Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Buddy Program i plexy

(1/19) > >>

kazs:
Tytułem wstępu, Xarthias na chwilę obecną nie mam konta, postaci nic grałem 3 lata temu przez 3 miechy wykupując oczywiście TC. Dlatego nie mam wypełnionych pól i prosiłbym o nie dawanie ostrzeżeń.

Meritum:

Buddy Program, gracz z opłaconym kontem wysyła zaproszenie, zaproszony dostaje 21 dni zamiast 14, jeśli wykupi to polecający dostaje 30 dni więcej dla siebie.

Czy wypadku wykupienia TC 30 czy 60 dniowego (30 sa na allegro) czy przepada mi te 21 czy jest to kontynuacja?

Szukałem tego typu pytania, jedyne podobne było co do 14 dniowego triala nie nowego BP 21d. Będę wdzięczy za udzieloną pomoc i wsparcie.  >:D

Ganiles:
Czas ze zdrapki, plexa jest liczony dopiero po uplywie triala - przynajmniej do tej pory tak bylo :)

Xarthias:
Czemu tak personalnie do mnie? :P ;)

W tej chwili, jeśli kupujesz przedłużenie konta czy triala (bez względu na metodę), czas jest doliczany do tego, który masz na koncie. Czyli jak kupisz pleksa będziesz miał 21+30 dni.
Kiedyś bardzo dawno temu, przy opłacaniu triala przepadały nam dni, które na tym trialu zostały, ale już dawno CCP to poprawiło.

kazs:
Dziękuję za odpowiedź jak dla mnie topic closed.

mcmviper:
Tez mam pytanie odnosnie BP - ale troszke inej natury. Wyslalem invita dla kumpla on przyjal. Gra mu sie spodobala - chce byc kopaczem. Kaska sie u niego nie przelewa wiec zaproponowalem mu, ze kupie mu PLEXika a on zaoferowal sie, ze odrobi w polu hehe. Jak dal mnie to interes jest ok - bo i tak i tak mialem zamiar brac PLEXa dla siebie (a tak dostane miecha gratis - wiec na jedno wyjdzie). I tu mam pytanie - jak przekazac mu tego PLEXa - kontrakt odpada bo on ma triala - a innych sposobow nie znam (a wiem, ze mozna przekazac dla trialowca bo ja tez dostalem PLEXa od kumpla ale nie mam z nim aktualnie kontaktu a musze sprawe zalatwic w 2 - 3 dni)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej