Autor Wątek: [dyskusja] TRI is back !  (Przeczytany 35343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 21, 2009, 12:53:03 »
Rzecz w tym, ze podales zle liczby oraz nie wspomniales, ze mieliscie na poczatku spora przewage nad Ironem.
pokaz mi gdzie mielismy przewage, w ktorym momencie, jak sie ona przejawiala - pomijajac fakt ze mamy lepszych FC i tylko to ^^

ten link do NC kb jest tak smutny ze nawet go nie kopiowalem :D - nie ma dread loss'a, straciliscie przeszlo 100 statkow(glownie BSy) a tam ledwo 30 wklejone i to jakies wybiorcze... dla mnie licza sie liczby, jak dla calego TRI
blob = macie 2x+ wiecej niz my (a to jak skaczecie to juz nie nasza wina)

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 21, 2009, 13:18:22 »
Witam
moj pierwszy post na centrali :)

osobiscie ominela mnie zabawa bo cora poszla spac za pozno i juz sie do h-pa nie dostalem
ale z tego co wiem nie mozna mowic ze tri wybilo iron bo bylo ich wiecej
wn ladnie "zmusili" iron albo do walki sniperami na close ze swoimi rr albo do wskoczenia na sily tri.

pamietam cos podobnego kiedys tri zrobilo ze smashem chyba, albo walka z przewaga bsow albo byc zmiazdzonym przez capsy :)

co do cva pamietam ze mialo byc for fun only (ale tak nam szeregowcom mowiono, czy byly jakies powazne plany to sie nigdy nie dowiemy, ale szczerze watpie)

Terion

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 21, 2009, 14:06:42 »
Widze Kebab przejal funkcje Archena na forum. Oficer od propagandy - gratz za fajny stolek.

Wiesz ja moge skombinowac kb z analiza walki gdzie 3 osoby rozklepia 20 innych, pomine tylko fakt, ze te 290 osob wskakiwalo pojedynczo lub dwojkami. Wynik bedzie zdecydowanie bardziej imponujacy.

KB nie odzwierciedla calej sytuacji - sklapaliscie IRONa majac przewage. Nastepnie gdy ja starciliscie spieprzyliscie ponoszac straty - takie fakty.

Teraz wnioski :
- nabiliscie wiecej killi i wykorzystali bledy FC IRONa
- nabiliscie te kille dzieki przewadze liczebnej i hm taktycznej (bronic sie zawsze latwiej niz atakowac, to atakujacy ponosi wieksze straty, chyab ze w 1 chwili nakryje przeciwnika kapeluszem).


Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 21, 2009, 14:17:46 »
- nabiliscie te kille dzieki przewadze liczebnej i hm taktycznej

Dokładnie, dzięki przewadze taktycznej, bo doprowadzili do tego, że walczyli z Waszymi podzielonymi siłami. Technicznie było Was więcej, ale nie potrafiliście tego wykorzystać. Co innego gdy silniejsza flota łapie słabszą a co innego gdy ta teoretycznie słabsza flota wymanewruje silniejszą i schrupie jej kawałek. Trudno tu zarzucać, że walka została podjęta, bo przeciwnik był mniej liczebny. Po prostu stworzyli okazję i ją wykorzystali.
na urlopie od EVE

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 21, 2009, 15:03:03 »
nastepnym razem bedziemy warpowac sie pojedynczo cobyscie mieli szanse :D

Loc0

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 21, 2009, 15:48:38 »
Widze Kebab przejal funkcje Archena na forum. Oficer od propagandy - gratz za fajny stolek.
Gheh a ty jaka funkcje na forum masz?
Napisz cos konstruktywnego plz bo atm masz jedynie pretensje, ze tri sie nie dalo zblobowac. Jak znobiliscie i dostaliscie wklepy od mniejszego gangu to czyja to wina?

Terion

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 21, 2009, 18:31:32 »
A gdzie ja mam jakies pretensje ? Mnie tam nawet nie bylo wiec patrze na to z boku.

