Autor Wątek: Rozlaczanie po patchu  (Przeczytany 2489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jedi

  • Gość
Rozlaczanie po patchu
« dnia: Kwiecień 19, 2009, 16:54:34 »
Witam. Mam problem otoz po nowym patchu gdy gram na wiecej jak jednym koncie rozlacza mi konta na ktorych aktualnie nic nie robie. Wczesniej przed patchem moglem miec wlaczone 4 a nawet 5 kont i bylo wszystko oki a teraz lipa.

Probowalem reinstalke klienta. Fromatowalem partycje systemowa, nowy system i nowy klient. Wkoncu gdy to nie pomoglo sformatowalem caly dysk, nowy system i nowo pobrany klient i dalej to samo.

Jedno konto na ktorym aktualnie gram dziala oki jak uruchomie wiecej jak jedno to to na ktorym nic nie robie w sensie klikam myszka lub uruchamiam moduly rozlacza sie (raz po minutcie a raz po kilku, nie ma reguly) a to na ktorym cos robie dziala dobrze.

Chyba ze zostawie to jedno konto na pare minut to tez rozlacza i ogolnie lipa.

Prosilbym jezeli ktos ma ochote zeby zaspamowal CCP petycjami z podobna trescia. Za co z gory dziekuje.

Z gory dzieki za pomoc
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2009, 09:56:34 wysłana przez Jedi »

Yakrum

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Rozlaczanie po patchu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2009, 10:02:37 »
To zabezpieczenie przed macrami chyba. O ile pamiętam było to zapowiadane w patch notes.
obecnie nieaktywny

Ellaine

  • Gość
Odp: Rozlaczanie po patchu
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2009, 11:06:08 »
Zależnie od sieci może rozłączać w ramach nieaktywności sesji. Wejdź tymi kontami na kanał na którym leci dużo spamu i/lub czasem coś pisz.

Jedi

  • Gość
Odp: Rozlaczanie po patchu
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2009, 13:19:18 »
z takim zabezpieczeniem to niech sie w dupe cmokna cwoki *********. co znaczy ze ja zostawiajac klienta na stacji na pare minut bo chce zrobic kolacje albo co to ma mnie rozlaczac.

NeX

  • Gość
Odp: Rozlaczanie po patchu
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2009, 15:02:49 »
  Nie wiem jak to żekome zabezpieczenie ma działać, bo wczoraj tradycyjnie sobie zasnąłem nad EVE, co nie pzreszkoszkodziło mi rano zadokować. To było dość długie nic nierobienie :2funny:

Natomiast od poprzedniego patcha zaczęły się pojawiać totalne zwiechy EVE z wywaleniem exeka z pamięci co mnie bardziej wkurza, bo strach gdzieś wskoczyć kończąc na blacie  :knuppel2:

amra

  • Gość
Odp: Rozlaczanie po patchu
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2009, 21:25:54 »
Moje doswiadczenie mowi, ze problem tkwi w samym kliencie lub w configuracji windy.
Osobiscie mam 2 kompy na vistcie, oba podalczone do tego samego routera, na jedmym nie ma problemu na drugim nie mozna zostawic kilenta na dluzej niz 5min.
Obecny patch tylko spowodowal ze ilosc osob skarzaca sie na problem wzrosla znaczaco i w koncu moze ccp cos wymysli. Ja obserwuje problem od wejscia w zycie quantum rise.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Rozlaczanie po patchu
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2009, 12:51:46 »
By się zgadzało z tym co ja mam. Od czasu do czasu wywali mi klienta, nie ma znaczenia czy gram na jednym czy zalogowany jestem na jeszcze jakimś koncie - chociaż w drugim przypadku na jakieś 20 do 30 padów chyba tylko dwa były na aktywnym w danej chwili kliencie...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.