Autor Wątek: [Raporty] Delve War II  (Przeczytany 31126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War II
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 13, 2009, 09:15:35 »
Molle z mieszaną flotą support/BSy operował na północy Delve, w Z3V była ładna bitka (nasze bufu zbajtowało TCF/Razora dla nich) na gacie UHKL, zapowiadała sie spora skala bitwy, lag nie powalał, zaczeło sie bardzo skuteczne pew pew.... no i niestety... na skanie 3 tytki koalicji z tego jeden już dropujący.... my odlecieliśmy 1 j obok dalej polować, główna flota odpuściła walke przy groźbie 3 błyśnięć.
(niepełny raport z GBC-killboarda, bo niemożliwe ze w tak dużej skali bitwy nic nie straciliśmy a przeciwnik miał chyba większe straty): http://gbckillboard.com/?a=kill_related&kll_id=16305

dla BUFU cudowny (gratz dla naszego FC - KKRT) wieczór w skirmish bitkach (egzekucjach  :knuppel2:) jak ta:
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=24647
dla nas czysty miód.

btw:
od Apokryfy KMy przychodzą jakieś smieszne z częścią obrażeń (KM zaraportował mnie na 2 killach z mniejszym damagem niż nawet 1 salwa jaką mam w logu zadała a trafiłem ich wiele, zauważyłem że statki raz spadają za szybko a raz jakoś wręcz przeciwnie... nasz guardian spadł od bomby która zadała mu za mało damage zeby nawet na hull wejść a mimo to FC trafił do jajka, coś ta nasza Apokryfa chyba szybkiego patcha wymaga... 
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 12:13:02 wysłana przez Scaryman »

amra

  • Gość
Odp: Delve War II
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 13, 2009, 16:12:13 »
       Wczoraj w nocy ~1am mały gang GBC (38 hacs & recons) wlecial do UHKL. Razzor dropnał 6 carrierów na gate do z3v solo bez floty. Jeden miał pecha i nie zdazył przed naszą bańka 50km od gate-a, wobec czego po wyjsciu z warp znalazł się w bańce i poza zasięgiem RR kolegów. Ku ogolnej radosci szybko zblizał się do momentu kiedy wszyscy robia puuuff, niestety gdy byl już na 10-20 armorka server TQ zaliczył zgon i go ocalił ( po wstaniu servera carriery juz sie nie zalogowaly ).
      Po powrocie servera z przerwy ( 20 min ) , był już tylko 2h skirmish fight z 2 - 3 x wieksza flota razzor + MM + goonswarm ( głównie BSy ). Z naszej strony padło kilka hac + cep, z ich strony kila szipów wiecej ( kilka BSów & hacs ). Gdzie sa KB wszyscy wiedza.

Rogoo

  • Gość
Odp: Delve War II
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 13, 2009, 18:20:17 »
Po powrocie servera z przerwy ( 20 min ) , był już tylko 2h skirmish fight z 2 - 3 x wieksza flota razzor + MM + goonswarm ( głównie BSy ). Z naszej strony padło kilka hac + cep, z ich strony kila szipów wiecej ( kilka BSów & hacs ). Gdzie sa KB wszyscy wiedza.

2-3x wieksza ? Dobre O0

http://www.northern-coalition.com/?a=kill_related&kll_id=402726

Bylem tam, widzialem jak liczne sa obie floty.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 18:53:38 wysłana przez Rogoo »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Delve War II
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 13, 2009, 21:17:44 »
We have a situation in PR- lokal 900

AAAAAAAAAAAAaa swieża krewwww  :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł:

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War II
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 14, 2009, 10:46:03 »
wygląda że działo sie w nocy sporo , ale nie było epic strat

capitale BOB/GBC uwolnione z oblężenia i gotowe do walk

nocne walki w PR-:
http://www.killboard.net/fleetbattle/3210/
http://www.killboard.net/fleetbattle/3211/
http://www.killboard.net/fleetbattle/3212/
trochę shipów pospadało, choć nie tak dużo jak skala operacji sugeruje

nocna bitka w 1-2J, również przyjemnie pospadało hostów:
http://www.killboard.net/fleetbattle/3778/

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Delve War II
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 14, 2009, 11:56:07 »
Sytuacja w Querios/Delve przyśpiesza.

Po wczorajszym przełamaniu blokady w PR- gdzie na stacji NPC zamknięte i kampione 23/7 było dużo capitali GBC ewakuowanych z zagrożonych stacji kampania zaczyna wkraczać w nową faze.

W tej chwili są anchorowane posy BoBa w 49- systemie wlotowym do Querios (sov 1 goonsów) od strony catch pare skoków z FAT- systemu w którym przegrupowały się siły sojuszy -A-, ROL , c0ven, SYS-K, SE


« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 12:12:19 wysłana przez Yogos »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 16, 2009, 09:55:13 »
Cóż jakiś czas temu była dyskusja o pokazywaniu kb i skirmishach które się odprawiały.

Gdzieś tam popełniłem posta że walki z udziałem capitali powinny się zaczynać w momencie gdy twoja flota bsów może zmusić flote przeciwnika do wywarpowania z grida.

