Autor Wątek: Buddy program  (Przeczytany 7611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skruber

  • Gość
Buddy program
« dnia: Marzec 22, 2009, 11:45:49 »
Witam,

Kolega wysłał mi invite'a przez buddy program. Skożyztałem z niego i założyłem konto przez linka załączonego w emailu. Po 3 dniach gry ulepszyłem konto kartą plex. Koledze niestety nie przedłużyło konta o te 30 dni. Nie zauważył tego i teraz ma zawieszone konto z powodu utraty wazności. Petycje zostały wysłane z jednej i drugiej strony, ale od dwóch dni brak odpowiedzi. Jakieś sugestie?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2009, 12:00:32 »
Nie wiem, czy przedłużenie plexem kwalifikuje się do promocji. Trzeba by przejrzeć warunki...
Przedwieczny.

Skruber

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2009, 12:05:00 »
Cytuję:

"Eligible subscription activations can be funded by any payment method "

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2009, 12:26:15 »
Do niedawna (max 3 miechy wstecz - wysyłałem znajomemu zaproszenie) warunki były takie że żeby dostać te 30 dni zaproszona osoba musiała nie dość że aktywować konto za real kasę to jeszcze zrobić to karta kredytową chyba bezpośrednio w sklepiku ccp czy jakoś tak.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

kavar_

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2009, 12:40:51 »
Cytuj
Terms and Rules

    * Each Active Subscription Account (trial accounts do not qualify for this promotion) can send Buddy Program invites
    * Only accounts created through this emailed invite are valid for this offer. Be sure your friends use the invite to create their account in order for you to earn your game time when they subscribe to EVE Online
    * Eligible subscription activations can be funded by any payment method
    * Your friend must activate the free 21-day trial within 2 weeks of receiving your Buddy Program invite.
    * Please note that once your friend purchases an EVE Online subscription, your 30 free days may take up to 24 hours to be applied.

W warunkach wspominaja, o dowolnych metodach platnosci.
Jakby nie patrzec, konto zostalo oplacone.
Jezeli zrobiliscie wszystko, zgodnie z zasadami, to update-uj swoja petycje, co dzien, dwa.
Do czasu, az w koncu odpowiedza.

Sirhan

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2009, 15:05:05 »
co znaczy to zdanie
  * Your friend must activate the free 21-day trial within 2 weeks of receiving your Buddy Program invite.
czy, że trzeba założyć konto przed upływem 14 dni od otrzymania zaproszenia, czy je przed tym czasem opłacić?

Goomich

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2009, 15:28:02 »
W pierwszej linii masz napisane, że "każde aktywne konto (trialowe się nie liczą)". Czyli opłacić.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2009, 15:40:49 »
nie wiem na jakie pytanie była powyższa odpowiedź :D

Zacytowane zdanie znaczy, że ów 21 dniowy trial musi być aktywowany w ciągu 2 tygodni od wysłania zaproszenia. Opłacić je można oczywiści przez cały czas trwania triala.

Goomich

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 22, 2009, 16:04:35 »
nie wiem na jakie pytanie była powyższa odpowiedź :D

Na wyżej zadane.

Skruber

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 22, 2009, 16:06:29 »
Tak czy inaczej dalej nie mam żadnej odpowiedzi. Z tego co wiem to nie jest to odosobniony przypadek, także póki co na wiele w związku z buddy programem nie liczę.

Sirhan

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 22, 2009, 16:48:04 »
W pierwszej linii masz napisane, że "każde aktywne konto (trialowe się nie liczą)". Czyli opłacić.
Prawda, ale wolałem się upewnić  ::)
Czyli z tego by wynikało, że jeśli aktuwuję triala 21 dniowego po upływie 14 dni to kolega nie dostanie tych 30 darmowych dni gry... Może to jest przyczyna twoich kłopotów Skruber?

edit, down:
:embarassed: :kij:
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2009, 00:47:41 wysłana przez Y »

Skruber

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 23, 2009, 00:34:42 »
Czytaj uważnie :). W pierwszym poście napisałem, że triala aktywowałem po 3 dniach, więc to na pewno nie to.
Nadal żadnego odzewu ze strony CPP.

finox

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 23, 2009, 10:14:44 »
Nie martw się, odpowiedzą na petycję. Miałem dokładnie taki sam problem.
PLEX + buddy program ma buga i automatycznie te 30 dni nie jest dodawane do konta polecającego, konieczna jest petycja. Są na ten temat posty na forum eve. Poszukaj sporo tego jest.
Ja z mojej strony mogę powiedzieć, że na rozpatrzenie petycji czekałem prawie 5 dni, ale w końcu doczekałem się odpowiedzi, poprosili tylko o loginy obu kont i po 30 min doładowali te 30 dni.
Poproś kumpla żeby sprawdził na stronie czy na liście buddy program ma ciebie z aktywowanym trialem. Powinno być:
"Active subscriber, 30 days added to your account"
 jeśli tak jest to po rozpatrzeniu petycji powinno być ok.
Na stronie subscription details dodadzą dodatkową transakcję:
"data godzina   Media Account   30"


Skruber

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 23, 2009, 14:03:08 »
Dziękuję Thor za odpowiedź. podniosłeś mnie na duchu.
Niestety jak  juz pisałem kolega ma deaktywowane konto, tak więc nie może wejść na podstronę buddy programu żeby sprawdzić czy mam mnie na liście.
Najgorsze jest to ze będzie miał 5 dni skillowania do tyłu... :/

Gregorius

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 27, 2009, 11:41:15 »
Placek nosz.... dziewczynka...

U mnie po 7 dniach nie naliczyło jeszcze 30d za buddy.... Piszę do nich petycję i update'uję ją co 2 dni.. i nic.. panowie z CCP albo zlewają petycję, albo nie chcą się przyznać, że mają coś spieprzone w tym systemie (celowo ?).

Problem zaczyna się robić ciepły, bo zostało mi tylko 5 dni starego TCka ;/

Ma ktoś pomysł, jak ich "pogonić" ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 27, 2009, 13:52:01 »
Jak pogonić nie wiem, u nas Greg miał problem z skill planerem  stracił parę dni, petycje napisał, poczekał pare dni - nic, jak się wkurzył i wysłał kilka, to wreszcie odpowiedzieli, a razem z odpowiedzią (pozytywną zadaje się) przyszedł warn że jak następnym razem nie poczeka spokojnie na odpowiedź to banuja konto za spam. Więc ten sposób ponaglania odradzam ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

mkxy

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 24, 2009, 08:51:48 »
I ma ktos sprawdzone aktualne doswiadczenia? Wystarczy plex na trialu by dostac te gratisowe 30 dni? 

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 24, 2009, 09:06:55 »
Tak wystarczy tylko plex, ale czasami nie dodaje z automatu tych 30dni i trzeba napisac petycji i jakis GM doda Ci recznie.
* Lubie czasami poprzeklinac

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 24, 2009, 09:43:06 »
Ostatnio (tydzień temu) bez problemu aktywowałem sobie plexem konto.
Cała prawda o moim graniu...


Clone 177

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 09, 2010, 13:55:19 »
Witam, czy CCP popełniło jakieś poprawki  co do buddy programu? plex dodany daje 30 dni dla obdarowującego-bez petycji ?
Dzięki

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 09, 2010, 13:58:03 »
Jest tak: 1 osoba daje zaproszenie drugiej. Druga dostaje 21-dniowego triala. Gdy go aktywuje, sama sobie dodaje dni i do tego obdarowujący dostaje 30 dni gratis. Działało w kwietniu 2008, działało w Listopadzie 2009, więc powinno działać i teraz.
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 09, 2010, 14:29:36 »
Z tym, że jak sam siebie zapraszasz (np. zakładając alta), to do "zadziałania" potrzebna jest petycja... ot takie małe cwaniactwo CCP :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 09, 2010, 14:32:54 »
Nie tylko. System generalnie ma jakiś błąd i czasem (najczęściej ma to miejsce jeśli upgrade konta robi plex) coś gdzieś nie załapie. Po petycji przestawiają to ręcznie. Najlepiej jeśli zaproszony da znać charowi od którego dostał zaproszenie że subskrybował wtedy można sprawdzić i w razie czego napisać petycję.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

devilsbirth

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 09, 2010, 16:57:27 »
Z tym, że jak sam siebie zapraszasz (np. zakładając alta), to do "zadziałania" potrzebna jest petycja... ot takie małe cwaniactwo CCP :coolsmiley:
Od kiedy? Robiłem tak kiedyś i żadna petycja nie była potrzebna.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 09, 2010, 18:38:18 »
Z tym, że jak sam siebie zapraszasz (np. zakładając alta), to do "zadziałania" potrzebna jest petycja... ot takie małe cwaniactwo CCP :coolsmiley:

Nie jest potrzebna petycja , ja zakladalem alty bez petycji i zyja, maja sie dobrze i nawet glowne konto po paru minutach dostalo dodatkowe dni.

Imo jesli w ciagu 24 godzin od doladowania "sponsorowanego" konta nie dostaje sie tych 30 dni wtedy potrzebna jest petycja, w zadnym innym przypadku nie jest konieczna . A ze fakt ze nie zawsze naliczane sa te dni od czasu do czasu ktos tam gdzies musi do ccp pisac i czekac az laskawy GM znajdzie czas miedzy kawa a rubryka sportowa zeby rpzeczytac maile.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 10, 2010, 13:53:56 »
Wszystkie trzy konta, które zakładałem sam sobie z buddy wymagały "popchnięcia" petycją. Ostatnie było gdzieś... 10 miesięcy temu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

macio

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 14, 2010, 19:38:43 »
Hej!

Chciałbym sprawdzić tę grę czy ma ktoś możliwość wysłania mi kodu w ramach buddy program na 21 dni?

dzieki

Loc0

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 14, 2010, 19:42:18 »
Na jakiego maila? PIERWSZY!!:D

macio

  • Gość
Odp: Buddy program
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 14, 2010, 19:52:15 »
Wysłałem na priv.

Nie wiem jaka rasa ma najłatwiejszy start? staram się czytać ale za dużo tego wszystkiego na początek - jak będę czytał to zacznę grać po świętach chyba zanim wybiorę.
Ideologię/historię do postaci dorobię w zależności od rasy ;-D
Nie wiem czy chcę kopać/robić misje - ale chyba to drugie bo jak czytam "noob garden" o misjach dla sister cośtam (te 50 misji w któych dostaje się skille i statki) to chyba misje lepiej?
Za dużo wiedzy na piątkowy wieczór!!!!!!