Autor Wątek: Misje lvl 4 matarskimi bs'ami  (Przeczytany 10900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Misje lvl 4 matarskimi bs'ami
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 02, 2009, 14:00:23 »
Sokole latasz w mojej okolicy choć się spiknie polecimy razem kilka l4 i zobaczysz różnicę w działaniu 7 cruisów a 4, a btw to nie wiem po co zajmujesz sobie slot na riga jakimś szajsem od dron na nie dronko carierze skoro możesz tam sporo ciekawszych rzeczy wrzucić. co do fitu Kanea... czego spodziewasz się po twardym pvperze? :P Że będzie obchodził przeszkodę skoro może się przez nią przebić na wylot? :P Sam tak robię jeśli mogę.

-> Kane latałeś tym może po ostatnim nerfie rakiet? Z moich testów na misjach wyszło że torpedy potężnie straciły na skuteczności przeciwko bs (signatur! :/ ). Pomijam fakt że wedle efit (tak wiem jaka to wykładnie :P ) różnica DPS między torpedami strzelanymi przez arbalesty, a t1 cruizami strzelanymi z t2 wyrzutni jest u mnie rzędu niecałych 10 punktów :/

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

silverrobert

  • Gość
Odp: Misje lvl 4 matarskimi bs'ami
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 02, 2009, 16:54:59 »
Od kiedy wlecialem po raz pierwszy na Worlds Collide, gdzie raty sa 140km od ciebie na starcie, doceniam fakt ze kruzy dolatuja na 120 km. Pewnie, ze moglbym pokonac ten dystans na AB, ale szkoda mi czasu.

amra

  • Gość
Odp: Misje lvl 4 matarskimi bs'ami
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 02, 2009, 17:11:34 »
Kane, z całym szacunkiem nooba, Twoje podejście przypomina mi otwieranie drzwi z kopa, podczas gdy czasem wystarczy podłubać przy zamku.  >:D

Mało hardenerów = niskie resy, więc tankować muszą dwie LAR, a żeby je zasilić, potrzebujesz 6 slotów i 3 rigów na moduły "niebojowe". Torpedy pewnie nieźle roznoszą BS-y, ale żeby ich użyć, musisz gonić cel na AB. Goniąc cel, wchodzisz w jego optimal, wiec musisz tankować, a że resy niskie...

Ja wolę trzymać dystans 55 km (Scout Drones na V się robi, to będzie 60 km). W przypadku misji vs. Bloods czy Sansha (takie mi się zdarzają najczęściej) za tank starcza... DC, bo nawet mi na armor nie wchodzą. Na te 55km wszystko ściągam cruise'ami i dronami. Do utrzymania dystansu wystarcza mi "fabryczna" prędkość Typhoona.


Hej nie spinaj się tak bardzo, napisałem że mi snipe nie odpowiadało i się nudziłem, a nie że jest do  końca pleców


Jak bym latal na 50km od NPCów to po kij mi autocaonnons ? Nie wiem ja ty ale ja je woże aby używac.  Itd ..., pomyś potem smaruj krytyke. Ty wolisz trzymać odlegość OK, tak lubisz :D

A oraz  twa gadka o  kiepskich resach, sprawdź najpierw i potem pisz. 1 LAR > 2 Hards.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 17:48:44 wysłana przez Kane McCallan »

amra

  • Gość
Odp: Misje lvl 4 matarskimi bs'ami
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 02, 2009, 17:33:07 »
     Doom, tak latalem po nerfie ale nie dużo ( nowy maruder sie pojawił ), najwiekszym problemem oczywiście byly NPC hacs.NPC BS mimo nerfa schodza szybciutko ale trza się do nich przytulać. Piszemy o phoonie gdzie mam 3 weapon systems wiec robie misje szybciej jak używam wszystkich trzech i są na close. Oczywuście latanie 50 -100k od NPC ma swoje zalety, nie trza tanka, można pojść zrobić herbatke itd..., ale ja jak już mam strzalać z cruise missile to wole w CN raven, mam 7 wyrzutni i tez medium dronki ;) 
     A misje robie od czasu do czasu jako coś ciekawszego niż ratty jak już strace ostatniego vagasa lub jestem gdzieś gdzie net się nie nadaje na PVP.

silverrobert

  • Gość
Odp: Misje lvl 4 matarskimi bs'ami
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 03, 2009, 19:28:13 »
Moj obecny fit na Phoona:
[Typhoon, innytajfun]
Shadow Serpentis Power Diagnostic System
Amarr Navy Large Armor Repairer
Ballistic Control System II
Armor Kinetic Hardener II <----------w
Armor Thermic Hardener II <---------zaleznosci
Armor Kinetic Hardener II <----------od
Armor Kinetic Hardener II <----------misji

Sensor Booster II <------ plus czasem skrypt
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II

Caldari Navy Cruise Missile Launcher, Paradise Cruise Missile
Caldari Navy Cruise Missile Launcher, Paradise Cruise Missile
Caldari Navy Cruise Missile Launcher, Paradise Cruise Missile
Caldari Navy Cruise Missile Launcher, Paradise Cruise Missile
1200mm Artillery Cannon II, EMP L
1200mm Artillery Cannon II, EMP L
1200mm Artillery Cannon II, EMP L
1200mm Artillery Cannon II, EMP L

Capacitor Control Circuit I
Auxiliary Nano Pump I
Auxiliary Nano Pump I

Garde II x5