Autor Wątek: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany  (Przeczytany 12025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 02, 2009, 18:36:21 »
hmm ... jednak wygląda ze nie trzy lol  :2funny: :2funny: :2funny:

painta też trzeba umieć używać  :2funny:

KennethWolf

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 02, 2009, 19:29:43 »
Cholera wie ilu głowic ruskie nie potrafia się doliczyć ;D. A o całej reszcie i tak przeciętny zjadacz chleba nie miałby pojęcia ;)
Żadna Radziecka głowica nuklearna nie zaginęła. Większość dużych akcji szpiegowskich wychodzi na jaw, np. Marian Zacharski jak zwinął yankee plany radaru F-15, plany Stingerów i wielu innych, albo jak Kukliński zdradził plany dyslokacji wojsk UW na czas W...
Scary ma rację jakąś granicę trzeba wyznaczyć bo może niedługo któraś z grup utworzy ekipe hakerów do odłączania przeciwników, i co w tedy?

myst1q

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 02, 2009, 19:38:30 »
Żadna Radziecka głowica nuklearna nie zaginęła. Większość dużych akcji szpiegowskich wychodzi na jaw, np. Marian Zacharski jak zwinął yankee plany radaru F-15, plany Stingerów i wielu innych, albo jak Kukliński zdradził plany dyslokacji wojsk UW na czas W...
Scary ma rację jakąś granicę trzeba wyznaczyć bo może niedługo któraś z grup utworzy ekipe hakerów do odłączania przeciwników, i co w tedy?

to juz sie dzialo.

Cytat: Nosum Hseebnrido
o czym piszesz?
[quote="Ivil]Dla porownania mozna dodac ze codziennie sie ludzie wkurzaja o logoffski[/quote]


amra

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 02, 2009, 22:01:36 »
Mnie natomiast interesuje dlaczego goonswarm zlodzieja nazwywa szpiegiem :D
Czyzby sie jednak wstydzili ? :p

acaste

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 02, 2009, 22:04:41 »
nauczyli się od boba

Nashir

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 02, 2009, 22:55:59 »
Mnie natomiast interesuje dlaczego goonswarm zlodzieja nazwywa szpiegiem :D
Czyzby sie jednak wstydzili ? :p

Moze dlatego, ze nie skonczyl swojej pracy jeszcze :)

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 02, 2009, 23:48:07 »
hmm ... jednak wygląda ze nie trzy lol  :2funny: :2funny: :2funny:

painta też trzeba umieć używać  :2funny:

Były trzy, Bobby atlas uprawia damage control.

Rogoo

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 03, 2009, 00:04:21 »
Character Bazaar 4life, eh ? ;) Za latwo jest w EvE szpiegowac i krasc - z tym sie zgodze. Jakies sprawniejsze zabezpieczenia (chocby glupie logi do Silosow), na pewno by grze nie zaskodzily

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 03, 2009, 07:52:59 »
Metagaming bylby wtedy, gdybysmy go pobili/zastraszyli i zabrali mu te czesci. Mylicie pojecia Obroncy Honoru w Grze Internetowej.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 03, 2009, 10:16:09 »
Metagaming bylby wtedy, gdybysmy go pobili/zastraszyli i zabrali mu te czesci. Mylicie pojecia Obroncy Honoru w Grze Internetowej.

to mnie zawsze fascynuje - czym sie rózni gra internetowa od zwykłej zabawy? Powiedzmy.. jak komuś podpieprzysz figure w czasie gry (w czasie jego chwili nieuwagi) w szachy to jest to zwykłe oszukiwanie, a zrobienie tego samego w grze masowej - już jest ok ? Naprawde nieźle was zrypał świat internetu jeśli takie zachowania akceptujecie.

(czy moglbys sie Aer powstrzymać od debilnych określeń wobec swoich adwersarzy w dyskusji do której sam dobrowolnie dołączasz?)
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 10:24:56 wysłana przez Scaryman »

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 03, 2009, 11:29:35 »
to mnie zawsze fascynuje - czym sie rózni gra internetowa od zwykłej zabawy? Powiedzmy.. jak komuś podpieprzysz figure w czasie gry (w czasie jego chwili nieuwagi) w szachy to jest to zwykłe oszukiwanie, a zrobienie tego samego w grze masowej - już jest ok ?

W regułach szachów nie ma czegoś takiego jak podpieprzanie figurek. W regułach EvE jest coś takiego jak wybieranie nieswoich rzeczy z korpowych hangarów (vide. inny sposób przywłaszczania sobie cudzych rzeczy dopuszczony przez mechanikę)

To tak jakbyś grając w hokeja miał pretensje do przeciwników, że wycierają Tobą bandy. EvE to z założenia gra niecukierkowa, dająca ludziom możliwości być sukinsynami.