Kebab twierdzi, ze podejmuje walke z przewazajacymi silami i dzieki temu sa fajni. Fakty natomiast pokazuja, ze podejmuja walke tylko jak maja przewage, pokazaly sie na polu walki dodatkowe sily to nogi za pas.

Ot prosta sprawa niezgrania ataku w czasie - nie widze tu geniuszu tri tylko bledy w koordynacji kilku flot. Latwiej skoordynowac 2 floty (TRI + WN) w 1 meijscu gdzie ma nastapic atak. Niz kilka flot ruszajacych z roznych miejsc (choc mozna bylo to lepiej dograc bez dwoch zdan ktos spieprzyl i tyle).

Wilk - to nie TRI czy WN doprowadzilo do podzielenia sil tylko samo NC sie podzielilo. Jakby WN wskoczylo do calej zgromadzonej w 1 miejscu floty probujac ich rodzielic to zostalo by rozstrzelane szybciej niz ich fc by pomyslal "o kurwa ale fail".

Hmm jaka funkcje mam na forum - niech bedzie glos rozsadku i prawdy  >:D


Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 21, 2009, 18:51:10 »
pokaz mi gdzie mielismy przewage, w ktorym momencie, jak sie ona przejawiala - pomijajac fakt ze mamy lepszych FC i tylko to ^^

ten link do NC kb jest tak smutny ze nawet go nie kopiowalem :D - nie ma dread loss'a, straciliscie przeszlo 100 statkow(glownie BSy) a tam ledwo 30 wklejone i to jakies wybiorcze... dla mnie licza sie liczby, jak dla calego TRI
blob = macie 2x+ wiecej niz my (a to jak skaczecie to juz nie nasza wina)

No linka do killboardu NC wkleilem po to aby uzmyslowic Ci jak smutne jest wklejanie linkow do killboardow z nieprawdziwym opisem sytuacji.

Z linka ktorego podalem, wynika bowiem ze bylo nas ponad 300, was tylko 30. I ze NC odnioslo wielki triumf. Tak bowiem moglaby pomyslec postronna osoba.

A prawda jest taka, ze najpierw wy zblobowaliscie Irona, a potem my zblobowalismy was, i nigdy nie walczyliscie z 300 pilotami na raz. :o Ogolnie wyglada na to, ze obie stronny osiagnely zalozone cele: wy postawiliscie szpilke aby pew pew do was przyszlo, my zniszczylismy ta szpilke bo taki byl cel tego opa. To cudowny dzien byl, skoro wszyscy sie dobrze bawili i dodatkowo osiagneli jeszcze zalozone cele ;)

Zreszta KochuKebabu, nie spodziewalem sie po kims z Tri obiektywnego opisu sytuacji. Koniecznie musialo byc cos a'la "14tu dzielnych wojownikow TRI spuscilo lomot 1342 malpom z polnocy" :D Pisze to tak raczej dla postronnych, a nie po to zeby Cie do czegos przekonac ;)

acaste

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 21, 2009, 19:01:38 »
i znowu mi post wycieli ....

zal

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 21, 2009, 19:41:00 »
No linka do killboardu NC wkleilem po to aby uzmyslowic Ci jak smutne jest wklejanie linkow do killboardow z nieprawdziwym opisem sytuacji.

Bo opis ~130 tri+wn vs ~350 NC jest mniej dokladny niz podany przez ciebie link 35 tri vs 337 nc. Gratz. Jesli tak twierdzisz, oznacza to, ze KB NC jest cholernie niedokladny i nie postujecie lossow. Daj passa to uzupelnie go o pozostale 100 lossow NC.

Cytuj
Z linka ktorego podalem, wynika bowiem ze bylo nas ponad 300, was tylko 30. I ze NC odnioslo wielki triumf. Tak bowiem moglaby pomyslec postronna osoba.

Dlatego dostales dokladniejszego linka. Wiem, ze moglbym linkowac killboard personalny (np. swoj) i zobaczylbym ze wysolowalem okolo 50 osob.

