawic takimi silami i chcialo sobie postrzelac majac przewage w capsach. Nadziali sie wiec placza.

Skwiercpur

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 18, 2009, 09:22:55 »
roznica polega na tym ze my jak wpupimy to przyznajemy to. chlopakom z tri cos takiego nie przejdzie przez gardlo.

sorry lk rozumien ze sie zdenerwowales wczoraj. Wyciagasz pochopne wnioski, tak miedzy nami gralem w eve 2003-2004. Ale wiadomo jak juz brakuje argumentow to mozna zdysowac kogos na podstawie wieku toona . :) No gratuluje...

Dla osob postronnych: Morsus Mihi (i 5 innych alajansow) jest na poludniu walczac z ex-bobem/kennym/aaa/coven/bufu/7327849 innych petow/i jeszcze kilka klastrow naptrejnow. Tri atakujace nasze moony jest niuansem, przeszkadzaczem ktory trzeba szybko zalatwic bo nie jest meritum sprawy. Meritum sprawy to teatr poludniowy. Chcecie naszej atencji? Sorry ale jestesmy w pracy bedziemy po siedemnastej w domu.

Po prostu robcie sobie dalej te pleksy w venal, jeszcze troche czasu macie na spokojne kerbierzenie, a potem wiadomo co bedzie.

Ehh eve jest takie niesprawiedliwe.... Elitarni wojownicy nie moga zablysnac.... Kontraktuj twoj stuff do mnie prosze.


jezeli juz ochlonoles to GF
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 09:30:17 wysłana przez Skwiercpur »

gosti

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 18, 2009, 09:32:27 »
NC zadalo wieksze straty. NC lootowalo pole walki.
Nie ma co sie unosic w ochach i achach i jeczec na liczby. Taka gra.

Ale zeby post nie byl taki smutny:
Swoja droga fajny bulwers LoveKebab. Kiedy disbandzik?  :2funny:

Goomich

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 18, 2009, 10:21:23 »

Ok, napiszę coś jeszcze, żeby nie było, że operuję samymi cytatami.

Twój punkt będący?

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 18, 2009, 10:41:52 »
Wlepiłem same cytaty na początku, nie chciałem, żeby tak goło wyglądało.

Straszny

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 18, 2009, 10:47:16 »
eee teraz to troche mniej mi sie podoba reakcja TRI - wiadomo że są lepsi w SP i w walkach capitali i w 1:1 praktycznie wygrają z NC 90% walk... ale nikt z EVE nie robi pola na rycerskie pojedynki (poza fajnymi zabawami na umawianym 1 vs 1 w klasycznych statkach), więc NC pokazało pazur, dało rade zebrać dużo więcej w jednym miejscu i postawić się bardziej doświadczonym ale zbyt pewnym siebie "WhiteTri" . Wiadomo że wielkie sojusze w niedzielę mają bardzo wysoką partycypację i są w stanie wystawić sporo więcej niż w tygodniu. Tri zaryzykowało a NC to wykorzystało.

Gratki NC za logistykę i konsekwencję i za zlootowanie pola walki, gratki TRI że nie odpuściło bitwy i zadało spore straty (co mnie osobiście bardzo interesuje  :D) i zapowiada dalszą walkę. IMO w samym tygodniu to NC nie da już rady wyciągnąc tyle capitali żeby ponownie zblobować WhiteTRI.

Taktycznie zwyciężyło NC, ale prawdziwy zwycięzca będzie ten kto przejmie jednak tego moona, w końcu 1,5 miesiąca takiego moona równoważy stracone kadłuby capitali.... mi TRI zaimponowało tym że walczą z całą flotą capsów NC, więc teraz nie powinni narzekać, bo wiedzieli do czego potencjalnie startują.

btw
koniec z bugiem z respawnowaniem plexów Panowie - prawdopodobnie plex-eldorado w Venal właśnie sie konczy  :2funny:
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 11:14:32 wysłana przez Scaryman »

Fedajkin

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 18, 2009, 10:53:00 »
Wskoczyłem do gry na dobijanie pozostałości floty TRI... co tu dużo mówić... było to po padzie noda i na localu 750 osób. hmmm... lag znośny, 1-2 sekundy, drony reagowały całkiem ładnie, gorzej z modułami, żeby było śmiesznie - cap stabilny na 100% ;-) a żeby było fajniej miałem wcześniej ustawione brackety i grid wczytał się w 15 sekund z zegarkiem w ręku :D

Ciężko jest określić konkretne straty po obu stronach, gdyż trzeba by było wrzucić wszystkich w jedną bazę, przesortować, by kille się nie powtarzały i wtedy może by coś z tego wyszło... zatem nie pokuszę się podsumowanie walki...

