Autor Wątek: Vengeance i PvP.  (Przeczytany 3187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tytuwa

  • Gość
Vengeance i PvP.
« dnia: Kwiecień 30, 2009, 20:11:24 »
Proszę o informacje czy warto latać tą ammarską fregatą i trenowac na nią skille? Kolega, który gra znacznie dłużej niż ja stwierdził, że:
a) słaby cap;
b) niska prędkość;
c) niewielka siła ognia;
d) ogólnie beznadziejny.
Zaznaczył jednak, że może się mylić, bo to jego subiektywne zdanie.
Ponadto interesujące jest to, że w markecie popyt na ten statek istnieje, a ostatnio cena znaczenie podskoczyła.

Dziękuję.

myst1q

  • Gość
Odp: Vengeance i PvP.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 30, 2009, 20:45:41 »
a) cap ma dobry
b) czy ja wiem czy taka niska... niech polata gallente albo caldari ^^.
c) niestety. mozesz wsadzic missile i walic na duza ogleglosc, rakiety. wtedy podskoczy ci nieco dps. ale... jesli ma sie skille, to mozna wsadzic 3x 200mm AC T2 i rocket luncher, lub jakies wariacje.
d) poniekad.

polecil bym ci retribution.
a) dobry cap (stable mwd+ dzialka)
b) relatywnie szybki (wolniejszy tylko od minmatarow)
c) calkiem duza sila ognia
d) oj dobry... jesli ma tacklera ;p

jesli chodzi o AFy to najlepsze maja minmatarzy (jaguar) , potem gallente (ishkur).

Nosum Hseebnrido

  • Gość
Odp: Vengeance i PvP.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2009, 15:53:02 »
a) cap ma dobry
b) czy ja wiem czy taka niska... niech polata gallente albo caldari ^^.
c) niestety. mozesz wsadzic missile i walic na duza ogleglosc, rakiety. wtedy podskoczy ci nieco dps. ale... jesli ma sie skille, to mozna wsadzic 3x 200mm AC T2 i rocket luncher, lub jakies wariacje.
d) poniekad.
Podsumowując:
    Vengeance ma dobry cap oraz speed, można go sfitować na wiele sposobów zwiększając jego dps lub zasięg ognia, ale jest też poniekąd ogólnie beznadziejnym statkiem.
   Zgadza się?

myst1q

  • Gość
Odp: Vengeance i PvP.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2009, 18:18:07 »
mozna by tak powiedziec.

DaBlades

  • Gość
Odp: Vengeance i PvP.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2009, 11:55:06 »
He ciekawe czy ktoryś z was latał tym shipem czy wypowiadacie się bo zaglądaliście do EFT  ;D
Vengeance to bardzo dobry ship jeżeli umie sie nim latać = wykorzystać jego zalety. Nie wiem czy jest jakiś inny AF, który może tankować tak jak on. Bonus do resów i recharge capa naprawde dużo daje.
Co do fitu to ja używam czegoś takiego:
http://gbteam.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=15789

2 mary i cap booster powodują, że można naprawde dużo stankować, co daje czas na złamanie tanka tego drugiego, do tego wybierasz rodzaj damage (oczywiście DPS nie powala )
Mam 33 kille tym małym shipkiem, z czego chyba większość to solo więc jakoś się da.
Czy są lepsze AFy? Jedni twierdzą, że matarskie są najlepsze, inni że gejente, a prawda jest taka że Noob w każdym shipie to łatwy cel, a ktoś kto coś umie jest niebezpiezny nawet w cruzie T1.
Taka moja opinia


btw

polecil bym ci retribution.
...
d) oj dobry... jesli ma tacklera ;p

Zabiłeś mnie tym  O0  Retribution spokojnie leje się Sanshowe BSy, na PVP tylko w gangach

Tytuwa

  • Gość
Odp: Vengeance i PvP.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2009, 09:51:22 »
Cześć;

Dzięki za konstruktywny post. Coś mi podpowiadało, że Vengeance nie może być aż tak beznadziejnym statkiem jaki mi nakreślił kolega. Gdy pytałem go o komentarz odpowiedział "rób co chcesz", bo on i tak "wie swoje".

Wiele opinii na temat użycia statków kreowanych jest przez osoby które, albo nie latały, albo zaliczyły jedną wtopę i na tej podstawie wyciągają daleko idące wnioski. Mając to na uwadze wsiadam do Vengeance (powyższy fit) i drżyjcie narody.

Dziękuję.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Vengeance i PvP.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2009, 10:03:36 »
Bądźmy szczerzy - większość osób lata tylko kilkoma szipami na co dzień, a pozostałe zna od święta.

Ja osobiście na co dzień, to cokolwiek wiele mogę opowiedzieć o industrialach (w tym i Orce). O Dominixie, Aresie, czy Daredevilku oczywiście również chętnie się rozgadam, ale jako, że jestem zatwardziałym kerbirem, a nie PVPerem, to co najwyżej wywołam śmiech na sali.

To, co napisał DaBlades (słuchaj tego, co mówi, bo on naprawdę wie, co mówi) ma wiele sensu, i IMHO (z punktu widzenia kerbira) to Vengeance to idealny ship - możesz zamontować uzbrojenie i tank jednocześnie.
Oczywiście jakość tanka to kwestia wtórna, ale ciężko cokolwiek wielkiego oczekiwać po maleństwie.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tytuwa

  • Gość
Odp: Vengeance i PvP.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2009, 11:08:13 »
Osobiście interesuje mnie dlaczego ludzie, którzy mają o temacie wiedzę, nazwijmy to "ogólną", starają się w nim zaistnieć? Wprowadzają w błąd z nieświadomości? Ponadto pytam się człowieka który gra w Eve 2,5 roku o zdanie i dostaję odpowiedź całkowicie sprzeczną"?" ze stanem faktycznym. Widać więc, że coś jest nie tak.

Tutaj miał być komentarz, ale dałem sobie siana i zostawiłem tak jak jest.
Dzięki.

myst1q

  • Gość
Odp: Vengeance i PvP.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 18, 2009, 12:36:05 »
ja na "codzien" latam:
-domi
-mega
-hypie
-ranis
-ares
-ishkur
-deimos
-ishtar
-brutix
-myrm

a juz niedlugo:
-vaga
-munin
-nightmare (to za kilka miechow dopiero ;[ )
-cynabal (od 5.06 bede nim latal ;p )
-staber fleet
-sleip
-astarte
-hurri
-cyclone

Prosze trzymac sie tematu a nie chwalic sie kto czym lata.
Stela Armida
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 12:59:12 wysłana przez Stela Armida »

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Vengeance i PvP.
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 18, 2009, 13:00:22 »
nie lubię się powtarzać, odwiedź wątek, w którym pisałeś ile masz dpsu na iszkurze :)