Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 192020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #560 dnia: Marzec 20, 2009, 05:50:40 »
Masz prawie racje, wiesz ludzie z LV/Atlas tez probowali zrobic "analize" GS. Nie bardzo im wyszlo. Dlatego prosze Cie, przestan probowac w tym momencie.

przecież się nie staram

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #561 dnia: Marzec 20, 2009, 06:01:29 »
Oczywiście że będą przerwy w oraniu waszych nowych, bogatych i wspaniałych terenów. Musisz brać pod uwagę Bruce 1 fakt - KenGoku-Sepuku mieszka u was, Stain Wagon mieszka po sąsiedzku, podobnie jak Tripel Ej & ROL. A gdzie mieszka NC? Hen wpizdu na pólnocy, kiedyś wrócą do siebie, bo oni są zmęczeni bardziej niż my :)

PvP w Eve trzeba szukać - czasem przylatuje samo do domku, najczęściej trzeba w jego poszukiwaniu latać daleko.. a my mamy całkiem bliziutko, praliśmy was w Eso, praliśmy w AZN, będziemy prać w Querious i Delve, a jak ofensywa nam się nie uda, będziemy was prac kiedy odwiedzicie nas blobem w Eso. Amen.
/flejmmodeON
miłego farmienia W-space  O0
/flejmmodeOFF

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 20, 2009, 06:27:24 »
Jak wyglada sytuacja z posami ? Z tego co sie orientuje spadl jeden pos BoBa i jeden GS dzisiaj.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 20, 2009, 06:29:02 »
czyli w aktywnie clamujących goonsi maja 1 wiecej. 16-15 jest do poniedziałku dt kiedy wejda te posy co goonswarm podmienił za mm

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 20, 2009, 12:39:54 »
zapomniałem o tym napisać wcześniej - rozmawiałem niedawno z Roofim o tym - nam sie z takich rzeczy ostatnio najbardziej podobało tło odblokowywania PR-

jak wpadła pierwsza ekipa deblokująca to gooni-spam na localu szedł tak szybko jakbyście non-stop scrollowali dokument w choćby wordzie .. po prostu leciało jak szalone, miliony głupich tekstów non stop.... 4 godziny potem po skasowaniu wszystkich i pod koniec całej operacji wydokowywania... wskakujemy , local hostowy nadal spory ale... CISZA.. totalna grobowa cisza. Przez 10 min na localu ani słowa.

ten kontrast robił niesamowite wrażenie.

Dla takich chwil warto grac  O0
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2009, 12:55:55 wysłana przez Scaryman »

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 20, 2009, 23:18:57 »
Dziś wieczór laga na broniach i Goonów.

Jeden pos BoBa do piachu, a to dopiero początek.

Świetny patent Goonów z logistykami naprawiającymi support - czegoś tak wkurzającego to dawno spotkałem :)

EDIT: drugi pos do piachu
mam wrażenie, że BoB i -A- nie chcą tego systemu ::)
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2009, 23:29:25 wysłana przez Wilk »
na urlopie od EVE

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 21, 2009, 00:55:47 »
mala korekcja powyzszej wypowiedzi

spadly 4 szpilki kennego

Terion

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #567 dnia: Marzec 21, 2009, 10:44:59 »
Hm czemu strone kenny fans tak nagle umilkla ?  :'( (wycięty flame) No wezcie cos napiszcie jak tam walec ? (wycięty flame)

YANNICK.

« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 11:11:52 wysłana przez YANNICK »

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #568 dnia: Marzec 21, 2009, 10:49:26 »
Hm czemu strone kenny fans tak nagle umilkla ? (wycięty flame) No wezcie cos napiszcie jak tam walec ? (wycięty flame)

kolega sie dobrze dzisiaj czuje??

@mod ten post i ten wyzej do przeniesienia. ktory to raz terion zasadza flejmogenny post?
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 11:15:01 wysłana przez YANNICK »

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #569 dnia: Marzec 21, 2009, 11:00:10 »
lol terion

co do dyskusji: być może stało się z kenym co z gonami w esto, czyli gony zapomniały, że to ich wojna a nc/ pl to dodatek przechylający szalę zwycięstwa tylko, i tu podobnie keny 600 osób jakie było w pr wcześniej to sam powinien wystawić, sojusznicy nie wygrają za kenego wojny

do tego można dodać, że wcale się nie muszą spinać bo ich teren jest broniony sovem, jamerami i tytanami i uważam się spokojnie obronią co by ich tam nie napadło

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #570 dnia: Marzec 21, 2009, 11:11:01 »
Terion - SW w tym i C0ven miewa się dobrze - partycypacja nam nie spada od kilku miesięcy, bo tłuczemy się ciągle i ciągle są CTA, więc o nas się nie bój - wytrzymamy i tu.
Ale pytanie o BoBa pozostaje otwarte. Brak -A- też zastanawiający.
na urlopie od EVE

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #571 dnia: Marzec 21, 2009, 11:15:05 »
  Napiszę tylko to, co już niektórym mówiłem. Trójkąt Delve/Querious/PB jest, po tym, jak BoB natrzepał tam stacjami, zbyt dobry jak na jeden ally. I to jakikolwiek ally, nie tylko goonów czy BoBa. Za dużo kasy, za łatwy do obrony. Jeżeli obrona staje się łatwiejsza przez zasiedzenie, to sth is very wrong...

  Sytuacja na mapie kształtuje się... Interesująco...

Loc0

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #572 dnia: Marzec 21, 2009, 11:21:16 »
Gosfarm sciagnal do nas dronkowo wiec bylismy zajeci u siebie  :buck2:

Ellaine

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #573 dnia: Marzec 21, 2009, 11:27:25 »
Jeśli obrona staje się łatwiejsza w efekcie upstrzenia terytorium fortyfikacjami to mechanika jest dobra. Jeszcze lepsza by była gdyby fortyfikacje można było burzyć i ooooo

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #574 dnia: Marzec 21, 2009, 12:09:14 »
Póki mamy zielone światło na nasze skirmishe to je wolimy.

FWST i G-TT to zadupie Delve? Gratuluje zerowej wiedzy o tym regionie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 14:21:03 wysłana przez Scaryman »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #575 dnia: Marzec 21, 2009, 12:29:27 »
  Hmm, imho owszem, kampienie dróg dolotowych gdzie mogą lecieć wracające hosty w nowych shipach może mieć sens i wymierne korzyści (jak podczas 1500 C9N, gdzie parudziesięciu bobitów w VNGJ zgwałciło z setkę hostów). Ale nie będzie żadnych hostów w nowych shipach jeżeli najpierw się ich nie zabije w systemie docelowym.

 Wg. mnie wszystko rozbija się o tragicznie niski brak zgrania. Póki wszystko się ogranicza do -A- plus SW, to jest ok, bo to 4 sojusze. Jak dochodzi BoB, RoL, jest trudniej, ale nie źle. Jak trzeba jeszcze zorganizować kilka/naście sojuszy z GBC, to po prostu wkradają się problemy organizacyjne, których nie ma koalicja, na którą składają się 4 duże sojusze.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #576 dnia: Marzec 21, 2009, 12:33:47 »
no sprawa jest prosta - jak bufu dostanie rozkaz CTA i BS>BS>BS do 49- - to sie tam w nich pojawi (choć BSy nie sa naszą zyciową pasją :laugh:), naprawde póki mamy zielone światło do zabijania (a popatrzcie jaką masę zabiliśmy wczoraj i dzisiaj, i to nie frejek) w Delve - trudno żebyśmy tego nie woleli.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 12:45:11 wysłana przez Scaryman »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #577 dnia: Marzec 21, 2009, 12:34:27 »
Cytuj
Moze tak panowie z gbc wezma sie do roboty, a nie beda tylko czekali, az -a-/sw wyciagnie ich z bagna? No, ale zaraz sie dowiemy, ze panowie z bufu ubili 10 cepow gdzies na zadupiu delve. GF GF GJ keep going GF GF
Akurat battlereport który pokazałeś świadczy o ciekawej rzeczy i nie wiem czy tak źle o nas jak to przedstawiasz - zablokowaliśmy dolot do G-TT z którego PL bridgował co chwila ludzi do 49-. To co jest na killboardzie to tylko Ci którzy próbowali się przebić - ile nie przeleciało nie wiem ale na pewno dużo wiecej (w obu systemach dolotowych zrobiła się kolejeczka do przelotu ;) ) Myśle że dzięki naszej aktywności co najmniej kilkadziesiąt osób nie doleciało do rejonu walk. Łącznie samo bufu na dolotówkach zabiło (tylko w piątek) ok 60 statków... Nie wiem czy to takie niepożyteczne działanie...

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #578 dnia: Marzec 21, 2009, 12:37:12 »
yep, dzięki dobremu intelowi nasz gang blokował systemy z tytkami, żebyście w 49- nie mieli więcej milusich hostów ;) , nasz KB to tylko kawałek z tego co pałetało sie na undockach/gateach/ssach nie mogąc dostać sie na POS z portalem. A całkiem dużo przez 4 godziny żeśmy ubili (a tamta koncentracja na tytku, patrząc z ruchu jaki zablokowaliśmy, imo przewiozłaby do Was kolejne 120-150 statków, do 49- poleciało ledwo 15+)
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 14:24:45 wysłana przez Scaryman »

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #579 dnia: Marzec 21, 2009, 12:48:06 »
Proszę uzupełnić dane w ustawieniach konta. Postać, Sojusz, ally.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 13:52:16 wysłana przez Edmund »

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #580 dnia: Marzec 21, 2009, 12:50:21 »
nie wiem Siewca, niska partycypacja GBC troche zniechęciła mnie do wspólnych opów z nimi już jakiś czas temu. My w tej chwili jesteśmy w sojuszu z BOBitami. Dbamy o interesy swoje i ewentualnie sojusznicze z nimi. To mnie interesuje jako gracza i dyrektora bufu, z tego sie rozliczam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 14:21:55 wysłana przez Scaryman »

YANNICK

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #581 dnia: Marzec 21, 2009, 16:13:55 »
(...)nie ma w tej chwili zadnej presji na to i mysle, ze jest to swiadome zagranie boba

hmm..."w tym szaleństwie jest metoda" ?

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #582 dnia: Marzec 21, 2009, 16:34:22 »
Czy naprawde tak trudno przyznać się do porażki? "Tak, chcieliśmy utrzymać sov w delve ale nie wyszło" "Tak, próbowaliśmy nabrać rozpędu do kontrataku na delve w 49- ale nie wyszło", naprawde, wszyscy to widzą i żadna porażka nie jest "zgodnie z planem" choćbyście bardzo chcieli.

:edit:

a jako ciekawostkę dodam że osobiście machnąłem już ręką na 49-, doszedłem do wniosku że ofensywa GKC zatrzyma się raczej na którymś ze świeżych systemów sov3 jak qy6 albo j-l co byłoby raczej zabawne biorąc pod uwagę przebieg wojny zeszłorocznej. Za to że nawet to tego nie doszło możecie winić tylko AAA które jak widać bardziej ceni swoje highendy w tenerifis niż swoich sojuszników.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 16:41:40 wysłana przez Bruce Ironstaunch »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #583 dnia: Marzec 21, 2009, 16:44:09 »
W przeciwieństwie do GS, BoB nigdy nie przyznaje się do porażek.

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #584 dnia: Marzec 21, 2009, 17:29:52 »
mhm aaa tak kocha się z gbc, że wiesz ;p jak ktoś jest winien to tylko bob (to on ma bronic i wyjść z inicjatywą)

to jest tak, że aaa z bobem i se+coven związało się trochę na siłę, z rozsądku bo wygodniej itp co teraz owocuje niezgraniem, trochę wytykaniem błędów

natomiast nc to trwała koalicja, super współpraca od dawna, zgranie zaufanie itp do tego + z PL nie jest nowością bo PL już współpracowało z nc podczas ataku boba na północy

wiec jest 3 osobne grupy vs 2 tylko z tą różnicą ze PL i NC prowadzą gonsy "za rękę" a ci nie protestują, pozwalają się prowadzić fc z PL czy nc i jakoś im to idzie (ale współpraca nc z gonami w esto też się popsuła dokładnie tak samo jak teraz gbc z resztą)

ps. plan boba? niektórzy nawet jak by zobaczyli boba w empire by wierzyli, że to część wielkiego planu i "bo my tak chcieliśmy"

ps2. jak bob przegra odpuści ( w co nie wierze) to przynajmniej by się te bloki rozpadły i te + zamieniły na -, i wrócili byśmy do tych mniejszych potyczek - o wiele ciekawszych i bardziej "grywalnych"

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #585 dnia: Marzec 21, 2009, 17:40:15 »
Cytuj
natomiast nc to trwała koalicja, super współpraca od dawna, zgranie zaufanie itp


Tak, szczególnie IRON może coś na ten temat powiedzieć  :2funny:
I-DEA / C0ven

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #586 dnia: Marzec 21, 2009, 19:02:12 »
Cytuj
jak bob przegra odpuści ( w co nie wierze) to przynajmniej by się te bloki rozpadły i te + zamieniły na -

Najlepiej antagonizuje okres spokoju. Walka, tak długo, jak trwa, polaryzuje wszystko na dwa fronty.

Loc0

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #587 dnia: Marzec 22, 2009, 14:56:48 »
yyy link nie dziala ;/

Goomich

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #588 dnia: Marzec 22, 2009, 15:36:34 »
Killboard, na którym widać, że RA postrzelało się z ED i IC.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #589 dnia: Marzec 22, 2009, 16:40:51 »
Yogos leży od dwóch dni nawalony pod stołem to i brak ciekawych "geopolitycznych" postów ;)

To sie szarpne i napisze, jak ja widze sytuacje polityczną.

Jak dla mnie to co sie teraz dzieje to koniec pewnej epoki w Eve.

Co prawda, gram w evke dopiero od sierpnia zeszłego roku, jednak pierwszego triala zagrałem ponad 2 lata temu i od tamtego momentu często wchodziłem tu na forum ;) Stąd wiedziałem czym jest BoB i jak mniej wiecej wyglada sytuacja polityczna. Jaki był jego wizerunek - każdy wie. Potęga, setki capsow, dziesiątki tytanów. I chcieli podbić całe 0.0 ;) Co prawda, jak zacząłem grać to poglądy mi sie zmieniły o 180' (wystarczy posiedzieć chwile w systemie z goonami probojacymi robic laga wklejajac linki na local - i od razu człowiekowi sie zmieniaja poglądy ;). No ale mniejsza z tym.

Jak przebiegł MAX, wszyscy wiemy. Początkowo sukcesy, potem seria porażek. Na koniec powrót na południe i dołączenie do naszej ofensywy przeciw goonsom. Tyle, że Bob który wrocił z północy imho nie był już tym ktory tam lecial. Niby cos tam walczyli z GS ale jakos nie bylo o tym glosno. Nas (SW) oczywisice propaganda goonsow oglosila czescia GBC, przy czym tak naprawde gros dzialan prowadzilismy my + -a-. To nasze floty zdobyly c9n, nasze walczyly o vnpf itd.

Jak dalej sie to toczylo tez kazdy wie. Goonsi zaczeli sie lamac, NC przylecialo na pomoc, potem kasacja Boba i zupelne odwrocenie losow wojny. I ofensywa na Delve. Pare walk i wycofanie sie Kenzoku do stacji NPC.

I imho w tym momencie zakonczyl sie pewien etap w historii eve, ktora przez pare lat trzasl BoB.

W trakcie ofensywy mieli swietna okazje zeby pokazac ile naprawde są warci. Owszem byli zblobowani, ale mieli za sobą swój teren (mimo braku sova posy i stacje staly), shipy i capsy na miejscu, GBC przy sobie. Od dawna bylo widac ze to juz nie ten sam ally - ergo pewnie i tak by przegrali - ale przynajmniej mogli zapisac ostatnia karte swojej historii epic battlami a nie schowac sie do stacji npc i tam czekac przez kilka tygodni az ktos ich uratuje.

Teraz imo odbicie delve bez 100% partycypacji Kena i GKC jest niemozliwe. A jak to wyglada teraz kazdy widzial. W przelomowym momencie bitwy o 49, Kenzoku wystawilo flote bodajze parenascie osob wieksza niz jeden tylko c0ven.. Praktyczny brak GKC. A sov goonom sie nabija. To mowilo samo przez sie..

Imho jesli Kenzoku i GKC sie nie zepna w przeciagu tygodnia to Delve jest na bank stracone.
Pytanie co dalej? Przez lata dominowal BoB, teraz nastapila polaryzacja na dwa power(hiper?)bloki. Imho wszystko bedzie zalezalo od tego czy NC zresetuje GS i ich petow. Jesli tak, nowa sytuacja polityczna w evce bedzie bardzo ciekawa. Jesli nie, to pewnie utkniemy w tym podziale ktory widac teraz. GS + NC z jednej strony, AAA+SW (i ew. resztki Kenzoku/GKC) z drugiej.

To tyle z takich moich spostrzezen;p
I'm Striker and I approve this message
I-DEA / C0ven

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #590 dnia: Marzec 23, 2009, 10:36:20 »
to chyba topic o delve  :-\ moze przydalby sie jakis o ogolnej sytuajci politycznej w eve, chyba, ze ktos z forumowiczow bezposrednio bierze w tym udzial i zapewni nam staly doplyw informacji do jakiegos wydzielonego topicu :)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #591 dnia: Marzec 23, 2009, 13:51:13 »

Jak dla mnie to co sie teraz dzieje to koniec pewnej epoki w Eve.

[........]


To tyle z takich moich spostrzezen;p

Oj, nieczęsto zdarza mi się coś napisać, bo z jednej strony troche GS wieje propagandą, a z drugiej allmighty bobo i jego fani nie wiedzą co to wyraz "przegraliśmy" lub temu podobne.

Chciałem tylko napisać, STRIKER świetny post! Moim zdaniem chyba jeden z baaaaardzo niewielu, który jest napisany "patrząc z boku" i nie faworyzuje nikogo przedstawiając to co tak naprawdę jest.
I wszelkie gadanie "walec sie rozpędza", "początek nowej ofensywy" fajnie brzmią, ale może chyba ten walec już nie ma mocy w silniczku, który by potrafił napędzić ten pojazd i walcować po prostej, a co dopiero pod górkę. Już nawet na MAXie w Deklein tygodniami próbował przejechać to co "miało" paść w pare dni.
Nie wiem czy Kenny już przegrał, może to chwilowy zastój, a może rzeczywiście koniec. Na pewno nie jest to "wielki plan", po prostu na dzień dzisiejszy GS + spółka wygrali.

« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2009, 15:20:08 wysłana przez Edmund »

Nashir

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #592 dnia: Marzec 23, 2009, 16:34:13 »
Wczorajszą partię Goonsi & Co rozegrali b. sprytnie, odciągając AAA od 49- i zostawiając na placu boju osłabione SW i Ken. Nic, tylko pogratulować. Według pobieżnych statystyk bitwa zakończyła się jakoś remisowo, ale to Goonsi & Co osiągnęli strategiczny cel, którym było przejęcie inicjatywy w systemie.
Na pewno spadła jedna szpilka KenZoku. Czy więcej - nie wiadomo.

od kiedy bitwy sie koncza remisem heh, my utrzymalismhy pole -> gs/nc/pl wygralo

Przeniesione z [Raportów]. Miejsce na dyskusje na temat wyników bitew jest tutaj. YANNICK
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 12:54:40 wysłana przez YANNICK »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #593 dnia: Marzec 23, 2009, 16:40:34 »
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #594 dnia: Marzec 23, 2009, 16:50:02 »
mam nadzieje ze ktos zrobi petycje, poniewaz zmiana nazwy przez CCP to kompletna bzdura