Autor Wątek: Gank Night - Polish version  (Przeczytany 104490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 26, 2010, 07:56:30 »
eeee...
nie
lepiej standardyzacja sprzętu...

PS
jak bedziesz online zerknij na moja propozycję rejonu działania  >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 26, 2010, 09:20:02 »
eeee...
nie
lepiej standardyzacja sprzętu...

eee tam - generalnie każdy inaczej sobie ścieżkę skili ustawiał i czym innym lubi latać - ja w taką deskę nie wsiądę bo nie mam po co - gunów do tej pory nie mam na t2 wyskilowanych nawet małych - bo po co? :), drony... no z dronami to zupełnie inaczej u mnie wygląda.
Col ma racje - niech każdy bierze co mu się żywnie podoba, osobiście bardzo mi podszedł temat floty BB - pogrom, kto by nie wyskoczył miałby w pamięci że siła sensorów siłą sensorów, a jakieś prawdopodobieństwo na jamm jest.
Albo wszystko wrzucić w elektronikę? Jammery, Tracking Disruptory, Paintery, Dampenery, vampiry, neuty, weby  - a reszta w max dps?
to dopiero byłoby WTF jakby jakiś target zobaczył co na nim siedzi :)
Statek oświetlony jak choinka na święta z zasięgiem 10km przy zasięgu działek 2km bez prądu na scramble i web i jamm od czasu do czasu :)

A przyszło mi jeszcze na myśl coby każdy zabrał jakieś dronki EW - prócz nieśmiertelnych jammujących znaczy...
Ale to może temat na następną edycję - tym bardziej że mało kto ma skile w tym kierunku nie mówiąc o shipach odpowiednich do tez zabawy. Osobiście bawiłem się ostatnio z dronkami Webującymi, bez zbytniego udziwniania na moim myrmie web-drony wyciągają 2.7km/sek - przy testach każdy nano miał przechlapane - nie liczę tu rzecz jasna vagasa czy dramiela - tego z racji mniejszej prędkości po prostu nie dościgały :)
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 09:25:58 wysłana przez Okropniak »

Mosiek

  • Gość
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 26, 2010, 09:30:54 »
Banda BB + inny ewar to by było ciekawe.
Coś na zasadzie "OMG BB just jumped, ripe him ... another one ... and another 20 ... OMFG".

Jarazziah

  • Gość
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #248 dnia: Luty 26, 2010, 09:38:58 »
Ja jestem za cruizerami ewar różnych ras. Z chęcią bym się przeleciał arbitratorem z tracking disrupterami (samym bb mówię nie, bo ja mogę latać tylko amarami i podejrzewam że jest dużo osób które nie mają je wyskilowane)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #249 dnia: Luty 26, 2010, 09:43:40 »
BB (ecm) i Celestisy (dampy) są OK, ale Arbitratory (TD) i Bellicose'y (TP) są już marne.

Może więc BB/Celestis plus dmg dealerzy - Rupture i Omen/Maller. Przy podziale 50/50 miedzy "ewar" a "dmg dealerów" powinno być sporo dobrych killi.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #250 dnia: Luty 26, 2010, 10:17:06 »
Jak to udowodnił chyba Exegee na GN4 belicose może tez nieźle rozrabiać

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #251 dnia: Luty 26, 2010, 10:24:04 »
bierzmy deski:) jak jzu ktos wspomnial sa tanie wiec nowi gracze beda mogli bez stresow poleciec:) deski max zasieg i dps, i mozna orac wszystko co sie nawinie:)

devilsbirth

  • Gość
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #252 dnia: Luty 26, 2010, 11:19:01 »
kruzy też są tanie, bierzmy ewar kruzy :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #253 dnia: Luty 26, 2010, 11:19:57 »
Col decyduj zanim dojdzie do bójki i sie potencjalni uczestnicy wytłuką :2funny: :2funny: :2funny:

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #254 dnia: Luty 26, 2010, 11:21:28 »
kruz z fitem jakims szitowym to bedzie z 6-10mln(lacznie w zaleznosci co tam wlozy) dla mlodej postaci jest to duza kasa.. wrecz majatek:P

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 26, 2010, 11:21:38 »
ale Arbitratory (TD) i Bellicose'y (TP) są już marne.

A nie zgodzę się :),
Nie zgodzę i basta - bo wprawdzie vs rakiety TD to marne rozwiązanie, ale każdy inny "działkowiec"? 2x Tracking Disruptor na zasięg i każdy nie-sniper ma przechlapane, 3x - i każdy sniper nie wie co z sobą począć.
TP - jak coś ci się świeci jak choinka to dps wchodzi aż miło, nie każdy to docenia, ale przyrost DPS o 30% jest standardem przy odpowiednim naświetleniu celu.