P.S. Jak zwykle CCCP dało tyłów i w tym momencie naliczyłem co najmniej 6 maili na których nie ma mnie  :'(
P.S.2. Co do lootowania pola walki - hihihi +160mil za fightery... mój fighter bay trochę się zapełnił :D

Snusmumriken Shamploo

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 18, 2009, 12:24:45 »
http://kb.wn-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=34852

gratulacje dla TRI  o7

szcaun, jeszcze 2-3 takie akcje i NC zostanie bez capsow  :2funny:

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 18, 2009, 12:34:39 »
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Confirmed, rozwiązujemy się.

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 18, 2009, 13:26:36 »
Ale zeby post nie byl taki smutny:
Swoja droga fajny bulwers LoveKebab. Kiedy disbandzik?  :2funny:

pewnie po IRUN'ach ...

Skwiercpur

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 18, 2009, 13:49:20 »
Na samym poczatku support wtf mial wiecej niz nasz, po prostu przybywalo naszych z godziny na godzine (to wszystko trwalo okolo 10 h)


dokladne wyniki:

wtf 225 strat
nc 120 strat

tri+wn+error stracili 71 kapsow (69 dreadow i 2 kariery)
nc stracilo 47 kapsow



no coz jestesmy na skraju disbanda iskowo. Kilkanascie bilionow isk w loocie wlasciwie jest kielichem goryczy do wypicia. ksiezyce boba beda musialy bardziej sie starac.
hmmm szkoda ze nie przywiezlizmy wszystkich kapsow z delve, tylko czesc. Moze wtedy nie bylibysmy tak ewidentnie przegrani w tej bitwie.



« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 14:00:59 wysłana przez Skwiercpur »

Terion

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 18, 2009, 13:53:27 »
IRON po kolejnym niepowodzeniu robi disbanda jak to zwykl czynic w przeszlosci, gdziez nam chlopcom do bicia do przeswietnego i niewzruszonego tri, ktory jako wiecznie trwaly jest zwany w wielu kregach sezonowka ...

Kiedy wpadniecie znow wymordowac kapcie NC ? Mi naprawde smutno, ze sie nie zalapalem na ta zabawe ;f Musze podreperowac swoj kb  :'(

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 18, 2009, 14:16:53 »
Gratuluje obu stronom zapewne fajnej bitwy :) Hm. największa bitwa capitalowa w dziejach eve?;)

Sotharr

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 18, 2009, 14:37:33 »
Wszyscy wiedzą też, od jakichś 3 lat, że jak chcesz fair fight- nie lecisz na północ. Atlas to zrozumiał, Aggression to zrozumiało, Minor Threat to zrozumieli, a wy ciągle wchodzicie na mecz Legii, drzecie się "Hej, cioty", i dziwicie się, że kończycie wydymani  ::)

Jeszcze napisz, że MC i G00dfellas też to zrozumieli. :2funny:

Straszny

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 18, 2009, 15:10:05 »
Tooten
rozumiem że chwalisz sie ze trafileś do niezwykle licznej grupy sojuszów, która jest w stanie zblobować każdy pojedyńczy twór - ale kurde... co w tym fajnego ? gra ma dawać frajde z walk, tak ? Zachowujesz się tak - "Patrzcie ! W tych konstelacjach siedzi nas taka wielka masa ze nikt nam nie podskoczy". Nijak nie rozumiem radochy z tej waszej gigantomanii ... (moje pirackie korzenie w grze dają znać za bardzo o sobie  ;) )

btw - coś tak pamiętam że pierwsze TRI rozwiązało się z nudów (czy kłótni o kasę) a nie dlatego ze znalazło godnego przeciwnika co im łomot spuścił, tak samo MC zrobiło swoje na północy.... 2 lata temu moi znajomi z NC raczej tylko dyskutowali o tym gdzie sie ewakuować a nie czy zblobujemy kogoś tam.

