Autor Wątek: EFT vs Ship info vs. real  (Przeczytany 2426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myst1q

  • Gość
EFT vs Ship info vs. real
« dnia: Marzec 05, 2009, 02:20:17 »
wiec...
w eft mam recharge capa na poziomie +10/sec.
ilosc capa sie zgadza z ta z ship info- wynosi ona 1139.
recharge time w ship info wynosi 285sec (zaokraglone), czyli daje ~4/sec.
dobra, rozumiem.
problem polega na tym, ze wlaczenie sensor boostera i dc wprowadza mnie w petle w ktorej nieubywa mi capa ani przybywa. sensor booster zuzywa 1/sec a dc 1/30 /sec. czyli powinno przybywac- a jednak nie.

moglby mi ktos powiedziec skad to sie wzielo?

Nerxes

  • Gość
Odp: EFT vs Ship info vs. real
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2009, 04:48:15 »
Nie wiem czy dokladnie o to chodzi...
Predkosc rechargu zalezy od stopnia naladowania capacitora... najszybciej recharguje jesli capacitor  jest chyba miedzy 40-70% Natomiast naladowanie go 90-100% trwa wieki :)

Stad jesli wyladujesz capacitora do powiedzmy 45% shild boosterem a nastepnie boostera wylaczysz a wlaczysz DC + SB to zacznie go przybywac... jesli wlaczysz te moduly gdy capa masz 95% to zacznie go ubywac

To co podaje EFT to maxymalny recharg w najlepszym momencie (w okolicach 45% capacitora)
To co podaje ship info to calkowity czac naladowania od 0% do 100%

myst1q

  • Gość
Odp: EFT vs Ship info vs. real
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2009, 06:21:42 »
Nie wiem czy dokladnie o to chodzi...
Predkosc rechargu zalezy od stopnia naladowania capacitora... najszybciej recharguje jesli capacitor  jest chyba miedzy 40-70% Natomiast naladowanie go 90-100% trwa wieki :)

Stad jesli wyladujesz capacitora do powiedzmy 45% shild boosterem a nastepnie boostera wylaczysz a wlaczysz DC + SB to zacznie go przybywac... jesli wlaczysz te moduly gdy capa masz 95% to zacznie go ubywac

To co podaje EFT to maxymalny recharg w najlepszym momencie (w okolicach 45% capacitora)
To co podaje ship info to calkowity czac naladowania od 0% do 100%

dziekuje. o cos takie wlasnie mi chodzilo.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: EFT vs Ship info vs. real
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2009, 11:13:42 »
Dodam, że chyba kwestie "na ile starczy cap" jest najbardziej mylącą w EFT. Jak ktoś widzi "last 50 sec" to się odechciewa takim shipem wydokowywać, a tymczasem okazuje się że taka konfiguracja całkiem sprawdza się w jakiś drobnych walkach 1v1.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: EFT vs Ship info vs. real
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2009, 11:58:49 »
To co podaje EFT to maxymalny recharg w najlepszym momencie (w okolicach 45% capacitora)

Na 33% jest maksymalny recharge. Jak spadnie poniżej tego, to już się nie uda naładować capa "naturalnie", trzeba coś wyłączyć (moduł, wrogi statek z neutem, itp.), albo odpalić cap boostera.

Dodam, że chyba kwestie "na ile starczy cap" jest najbardziej mylącą w EFT. Jak ktoś widzi "last 50 sec" to się odechciewa takim shipem wydokowywać, a tymczasem okazuje się że taka konfiguracja całkiem sprawdza się w jakiś drobnych walkach 1v1.

A one trwają dłużej niż 50 sekund? :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: EFT vs Ship info vs. real
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2009, 12:39:36 »
A one trwają dłużej niż 50 sekund? :P

Stopera to używam na misjach, żeby pilnować "znikania wraków", na PvP - nie.

Doświadczenie w PvP mam tylko oczko wyższe od zerowego, ale nie zdarzyło mi się żeby mi brak capa sprawił mi kłopot, mimo że fit w EFT wygląda przerażająco. 


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...