Autor Wątek: Problem z resetem hasla  (Przeczytany 1915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pynio

  • Gość
Problem z resetem hasla
« dnia: Marzec 12, 2009, 10:52:20 »
Witam po ponad 3 latach ;)

Tak pomyslalem sobie, ze zobacze jak to moje Eve ukochane teraz wyglada... Jak narazie na checiach sie skonczylo, oto powod:

Wlazem na strone, oczywiscie hasla nie pamietam. Daje reset, wpisuje poprawny login, poprawnego maila - otrzymuje informacje, ze rozpoczeto proces odzyskiwania hasla. Wszystko byloby w porzadku gdyby nie to, ze uzyty mail jest zalozony na najgorszym serwerze mailowym swiata czyli zasr#$@$@# ONECIE  :knuppel2: . Juz 3 dni "petycjuje" z supportem, wylaczylem wszystkie antyspamy na tej dziadowskiej poczcie, dodalem adresy @eveonline.com i @eve-online.com do "white listy" i nic. Poprosilem ostatnio by zmienili defaultowy adres na skrzynke z GMAIL ale narazie cisza... Nadal poprawna kombinacja mail-login to ten z onetem w tle  :-\

Nie podejzewam ich serwra o to, ze w ciagu 3 dni nie przesalal mi linka do resetu hasla. Kiedys mialem takie same problemy, lecz po wylaczeniu antyspamow itp wszystko chodzilo "cacy". Teraz widze "powrot do korzeni"....

Macie moze jakiegos haka na tego typu problem? Nie wiem jak odzyskac konto, ktore na eve mam praktycznie od poczatku istnienia tego MMO....

Pozdrawiam

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problem z resetem hasla
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2009, 10:56:16 »
Skontaktuj się z supportem onetu, może pomogą.
Wiem, że na niektórych darmowych serwerach mailowych są podobne kłopoty.
Przedwieczny.