Ellaine

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 18, 2009, 15:16:04 »
Stworzenie organizacji która jest w stanie wybronić się przed dużymi elitarystycznymi sojuszami też jest nietrywialne. Choćby dyplomatycznie. Trudność zebrania 3, 30 lub 3000 graczy bardzo aktywnych, skoncentrowanych i zorganizowanych wcale nie jest trudniejsze ani ambitniejsze niż zebranie 9, 90 lub 9000 graczy normalnych którzy są w stanie się jakoś przed tą pierwszą grupą obronić. Myślę że w sumie to drugie jest większym wyzwaniem do dowódców.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 18, 2009, 15:33:37 »
Cytuj
btw - coś tak pamiętam że pierwsze TRI rozwiązało się z nudów (czy kłótni o kasę) a nie dlatego ze znalazło godnego przeciwnika co im łomot spuścił

  A pierwsze Tri nie rozwiązało się z powodu jakiejś wewnętrznej dramy, która sięgnęła szczytu gdy Tri zestrzeliło matkę Iluminatów gdy ci byli ciągle w sojuszu?

Cytuj
Nijak nie rozumiem radochy z tej waszej gigantomanii ... (moje pirackie korzenie w grze dają znać za bardzo o sobie  ;) )

 Nie chodzi o gigantomanię. Nie uważam, że blobowanie przeciwnika to recepta na wszystko (no dobra, to recepta na wygraną, ale nie na zabawę). Naprawdę szanuję umiejętności Tri, ale ich ego wystarczyłoby, żeby obdzielić wszystkie pozostałe sojusze na mapie. Wczoraj dostali wciry, dzisiaj próbują to przekuć w heroiczne zwycięstwo, wmawiając, że ich piracki sojusz ma większe możliwości produkcyjne i kapitałowe, niż 3 gigantyczne sojusze.

 Tri to jedna liga z np. Krautbreakami czy CoW, a jednak próbują bawić się znowu w wojny terytorialne. Props for trying, ale jeżeli szturchasz niedźwiedzia, to robisz to na własną odpowiedzialność. NC jest duże, a jednak podczas MAXa mocno oberwało, głównie od BoBa. Czyli co, gdyby Tri próbowali wtedy zabrać BoBowi moony w Delve, a ten odpowiedziałby in kind, też powiedziałbyś, że nie fair, że naptrain, że BoB to gigantyczny blob i nie bawią się w fair fights? Roamy są for fun. RR bsy są for fun. Dropnięcie tytka tu czy tam to fun. Siegowanie komuś high endów to serious bussiness.

Straszny

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 18, 2009, 16:15:50 »
no to akurat sie okaże na dniach, TRI zapowiedziało ze i tak dopnie swojego, a do tego potrzebna jest kolejna flota dreadów. Ciekawe czy ją wystawią i czy NC wystawi znowu bloba zdolnego pokonać TRI. Także powodzenia  O0

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 18, 2009, 16:30:34 »
Dzięki, na pewno się przyda  O0, chociaż niestety wątpię żeby i Razor ruszył teraz na północ.  :( 

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 18, 2009, 19:33:56 »
Kiedy wpadniecie znow wymordowac kapcie NC ? Mi naprawde smutno, ze sie nie zalapalem na ta zabawe ;f Musze podreperowac swoj kb  :'(
nie wiem jak wnikliwie czytales killboarda ale chyba nie udalo ci sie wychwycic ze spadaly glownie capsy mostly useless i irun
wiec conajwyzej wpadnniemy wymordowac wasze capsy i przejac wasze moony bo sie nawet bronic nie potraficie bez NC (nie jestescie NC choc nie wiem jakbys sie prezyl)

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 18, 2009, 19:43:37 »
  A pierwsze Tri nie rozwiązało się z powodu jakiejś wewnętrznej dramy, która sięgnęła szczytu gdy Tri zestrzeliło matkę Iluminatów gdy ci byli ciągle w sojuszu?
taa... mitani nas rozwiazal...

illuminati nie bylo w TRI juz, strzelali w nas przed stacja(bedac blue) to elliott zmienil passa do posa w ktorym MS siedzial i go wybumpowalo

Nie chodzi o gigantomanię. Nie uważam, że blobowanie przeciwnika to recepta na wszystko (no dobra, to recepta na wygraną, ale nie na zabawę). Naprawdę szanuję umiejętności Tri, ale ich ego wystarczyłoby, żeby obdzielić wszystkie pozostałe sojusze na mapie. Wczoraj dostali wciry, dzisiaj próbują to przekuć w heroiczne zwycięstwo, wmawiając, że ich piracki sojusz ma większe możliwości produkcyjne i kapitałowe, niż 3 gigantyczne sojusze.
my dostalismy w dupe od bloba na gorze, pozostalosci z bloba dostalo w dupe od 2giego bloba na dole mapy, mi to pasuje - ja capsa nie stracilem

Tri to jedna liga z np. Krautbreakami czy CoW, a jednak próbują bawić się znowu w wojny terytorialne.
szkoda ze nic nie wiem o tym ze chcemy zdobyc teren... ale co ja tam wiem, nawet rol w corpie nie mam ;(

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 18, 2009, 20:05:46 »
Cytuj
my dostalismy w dupe od bloba na gorze, pozostalosci z bloba dostalo w dupe od 2giego bloba na dole mapy, mi to pasuje

Rozwiń trochę jeśli możesz.

