Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Tutorial (czyli pierwsze kroki w grze, koniecznie przeczytaj!)

<< < (2/8) > >>

Voulture:
Swietny pomysl, mam nadzieje, ze pozwoli uniknac wielu powtarzajacych sie pytan a dla osob bez dobrej znajomosci angielskiego i probujacych samemu zaatakowac EVE zdecydowanie najlepsze wyjscie. GJ.

Ps. Mam nadzieje, ze nic nie popsulem. ;p

Aenyeweddien:

--- Cytat: NeX w Kwiecień 01, 2009, 20:47:30 ---  Miałem napisać trochę większy post o zmianach dla newbie w Apocrypha, ale ja tak już mam, że czasem sam sobie glupich zajęć szukam, więc jak mi wspomniano, że mógłbym naskrobać więcej, to wyszukałem stary poradnik dla moich korpowiczów z przed paru lat gdy usilnie namawiałem kolegów do gry w EVE...

--- Koniec cytatu ---

Kurcze teraz mi bedzie glupio prosic o to by ktos rozwinal troche posta i wkleil do TNQ bo jest super napisany ::) ::)
Dziekuje bardzo za takie podejscie i mysle ze trzeba to bedzie po ukonczeniu jako poradnik umiescic :angel:
NeX jesli bedziesz potrzebowac wiecej miejsca to daj znac (zrobimy porzadek)  ;) ;)

Dormio:
Rewelka !
Przy atrybutach IMHO warto wspomnieć o implantach.

Hastrabull:
Nex, ->wiki. prosze Cie :) Tam poradnik pls bedziesz mogl go ladnie sformatowac itp :) pls pretty pls :)

Starakopara:

--- Cytat: NeX w Kwiecień 01, 2009, 20:50:26 ---Zarezerwowalem sobie z góry miejsce na cdn :P
3.) Epic Mission

--- Koniec cytatu ---

Nex byłbym bardzo wdzięczny za poradnik do w/w misji
z góry dzięki i pozdrawiam  o7

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej