Autor Wątek: [Hegemony of Tribes]  (Przeczytany 6822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
[Hegemony of Tribes]
« dnia: Luty 16, 2009, 14:09:53 »
Założyłem nowego corpa -Hegemony of Tribes- ktorego głównym celem jest udział w Wojnach Frakcyjnych po stronie Caldari.

Jak ktoś ma wysoki standing do Caldari to zapraszam.
Aktualnie pracuję nad wypracowaniem 0.5 do tej rasy. Niestety każda nowa organizacja na starcie ma 0.0 standa do wszystkich frakcji.



Zaafiel

  • Gość
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2009, 01:10:36 »
Caldari?! Dlaczego do... czyżby tylko dla tego ze są sojusznikami Amarr'ow? blahh...
No nic, powodzenia i do zobaczenia po dwóch stronach barykady :)

litestep

  • Gość
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2009, 09:08:19 »
Jakieś plemiona ? taka nazwa korporacji pasuje bardziej do tych matarskich psów :P

Straszny

  • Gość
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2009, 09:21:22 »
szczerze z tego co rozmawiałem z ludźmi to najfajniej wojny frakcyjne wyglądają u tych "słabszych" - matarów i gallente, więc jeśli Baz nie jest dla Ciebie za późno z tą robotą dla Caldari - może pomyśl o tym - wtedy gra nabiera uroku, Caldari jest najwięcej w FW co siłą rzeczy przekłada sie na największe blobowanie i najmniejszą jakość (czytaj: mało taktyki/mało skilla w walkach = dla mnie nuda). Matarów jest chyba najmniej (me uwielbia walki przy przewadze przeciwnika ;) )

Ellaine

  • Gość
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2009, 10:19:05 »
Najmniej jest chyba Amarrów, w każdym razie zawsze było.

NeX

  • Gość
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2009, 10:36:44 »
Hastrabull się nawklepywal tego API, no to klik!
W sumie róznice są niewielkie dla Matarów i Amarrów, za to tradycyjnie Achur dwa razy więcej :D
http://eve-centrala.pl/index.php?module=api_FacStats

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2009, 10:48:50 »
w imieniu vu-du serdecznie zapraszam do Placid obie strony konfliktu. Do zobaczenia na plexach  ;D

MightyBaz

  • Gość
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2009, 14:13:12 »
jeszcze mecze standy do caldari,

MightyBaz

  • Gość
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2009, 11:37:39 »
ostatecznie udało sie dociągnąc standy do minmatarów - od dzisiaj walczę po ich stronie...zatem jak ktoś chce dokopac caldari amar, to welcome

Ellaine

  • Gość
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2009, 11:46:08 »
Zdradziłeś Cesarzową. Teraz ona będzie musiała dwa razy Ci oddać. Pewnie załatwi to sypiając z dwoma facetami którzy nie są Bazem.

MightyBaz

  • Gość
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 10, 2009, 08:07:05 »
Wróciłem do gry, po 4 miesiącach przerwy. Chciałbym rozwinąć corpa we właściwych kierunkach. Rezygnuję z faction wars - generalnie nuda.
Jako jeden z najstarszych stażem graczy w Eve, dawny CEO Rave i ojciec założyciel Husarii, mam zamiar stworzyć nową silną organizację z potężnym  zaplaczem gospodarczym oraz skłonnościami do pure pvp. Później dołączymy do rasowego alliancu.
Latam wszystkim co istnieje w grze, oprócz włochatych matarskich shitów. Od kandydatów oczekuję zdrowego podejścia do gry. Fun uber alles. Jak nam się uda, to zrobimy razem elitarny klub.
Nim złożysz apply - wyślij maila ingame:
- ilość SP
- specjalizacja
- czym latasz
- aktualne zajęcie
- co chciałbys robić i za co odpowiadać w corpie.
- czy jesteś samodzielny finansowo, wg mnie min. 1b ISK na koncie (to nie szkółka dla noobów)

rgds, MB



Loc0

  • Gość
Odp: [Hegemony of Tribes]
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:43:23 »
Pamietamy by nie spamowac smieci w postach rekrutacyjnych prawda?