Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 190760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #805 dnia: Kwiecień 08, 2009, 22:39:08 »
Musze Cie niestety smiertelnie rozczarowac zaden pos nie wychodzi w Wasz prime :(.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #806 dnia: Kwiecień 08, 2009, 22:47:40 »
Goonowy POS na hiendzie w 49- wychodzi w piątek przed 10 polskiego czasu.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #807 dnia: Kwiecień 08, 2009, 22:52:54 »
[śmiertelnie rozczarowany mode on] Ehhh..... [śmiertelnie rozczarowany mode off]

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #808 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:31:20 »
Musze Cie niestety smiertelnie rozczarowac zaden pos nie wychodzi w Wasz prime :(.

THIS  :o

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #809 dnia: Kwiecień 09, 2009, 09:41:56 »
49- C.D.  - cytujac Jaroslava - BE ON IN 49- AT LIKE 6:30 EVE TONIGHT. Byli ale sam GS wiec nie dali rady (zabraklo NC?  :2funny:).
POS na 6/3 sie 'zmarszczyl'  o7
Pozdro
Pimp

edit: http://killboard.goonfleet.com/battles/1250 - przy kilu szpilki zwracam uwage na 'zabite przez GS dredy kenzoka'  :2funny:

edit2: w ramach pilnowania dredow cos gdzies orajacych popatrzylem na mapki dotlana i co widze ? Delve przechodzi w rece KenZoku (dawniej zwanego BoB) ?  :2funny: Zapalil im sie sov w pierwszym systemie - 1-SMEB. Czyzby maszynka ruszyla ospale?

http://evemaps.dotlan.net/system/1-SMEB
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 11:07:35 wysłana przez Pimpeck »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #810 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:42:33 »
Total   goonswarm fleet - 93
goonswarm fleet = Frigate - 22
goonswarm fleet = Battleship   - 32

to chyba nie wymaga komentarza :D
 :uglystupid2:
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

partridge

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #811 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:49:44 »
Musze Cie niestety smiertelnie rozczarowac zaden pos nie wychodzi w Wasz prime :(.
Niestety musze Ciebie rozczarowac wychodzi :P Dzisiaj rano padl okolo 9:30 np. Wskoczyly GS Carriery + troche supportu. Jeden carrier padl troche supportu padlo. POS zdechl 10min pozniej. Jeden carrier wszedl do POS'a na 7% Struktury, przynajmniej tak napisal na lokalu :)

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #812 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:51:50 »
ladny alarm clock - szpilka padla v0v

Total   goonswarm fleet - 93
goonswarm fleet = Frigate - 22
goonswarm fleet = Battleship   - 32

to chyba nie wymaga komentarza :D
 :uglystupid2:

jakbys nie zauwazyl all ship count u nas

49- C.D.  - cytujac Jaroslava - BE ON IN 49- AT LIKE 6:30 EVE TONIGHT. Byli ale sam GS wiec nie dali rady (zabraklo NC?  :2funny:).
POS na 6/3 sie 'zmarszczyl'  o7
Pozdro
Pimp

edit: http://killboard.goonfleet.com/battles/1250

tak zabraklo nam NC i w ogole kazdego innego :( - wiesz ja np spalem - mnie tez zabraklo :(.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #813 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:54:59 »
Przeciez to tylko krzyzyki na ekranie, a ty jestes wyspany. O to chodzi w tej grze  o7
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 11:15:37 wysłana przez Pimpeck »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #814 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:58:19 »
Hehe i carierek spadł  do tego i 30 bsów.

Swoją drogą warto zwrócić uwage że goonsi stracili tylko 2 dykty.
A za to 22 fregaty i 15 cruzów.


EDIT

Raport goonsów na SCH


Cytuj
Badly outnumbered, it seemed. Got killed. Didn't kill anything. Lost POS. Lost a few carriers maybe. The end. Good night.


Ezachiel

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #815 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:06:32 »
Można chyba potwierdzić że TCF faktycznie wycofał przynajmniej część capsów z Delve. Z tego co wiem 2 lotniska i 1 dread zadokowaly na połowie tarczy, a dwa inne spadły w Venal ... :

http://killboard.tauceti-federation.com/?a=kills&d=8&m=04&y=2009
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 12:12:45 wysłana przez Edmund »

gosti

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #816 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:44:41 »
Mozna chyba potwierdzic, ze BoB wycofal sie do empire, a przynajmniej czesc BoBa.

http://www.killboard.net/details/315529/

 ::)  ::)  ::)


Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #818 dnia: Kwiecień 09, 2009, 14:50:26 »
Zapraszam wszystkich w okolicy na podroze kolo naszej nowej konstelacji sov4 - a konkretniej slynne THE LMAO aka NOL. Dwa nowe outposty zrzucone. Goonswarm is delve.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #819 dnia: Kwiecień 09, 2009, 14:59:26 »
Jesteście inni niż BoB. Dokładnie... Gdzie?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #820 dnia: Kwiecień 09, 2009, 15:00:18 »
i wystawia 22 fregaty do obrony posa :)

Obyscie jak najdluzej mowili goonswarm is delve. Bo jak skoncza z wami, to bedzie nudno...
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #821 dnia: Kwiecień 09, 2009, 15:06:19 »
lubie te wasze

tic toc tic toc tic toc tic toc


Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #822 dnia: Kwiecień 09, 2009, 15:44:29 »
Tic... Jeden goon na localu w 49... Toc... Drugi goon na localu w 49... Tic... Trzeci goon na localu w 49... Toc... Czwarty goon... Ops, sory...

gosti

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #823 dnia: Kwiecień 09, 2009, 15:54:31 »
Abune to low. A skoro już kręcisz flame i nie chciało Ci się odrobić pracy domowej...

Nie krece flame tylko trolluje w odpowiedzi na post powyzej mojego, mylisz pojecia. ;D
Pisanie, ze 5 capsow w regionie sasiadujacym z regionem domowym to dowod na wycofanie capsow z Delve po prostu domaga sie strolowania  :2funny:

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #824 dnia: Kwiecień 09, 2009, 16:04:43 »
Zapraszam wszystkich w okolicy na podroze kolo naszej nowej konstelacji sov4 - a konkretniej slynne THE LMAO aka NOL. Dwa nowe outposty zrzucone. Goonswarm is delve.

pokaz no mi palcem na mapie ten sov4 bo chyba snie  :uglystupid2: :uglystupid2: :uglystupid2:

http://evemaps.dotlan.net/map/Delve/NOL-M9


to chyba tak samo jak przeczytales na forum goonsow ze co chwila stuka sov3 w delve w kolejnych systemach jak stuknal... ile? jeden a nastepne dopiero w kolejnych tygodniach...

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 16:11:04 wysłana przez Aeon Horax »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #825 dnia: Kwiecień 09, 2009, 16:45:22 »
Fajnie dwa nowe outposty do podbicia  :P

Soulscreemowi chodzi o to że zaczęło się tam naliczać sov4.

I mówicie że PL/MM/RZR/TCF zostaną tutaj w Delve/Querios pilnować ich goonsom żebyśmy ich nie zblobowali ?

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #826 dnia: Kwiecień 09, 2009, 16:53:12 »
pokaz no mi palcem na mapie ten sov4 bo chyba snie  :uglystupid2: :uglystupid2: :uglystupid2:

http://evemaps.dotlan.net/map/Delve/NOL-M9


to chyba tak samo jak przeczytales na forum goonsow ze co chwila stuka sov3 w delve w kolejnych systemach jak stuknal... ile? jeden a nastepne dopiero w kolejnych tygodniach...

look how stupid you are

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #827 dnia: Kwiecień 09, 2009, 17:02:21 »
look how stupid you are

no i czego sie mozna innego spodziewac po goonsie...

Fajnie dwa nowe outposty do podbicia  :P

Soulscreemowi chodzi o to że zaczęło się tam naliczać sov4.

I mówicie że PL/MM/RZR/TCF zostaną tutaj w Delve/Querios pilnować ich goonsom żebyśmy ich nie zblobowali ?

tic toc tic toc sov4 jesli bedzie to nie wczesniej jak za 4-5 tyg. tic toc tic toc  :2funny: :2funny: :2funny:

Ellaine

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #828 dnia: Kwiecień 09, 2009, 17:07:52 »

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #829 dnia: Kwiecień 09, 2009, 17:44:43 »
widze ze c0ven sie zna na mechanice sov jak et ktory chcial zabic tytana dariusa, no nic have fun :). Pierwsze sov4 wskakuja wciagu 14d fyi teraz pomysl w ktorej konstelacji.

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #830 dnia: Kwiecień 09, 2009, 17:50:04 »
Widze ze konstelacja z sovem 4 w nol goonsfail wzial sobie za punkt honoru (e-honoru?). szczerze to mnie nie interesuje kiedy i gdzie bedziecie mieli sov 4, bo tak czy inaczej nie zmieni to faktu ze kolejna goontopia bedzie syndicate.   :coolsmiley:

partridge

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #831 dnia: Kwiecień 09, 2009, 17:56:31 »
Wydaje mi sie ze raczej moze Cloud Ring tym razem :P albo na terytoria Le Baugettes. Im chodzi o to ze beda mogli w zbugowanym delve klepac oficera na kazdym pasku troche dluzej. Tak wogole czy ktos widzial gdzies Goons'ow? bo ja ostatnio nie. Napewno nie na froncie. Pewnie zabunkrowani siedza i graja w DarkFall :)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #832 dnia: Kwiecień 09, 2009, 18:59:06 »
Na centrali ich widać :) Tak w ogóle to zabawne, jak goonsi, którym zwisają internetowe statki, e-honor, opinia innych ludzi o tym, co robią, spammują wszędzie stacjami, żeby nie stracić Delve...

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #833 dnia: Kwiecień 09, 2009, 19:01:05 »
Ja nie komentuje bo lubie patrzeć jak się nakręcacie, nakręcicie się dosyć a będzie drugie 9cg.

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #834 dnia: Kwiecień 09, 2009, 19:15:24 »
Ja nie komentuje bo lubie patrzeć jak się nakręcacie, nakręcicie się dosyć a będzie drugie 9cg.

Wasze komentarze sa zbedne, bo:

1. bruce: siedzi na plexach czy innych kerbirskich saitach i nic nie robi, tylko czasem straci imple na kampie c0venu a potem placze na polishu...
2. soul: pojawia sie na froncie... ale kampi stacje/posa poczym w przyplywie zalu smackuje na localu
3. aer: no tego nie trzeba podsumowywac, jego komentarze/odpowiedzi - wszystkie widzialem juz na localu/caod/goonsowym forum, wyslane przez jego kolegow, ergo...

Wasze nowiny na temat konfliktu delve także sa zbedne, bo:

pochodza z drugiej/trzeciej reki z jabbera/msn/irca; czesto ich zrodlem sa propagandowe posty, nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia, wysylane przez waszych dyrektorow w rozpaczliwej probie mobilizacji szeregow goonfail.

Stanowicie pewnego rodzaju folklor tego forum - bez was byloby poprostu nudno  :-*

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #835 dnia: Kwiecień 09, 2009, 19:20:49 »
masz racje

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #836 dnia: Kwiecień 09, 2009, 19:30:11 »
Cytuj
Ja nie komentuje bo lubie patrzeć jak się nakręcacie

Nie. Nie komentujesz, bo nie przystoi, żeby z moderatora wychodził na ogólnodostępnym forum goon. [czeka na "look how stupid you are"]

Cytuj
nakręcicie się dosyć a będzie drugie 9cg.

Jesteś pewien, że zanim się nakręcimy, będziecie mieli jeszcze jakichś sojuszników, którzy będą mogli za was robić hot dropa? Wbrew temu, co niektórzy piszą, o TCFie nadal w Delve etc., proponuję zobaczyć liczbę capsów TCFu w 9CG właśnie. Duże, tłuste zero.

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #837 dnia: Kwiecień 09, 2009, 19:31:12 »
Wasze komentarze sa zbedne, bo:

1. bruce: siedzi na plexach czy innych kerbirskich saitach i nic nie robi, tylko czasem straci imple na kampie c0venu a potem placze na polishu...
Bruce, placzesz na polishu? Jak mozesz, weno...
Cytuj
2. soul: pojawia sie na froncie... ale kampi stacje/posa poczym w przyplywie zalu smackuje na localu
Widzisz, nastepnym razem masz przestac siedziec w posie tylko wwarpowac sie w sam srodek wrogiej floty! Jak mozesz byc takim tchorzem!

Cytuj
Wasze nowiny na temat konfliktu delve także sa zbedne, bo:

pochodza z drugiej/trzeciej reki z jabbera/msn/irca; czesto ich zrodlem sa propagandowe posty, nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia, wysylane przez waszych dyrektorow w rozpaczliwej probie mobilizacji szeregow goonfail.

Stanowicie pewnego rodzaju folklor tego forum - bez was byloby poprostu nudno  :-*

Dobrze, przestaniemy podawac jakiekolwiek informacje bo Ty tak powiedziales. Dziecko...ile Ty masz lat? Odrobiles juz lekcje?

Nie. Nie komentujesz, bo nie przystoi, żeby z moderatora wychodził na ogólnodostępnym forum goon. [czeka na "look how stupid you are"]

LOOK HOW STUPID YOU ARE!

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #838 dnia: Kwiecień 09, 2009, 19:39:16 »
1. bruce: siedzi na plexach czy innych kerbirskich saitach i nic nie robi, tylko czasem straci imple na kampie c0venu a potem placze na polishu...

Pieprzysz. O niee, moje biedne implanty jeszcze 800 razy je stracę na kampie covenu  (covenu nawet nie ma w delve) i może połaskocze mnie w portfel ta straszliwa utrata.

Nie. Nie komentujesz, bo nie przystoi, żeby z moderatora wychodził na ogólnodostępnym forum goon. [czeka na "look how stupid you are"]

Naprawdę? Naprawdę ci się wydaję że obchodzi mnie to co mi przystoi a co nie na KSOD? Naprawdę wierzysz że to że siedzicie (a nadal siedzicie a to już drugi miesiąc płynie) w 49- gdy w delve wbije się sov4 pierwszy lada dzień to jakiś sukces? Ja naprawdę mogę sobie pozwolić na olanie tego całego frontu na długie tygodnie bo tyle właśnie zajmie wam stworzenie jakiegoś poważnego zagrożenia gdziekolwiek.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 19:46:43 wysłana przez Bruce Ironstaunch »

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #839 dnia: Kwiecień 09, 2009, 19:49:11 »
Pieprzysz.

Naprawdę? Naprawdę ci się wydaję że obchodzi mnie to co mi przystoi a co nie na KSOD? Naprawdę wierzysz że to że siedzicie (a nadal siedzicie a to już drugi miesiąc płynie) w 49- gdy w delve wbije się sov4 pierwszy lada dzień to jakiś sukces? Ja naprawdę mogę sobie pozwolić na olanie tego całego frontu na długie tygodnie bo tyle właśnie zajmie wam stworzenie jakiegoś poważnego zagrożenia gdziekolwiek.

Czy nie mozesz pojac, ze juz kiedy zdobyli sov 1 w 49- to juz tylko krok od totalnej anihilacji wszystkiego!? Bobery i Barbie zdobeda juz niedlugo Jite i zatoweruja wszystkie wormhole w grze. Goonswarm sie nie pokazuje w 49-, wiec z tego mozna wysnuc tylko jeden logiczny wniosek- wygrali.