Fedajkin

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 18, 2009, 20:21:19 »
nie wiem jak wnikliwie czytales killboarda ale chyba nie udalo ci sie wychwycic ze spadaly glownie capsy mostly useless i irun
No aleśmy tych capsów stracili... całe 12? Nie wiem czy powinienem to napisać, ale chust - najwyżej dostane zrypke za zdradzanie danych strategicznych ... 12 nowych capsów jest w tej chwili fitowane, a połowa ich ceny to loot z pola walki.

ninja edit: Morsus Mihi straciło 17 capitali... Moustly Harmless - 10 capitali... taaaak rzeczywiście, my pomioty czarta straciliśmy najwięcej...

wiec conajwyzej wpadnniemy wymordowac wasze capsy i przejac wasze moony bo sie nawet bronic nie potraficie bez NC (nie jestescie NC choc nie wiem jakbys sie prezyl)
Obiecujesz czy straszysz... bo nie wiem czy śmiać się czy płakać...  O0
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 20:29:39 wysłana przez Laira »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 18, 2009, 20:33:06 »
Cytuj
Morsus Mihi straciło 17 capitali...

Tak na marginesie, jak długo trwa wymiana capsa w MM ten tylko się dowie, kto sprawdzi kb...

http://kb.morsus-mihi.org/?a=kill_detail&kll_id=212847

http://kb.morsus-mihi.org/?a=kill_detail&kll_id=212807

Możemy założyć, że siedzi już w nowym? :)

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 18, 2009, 20:57:59 »
No aleśmy tych capsów stracili... całe 12? Nie wiem czy powinienem to napisać, ale chust - najwyżej dostane zrypke za zdradzanie danych strategicznych ... 12 nowych capsów jest w tej chwili fitowane, a połowa ich ceny to loot z pola walki.
a ile wystawiliscie ? cale 20 ?
mostly useless stracilo kolejne 10 - przypomnij mi kto zazwyczaj atakuje 2-6 z ironem bo zapomnialem ... oh wait ...

Obiecujesz czy straszysz... bo nie wiem czy śmiać się czy płakać...  O0
ahahah - ostanim razem jak probowaliscie sami atakowac 2-6 to cos wam nie wyszlo i daliscie dyle
napisalem juz wczesniej ze jestescie zalosni bez cyca NC i nadal sie tego trzymam a ty mnie w tym utwierdzasz

Rozwiń trochę jeśli możesz.
goonsy mialy w nocy 200 osob w gangu, GBC pojechalo im chyba po 30 moonach (nie jestem pewien czy nie wiecej), slabo goonsom poszlo jak 2ga polowa bloba na polnocy lol

gosti

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 18, 2009, 22:01:57 »
napisalem juz wczesniej ze jestescie zalosni bez cyca NC i nadal sie tego trzymam a ty mnie w tym utwierdzasz

Nie, nie. My po prostu gramy gorzej w gre komputerowa.
Zalosny w swoim placzu i lamencie jestes Ty, wraz ze swoimi pipkami z Tripla.

Fedajkin

  • Gość
Odp: 2009-05-11 TRI is back and killing MS's
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 18, 2009, 23:00:44 »
Kebab (nie chce mi się pisać całego nicka) - 15 maja... próba ataku na posa... smack na loacalu przez TRI, że hej...
- 16 maja... nasza zabawa w rozwalanie wam gunów na posie, pojawiacie się flotą hacow, trochę wam trzepiemy ogony... chyba głupio wam było, bo jakoś nikt na localu się nie odezwał... a miałem taką ochotę zacytować tekst DHB Wildcat z dnia wcześniejszego
DHB WildCat > omg fight us
DHB WildCat > why wont you fight?
 DHB WildCat > what are you so afraid of?

Co do reszty twojej wypowiedzi nie będę zdania ujawniał, gdyż sam mam mieszane uczucia co do ostatnich występków IRON, ale jakoś kurcze nie mam ochoty zmieniać samemu ally/corpa, bez kumpli z którymi aktualnie latam w B0MB.


Z ostatniej chwili... postawiony pos w 2-6 w RF. Flota Tri wskoczyła i wyskoczyła... aktualnie stawiamy 4 pos tri w rf.