Może to trywialny przykład ale z ciekawości założyłem na ravena dronki z TP - raven na torpach i kosił raty aż miło, ale po oświetleniu celu to co się działo to była jakaś masakra - niby nic, a jednak :)

bierzmy deski:) jak jzu ktos wspomnial sa tanie wiec nowi gracze beda mogli bez stresow poleciec:) deski max zasieg i dps, i mozna orac wszystko co sie nawinie:)
Tia - zasięg i dps u młodych, jak masz t1 działka to ani jednego ani drugiego na deskach nie uświadczysz (wiem co mówię bo mam t1 guny).
Co do samych desek - też deski deskom nie równe - zrobić coś sensownego na innej desce niż matarska to już kombinatoryka stosowana.
Osobiście t1 cruzy mi się bardziej podobają - sam lubie Celestis ale Vexor też nie gardzę, choć nie trzymam jak większość 2 zestawów dronek DPS a 1xDPS i 1xEWAR - i często są to weby :), w końcu było nie było - jakoś się biedny gallente musi doczołgać na odległość strzału, a jaka ona jest każdy chyba wie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 26, 2010, 11:25:15 »
A nie zgodzę się :),
Nie zgodzę i basta

Mówiłem o tym konkretnie gangu. TD są zbędne, bo cele będą zdampowane/zjammowane, czyli w ogóle bez możliwości locka. Z kolei TP cruiserom specjalnie nie pomoże, bo mały shit zostanie zeżarty przez drony, a cruisery doskonale trafiają w inne cruisery i większe shipy. W dodatku TP się stackują, więc więcej niż 3 na primary i tak nie ma sensu.

Czyli - zamiast TD/TP lepiej mieć więcej DPS-u. Baaa... całą flotkę można zrobić na 50 km optimala i jesteście po prostu nietykalni.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 26, 2010, 11:30:12 »
Mówiłem o tym konkretnie gangu. TD są zbędne, bo cele będą zdampowane/zjammowane, czyli w ogóle bez możliwości locka. Z kolei TP cruiserom specjalnie nie pomoże, bo mały shit zostanie zeżarty przez drony, a cruisery doskonale trafiają w inne cruisery i większe shipy. W dodatku TP się stackują, więc więcej niż 3 na primary i tak nie ma sensu.

Czyli - zamiast TD/TP lepiej mieć więcej DPS-u. Baaa... całą flotkę można zrobić na 50 km optimala i jesteście po prostu nietykalni.

No dobra - to odszczekuję - ale i tak nie miałbym nic przeciwko TD będąc w Vexor który musi się doczłapać na bardzo, bardzo, bardzo bliski zasięg - TD na tracking speed i mogę sobie brykać w optimalu (czyli 1km :/ ) dookoła celu.
Dampenery też się stackują i nie dasz rady zdjąć nikomu zasięgu do zera.
Jakby kto chciał celestis brać pamiętać proszę że jeden sensor booster być tam powinien :), tak żeby mieć na tyle zasięgu by w przypadku jakiś sprytnych zealot na 100km założyć im to i owo i patrzeć jak się męczą i kombinują co się stało :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 26, 2010, 12:03:04 »
Mówiłem o tym konkretnie gangu. TD są zbędne, bo cele będą zdampowane/zjammowane, czyli w ogóle bez możliwości locka. Z kolei TP cruiserom specjalnie nie pomoże, bo mały shit zostanie zeżarty przez drony, a cruisery doskonale trafiają w inne cruisery i większe shipy. W dodatku TP się stackują, więc więcej niż 3 na primary i tak nie ma sensu.

Czyli - zamiast TD/TP lepiej mieć więcej DPS-u. Baaa... całą flotkę można zrobić na 50 km optimala i jesteście po prostu nietykalni.
Jak trafimy na sredni gang to właśnie wtedy dodatkowy ewar w postaci td sie przyda:
- jamy dampy w rakiety i primary na nie
- td na działka w celu opuźnienia
I gdzie ty masz kurde drony w sensownej liczbie na t1 dps cruzach? Jeden vexxor chyba cos znaczy w temacie, tylko co to ja tyle razy słyszałem w tematach czemu galente są be? blaster nie sięga drony nie zdazą dolecieć?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Morbius

  • Gość
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 26, 2010, 12:14:26 »
można by się określić czy to ma być spina żeby pokazać głównie nowym graczom jak wygląda pew pew większej grupie, czy comedy roam dla jaj

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #260 dnia: Luty 26, 2010, 12:19:56 »
ja tam jestem za 'riplejem' pierwszej 'deskapady' :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 26, 2010, 12:20:06 »
- jamy dampy w rakiety i primary na nie

Albo jamm, albo damp - obu na jednym celu nie ma sensu :)

I gdzie ty masz kurde drony w sensownej liczbie na t1 dps cruzach?

Rupieć wystawia 5 Warriorów, Omen 3. 10 cruiserów z dmg to 30-50 dronek, do tego Celestisy swoją piątkę dorzucą. Przy takiej chmarze każda frytka spadnie w moment.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Crux

  • Gość
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 26, 2010, 13:09:41 »
Byłem na 2x cruzy (te logistyczne i zwykłe).
Na pewno? :coolsmiley: ... w topicu o GN4 napisałeś:
Cytat: Gregorius
:'( :'( :'(

a mnie nie było

 :'( :'( :'(

śliczne kille!! Wielkie Gratki !


Jesli chodzi o cruzy ewar exclusive to jednak nie polecałbym tego osobom nieobytym z pew-pew, lepiej w takim wypadku polecieć damage dealerem. Chodzi o to, że pilot takiego cruza sam musi wybrać sobie cel i go jammować/dampować....whatever bez czekania na rozkaz FC. Na primary idzie cały ogień, a zakłócanie na jego towarzyszy.
Podoba mi się propozycja Cola, a mianowicie przylatujcie czym możecie, chociaż capsów chyba nie miał na mysli :D

« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 23:06:00 wysłana przez Crux »

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 26, 2010, 13:19:31 »
Podoba mi się propozycja Cola, a mianowicie przylatujcie czym możecie, chociaż capsów chyba nie miał na mysli :D

No właśnie o to to mi chodzi :),
nie ma co zmuszać ludków do desek jak skili nie ma, latać tym kto co lubi...
a właśnie ktoś tam powiedział coś co mnie zastanowiło przez chwile - a może parę osób by się zgadało (Jak Col pozwoli znaczy) i zebrało we 3 execurory czy inne T1 logistyki? :)
Ja wiem że to papierowe - ale w kilka... 3x perma remotki na 40km drogą nie chodzi :)
Nie wiem - tak mnie jakoś pomysł urzekł :) - bo skoro fun flota T1 to niech już będzie pełną gębą! :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 26, 2010, 13:27:07 »
Cytuj
Podoba mi się propozycja Cola, a mianowicie przylatujcie czym możecie, chociaż capsów chyba nie miał na mysli
Czy tylko mi się wydaje że wtedy event straci coś ze swojego charakteru? :(

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 26, 2010, 13:34:17 »
Czy tylko mi się wydaje że wtedy event straci coś ze swojego charakteru? :(
Wiesz - szczerze mówiąc mało obchodzi mnie charakter eventu jeśli lecąc na niego od razu mam przechlapane na wejściu bo Ty radośnie brykasz deską z perma mwd i 50km zasiegu a ja gine z racji braku tegoż na samym początku (przy próbie wejścia w optimal).
Większość młodych do których jest kierowany temat nie ma skili lub skile są porównywalne do moich - ja byłem, fajnie się ruszało, ale rozczarowałem się przy pierwszej bitwie właśnie z tegoż powodu.
Namawianie do skilowania t2 gunów tylko w tym celu mija się z celem - trochę już w EVE jestem a dalej mi żal każdego dnia na skilowanie czegoś co będzie mi potrzebne raz na miesiąc. Ale Vexorkiem.. może bym i się bryknał - albo Execurorem - dla funu - mojego, bo wybacz, ale twój fun i poczucie straty "charakteru" eventu jakoś mnie nie rusza :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 26, 2010, 14:25:37 »
To sie zdiwisz. Na mainie (a to nim latam na gn) nie mam opanowanej obsługi ani jednego t2 działa, a mimo wszystko jakoś daję radę, i usiłuję dotrzymywać kroku charom starszym i lepiej oskilowanym odemnie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 26, 2010, 14:29:39 »
No to skoro akurat to sprawia Ci przyjemność - to czemu odmawiasz tego innym?
Mnie desko-latanie mierzi, może zraziłem się tak po pierwszym wylocie - nie wiem -  w każdym razie nie lubię i tyle.
Przelecenie się Vexorem byłoby już ok, Celestisem - no w sumie czemu nie.
Ale jak pomyślałem o Execu i jego śmiesznych reperkach to zacząłem od razu się zastanawiać czy mam jakiegoś gdzieś w low... jakoś bym się wytargał ze swojego null i poleciał - dla czystego funu.
Zresztą - co zdecydujecie to będzie - ja tam widzę po wynikach głosowania że jak będą deski to poleci może 30% tego co poleciałoby na cruzach ;p

silvia

  • Gość
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 26, 2010, 14:31:39 »
Wiesz - szczerze mówiąc mało obchodzi mnie charakter eventu jeśli lecąc na niego od razu mam przechlapane na wejściu bo Ty radośnie brykasz deską z perma mwd i 50km zasiegu a ja gine z racji braku tegoż na samym początku (przy próbie wejścia w optimal).
Większość młodych do których jest kierowany temat nie ma skili lub skile są porównywalne do moich - ja byłem, fajnie się ruszało, ale rozczarowałem się przy pierwszej bitwie właśnie z tegoż powodu.
Namawianie do skilowania t2 gunów tylko w tym celu mija się z celem - trochę już w EVE jestem a dalej mi żal każdego dnia na skilowanie czegoś co będzie mi potrzebne raz na miesiąc. Ale Vexorkiem.. może bym i się bryknał - albo Execurorem - dla funu - mojego, bo wybacz, ale twój fun i poczucie straty "charakteru" eventu jakoś mnie nie rusza :D

rok jestes i dzialek t2 nie masz?  :2funny:

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 26, 2010, 14:36:09 »
nie rozumiemy się:
- deski fajnie
- bc też fajnie
- t1 logistyki - tu wszyscy uczestnicy jednogłośnie zgodzili się że to była pomyłka
- crusy t1 może być ale to w sumie i tak sie ograniczyło do dwóch kategori (t1 hac, t1 recony)
- lecimy w czym kto chce - FAIL eventu, FAIL gangu - nie wiadomo kto w czym sie stawi, ruzne parametry różne wasciości jak to podzielić na squady i ewentualnie wingi, jaką taktyke wziąć itp wtf?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #270 dnia: Luty 26, 2010, 14:54:49 »
Ok - chyba łapie... chodzi ci o zarządzanie bardziej niż o to co będzie w środku floty - zarządzanie czystym dps jest w miarę proste - lista primary i do przodu. Zarządzanie ewar niestety już takie proste nie jest bo zamiast ogarnąć 2 góra 3 targety z listy trzeba jechać po całości, rozdzielać jammy itp... - racja :/

Szkoda że mnie nie było na tych logistykach t1, chciałbym mimo wszystko spróbować, może ode mnie się dadzą chłopaki namówić :|

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #271 dnia: Luty 26, 2010, 15:02:34 »
Nie, nie chodzi mi o zarządzanie, chodzi mi o charakter floty. Mimo wszystko statki poszczególnych ras różnią się między sobą tylko do pewnego stopnia w swoich klasach więc jak masz wymaganie dps + fast lock + punkt wiesz co ładować itp, i ma to jakiś charakter :/
Jasniej Ci tego nie wyjaśnię

Na edycji logistycznej była rzeźnia:
Wpadliśmy na większą siłę ognia, chociaż dowody sugerują że goście spodziewali sie desek to i tak nas zmietli, bufory były za małe żeby dotrwać do zarzucenia reperek, czas namieżania zbyt długi, brak zgrania i jeszcze parę podobnych problemów do ego problemy z fitowaniem i koszt który w stosunku do edycji wcześniejszych był już spory
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 15:05:44 wysłana przez Khobba »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gregorius

  • Gość
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwiec 05, 2010, 22:07:45 »
Zbliża się już prawie "pół roku" :D

Ekhm!!!

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwiec 05, 2010, 23:04:01 »
tym razem chcialbym zwrotu wstecz, do najbardziej udanego GN w deskach
mysle ze mozna by to sprecyzowac i zrobic "TRASHER NIGHT"
kto nie ma, niech skiluje...
skili nie zbyt wiele a i tak przydadza sie na przyszlosc... jesli ktos zainteresuje sie blizej PVP
co do terminu, mysle ze koniec czerwca bedzie ok

postaram sie sprecyzowac  to w ciagu kilku dni  ^^

GN w trasherach  >:D
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwiec 05, 2010, 23:09:16 »
Ble, albo skilować artki t2 na mainie, albo na GN polecieć altem w takim wypadku...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 06, 2010, 11:09:39 »
Ble, albo skilować artki t2 na mainie, albo na GN polecieć altem w takim wypadku...

...albo leciec na artach t1
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Gregorius

  • Gość
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 06, 2010, 11:25:48 »
tym razem chcialbym zwrotu wstecz, do najbardziej udanego GN w deskach
mysle ze mozna by to sprecyzowac i zrobic "TRASHER NIGHT"



nareszcie!!!  O0 O0

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwiec 06, 2010, 11:44:10 »
ja ja, very good idea :)
no i koniec czerwca to akurat bede mogl... :)

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwiec 06, 2010, 13:04:22 »
bedzie potrzebna pomoc tym razem :)
vudu przeszlo na TS3 z ventrilo, serwer ma ograniczona ilosc slotow, wiec...
jesli ktos dysponuje "obszernym" TS3 i moglby na GN przygarnac nasza flote to poprosze o odzew  O0
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night - Polish version
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwiec 06, 2010, 13:12:39 »
O jakich liczbach mówimy? Mogę zapytać jednej osoby, ale tam chyba max 50 slotów jest (z czego część zwykle używana)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.