Cytuj
A prawda jest taka, ze najpierw wy zblobowaliscie Irona, a potem my zblobowalismy was, i nigdy nie walczyliscie z 300 pilotami na raz. :o

To znaczy ze nie umiecie koordynowac flot. Nie moj problem, ze wasi FC sa beznadziejni. Fakt jest taki, ze w zasiegu bylo 350+ osob z NC i 130 tri+wn.

Cytuj
Zreszta KochuKebabu, nie spodziewalem sie po kims z Tri obiektywnego opisu sytuacji.

Tri zawsze klamie !

Cytuj
Koniecznie musialo byc cos a'la "14tu dzielnych wojownikow TRI spuscilo lomot 1342 malpom z polnocy" :D Pisze to tak raczej dla postronnych, a nie po to zeby Cie do czegos przekonac ;)

Tak wiem. Dla postronnych "NC zawsze wygrywa. jesli NC przegrywa to znaczy ze przeciwnik cheatowal, pomagali im GMowie, lub exploitowali" by Fred0. Tak tak - sa to slowa glownego pajaca z NC, ktore puscil na SHC. Wiec praktycznie cokolwiek gadacie nie ma wiekszego sensu.

Po drugie to forum to nie CAOD. Dostales dokladny raport z walki (w trakcie jej trwania) od osoby ktora tam byla. Dlaczego Ty bedac w Morsus Mihi wogole komentujesz poczatek walki przy ktorym ciebie tam NIE BYLO? Jesli chcesz dac raport - prosze bardzo, mozesz dac z twojego punktu widzenia. Ale wrozenie z fusow to nie raport.

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 21, 2009, 20:45:06 »
Bo opis ~130 tri+wn vs ~350 NC jest mniej dokladny niz podany przez ciebie link 35 tri vs 337 nc. Gratz. Jesli tak twierdzisz, oznacza to, ze KB NC jest cholernie niedokladny i nie postujecie lossow. Daj passa to uzupelnie go o pozostale 100 lossow NC.

Killboard NC zawiera straty RZR, TCF oraz MM. I nic poza tym. Nie da sie tam postowac, wszystko leci automatycznie z API. Ubiliscie sporo IRONa, a to roznica. Nie jest tajemnica, ze nikt nie chce latac z FCami z IRONa :)

Cytuj
Dlatego dostales dokladniejszego linka. Wiem, ze moglbym linkowac killboard personalny (np. swoj) i zobaczylbym ze wysolowalem okolo 50 osob.

Rzuc mi linka na priva, chetnie popatrze.

Cytuj
To znaczy ze nie umiecie koordynowac flot. Nie moj problem, ze wasi FC sa beznadziejni. Fakt jest taki, ze w zasiegu bylo 350+ osob z NC i 130 tri+wn.

IRON FCs != Nasi FC. Akurat to co potrafia "nasi" FC to wiem doskonale. Wiem rowniez jak nieudolni sa FC z IRONa. :)

Cytuj
Tak wiem. Dla postronnych "NC zawsze wygrywa. jesli NC przegrywa to znaczy ze przeciwnik cheatowal, pomagali im GMowie, lub exploitowali" by Fred0. Tak tak - sa to slowa glownego pajaca z NC, ktore puscil na SHC. Wiec praktycznie cokolwiek gadacie nie ma wiekszego sensu.

Nie no Kochu, prosze Cie :) Co mnie obchodzi Fred0 z Razora ? Poza tym gdzie jemu do waszego smacku i propagandy ? Lata swietlne go dziela (cokolwiek by tam postowal). :) A glupoty w stylu "NC przegrywa tylko jak przeciwnik cheatuje i exploituje" to sa dobre dla dzieci i nalezy je traktowac tylko jako nieudolna propagande.

Cytuj
Po drugie to forum to nie CAOD. Dostales dokladny raport z walki (w trakcie jej trwania) od osoby ktora tam byla. Dlaczego Ty bedac w Morsus Mihi wogole komentujesz poczatek walki przy ktorym ciebie tam NIE BYLO? Jesli chcesz dac raport - prosze bardzo, mozesz dac z twojego punktu widzenia. Ale wrozenie z fusow to nie raport.

Poniewaz nie mam najmniejszych powodow zeby nie wierzyc ludziom, ktorzy tam byli (vide Andrew), oraz raportom na naszym forum.

Chodzi tylko o to, ze piszesz ze stawialiscie dzielnie czola przewazajacym silom NC, podczas gdy nic takiego nie mialo miejsca. Gdy mieliscie przewage wytlukliscie IRONa jak kaczki, gdy ja straciliscie - wycofaliscie sie. I bardzo dobrze. Przeciez nikt nie oczekuje, ze bedziecie walczyc z przeciwnikiem ktory ma 3 razy wiecej ludzi w blobie.

Ciezko tez zeby "w okolicy" nie bylo nikogo, chyba nie oczekujesz ze jak lecisz na terytorium wroga, to jego tam nie bedzie ? ;) "W okolicy" Delve jest rowniez sporo GKC i przyjaciol a jak wyglada sytuacja to juz zupelnie inna bajka. Tak wiec "w okolicy" robi spora roznice :)
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 20:55:28 wysłana przez Rogoo »

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 21, 2009, 22:43:29 »
Chodzi tylko o to, ze piszesz ze stawialiscie dzielnie czola przewazajacym silom NC, podczas gdy nic takiego nie mialo miejsca. Gdy mieliscie przewage wytlukliscie IRONa jak kaczki, gdy ja straciliscie - wycofaliscie sie. I bardzo dobrze. Przeciez nikt nie oczekuje, ze bedziecie walczyc z przeciwnikiem ktory ma 3 razy wiecej ludzi w blobie.

Mam ciebie rozumiec ze jezeli w walce 500 vs 500 na killmaila wbije sie tylko 50 osob to znaczy ze nie wszyscy biora udzial w walce? Prosze cie...

Cytuj
Ciezko tez zeby "w okolicy" nie bylo nikogo, chyba nie oczekujesz ze jak lecisz na terytorium wroga, to jego tam nie bedzie ? ;) "W okolicy" Delve jest rowniez sporo GKC i przyjaciol a jak wyglada sytuacja to juz zupelnie inna bajka. Tak wiec "w okolicy" robi spora roznice :)

Tak wiem - ufajac temu co pisal kolejny pajac z NC (Shadoo z PL) BOB wcale nie jest oublobowany bo po ich stronie sa coven, aaa, se, ra itp. Szkoda, ze w delve nie bylo ich do tej pory ani razu (ew jakis roam).

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 21, 2009, 23:31:36 »
Co innego gdy silniejsza flota łapie słabszą a co innego gdy ta teoretycznie słabsza flota wymanewruje silniejszą i schrupie jej kawałek. Trudno tu zarzucać, że walka została podjęta, bo przeciwnik był mniej liczebny. Po prostu stworzyli okazję i ją wykorzystali.

Ciezko mowic, ze ktos tu kogos wymanewrowal, skoro lwia czesc Morsus Mihi byla w Delve i uzywali JC zeby skoczyc i nie byli na miejscu kiedy walka sie zaczela.

Mam ciebie rozumiec ze jezeli w walce 500 vs 500 na killmaila wbije sie tylko 50 osob to znaczy ze nie wszyscy biora udzial w walce? Prosze cie...

Zalezy w jakiej walce. Jezeli 300 osob jest w systemie obok, 100 nie moze zaladowac grida i strzela sie tylko 100 vs 100 to inaczej to wyglada. Zblobowaliscie IRONa, dostali becki, Morsus sie spoznil, zostaliscie zblobowani i nie mieliscie jak walczyc, wiec sie wycofaliscie. Nikt nie mowi, ze jestescie tchorzami czy cos. Tyle, no big deal. :)

Cytuj
Tak wiem - ufajac temu co pisal kolejny pajac z NC (Shadoo z PL) BOB wcale nie jest oublobowany bo po ich stronie sa coven, aaa, se, ra itp. Szkoda, ze w delve nie bylo ich do tej pory ani razu (ew jakis roam).

Ej Kochu, nie chce Cie martwic ale naprawde, Pandemic Legion nie nalezy do NC. Mysle, ze kazdy z nich obrazilby sie gdybys im tak napisal :) NC = MM + RZR + TCF. Kazdy z tych sojuszy ma 3 "goscinne blue sloty", co daje razem 9 niebieskich innych sojuszy. One sie zmieniaja dosc czesto. Ale PL nigdy nie bylo w Northern Coalition. Jest po prostu kolejnym sojuszem niebieskim do nas, ktory wybral walke z GKC zamiast z nami. Podobnie jak Goonsi. To nie jest jakas serdeczna przyjazn tylko chlodna kalkulacja, dyplomaci i polityka :)

Pandemic Legion jeszcze niedawno byl pomaranczowy i normalnie sie z nimi strzelalilsmy jak pierwszy raz przylecieli do Tribute. Sadze, ze po zakonczeniu wojny na 100% bedzie reset. Wiec pisanie, ze Shadoo jest FC z NC to spore naduzycie :)

A swoja droga, najlepszy pvp alliance w grze to raczej dobry sojusznik, wiec 'we're doing it right'.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2009, 00:18:14 wysłana przez Rogoo »

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 22, 2009, 14:17:11 »
pos wyszedl z RF a floty NC ani widu ani slychu...

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 22, 2009, 23:58:35 »
White Noise zlapal Nyxa przed stacja w drone regionach 27j od H-PA. Trzymali sie tam z 1 hictorem i kilkoma dictorami przez okolo 30-40 minut, tyle zajelo przelecenia z H-PA do BQ0 w BS'ach. W miedzyczasie ruski tez przywiezli troche supportu, i ci blue i ci red ^^. Ostatecznie na stacji byly 2 Nyxy, Hel, kilka carrierow i dreadow. Nasz gang z 1 dzielnym HICtorem lol ktory nie padl przez cala walke (\o/ spider tank).

Zabite capsy:
- Hel
- Nyx (2gi nyx wyskoczyl)
- Naglfar
- Revelation

http://www.triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=2778835

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 23, 2009, 03:31:31 »
Hehehe, wiedzialem ze Kochu sie pochwali od razu jak tylko zobaczylem tego linka na corp chat ;) Gratki.  O0

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 23, 2009, 12:41:02 »
Przeniosłem trochę postów.
To jest temat o TRI. Do offtopu przy tej okazji macie wydzielony topic.


http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=5987.0
na urlopie od EVE

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 23, 2009, 15:35:12 »
Hehehe, wiedzialem ze Kochu sie pochwali od razu jak tylko zobaczylem tego linka na corp chat ;) Gratki.  O0
no baa :) "oficer propagandy !" :P a tak serio to nie mam co robic jak skanuje za plexami to pisze posty :D

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 23, 2009, 18:10:07 »
a tak serio to nie mam co robic jak skanuje za plexami to pisze posty :D

nie tylko Ty ;)

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 23, 2009, 18:49:34 »
Hehehe no proszę to ja dopiero teraz się dowiedziałem, że LK umie po polsku nawijać :P

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 23, 2009, 20:51:56 »
Hehehe no proszę to ja dopiero teraz się dowiedziałem, że LK umie po polsku nawijać :P

No widzisz :) A tutaj chlopaki mowia, ze z TRI jest tylko on na forum ;) W ogole tez mialem zdziwko jak zobaczylem ze LK to krajan ;)

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 23, 2009, 21:03:24 »
trzeba sie umiec maskowac :D

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 24, 2009, 09:15:17 »
ej stary a kebabski to twoj alt , ziomek, czy zupelny przypadek? :)

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 24, 2009, 10:45:20 »
przypadek

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 01, 2009, 16:43:20 »
ehh i znowu BLOB nam posa klepie w h-pa
alliance chat 60, local 450....

MM, Majesta, MH, IRON, Initiative, G-Fed, Own


http://dl.eve-files.com/media/corp/YoGi/2009.03.01.15.45.24.jpg
http://dl.eve-files.com/media/corp/YoGi/2009.03.01.15.47.15.jpg

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 01, 2009, 16:56:22 »
love, ale wlasciwie czego sie spodziewasz stukajac hej endy Morsusa. Ze wyslemy 40 osob w hakach? Idizemy zabezpieczyc assety, w ten sposob nie dostaniecie GFajta. Ja wiem ze jest nieco nudno na polnocy, ale w sumie czemu nie przylecicie na poludnie? Duzo npc stacji, duzo sexu, ja na twoim miejscu bym lobbowal zeby sie przeniesc do teatru poludniowego na twoim miejscu, mielibyscie gf po pachy. Wszedzie gangi w kazdym rozmiarze i odcieniu, nic tylko szukac gf. A jezeli juz chcecie byc na polnocy, to jak juz mowilem rfowanie hajendow RAWR'a jest troche bezcelowe.  W sumie to chyba zamiast sie joinowac z WN powinniscie ich klepac, mielibyscie lepszy fun. Bo w tri chodzi tylko o fun? Jezeli tak to szukajcie fun'u a nie rf'ujecie nam posa, i przy wyjsciu jak postawilismy gunnerow to juz nie zaatakujecie nawet.
Stary mowie ci przyleccie na poludnie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 01, 2009, 17:05:39 »
Ptaszki śpiewają, że MT leci N. Confirm/deny?

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 01, 2009, 17:11:31 »
poludnie ssie, jest tam jeszcze wiecej osob niz tutaj - zreszta bylismy tam przez jakis czas ale nie ukladalo sie z Thugiem i poszlismy sobie :>
MM samemu sobie nie poradzi w "obronie posa" ? :) trzeba wezwac cala polnoc ? ^^

gosti

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 01, 2009, 20:29:58 »
MM samemu sobie nie poradzi w "obronie posa" ? :) trzeba wezwac cala polnoc ? ^^

CORA. samo sobie nie poradzi w dominacji eve? Trzeba caly sojusz zakladac?

Glupie pytanie, glupia odpowiedz  :P

Ptaszki śpiewają, że MT leci N. Confirm/deny?

Co to MT?

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 01, 2009, 20:50:59 »
Cytuj
Co to MT?

Minor Threat. , liczniejsza połowa Tri, która postanowiła zabalować na południu.

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 01, 2009, 23:26:13 »
OT - w nocy wywalilo mi boiler i skasowalo sciane :D

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 02, 2009, 03:48:45 »
MM samemu sobie nie poradzi w "obronie posa" ? :) trzeba wezwac cala polnoc ? ^^

Tak, Kochu ;) Niestety Goonsi nie chcieli przyleciec wiec z trwoga wyslalismy tam tylko mini bloba ;)

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 02, 2009, 20:37:17 »
good fight z tego co widze :D musialem skoczyc po zarcie ^^
dual DD od Tri... NC wraca do domu w jajach
przeszlo 250 wreckow na bramie ;)

gosti

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 02, 2009, 20:50:02 »
Rogoo cos mowiles ostatnio o nieudolnych FC IRON. A jak to nazwiesz? :2funny:

LoveKebab Waszych paru tez spadlo, ale nie powiem... NC ponioslo kleske lol

edit.

Sie robi smiesznie :D WN i TRI juz sie nie kochaja i sie zresetowali. NO ale NC wiekszy wrog wiec nas tlukli... Do czasu, podejrzewam, smacka na local :D

[20:09:19] taylor04 > stupid russians are stupid

I.. WN uratowalo 5 carrierow NC warpiac sie na flote TRI :D

A skad 5 carrierow na fieldzie? Otoz TRI zabablilo 2 (chyba) dready po tym jak ich POS zdechl. 1 jakos wywarpil, zostal moros na ktorego NC warpnelo kolo 15-20 carrierow zeby remote repnac. Rozgonili cepy/dictory i.. zaczeli sie cyno outowac z pola walki.  :uglystupid2:
5 carrierow zostalo oczywiscie w bablu. I pozniej wpadli ruskie :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2009, 21:28:41 wysłana przez gosti »

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 02, 2009, 21:28:09 »
ta, wylecialem na 40% armora :D, slaveset + tempest fleet issue = win :)