Tak trudno to zrozumieć?
na urlopie od EVE

Loc0

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 03, 2009, 12:13:02 »
Wszystko ladnie i pieknie ale: pamietacie czasy zagrywania sie HOM&M? Najczesciej z kumplem na krzesle obok? Jak kumpel szedl do toalety to nie skipowalem mu tury bo gralismy uczciwie i producent nie przewidzial takiej mozliwosci, ot prosta rozrywka pt: kto okaze sie lepszym strategiem. W eve jest WOJNA, majaca odwzorowac RL i po to gracze maja mozliwosc szpiegostwa zeby szpiegowac (chcialbym widziec te wszystkie piekne zasady przestrzegane w RL wojnach :D).

Osobiscie nie jestem zwolennikiem takich rozwiazan, ale w tej grze funkcjonuje: albo my ich, albo oni nas i to nie GS wymyslil. Im wiekszy sojusz tym wieksze znaczenie ma szpiegostwo ;/.

@Scary widzisz eve to nie tylko prosta zabawa. Zabawe mozemy przerwac, w innej grze zapisac stan gry, a w eve jesli masz mozliwosc i chec spedzenia czasu przed kompem ... dostosowujesz plan zajec do bierzacych wydarzen na arenie walk.
Nie pisze o skrajnych sytuacjach tylko np: mam cos zalatwic wiec albo zrobie to przed, albo po roamie, cta etc.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 03, 2009, 12:21:37 »
wiem kto zaczął metagaming w EVE, i wiem ze nawet u mnie w korporacji wiekszosc osób ma do tego stosunek taki ze mają to w nosie. Mi sie to nie podoba, jakby moje BUFU miało słynać z takich zagrywek zmieniłbym korporacje. Po prostu dla mnie to wykracza za ramy czegoś co jest zabawą z innymi graczami (zwykłą czy internetową, ja tego nie rozgraniczam). Dla mnie to kwestia szacunku dla współgraczy (i wychodze na wspólnika Teriona  ;) bo widze 90% forumowiczów kradzieże w grze i podobne zachowania nie przeszkadzają  :-\)
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 12:28:08 wysłana przez Scaryman »

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 03, 2009, 12:33:38 »
bo widze 90% forumowiczów kradzieże w grze i podobne zachowania nie przeszkadzają  :-\)

Przeszkadza, ale toleruję, bo to wojna, a nie arena. Jak w prawdziwej wojnie zobaczysz przeciwnika bez broni to poczekasz aż po nią sięgnie? Jak stracisz broń to ominiesz okazję ukradzenia jej wrogowi? Jak będziesz miał okazję sabotażu wrogowi składów amunicji to zamiast to zrobić zaatakujesz je frontalnie?

Może dla Ciebie EvE to symulacja jakiegoś honorowego konfliktu, ale odpowiedniej traktować ją jako normalną wojnę (w swoich realiach), w której obowiązują zasady mechaniki ułożonej przez CCP i co mieści się w tej mechanice to jest dozwolone.

Nikt nie broni Ci tego nie stosować lub nazywać niehonorowym, ale porównywanie do zagrywek spoza gry to nadużycie i tyle.
na urlopie od EVE

acaste

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 03, 2009, 12:35:29 »
nie chodzi o to, że nie przeszkadzają bo 99% z nas wolała by grę bez tego, ale te 90% o którym mówisz Scary dało sobie "na luz" bo to jest jak walka z wiatrakami i nic nikt z na to nie poradzi, automatycznie skupiamy się na strzelaniu tu i teraz, a te spiskowe plany zostawiamy innym

do tego już pisałem wcześniej Scary, że brałeś w tym udział czy ci się to podoba czy nie, walcząc u boku aaa czy latając z bobem w wspólnej flocie, tylko, że mało cię to obchodziło, że jak Molle kazał skakać w konkretnie miejsce to czy jego decyzja wynikała z tego że wiedział od szpiegów gdzie jest flota wroga, gdzie jest zbugowany tytan, gdzie przeciwnik ma problemy z załadowaniem systemu itp.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 03, 2009, 13:01:55 »
to jest ta cienka granica miedzy czymś co imo uchodzi za jeszcze mieszczące sie w normalnej rozgrywce a co juz nie - szpiegowanie to jedno a kradzenie mienia w grze to co innego - nie wiem jak dla Was, dla mnie to oczywista różnica.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 03, 2009, 13:09:11 »
Czym różni się kradzież informacji od kradzieży mienia, poza oczywistą różnicą w postaci kradzionej rzeczy?
na urlopie od EVE

Loc0

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 03, 2009, 13:11:52 »
Skunk works wtopilo nyxa bo nc mialo pass do posa i go wybumpowalo. Mialoby jakies wielkie znaczenie jakby go ukradli a nie wybumpowali (poza oczywistym +1 nyx dla swojego pilota)?

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 03, 2009, 13:18:10 »
skończcie już to bezcelowe pier... może ktoś napisać jak wygląda obecnie sytuacja w Delve/Q/PB?
Moderatorzy na drzewo!! :D