Autor Wątek: Gank Night - rozmowy trollowane  (Przeczytany 31631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GumisPLL

  • Gość
Gank Night - rozmowy trollowane
« dnia: Kwiecień 08, 2009, 22:25:11 »
.


Jako ewidentne trollowanie, wydzielono z wątku Gank Night 2.0 PL. Pana GumisPLL proszę zaś o powstrzymanie się od tego typu praktyk, bo konsekwencje mogą być bardzo niemiłe. X.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 13:29:07 wysłana przez GumisPLL »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2009, 01:45:17 »
Cytuj
A czemu robicie zbiórke w low secu ?

Zrobcie w najblizszym high sec Ichoriya bo nie kazdy chce stracic ship zanim doleci.

Ja jutro bede w trasherze i czekam w ichoriya wlasnie .
Jaja sobie robisz? dolot na miejsce zbiórki to że tak powiem sprawdzian czy sobie poradzisz podczas lotu :2funny: Ale dobra żebyś nie marudził, gdzieś miedzy 8 a 9 będziemy z Gregiem i chyba Dormikiem lecieć z Ichoriya do Evaulone to się możesz podpiąć jak ładnie porosisz >:D

PS
Chłopaki weźcie tam tych lokalnych za mordę i do galopu, co do was nie polecę to mi indyka próbują ustrzelić, czy ja wyglądam jak jakiś ... ... ... galente żeby mnie Caldari milicja atakowała?  W dodatku tak nieudolnie że udało się zwiać...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 02:43:35 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gregorius

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:17:18 »
jak przestaniesz w cargo ukrywać panienki, to przestaną atakować.
Pewnie któryś wyskanował ci cargo, jak jedna z dziewczynek postanowiła wyjść z kontenera maskującego i "rozprostować nogi"  >:D >:D

GumisPLL

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:23:34 »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 13:29:27 wysłana przez GumisPLL »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:45:42 »
Chyba jednak jaja se robisz  ;) Wczoraj wieczorkiem kilku z nas wlasnie deskami spokojnie przelecialo z Icho do Eva, spokojnie niczym po rodzinnym Provi czy inszym HI-secu.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Gregorius

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:47:54 »
poza disco BSami, to chyba mało co może zagrozić tam...

(no ok, pomijając przypadek remote boostowanego HICa) ^^

GumisPLL

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:56:04 »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 13:29:49 wysłana przez GumisPLL »

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:57:39 »
4j po low, olaboga!

Trasa Ichoryia->Evaulon to chyba najbezpieczniejsza opcja. Statystyka statystyką, czasem nawet jest sporo osób w systemie, ale zwykle siedzą sobie grzecznie na plexach skąd można ich ładnie wyłuskiwać (lecą zwykle po kolei, nie kupą, tak jak źli ninja napadający na bohaterów filmów akcji). Trzeba uważać, bo w Nennamaila osiedlili się niezaprzyjaźnieni piraci ze Scum. mający tendencje do latania po 20-30 w BSach lub med T2 i brzydki zwyczaj rozkładania kamp z mocno rsbowanym HICem, ale jakoś nigdy nie udało im się dopaść żadnego z moich wielu transportów (indykami t1, żeby nie było), więc nie ma się co przejmować.

Caldaryjskie psy (lolrp, nie obrażać się ;) ) poza CAINem, który już chyba w tych okolicach nie lata groźne nie są. [offtop] W ogóle, jakość walk z milicją znacznie spadła odkąd z okolicy wyprowadzili się oni oraz ECP Rogues (Le Cardinal i spółka, chyba teraz jako Wrath of Fenris). Słabizna... jedyna nadzieja w UK1 Zero (ex-RKK) oraz Dark-Rising[/offtop]

BTW, często, a nawet bardzo często latam sam po low (no, deską rzadko, głównie zielonym wibratorem), ale patrzę na statystyki systemów wlotowych mniej więcej raz na trzy miesiące :P Tak głupi jak ja to chyba nikt już nie jest  >:D

GumisPLL

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 09, 2009, 09:16:06 »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 13:30:04 wysłana przez GumisPLL »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:02:52 »
Cytuj
To jakis zarty prawda bo chyba az tak glupi nikt nie jest .

