Autor Wątek: Taka prośba do rozważenia...  (Przeczytany 3343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Taka prośba do rozważenia...
« dnia: Maj 02, 2009, 10:55:49 »
by Hastra
"watek jest za dlugi i jak widac calkowicie offtopowy. Przyszedl czas, zeby go zamknac. Kolejne posty odnosnie wojny w Delve prosze tworzyc w nowych watkach. Przy okazji przypominam o zasadzie jedno zdarzenie = jeden watek."

teraz tak.. chciałem zagaić nawiazując do raportu: http://www.killboard.net/fleetbattle/4451/ o sytuacji w Queriuos.... ale nie chce zakładać specjalnie nowego wątku do dyskusji, bo chce pogadać a nie chce raportować tego sam, bo mnie ta bitka omineła.

Może już czas zdjąć te pomysły ze z każdego wydarzenia osobna dyskusja i osobny raport ?

Taka prośba o rozważenie dla administracji.

Rogoo

  • Gość
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2009, 15:58:21 »
Jestem jak najbardziej za. Zamkniecie tamtego watku to jakas totalna pomylka.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2009, 18:04:08 »
Cytuj
teraz tak.. chciałem zagaić nawiazując do raportu: http://www.killboard.net/fleetbattle/4451/ o sytuacji w Queriuos.... ale nie chce zakładać specjalnie nowego wątku do dyskusji, bo chce pogadać a nie chce raportować tego sam, bo mnie ta bitka omineła.

1. to bitka w PB
2. raport - pogadanie dwa bratanki ;) nie ma co cudowac. Chcesz pogadac, dowiedziec sie o co chodzi, albo zaraportowac, zrob ten nowy watek i zacznij dyskusje na temat tej bitki. Nikt nigdzie nie powiedzial, ze pierwszy post ma byc raportem. Mysle, ze zbyt rygorystycznie podchodzisz albo ja zbyt rygorystycznie staralem sie wytlumaczyc idee systemu.
3. Nowe zdarzenie - nowy watek zostanie, ale wywale w ogole funkcjonalnosc battlereportow. jak widac mimo usilnych prob, nie bedzie korzystania z tego.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Straszny

  • Gość
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2009, 18:19:55 »
ad. 1
no tak ale co z tego ze w PB jak po prostu dotyczy Delve War ?

ad. 3
to wlasnie chciałbym zebyscie rozważyli bo wojny nie ukladają sie w logiczny wątek tylko wojna w grze w wydaniu na forum centralowe bedzie sprawiała wrazenie chaotycznej serii paru wydarzeń (bo opisane wtedy zostanie tylko pare największych/najśmieszniejszych albo najbardziej dziwacznych)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2009, 18:33:30 »
ad. 1
no tak ale co z tego ze w PB jak po prostu dotyczy Delve War ?

ad. 3
to wlasnie chciałbym zebyscie rozważyli bo wojny nie ukladają sie w logiczny wątek tylko wojna w grze w wydaniu na forum centralowe bedzie sprawiała wrazenie chaotycznej serii paru wydarzeń (bo opisane wtedy zostanie tylko pare największych/najśmieszniejszych albo najbardziej dziwacznych)

ad3.
Dlaczego? Przeciez jak jest jeden watek to piszecie o kazdym wydarzeniu. Czemu mialo by tak nie byc z tworzeniem nowego watku? Kwestia jedynie w miare rozsadnego tworzenia tych watkow.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2009, 21:11:36 »
Hastra ale juz nawet flamewar zaczyna byc bardziej przejrzysty od KOSD.

Jak ludzie chca dowiedziec sie dlaczego niektorzy maja cos do mistiqa, to wchodza na temat "flame o mistiqu" i wiedza wszystko.

Jak chca sobie poczytac o delve war to musza porownywac daty zalozenia topicow(bo czasami pozniej zalozony topic byl popularniejszy od nowszego), latac miedzy battlereportami, przelanczac sie na flame war, bo przez ilosc moderatorow i ich zapal, moderacja bywa czasem niespojna itd


Apropo flama:
Juz wiele razy zdazalo sie ze jeden moderator wycinal z postow flama, a po kilku godzinach drugi mod posty, z juz wycietym flamem, wywalal do flamewara. A ze pojawialo sie w tym czasie kilka odpowiedzi na najpierw zedytowane a puzniej przesuniete posty to robil sie totalny bajzel.
I nie jest to zarzut do moderatorow tylko przyklad na to, ze zasady jakimi maja sie kierowac sa zbyt skomplikowane, a przez to podlegaja roznym interpretocjom.

Rogoo

  • Gość
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 02, 2009, 21:30:54 »
Zrobcie nowy watek pt. Delve War II - i tam wrzucamy wsio, Period Basis, Delve, Querious, gadamy jak nic sie nie dzieje itp, itd.

Akcja pt. "jedno wydarzenie - jeden watek" jest fuj.

btw,

http://www.northern-coalition.com/?a=kill_detail&kll_id=428025

"pa mamo!" ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 23:25:15 wysłana przez Rogoo »

Straszny

  • Gość
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 02, 2009, 22:24:26 »
ponoć bardzo głupie zachowanie gościa (afk na pół godziny i wybumpowanie) - zlamił okrutnie to i zaboleć musiało

a teraz lepsze

zlootowała go Revelka... która potem pufła od naszych :2funny:

Rogoo

  • Gość
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 02, 2009, 23:24:00 »
zlootowała go Revelka... która potem pufła od naszych :2funny:

Haha. Dobre. Karma is a bitch ;)

Edit: Strasznemu wskoczyl kill no.1000 na sygnaturce. Gratki ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 23:34:38 wysłana przez Rogoo »

Straszny

  • Gość
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2009, 23:46:38 »
a dzięki - mielismy dwie fajne bitki RR gangu i killi wpadło akurat na równo ;)

myst1q

  • Gość
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 02, 2009, 23:50:16 »
bardziej na temat...

hastra, co bys powiedzial na to by do tej 'mapki' ktora planujesz, dodac takze wydarzenia opisywane przez ISD? troche battlereportow bylo, a osob chetnych na tlumaczenie sie troche znajdzie.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Taka prośba do rozważenia...
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 03, 2009, 15:25:40 »
nie planuje juz zadnej mapki. Jako, ze nie korzystacie z battlereportow, to nie bedzie nic, co by na ta mape wrzucic, wiec mapa nie ma sensu.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech