Autor Wątek: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje  (Przeczytany 51978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 14, 2011, 13:57:41 »
Zakład geriatryczny im. Sir Mollego xD

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 14, 2011, 14:53:45 »
fajny tekst Widget
niestety sporo prawdy i niestety nie da sie wrócić do 2008 ego ....
Sneer Quen

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 16, 2011, 10:51:26 »
http://lfn-online.pl

2 newsy:

- "[PATCH] Kilka drobnych poprawek"
- "Kolejny balans pod boty?"

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 21, 2011, 09:14:22 »
Bump, update sygnaturki :D

Goomich

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 21, 2011, 11:13:32 »
To najlepsza animowana sygnaturka / avatar jaką widziałem na 3 forach.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 21, 2011, 11:21:46 »
Co by nie mówić czy pisać ale to jedna z lepszych sygnatur jakie widziałem. Sporo czasu ktoś poświęcił na jej wykonanie i dodatkowo jak widać się na tym znał.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 21, 2011, 12:00:00 »

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 30, 2011, 09:27:37 »
Jako, że już czas na rozliczenia podatków i ludzie zaczynają się tym interesować:

http://www.wykop.pl/link/684217/oddaj-1-z-lfnem/

Dziękujemy za wykopy.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 30, 2011, 15:25:59 »
ja wiem ze wykop to od dluzszego czasu i tak smietnik, ale nie trzeba dobijac lezacego. zakop spam.

Proszę administrację o usunięcie tego posta :P

Reason: Nabijanie post countera :P

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 30, 2011, 15:27:22 »
Jako, że już czas na rozliczenia podatków i ludzie zaczynają się tym interesować:

http://www.wykop.pl/link/684217/oddaj-1-z-lfnem/

Dziękujemy za wykopy.
wykopałem. Niestety, nie przejdzie dużo dalej, bo nie jedziecie po obecnym rządzie ani po Arabach.

Goomich

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 30, 2011, 15:32:00 »
Proszę administrację o usunięcie tego posta :P

Reason: Nabijanie post countera :P

I dlatego zamiast użyć narzędzia do zgłaszania administracji sam nabiłeś sobie?

PS. +1. :P

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 30, 2011, 15:36:07 »
I dlatego zamiast użyć narzędzia do zgłaszania administracji sam nabiłeś sobie?

Dobrze wiesz, że nie chodziło o to żeby tego posta usunąć :D

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 09, 2011, 07:46:52 »
Myslalem ze rok temu ustalilismy ze z c0venu wychodzi sie 1 czerwca?;p oddajcie dzieciom lizaki

Jakas drama znowu w tle z rumunskimi zulami?

Daniarel

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 09, 2011, 09:04:31 »
Właśnie :) co to się stało, podzielcie się jakąś dramką, szpiegom powygasały konta:) w C0venie, a nie ma czasu grać.
Nudą wieje to byście coś sprzedali. Kira prawdziwy turbo-fan tamtej cześci mapy zaraz zwęszył to się nazywa  ręka na pulsie ;)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 09, 2011, 09:44:47 »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 09, 2011, 09:48:00 »
http://lfn-online.pl/biuro/

nie lezy

masz racje ze nie lezy, stary adres odwiedzalem. na stronie jest napisane ze nadal owce sa czescia c0ven, wiec co tam sie stalo - jakis emo rage?

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 09, 2011, 10:24:09 »
Nasze stanowisko i wszelkie informacje będą podane wkrótce. Nie sugerujcie się jeszcze jakimiś opisami, wszystko musimy pozmieniać itd.

c.d.n. ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 09, 2011, 12:47:00 »
[admin] Flame w tamtą stronę [/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 09, 2011, 12:54:31 »
@Xeovar no prosze C0ven szpieguje wlasne corpy. Bo afaik to nie jest publiczne nagranie.

Przy okazji mozna sie dowiedziec czemu PBN opuscil szeregi C0venu ;)

Ja mam pytanie czemu na Barbwire0 mowicie Garnek?

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 09, 2011, 12:59:18 »
pbn mowil to otwarcie ;p

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 09, 2011, 13:27:45 »
słyszałem że w LFNie przed odejściem odbyło się głosowanie na temat odejścia, większość była za czy przeciw?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 09, 2011, 14:58:14 »
[admin]Panowie za bardzo dali sie ponieść emocjom jak wiedzę, albo pomylili fora. BurdelTopik wyczyszczony. Ponieważ jest to już druga moja ingerencja dzisiaj i któraś z kolei TT w ten temat, następnego flamera wystrzelę od razu na karnego jeżyka bez bawienia się w ostrzeżenia i etapy pośrednie[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

BlackLamb

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 09, 2011, 15:24:56 »
Pamiętam kilka momentów w historii aliansu gdy LFN decydował czy odejść czy zostać. Koniec końców zostawaliśmy, gdyż interes większość szarych członków brał górę nad indywidualnymi preferencjami, urazami i interesami. Może i lenistwo :D Nie czas teraz oceniać czy słusznie.

Odchodzili ludzie niezadowoleni, przychodzili nowi.
LFN nie był korporacją pro graczy (tu powód dla którego non stop ci pro od nas odchodzili poza nielicznymi wyjątkami :D), kładliśmy bardziej nacisk na atmosferę w korpie i wzajemny szacunek. Dlatego nawet kerbirka w naszym wykonaniu była na poziomie ;-) Była.

Nigdy wcześniej historia przedstawiana szarym członkom LFN nie różniła się tak bardzo od rzeczywistości jak dzisiaj. Nigdy wcześniej interesy zwykłych graczy (dla których EVE ma być miejscem czerpania przyjemności, dla których wladza w jakichś tam councilach, przydziały miejsc do bocenia, matki, zyski, epeniski na forach - nie są istotne) nie zostały tak daleko pominięte.

A teraz kilka słów ode mnie do Owiec, ponieważ dostałam bana na LFN PUB i kontakt z ludźmi, z którymi grałam został mi utrudniony.
Cieszę się że się w końcu odważyliście na ten krok. Może poza c0ven czeka Was coś ciekawszego. Szkoda tylko, że realne powody odejścia są tak zatrważające.
Mam nadzięję że jeszcze razem pogadamy. GL

Kaevar

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 09, 2011, 17:42:22 »
Ja prosze o nie rzucanie durnych podejrzen i niczym nie popartych insynuacji. Poczekajcie na oficjalne info moze.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 09, 2011, 17:49:06 »
Dla niektórych LFN bez taga c0venu to + dla niektórych -. Znam kilka osób ex-LFN które odeszły z korpa bo LFN był w c0venie. Cała sytuacja wyjścia LFN z c0venu wisiała w powietrzu już od jakiegoś czasu, właściwie ja to widziałem od pierwszego dnia w LFN (afera z APA i wyzywanie starych graczy LFN na forum c0venu) i dlatego osobiście dziwię się osobom który wyszły z korpa teraz.. bo chyba też to widziały, też brały udział wielokrotnie w dyskusjach na temat sytuacji LFN <-> c0ven.

Prawda jest taka, że demokracja śmierdzi. Gdyby c0ven był zarządzany silną ręką ale sprawiedliwą dla wszystkich korporacji to byłby to zupełnie inny alliance.. ale pewnie niektóre osoby z gigantycznymi e-peenami by tego nie wytrzymały. Nawet najmniejszy gniot jeśli się postara może mieć coś do powiedzenia w tym alliancie i to trochę boli ale z drugiej strony śmieszy.

W rozwodach wina zawsze jest po obydwu stronach ;) Ja tam nigdy nie lubiłem się licytować kto ma większe dowody w jasnych sprawach które nie wymagają tak naprawdę dalszych wyjaśnień. LFN wyszedł z c0ven bo to nie miejsce dla tego korpa i the end.

Daniarel

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 09, 2011, 19:21:30 »
A dredy wzieliście?? ;)
Kiedyś to był naprawdę fajny korp, ale bardzo dawno, tak samo jak alliance :). Powiem Wam ,że drama jest pierwsza klasa, powinna być nagroda roku za ten temat.W dziale flejm jeszcze lepiej, kto nie czytał niech biegnie póki nie skasowali.
Patrząc po liście ludzików na KB to rzeczywiście,  mało kto został:) ze starej gwardii. Pozdrowienia dla starych owieczek. Jak się króliki obudzą na zimę to pamiętajcie o nas :)


« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 19:54:54 wysłana przez Daniarel »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 09, 2011, 20:14:14 »
[admin]Xartias już pisał na temat nagrania tego zebrania. Ale dla tych "biednych dusz którym odmawiamy prawa czytania flame" napisze to specjalnie tutaj: Tak długo jak ktoś z LFN oficjalnie go nie opublikuje, w świetle regulaminu forum nagranie to jest złamaniem go w punkcie piątym. Chciałbym również przypomnieć że łamanie regulaminu szkodzi zdrowiu, przynajmniej jeśli idzie o zdolność pisania na forum[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

kaleba

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 09, 2011, 20:35:46 »
Cytuj
5) Wszelkie trollowanie, flejmy i personalne ataki są zabronione i będą usuwane. Dotyczy to także "offensive language", czyli pospolitego rzucania mięchem :P
Jesli link do mp3 ktora udostepnil nam member wymienionego korpa jest zabroniony to moze i tez zabronic zwyklym membera sie wypowiadac w tym temacie ??
Spoko ja juz tu nic nie powiem

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 09, 2011, 20:47:14 »
Nie dajesz mi wyboru jak zasłonić się wieśniackim argumentem że w nagraniu takim pospolitym miechem rzucają :P

Możemy skończyć rozmowę o tym nagraniu tutaj? Pare pięter niżej jest temat w którym ludzie nader chętnie i prawie bez cenzury o nim dyskutują.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

kaleba

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 09, 2011, 20:54:51 »
no dobra to jest moj ostatni post w tym temacie
tak mozemy skonczyc :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 09, 2011, 21:15:26 »
Link został wykasowany na podstawie punktu 5 regulaminu forum:
Cytuj
5. Obowiązują następujące zasady dotyczące wklejania logów, chatów, pmek i maili:
   - logi nie mogą być zbyt długie, dozwolone jest skracanie ich z zaznaczeniem, że log został skrócony, np. poprzez symbol (...), dokładna długoś loga nie jest odgórnie ustalona, pozostawiamy to Waszemu wyczuciu, jednakże logi uznane za zbyt długie mogą zostać skrócone lub usunięte przez moderatorów,
   - dozwolone jest linkowanie do długich logów, jednakże w poście z linkiem należy zamieścić skrót ich treści (same linki będą wywalane),
   - dozwolone jest wklejanie logów itp. z kanałów publicznych i innych ogólnie dostępnych źródeł (z zaznaczeniem tegoż źródła),
   - ujawnianie korespondencji prywatnej (także chatów z zastrzeżonych kanałów) przez osoby trzecie jest zabronione, posty z takową będą usuwane, a postujący karany ostrzeżeniem,
   - ujawnianie korespondencji prywatnej jest dozwolone pod warunkiem zgody wszystkich zainteresowanych stron, w przypadku braku takowej, warunkowo, za zgodą administracji, taki log może być ujawniony
   - logi łamiące regulamin forum będą usuwane.
Podkreśliłem dla Waszej wygody :P
Gdyby member LFN udostępnił ten link na Centrali - link nie zostałby skasowany. W innym wypadku (szpiedzy, zdupne posty na innych forach itp) podpada to pod osobę trzecią i jako takie zostało usunięte.
Ponadto, osoba której bezpośrednio dotyczy taka "wklejka" ma prawo zażądać usunięcia takiego wpisu, i w momencie, gdy udostępnia go osoba trzecia - wpis jest usuwany.
Przypomnę jeszcze punkt 12 regulaminu:
Cytuj
12. Interpretacja regulaminu należy do moderatorów i administratorów, a ich decyzje są nieodwołalne, (...).
Moderatorzy i administratorzy nie mają poczucia humoru i żartowanie z nich może się źle skończyć.
Koniec tematu.
Przedwieczny.

sc0rp

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 10, 2011, 10:17:03 »
Cytuj
Moderatorzy i administratorzy nie mają poczucia humoru i żartowanie z nich może się źle skończyć.
A wlasnie ze niektorzy maja :P ale nie bede wytykal palcami bo jeszcze im sie skonczy to poczucie humoru i wrzuca mnie na ten mityczny karny jezyk ;)

A tak na temat i jak chlopaki juz w -A- ?

@Widget machnolbys jakiegos fajnego posta na corpowej stronie, takiego najlepiej w desen "A u nas w 39" bo nie dlugo floty drake'ow, BSow czy nawet Tengu beda nowi gracze znali tylko z opowiesci grajac w SuperCaps Online
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 10:24:00 wysłana przez Dark Flonoe »

akira akawa

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 10, 2011, 12:35:00 »
mam pytanie.
Kto wpadł na tak genialny pomysł by blokować możliwość pisania w flejmie jednocześnie dając możliwość pisania w głównym wątku , który ma być czysty od tego właśnie flejma - to się kupy nie trzyma.
Inna sprawa że znakomita część postów we flejmie nie ma _absolutnie NIC wspólnego_ z flejmem.
Chociażby  post Xeovara opisujący odejście  LFN z c0ven - post czysto informacyjny.
Ktoś powinien sobie odświeżyć definicje słowa _flame_


[admin]A ktoś inny powinien być świadom że:
- uwagi do administracji kieruje się za pośrednictwem innego działu i wątku w nim
- nie uszanowanie faktu że admini w swej mądrości odmawiają pełnego dostępu do flame w danej chwili może zakończyć się jego brakiem również w przyszłosci, oraz innymi ciekawymi problemami z postowaniem na forum
- podobnie ma się sprawa z offtopikami
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 13:12:03 wysłana przez Doom »

HammerSnake

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 10, 2011, 12:38:32 »
Żeby pisać we flamie musisz w ustawieniach profilu konta wybrać opcje proszę o przyznanie praw do flamewar czy jakoś tak i czekasz na decyzje, któregoś z adminów.
Chyba że podpadłeś komuś i karnie nie możesz pisać.

Przynajmniej jeszcze 2 miesiące temu tak było.

Przycisk profil -> modyfikuj profi (na pasku niższym) l -> grupy użytkowników

http://imageshack.us/photo/my-images/841/profilgj.jpg/
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 12:46:52 wysłana przez HammerSnake »

akira akawa

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 10, 2011, 12:48:05 »
dzieki .
Ale ktoś kocha buchalterię i biurokrację:P