Chcesz samemu latac deska po lowie a patrzyles statystyke systemu wlotowego .
Kurde wiedziałem ze o czymś zapomniałem... :D A i leciałem nie deska a indykiem t1 z pełnym cargo - bydle w porównaniu z deską rozpędza się wieki, a zwrotne jest jak słoń z przetrąconym karkiem i wróciłem nią z tej wyprawy :P , powtarzam jak nie chcesz sam lecieć przez te rejony to zabierz się z nami... albo leć od drugiej strony przez tama - tam to dopiero fajnie wyglądają statystyki jak na bramie wisi sobie kilkunastu kolesi w tym podobno część na smartbomb carierach...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GumisPLL

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:10:10 »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 13:30:24 wysłana przez GumisPLL »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:12:13 »
Bo ja wiem...
Zdefiniuj dużo
W każdym razie nie mam boję się wlecieć w low tylko dlatego że mogą zestrzelić...
Wszystkie moje pvp loosy (poza deską z ostatnie GN) to właśnie starcia w low a trochę już tego się uzbierało i jakoś nie nabawiałem się jeszcze fobi jaką przypisuje się kerbirom że low sec to zło i statek sam wybucha zaraz po wlocie tam
Po takich terenach to albo umiesz latać a wtedy to zwiejesz / poradzisz sobie z każdym zagrożeniem (ja nie uważam się za kogoś takiego żeby nie było), albo nie umiesz latać i wtedy to nawet hiper mega szybki covert ci nie pomoże bo profesjonalna kampa i tak cię załatwi i tak
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 10:18:00 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GumisPLL

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:13:29 »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 13:30:39 wysłana przez GumisPLL »

Morbius

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:15:37 »
OJ panowie czemu ma służyć ta dysputa?,  ::)
leci się przed albo zaraz po DT a jak nie to czekajcie wieczorem zbierze się większa ekipa albo ktoś poscoutuje

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:22:14 »
Kurde...niektórzy traktuja low, czy 0.0 co najmniej jak atomowe pole minowe.... większe prawdopodobieństwo że cie ustrzelą w Jita niż w w wiekszości low...
Nie mam wielkiego stażu czy osiągnięć w EVE ale czekać aż ktoś mnie przeprowadzi przez 4 systemy low, w dodatku kontrolowane przez organizatorów imprezy... no nie, wstyd by mi było  :o
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

GumisPLL

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:27:19 »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 13:30:53 wysłana przez GumisPLL »

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:38:15 »
Mnie by bardziej zdziwil punkt zbiorczy w hi do ktorego nie kazdy moze wleciec. A jak ktos ma jakies obawy to przeciez mozna sie dogadac z kims i grupa poleciec.
* Lubie czasami poprzeklinac

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:38:42 »
Okolice Eva to bardzo bezpieczny rejon  >:D

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:44:56 »
Czemu mam stracic ship skoro mam fit flotowy np.Pomyslales o tym .

Polatajcie panowie troche gdzie indziej potraccie shipy lepsze niz deska to szybko sie nauczycie byc przezornym.No chyba ze ktos szasta kasa i moze sobie pozwalac.
A Ty zamierzasz wrócić tym shipem ? Tak z ciekawości pytam, bo boisz się tej straty niesamowicie jakby ta decha była unikalna bo ze szczerego złota i wartości co najmniej lotniskowca (no jakby mu obciąć kilka zer w cenniku  ;)).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:57:18 »


Polatajcie panowie troche gdzie indziej potraccie shipy lepsze niz deska to szybko sie nauczycie byc przezornym.No chyba ze ktos szasta kasa i moze sobie pozwalac.



Khm... fakt, deski jeszcze nie straciłem  ;D Jedynie pare BSów... chyba jakieś cruzy...BC...
Sorki...ale strata deski to max 2mln... jeśłi to dla Ciebie taka wielka strata to po co lecisz na Gank party? Przeca na 80% wrócisz w jaju. Chyba że chcesz stać z boku i fotki cykać  :2funny:
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 09, 2009, 11:04:17 »
(...) Przeca na 80% wrócisz w jaju. (...)

To tak w optymistycznej wersji  :D Tradycją jest potem orbitowanie podzikiem BSa ze smartami

GumisPLL

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 09, 2009, 11:05:38 »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 13:32:01 wysłana przez GumisPLL »

Ellaine

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 09, 2009, 11:31:54 »
Bede pewnie później, muszę wytoczyć się z Wormhola ;)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Gank Night PL v2.0
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:07:57 »
Cytujac SHC :

Shiptype: Anything that was good and is now shit.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Ezachiel

  • Gość
Odp: Gank Night PL v2.0
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:10:35 »
Cytujac SHC :

Shiptype: Anything that was good and is now shit.
Ale to jest NASZ ( właściwie to VooDoo i Wisienki ... ) gang night nie SHC ( wtf is SHC ??)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 12:19:01 wysłana przez Edmund »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Gank Night PL v2.0
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:13:38 »
Ale to jest NASZ ( właściwie to VooDoo i Wisienki ... ) gang nigt nie SHC ( wtf is SHC ??)

http://www.forumammo.com/cpg/albums/userpics/10071/picard-no-facepalm.jpg

http://www.scrapheap-challenge.com/ - mekka pvperow w EVE .

I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Ezachiel

  • Gość
Odp: Gank Night PL v2.0
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:23:47 »
http://www.forumammo.com/cpg/albums/userpics/10071/picard-no-facepalm.jpg

http://www.scrapheap-challenge.com/ - mekka pvperow w EVE .
W związku z tym mam dla wszystkich smutną wiadomość.

Wszyscy musimy lecieć albo Cormorantami albo Coercerami bo tych desek nie ma w dziale statków PvP na SCH ... bo tak twierdzi Pan Deaell Portt !
Przeczytaliście ? Wykonać !
 :2funny:

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Gank Night PL v2.0
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:28:03 »
W związku z tym mam dla wszystkich smutną wiadomość.

Wszyscy musimy lecieć albo Cormorantami albo Coercerami bo tych desek nie ma w dziale statków PvP na SCH ... bo tak twierdzi Pan Deaell Portt !
Przeczytaliście ? Wykonać !
 :2funny:

Stary tylko sie pograzasz. Nie ma w tamtym dziale bo tam sa statki uzywane w pvp. Kto lata deska na pvp  :uglystupid2:

http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?t=25053

PS. Jakbys nie zajarzyl to gang night jest dla jaj, a nie dla killi. Wiec twoje powazne podchodzenie do tego jest z konca plecow. Spinasz sie z fitami, statkami jakbysmy kampanie robili i mieli ubic nie wiadomo co. Powaznie to ja podchodze w moim korpie/ally i wtedy latam shipami z fitem odpowiednim.
Ja lecialem 2 razy z SHC i zawsze to sie konczylo samrtbombka od jakiegos bsa . Volture chyba tez kilka razy lecial. Oni maja tematyczne to jest : afy, deski, cruzy. Chodzi o to, zeby latac szipami ktorymi normalnie sie nie lata na pvp, z fitami z dupy . Mowiac krotko do dupy strony do tego podchodzisz.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 12:34:15 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Gank Night PL v2.0
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:30:51 »
Kurde, Deaell, chłopaki sobie deski wymyślili - ich sprawa, nie podoba Ci się, nie musisz lecieć.
Chcesz "prawdziwy" scrapheapowy GN? Zorganizuj go i wtedy będziesz mógł ustalić reguły.
Przedwieczny.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Gank Night PL v2.0
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:31:03 »
Stary tylko sie pograzasz. Nie ma w tamtym dziale bo tam sa statki uzywane w pvp. Kto lata deska na pvp  :uglystupid2:

http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?t=25053

Agony - 711 straconych w PvP

@ Deaell
Ale to jest mój problem, nie twój jak ja do tego podchodzę.
Mando się pyta co wziąść, to mu pisze że może wziąść to czy tamto.
Pozatym, PvP to jest PvP, nawet wydanie całkowicie łajtowe dalej jest PvP. Col, organizator zaproponował fit na trasherka - ok, tam jest _FACTION_ ammo, no nie ... cholirka ... FACTION !!! i Tech II DZIAŁKA .. MASZ POJĘCIE ... OMG !!! Jak on mógł ... a ja skończony baran skopiowałem jego fit i poprosiłem Mando żeby mi kupił i zostawił gdzieś przy lou na trasie do miejsca spotkania. I wiesz co, zapłace za ten fit i statek, i nawet za to zasmarkane ammo faction, i nawet jak skoncze podem na 1 gate w lou to mi to wisi ... ale fit mam taki jak lubie, a nie jakiś z SCH ... mekki PvP-erów ...  :2funny:
Owszem chce coś zabić zanim padne, wiesz czemu ?
Bo to PvP, gdybym poprostu chciał rozwalić statek to bym sobie np poleciał na misje lv 4 deską. albo właczył self destruct, nie musiał bym w tym celu tracić czas na Gang, na przylot do miejsca zebrania itd ... Nikomu nie nadaje żadnej roli, tobie sie coś wydaje. Jak latasz w C0ven na Flet Opy to uprawiasz jedyny słuszny rodzaj walki ... nvm bo sie flejm robi ... sorry.
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 12:49:37 wysłana przez Edmund »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Gank Night PL v2.0
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:37:22 »
Kurde, Deaell, chłopaki sobie deski wymyślili - ich sprawa, nie podoba Ci się, nie musisz lecieć.
Chcesz "prawdziwy" scrapheapowy GN? Zorganizuj go i wtedy będziesz mógł ustalić reguły.
Ale o co ci chodzi Xarth ja tylko neguje ustalanie jakis fitow i kto ma co zafitowac bo to jest sprzeczne z filozofia GN.

Tematyczne jest ustawione, ze deski dzisiaj, a cruzy sobota no i tak lece. No, ale nie bede sie spinal jak na nie wiadomo co. A widze, ze ktos pomylil GN z jakims roamowaniem, gdzie kazdy w flocie ma swoja role przypisana.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

GumisPLL

  • Gość
Odp: Gank Night PL v2.0
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 09, 2009, 13:12:45 »
No ale nie mozesz sie pytac bo bedzie warn :buck2:

DP jakbys cos robil to dawaj jak cos ,na mojej ankiecie wygrywa piatek z aktywnoscia ludzi wiec mozna cos wykombinowac.Ustawka w HS i lecim do 0.0 .Znam miejsce gdzie jest tylko 1 jump do 0.0 z low secu ,oczywiscie jak ludzie dopisza.

a dzis zobaczymy jak wyjdzie proste

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Gank Night PL v2.0
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 09, 2009, 13:21:30 »
Agony - 711 straconych w PvP

@ Deaell
Ale to jest mój problem, nie twój jak ja do tego podchodzę.
Mando się pyta co wziąść, to mu pisze że może wziąść to czy tamto.
Pozatym, PvP to jest PvP, nawet wydanie całkowicie łajtowe dalej jest PvP. Col, organizator zaproponował fit na trasherka - ok, tam jest _FACTION_ ammo, no nie ... cholirka ... FACTION !!! i Tech II DZIAŁKA .. MASZ POJĘCIE ... OMG !!! Jak on mógł ... a ja skończony baran skopiowałem jego fit i poprosiłem Mando żeby mi kupił i zostawił gdzieś przy lou na trasie do miejsca spotkania. I wiesz co, zapłace za ten fit i statek, i nawet za to zasmarkane ammo faction, i nawet jak skoncze podem na 1 gate w lou to mi to wisi ... ale fit mam taki jak lubie, a nie jakiś z SCH ... mekki PvP-erów ...  :2funny:
Owszem chce coś zabić zanim padne, wiesz czemu ?
Bo to PvP, gdybym poprostu chciał rozwalić statek to bym sobie np poleciał na misje lv 4 deską. albo właczył self destruct, nie musiał bym w tym celu tracić czas na Gang, na przylot do miejsca zebrania itd ... Nikomu nie nadaje żadnej roli, tobie sie coś wydaje. Jak latasz w C0ven na Flet Opy to uprawiasz jedyny słuszny rodzaj walki ... nvm bo sie flejm robi ... sorry.

