Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 190914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #700 dnia: Kwiecień 01, 2009, 07:23:30 »
Chciałbym zwrócić uwagę na straty BSów które w ostanim czasie(po niedzieli) zaczęli ponosić nasi przeciwnicy w drobnych starciach i to jak bardzo są one nieproporcjonalne do naszych strat.
Przyczyną tego jest przede wszystkim brak liczb.


W każdej kampanii jest taki moment gdy jednej ze stron(przeważnie tej która poniosła większe straty choć nie zawsze, dużo zależy od zasobów i tego czy walczy się w domu czy na wyjeździe) zaczyna się pogarszać skład flot. Wtedy należy wziąść membersów w garść i zorganizować dowóz materiału wojennego na miejsce. Jeśli się tego nie zorganizuje ludzie przestaną latać w drogich statkach a zaczną tanimi złomami bo nie będą chcieli tracić dobrych sprzętów w walce w której są zblobowani.


Wydaje mi się że taki moment stopniowo nadchodzi dla naszych przeciwników.
Muszą podciągnąć posiłki i uzupełnić stany BSów.

Lub

Zacząć mocniej używać tytanów aby zbić nasze bsy.
W systemach z jammerem to drugie jest bardziej prawdopodobne.


Postawiłbym quafe nawet na to że spadnie jakiś tytek w max 3-4 tyg.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #701 dnia: Kwiecień 01, 2009, 08:13:02 »
Molle wdupi kolejnego? :):):) Zartuje oczywiscie :)


Khmm ... mam nadzieję ze w Delve ... trzymajmy się tematu proszę  :knuppel2:.
Eddi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 08:19:52 wysłana przez Edmund »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #702 dnia: Kwiecień 04, 2009, 08:11:04 »
Jak ktoś umie czytać po rosyjsku to Blaster Worm zrobił dobry raporcik.



edit
-

Polish TL:TR

Na początku marca zaczęła się druga część Quantium Wars.
Walczyliśmy tu i walczyliśmy tam i były to czasem dobre walki a czasem lag popsuł wysiłki FC(w kontekście tytków PL). {wstawia linki do paru battle raportów pokazujących jak toczyły się walki}

Dociera z raportami do dzisiaj i dalej w podsumowaniu:

-Mówi że to koniec drugiego etapu Quentium Wars i należy od momentu upadku 49- i odejścia sojuszników Goonsów od aktywnej pomocy wyróżnić 3 etap wojny który doprowadzi do dużych zmian na mapie i utraty przez goonsów terenu

-Chwali strategie Molla który wykonał kawal dobrej roboty, i z kompletnie zdemoralizowanego sojuszu po upadku nazwy i terenu podźwignął go tak że wrócili z prawie pełną siła do walki.

-Że dla AAA jest to bardzo ciekawa wojna, że poprawili swoją taktykę i umiejętności na niej. Dobrym posunięciem było używanie flot BSów przeciw blobowi capitali nawet w obliczu tytanów. Mówi  o komunikacji pomiędzy capitalami/supercapitalami PL i goonsami. Pada zdanie że w tym konflikcie: "sztuka wojny osiągnęła nowy poziom".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 09:04:29 wysłana przez Yogos »

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #703 dnia: Kwiecień 04, 2009, 11:24:20 »
cholerka, nie znam tych krzaczków  :-\

ale odniosę się do tego co napisałeś i co sam usłyszałem:
 - pisanie o nowej strategii dla mnie jest słabe troszkę : aaa pojawiło się tam właśnie w 2 tyg na te 49- i razem z bobem wygrali po 2 tyg ten system w 2 dni - ale po 2 tyg to znaczy ze te 2 tyg przegrywali (od strategicznej strony, kb za bardzo rozrzucone)
- wygrana miała 2 etapy:  1- gdzie system się posypał przy 1200 strzelających i gons/nc stracili tam sporo capitali i suportu  2- gdzie bob/aaa/se +++ wprowadzili sami 1200+ do systemu właściwie uniemożliwiając walkę / blokując system i zaorali go bez walki
- jak ktoś jest 5 lat dominującym ally to nie potrzeba mu motywacji bo ma miesiąc zadyszki, tak dodam, że np u nas w cva (teraz już chyba najstarszy istniejący ally) może być wywalony do empa a gwarantuje ze 90% ludzi zostanie w ally i wróci do walki o provi po reformie

tak to wygląda z boku ta "nowa jakość/strategia walki"

od tamtego czasu ucichły raporty i się cicho zrobiło, doszły mnie słuchy, że bob ora posy, gosny fortyfikują delve, nc sprząta swoje tereny, razor się pojawia w provi czyli krążą po wylotach do empa aaa i to tyle ;p

ps. gdzieś 2-3 dni temu na kb razora widziałem 5 capitali boba zabitych przez jakiś roam w querios

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #704 dnia: Kwiecień 04, 2009, 12:31:50 »
Wydaje mi się że troszkę niechęć do -A- sprawia że wyciągasz takie a nie inne wnioski.
Popatrzmy na twoją wypowiedź:

- pisanie o nowej strategii dla mnie jest słabe troszkę : aaa pojawiło się tam właśnie w 2 tyg na te 49- i razem z bobem wygrali po 2 tyg ten system w 2 dni - ale po 2 tyg to znaczy ze te 2 tyg przegrywali (od strategicznej strony, kb za bardzo rozrzucone)
- wygrana miała 2 etapy:  1- gdzie system się posypał przy 1200 strzelających i gons/nc stracili tam sporo capitali i suportu  2- gdzie bob/aaa/se +++ wprowadzili sami 1200+ do systemu właściwie uniemożliwiając walkę / blokując system i zaorali go bez walki

Po pierwsze widzisz tylko 2 duże bitwy zupełnie nie zwracając uwagi na godziny pracy które włożyli piloci w oranie posów przeciwnika.
Nie lekceważ Goonsów, ci goście w US zonie gdy my śpimy mają totalnie wolną rękę i włożyli dużo sił w oranie naszych posów i naprawiane swoich oraz spam.
Z drugiej strony my odpowiedzieliśmy podobną pracą w naszej strefie.

Efekt końcowy zawdzięczany jest w większej mierze tej właśnie szarej pracy niż dwóm widowiskowym liczbą na localu.

Jeśli chodzi o same bitwy które komentujesz tylko i wyłącznie pod kątem liczb nie interesując się wogóle dlaczego te liczby tak wyglądają. Zresztą nawet komentując te liczby/lag się mylisz.

Cytuj
1- gdzie system się posypał przy 1200 strzelających i gons/nc stracili tam sporo capitali i suportu


Jak system się posypał ? Przecież to było 3 godziny wyrównanej walki. Zgoda że PL nie udało się wrzucić tytana ale tak się składa że my byliśmy w takiej samej sytuacji i też nie mogliśmy użyć swoich. O samej bitwie już napisałem wcześniej ale się powtórze - goons&co użyli prawie 100 capitali w momencie gdy my mieliśmy więcej bsów. We efekcie sklepaliśmy im te bsy a na koniec zabrali za stacklowane capitale. Gdyby te 100 pilotów capitali siedziało w BSach to starcie potoczyłoby się inaczej.
System robił jaja ale obie strony przez to cierpiały.

Cytuj
2- gdzie bob/aaa/se +++ wprowadzili sami 1200+ do systemu właściwie uniemożliwiając walkę / blokując system i zaorali go bez walki

Goons&co tutaj nie podjęli walki z tego powodu że nie mieli liczb. A nie dlatego że system był zablokowany.
Nawet gdyby system działał idealnie nie byliby w stanie wskoczyć ponieważ mieli koło 700-800 osób - czyli 400-500 mniej od nas.

Nie dostrzegasz także jednej rzeczy. Zauważ że przeważnie to ONI wskakiwali DO 49-.
Dlaczego tak się działo ? Bo kontrolowaliśmy system. Możesz zrzucić to na strefe czasową ale powód był w rzeczywistości inny. Rzecz w tym że ponosiliśmy mniejsze straty a nasi piloci wylogowywali się na posach wewnątrz systemu.
Dlatego było mniej problemów z dolotem-wystarczyło się tylko zalogować. Oczywiście wymaga to poświęcenia ze strony pilotów którzy przez 2-3 tyg są uwiązani do bsa w systemie.

Cytuj
- jak ktoś jest 5 lat dominującym ally to nie potrzeba mu motywacji bo ma miesiąc zadyszki, tak dodam, że np u nas w cva (teraz już chyba najstarszy istniejący ally) może być wywalony do empa a gwarantuje ze 90% ludzi zostanie w ally i wróci do walki o provi po reformie

Mylisz się, popatrz na mapę z zeszłych lat ile dużych sojuszy było a już nie istnieje. Że wspomnę tylko 2 kolsów: ASCN i D2.


Cytuj
tak to wygląda z boku ta "nowa jakość/strategia walki"

Zatem z boku nie widać wielu rzeczy.

Flota kapitali -A-/SW/BOB jest conajmniej porównywalna z flota capsów przeciwnika a jednak nie została użyta. Zamiast tego były bsy.
Ta nowa jakość z której kpisz to dzięki poprawie przez CCP nodów, zwiększenie liczebności flot - nowe wyzwania w komunikacji oraz kierowaniu taką masą.
Nowa strategia - to przeniesienie środka ciężkości w składach flot zdecydowanie z capitali na BSy.
A nowości w taktyce  - to szereg zagrań umożliwiających wskoczenie do systemu oraz unikaniu/odpalaniu DDD z tytanów.


Przeniosłem oftop o cva do topicu obok

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #705 dnia: Kwiecień 04, 2009, 13:28:31 »
wiedziałem, że ktoś zacytuje moje słowa i podważy każdy fragment ale przynajmniej nie zostałem wycięty / przeniesiony do flejma  :angel:

doskonale wiem, że wymagało to niezeimskiego poświęcenia z strony aaa/se, chodzi o to, że założeniem było przejąc ten system i "przełamać" wroga, wiem także jak walka wyglądała trochę jak odbijanie piłeczki zależne od czasu - co jedni zniszczyli to następni w nocy nadrobili (tak ogólnie - bo walki trwały ciągle). Źle trochę zrozumiałeś moją wypowiedz, do tych 2 dużych walk sov był na + do gonow to w tych walkach spadło z 7-9? posów.

1200 się "posypał"  tzn nie dało się efektywnie walczyć i wskoczyć "loading system..." jak ktoś jest w systemie to ma przewagę i uważam że to najlepsze posunięcie aaa/se żeby tam zostać i okupować posy i jednocześnie błąd gons/nc że tego też nie spróbowali

2 bitka - te 800 ludzi mogło by podjąć walkę i pewnie by tak było, ale ile z tych 800 by się załadowało, skakanie do takiego systemu gdzie się ginie zanim się załaduje to trochę fail, chyba była próba skakania na 3 cyno i się skończyło lemingem ;p a skok 800 naraz to już nie wspomnę - i tu też złe mnie odczytałeś, bob/aaa/se wygrali tutaj taktycznie i nie ma do tego żadnych wątpliwości

3 kawałek - nie doczytałeś chyba, pokaż mi ally które ma 5 lat i po drodze praktycznie same wielkie zwycięstwa, d2 powstało z musu anty-bob i od razu przegrało i się rozpadło, ascan miał z 3 lata może i bob też do pojechał (tak mi coś w głowie świta, że to właśnie w w tych ally padły pierwsze tytany które zabił bob dzięki metagamingu - taka ironia ;p ale to ty podałeś te ally)  O0  nie liczy się jak kto wielki / silny w danym momencie - liczy cie charyzma lidera + siła + pasmo zwycięstw, tak od siebie uważam, że wiele ally rozwalało się za szybko - czasem warto odczekać pomyśleć i wrócić mądrzejszym o doświadczenia - a jak mapa pokazywała bob był raz u siebie raz koło terenów ra wystarczyło się zreformować pozbierać i walczyć o swoje, np z d2 powstało tri mm rzr (chyba :p) więc d2 miało pilotów dobrych i jakiś potencjał ale emo quit ftw  :uglystupid2:

nie kpie z taktyki tylko z "nowej" taktyki w ustach aaa ( nie ciągnę tego tematu bo flemem grozi, nie potrzebne mi to) nowy system ccp owszem pozwala na obecność 1700 ppl w 1 systemie ale jak się zaczyna strzelanie to się schodki pojawiają  ???,

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #706 dnia: Kwiecień 04, 2009, 13:42:45 »

tak to wygląda z boku ta "nowa jakość/strategia walki"


wszystko można powiedzieć o tamtej "analizie" tylko nie to ze jest z boku, jako ludzie szczerze nienawidzący AAA/BOBa  ;) dziwnie brzmisz w wypowiedziach o nich (do tego wy chyba jesteście splusowani z Goonswarm, prawda?)  NIe dość ze ciężko ci ukryć olbrzymią niechęć do rape-wagon to opieracie sie na bardzo wyrywkowych danych z wojny, o czym pisał już wyżej Yogos.

W taktyce walki AAA/stainwagon/BOB jest teraz dużo więcej finezji niż kiedyś, statki są używane mądrze (no wtopki zdarzają sie oczywiście i zdarzać bedą zawsze), i wachlarz shipów we flotach jest dobrze dopasowany do nowych taktyk, do tego determinacja wielu sojuszów i korporacji jest po prostu zaskakująca. Ja wymiękam po paru-parunastu dniach pos-war, natomiast całe sojusze walczą miesiącami i na dodatek robią to skutecznie.

Czasem zastawiam sie jakim cudem BOB przeżył (w sensie przezwycięzenia kryzysu partycypacji i zniechęcenia straconą pracą setek ludzi) takie ciosy jak te które teraz otrzymali..... ale jak widać ciągle były za słabe, co jest naprawde imponujące. Jeśli taka aktywność koalicji południowej zachowa sie dłużej - nie chciałbym być na miejscu kolejnego przeciwnika (po GS).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 13:51:38 wysłana przez Scaryman »

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #707 dnia: Kwiecień 04, 2009, 14:57:03 »
cva ma tylko 1 plus do ally które jest w 0.0 i jest to foundation
dla tych co maja alty itp w cva i dostęp do kb polecam prześledzić ile frachtów i falconów przemycających boc/bpo stracił goonswarm lecąc przez provi do delve, ładnych pare tytanów by z tego było

ja do boba nic nie mam (poza altem ;p) mój wybór cva był podobny do waszego - small scale pvp >> blobs i no-pos-war

do tego ja uważam, że to dobra sprawa, że się siły odwracają, dominacja jednego = nudy, do tego uważam ze jeżeli bob odbije delve/querios i to się gdzieś tam znowu scali koalicja any- i znowu się odwróci sytuacja

a tak do tematu walk ciekawi mnie obrona delve, może być ciekawiej niż teraz

Terion

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #708 dnia: Kwiecień 04, 2009, 15:07:32 »
Co do tytanicznej pracy (2 tyg siedzenia w systemie) to co w tym nowego ? Za czasow Maxa ci ktorzy bronili Dek siedzieli kampiac gaty lub bedac gotowym do ruchu nie 2 tyg, a ponad miesiac wiec nie widze czegos nowego w takim zachowaniu.

Jak to wygladalo - po powrocie z pracy wlaczalo sie kompa, eve i tsa. Lecialo w wyznaczone miejsce i zajecie sie jakimi s sprawami. jak sie cos zaczynalo dziac na tsie powrot "na mostek" i sleczenie. Srednio od 17 do 1-2 w nocy. I tak dzien w dzien. Ogolnie przy przewadze jaka mial bob + gbc praktycznie stracenie przewagi na gate rownalo sie straceniu systemu. Wiec tracenie dziesiatek godzin na wiszeniu i czekaniu to normalka przy tego typu dzialaniach. Dodatkowo PB i Fade byly niejako terenem calkowicie wrogim, wloty do empire kampione przez hostow wiec trzeba bylo sie tez gryzc z logistyka.

W tej chwili jedynie zmienily sie liczby. Za czasow na polnocy praktycznie po wskoku przeciwnika nei bylo wiecej niz 400-600 na localu. Wskakujaca flota nei miala takich problemow jak w tecj chwili. Aktualnie jak ktos trzyma 800+ pilotow w systemie to nie ma szans zeby wskakujaca wlota nie zostala wybita.

Co do postow o blyskotliwej taktyce Molla i uber wytrwalym bobie - 1 kwietnia juz minal ... Jakby nie pomoc AAA + SE Molle ciagle by myslal jak tu wyciagnac capitale a bob zainteresowalbym sie handlem w empire na wieksza skale.

W kwesti gdybania co bedzie gdy bedzie ... Pytanie czy AAA + SE bedzia chcialo sia bawic dalej z kennym trzymajac sie wesolo za raczki, czy pojdzie wlasna droga uwazajac ze niebezpieczenstwo dominacji 1 power bloku zostalo zazegnane.

Ktos ogolnie o syt na pd cos moze napisac cos wiecej nzi pszczolki bunkruja Delve a bob ora Querius ? Sa jakies walki, podjazdy czy tylko trwajaprzygotowania do kolejnej ciezszej rundy ?

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #709 dnia: Kwiecień 04, 2009, 15:57:58 »
Cytuj
W kwesti gdybania co bedzie gdy bedzie ... Pytanie czy AAA + SE bedzia chcialo sia bawic dalej z kennym trzymajac sie wesolo za raczki, czy pojdzie wlasna droga uwazajac ze niebezpieczenstwo dominacji 1 power bloku zostalo zazegnane.

Goonsi ciągle dychają, a to dlatego AAA przyłączyło się do wojny w listopadzie, jeszcze zanim do wojny dołączył BoB. Poza tym po co kombinować z resetami i wracaniem do domu, skoro są goonsi.

Cytuj
Ktos ogolnie o syt na pd cos moze napisac cos wiecej nzi pszczolki bunkruja Delve a bob ora Querius ? Sa jakies walki, podjazdy czy tylko trwajaprzygotowania do kolejnej ciezszej rundy ?

Już od jakiegoś czasu atakowane są high endy w Querious. BoB w 3BK parę dni temu zajął stację i do tej pory nie ma komu lecieć jej odebrać. To chyba pokazuje postawę koalicji.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #710 dnia: Kwiecień 04, 2009, 16:10:37 »
potwierdzenie przełamania: sov 1 w 49- stuknął. Stacja przejęta. Gratki dla obydwu stron za tyle tygodni walk.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #711 dnia: Kwiecień 04, 2009, 17:46:43 »
AAA/SE, AAA/SE, AAA/SE...

Coven naprawdę tak Wam uwiera, żeby nie wspominać o nim, Panowie z NC/CVA?  :P
Cała prawda o moim graniu...


Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #712 dnia: Kwiecień 04, 2009, 17:53:09 »
bob/gbc wlasnie dostali hot dropa od koalicji. A -a-/se/coven etc. ma dzis wolne wiec ;). Tak to jest jak sie zostawi ich na chwile :P

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #713 dnia: Kwiecień 04, 2009, 17:55:07 »
Drunkop z k(l)asą :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #714 dnia: Kwiecień 04, 2009, 18:02:17 »
wstępne szacunki mówią o 30++ dredach straconych przez GBC i 10 przez Goonsów&CO
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 18:15:31 wysłana przez Yogos »

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #715 dnia: Kwiecień 04, 2009, 18:19:18 »
zabilismy blisko 50 dreadow stracilismy bodaj 14

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #716 dnia: Kwiecień 04, 2009, 18:25:41 »
ładnie, dobry hot drop
gratulacje

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #717 dnia: Kwiecień 04, 2009, 18:36:04 »
zabilismy blisko 50 dreadow stracilismy bodaj 14
to chyba coś tu jest nie tak  ???
http://www.killboard.net/fleetbattle/1906/

killmaile cały czas spływają i na razie jest 24 : 24

EDIT:
ups
KB boba jest zje. zdeka

jednak wygląda na wygraną koalicji.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 18:46:33 wysłana przez Scaryman »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #718 dnia: Kwiecień 04, 2009, 18:42:11 »
10 z tych zabitych to RRK.R.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #719 dnia: Kwiecień 04, 2009, 18:50:50 »
to chyba coś tu jest nie tak  ???
http://www.killboard.net/fleetbattle/1906/

killmaile cały czas spływają i na razie jest 24 : 24

EDIT:
ups
KB boba jest zje. zdeka

jednak wygląda na wygraną koalicji.

http://killboard.goonfleet.com/battles/1239

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #720 dnia: Kwiecień 04, 2009, 18:53:35 »
Nie wiem czemu, ale w perspektywie dzisiejszego posta molle ta wtopa wydaje mi sie przekomiczna :P. Mimo, ze to sojusznik ;)

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #721 dnia: Kwiecień 04, 2009, 19:00:01 »
Nie wiem czemu, ale w perspektywie dzisiejszego posta molle ta wtopa wydaje mi sie przekomiczna :P

A ja chyba wiem czemu. Molle to ekspert od kretynskich postow :) "We are better than you", "We will kill you", "We are playing chess" etc, etc.

Z mojej perspektywy najlepsza jest ta czesc: "Morsus Mihi got split into half, by their old leader saying "**** this", and quitting to reform into something else then what Morsus Mihi has become."

To jest 10/10 po prostu. Kazdy srednio zorientowany czlonek MM wie, ze KOTH Fluff byl totalnym kerbirem. Wszyscy pvp'erzy mu jechali bez damage control na forum :D Jego odejscie to tylko i wylacznie krok w kierunku pew pew  O0

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #722 dnia: Kwiecień 04, 2009, 20:02:40 »
"AAA/SE, AAA/SE, AAA/SE...

Coven naprawdę tak Wam uwiera, żeby nie wspominać o nim, Panowie z NC/CVA? "


bo tak krócej, zobacz, że np nie wymieniam tfc, PL, kia, sot, etc jak też nie wymieniam coven, atlas, unity,rur, itd itd + + +

nie wbijaj szpilki i trochę skromności czasem dobrze robi

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #723 dnia: Kwiecień 04, 2009, 20:38:31 »
czlowiek lapie troche wolnego powietrza stzelajac sie w painta a tu takie posty mnie ominely. Musze sie cofnac i poczytac te wszystkie posty.

a co do bitwy

http://www.northern-coalition.com/?a=kill_related&kll_id=414478
http://killboard.goonfleet.com/battles/1239



Vermian

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #724 dnia: Kwiecień 04, 2009, 20:42:25 »
Nie wiem czemu, ale w perspektywie dzisiejszego posta molle ta wtopa wydaje mi sie przekomiczna :P. Mimo, ze to sojusznik ;)

Rok z hakiem temu byla podobna sytuacja. Molle mowil cos o "fortress delve" i ze nie oddadza ani kawalka i zdaje sie na nastepny dzien padla jakas stacja. Inna sprawa ze po miesiacach walk koniec koncow to Delve Bobici wybronili  :P . Niemniej nie czyni to samej ironii mniej zabawna ;) .

Butuhuru

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #725 dnia: Kwiecień 05, 2009, 01:04:35 »
BOB (a raczej ponownie Kenny) dlugi czas jechal na swojej legendzie ktora jak pokazaly ostatnie miesiace byla nieco hmm przemitologizowana. Nie mniej nadal troche znacza. Co prawda Stain Wagon i AAA podalo kroplowke ale jak pokazuje dzisjesza wtopa capsow nie mozna pacjenta  zostawic  ani na chwile samego. :) :angel:

A co do naszej motywacji to skoro zamieszkalismy w Esoterii to boimy sie ze Goonsi jak sie ich nie dobije to wroca i nam to odbiora wiec u nas motywacja jest wysoka. Mysle ze tak samo jest  w reszcie Stain Wagonu.

gosti

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #726 dnia: Kwiecień 05, 2009, 06:14:01 »
Ladnie  O0  O0  O0

Hm, czytam wlasnie scrapheapa i cos pisza o ctrl+q BoBa. A tak jechaliscie po NC/Goonach za to  :2funny:

Swoja droga rzeczywiscie NC spieprzylo na polnoc [/sarkazm]  ;D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2009, 06:22:02 wysłana przez gosti »

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #727 dnia: Kwiecień 05, 2009, 08:32:21 »
Cytuj
A co do naszej motywacji to skoro zamieszkalismy w Esoterii to boimy sie ze Goonsi jak sie ich nie dobije to wroca i nam to odbiora wiec u nas motywacja jest wysoka. Mysle ze tak samo jest  w reszcie Stain Wagonu

c0ven

dobic

goonswarm

~~~~heh

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #728 dnia: Kwiecień 05, 2009, 08:35:51 »
Flame detected...

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #729 dnia: Kwiecień 05, 2009, 08:45:46 »
Szczerze mowiac odbilem pileczke. Prosze pana admina o przeniesienie postow. Dziekuje i pozdrawiam serdecznie szanowna ekipe rzadzaca na eve-centrala.pl

p.s Dla zainteresowanych link do filmiku z hotdropa http://dl.eve-files.com/media/0904/9CG_-_Kenny_Dreads_Hotdropped.wmv

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #730 dnia: Kwiecień 05, 2009, 09:00:41 »
Szczerze mowiac odbilem pileczke. Prosze pana admina o przeniesienie postow. Dziekuje i pozdrawiam serdecznie szanowna ekipe rzadzaca na eve-centrala.pl

p.s Dla zainteresowanych link do filmiku z hotdropa http://dl.eve-files.com/media/0904/9CG_-_Kenny_Dreads_Hotdropped.wmv

słabe, i jedno i drugie...

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #731 dnia: Kwiecień 05, 2009, 09:04:59 »
heh polskie community a konkretniej community zebrane w okolo centrali ::)

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #732 dnia: Kwiecień 05, 2009, 10:05:03 »
heh polskie community a konkretniej community zebrane w okolo centrali ::)

ej no - wokoł centrali zebrane jest ok 500  graczy, tak? wywracanie oczkami na centrale kiedy samemu w pewnym sensie reprezentujesz ... 2 graczy polskiego pochodzenia jest cokolwiek dziwne. Choć trzeba przyznać ze masz wprawe z zaspamowywania forum iloscią postów  :laugh:

@Rogoo
podaliśmy info o odpuszczeniu przez TCF - czy to nie jest prawda? Dużo ich tam w bitwie widać, heh?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2009, 10:52:00 wysłana przez Scaryman »

Ellaine

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #733 dnia: Kwiecień 05, 2009, 10:17:39 »
Gadałem z TCF, powiedzieli że nie mogą ułatwić nam bicia -A- (-A- to nasi sąsiedzi, bijemy się z nimi nie w ramach Wielkiej Wojny tylko tak ot, po sąsiedzku dla zabawy) bo polecieli sobie w cholerę.

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #734 dnia: Kwiecień 05, 2009, 15:41:03 »
słabe, i jedno i drugie...

W sumie stracili 60% dreadow jakie im zostaly, pewnie ze slabe.