No i stary tutaj tkwi problem i dlaczego nie mozesz zrozumiec o co mi chodzi. Bo po 1 : GN wydanie polskie jest wzorowany na tym z SHC. Wiec na twoje pytanie co to jest SHC wkleilem ci linka, a potem juz dokladnego do 20 odlosny ich GN (bo na SHC to od kilku lat panie jest). Na takie GN nie leci sie na kille tylko po fun. Ja ostatni raz w desce siedzialem ponad 2 lata temu. Teraz jakbym w desce na roama, defa, opa polecial to bym dostal tak zjebe, ze hoho. Wiec dla mnie to jest fun lecenie takim szipem. Moja deska bedzie na laserach , zeby byl comedy loss. Generalnie taka jest filozofia GN: latanie szipami, ktorymi normalnie nie latasz, z fitami za ktore w swoim ally/corpie dostalbys zjeby. Z stad w wersji SHC masz nanodomi, afy z painterami, wszystko z dampami, ogolnie comedy fity. Ty piszesz, ze lecisz po kille wiec traktujesz to jak kolejny roam , tylko, ze w desce. Wiec ci delikatnie pisze, ze od zlej strony do tego podchodzisz.
Wydania SHC najczesciej sie konczyly ubijaniem swoich jaj albo przes self, albo od smartujacego bsa. To nie jest powazny op to takie wyglupy.

Dotarlo ?
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Morbius

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 09, 2009, 13:29:05 »
HEHE ale sie spinacie obaj:)
I obaj mówicie o tym samym tylko z innej beki
Dael chce lecieć w commedy ficie i sie wygłupiać - bo taki jest fun z GN (qft imho)
Eddie chce leciec na t2 bo go stać i chce coś zabić - też fun  z gn

po co sie rozpisywac prosta piłka lecimy w deskach a fit jak kto chce
dajcie se na luz panowie

PS
nie bierzcie SB bo potem się mój biedny coercer na żadnego kila nie załapie :)


Ezachiel

  • Gość
Odp: Gank Night - rozmowy trollowane
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 09, 2009, 13:34:36 »
@D
Chyba dalej nie rozumiesz o czym ja pisze ... ale to pewnie dlatego że ja jakiś ograniczony jestem i seplenie sobie ...

1. Co to jest SHC dla polish gang night organizowanego przez Col Cherrymana ?
2. Jakie znaczenie ma moja informacja dla Mando dotycząca działania TD czy paintera w nawiązaniu do twoich wypowiedzi ?
3. Moj klon kosztuje wiecej niż ten destroyer z fitem pewnie ... pewnie sobie zrobie self destruct na jajcu ale co mi tam :)
4. Moje propozycje nie są dla nikog zobowiązujące. To jedynie luźne sugestie co mozna by zrobić i jak ubrac statek.
5. PvP uprawia się by mordować virtualne pixele sterowane przez innych graczy a nie po to by robić self destruct. Owszem, pewnie skonczymy w klonowni, pewnie szybko nawet jak sie tak ulozy ale co z tego ? To znaczy że mam podelciec statkiem do smart bombs bs-a i nawet nie zadać sobie trudu złapania locka i oddania 1 salwy?  :2funny:

A wogóle to peace  :angel:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 14:15:42 wysłana przez Edmund »