Wczoraj to się koalicji nie udało.

Liczba ludzi po obu stronach wydaje mi się była podobna.
Local przed skokiem koalicji stał 740 (powiedzmy że było koło 640 gbc aaa sw i niecała setka goonsów pl i nc)
Po skoku podjechał na 1340 więc wskoczyło 600 pilotów.

Ale

Z NC skoczyło 80 capitali (dred heavy) i 150 goonsów którzy siedzieli w rozmaitych statkach.

A po stronie GBC /AAA / ROL /SW /Atlas były floty bez kapitali z podwyższoną liczebnością bsów. Normalnie we flotach jest koło 50% bsów i 50% suportu a tu patrząc po KB wydaje mi się że ta proporcja mogła być większa na korzyść bsów.

Wydaje mi się że mieliśmy około 100 - 120 bsów więcej niż przeciwnik.
Nasi FC bezbłędnie wykorzystali ten fakt koncentrując się na bsach przeciwnika i olewając capitale które na nas warpowały w close (!).


Czytając między wierszami raport Shadoo, on widział co się dzieje, wychwycił ten moment gdy na gridzie pomimo obecności dredów zaczęła dominować nasza flota bsów i kazał logować tytany. Co ze względu na lag nie udało się.

W tamtym momencie gdyby udało się dobrze sprzedać nam DD bitwa mogłaby się odwrócić na korzyść koalicji.

Przez lag zostało to uniemożliwone, shame ccp ...


Z drugiej strony ten sam lag spowodował że my nie wykorzystaliśmy okazji i tytany ocalały...



« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2009, 18:57:26 wysłana przez Yogos »

Straszny

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 18, 2009, 09:06:18 »
z mniejszych rzeczy na wojnie:

MM napiera na południe, spamując POSami TN25, przedwczoraj zbiło w bitce broniące TN25 siły FI +nasze BUFU  - bystrze skoczyli na nasz snipepoint dictorami a FC FI delikatnie skiepał sprawe skacząc na ten sam co poprzednio (zarąbiście dobry FC tak btw, ale jak widać każdemu zdarzają sie w bitce wtopki)
(bąbelki włączone i... nasze straty tutaj: http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=25097, do tego FI jeszcze oberwało w dupsko)
gratki za niezłe zagranie dla FC MM

wczoraj w PR- nasz FC roamował sobie gangiem i wytaklował Chimere Goonów... zleciało sie allies do pomocy ale że Chimera mocna to rozwalić ją pomogl.. Tytek Morsusów (dzięki chłopaki) . Dzięki temu ze na pomoc Chimerce przylatywało w nieskoordynowanej akcji całkiem sporo supportu - nasi nabili obok niej troche killi  O0
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=25147

wieczorem nasza flotka dostała info że Molle zaczyna manewry w 49- więc zasugerowano nam odciąć drogi dolotowe do systemu, co zaowocowało serią fajnych starć:
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=25216
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=25222

(przy okazji pochwale sie sam, a co, bo wczoraj poroamowałem sobie ostro solo i wybiłem w jeden dzionek 5 BSów, 2 HAce, dykte i troche smalli , na razie mój dniowy rekordzik solo, NO ALTS O0)

co do głównego frontu w 49- zaraz zorientuje sie w sytuacji i opisze  O0

edit:
wygląda na to ze 49- wczoraj ssało... (ale to info z drugiej ręki bo bufu operowało wokół terenu i nie było na TSie BOBItów) i że nic sie nie stało ciekawego, zadnych epic walk nie było, czajonko z obydwu i tyle. Szkoda. Nie wiem jak sytuacja z POSami ale nie sadze zeby bez dużej walki coś sie zmieniło. Więc chyba przewage mają GS&co
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 16:07:20 wysłana przez Scaryman »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 19, 2009, 20:51:22 »
W 49- dziś może być ostro.


W tej chwili kilkadziesiąt dredów anty-goon-coalition razem z 350 bsami ora posy.
Za 20 minutek wychodzi pos goonsow z rf a późną nocą po 1 wychodzi z rf pos kzk.

Sytuacja jest taka że jeśli pos goonsów zginie a posy kzk zostaną obronione to jutro po dt spada sov do zera.

Stanie się tak dlatego że goonsi mają co prawda 20 posów do 17 kzk ale część z nich wymienili w niedziele za posy mm więc nie upłynęło 7 dni od czasu jak je postawili więc jeszcze do claimowania się nie liczy.

edit

Pos goonsów zabity


« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 21:20:43 wysłana przez Yogos »

YANNICK

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 21, 2009, 11:20:53 »
Wczorajszą partię Goonsi & Co rozegrali b. sprytnie, odciągając AAA od 49- i zostawiając na placu boju osłabione SW i Ken. Nic, tylko pogratulować. Według pobieżnych statystyk bitwa zakończyła się jakoś remisowo, ale to Goonsi & Co osiągnęli strategiczny cel, którym było przejęcie inicjatywy w systemie.
Na pewno spadła jedna szpilka KenZoku. Czy więcej - nie wiadomo.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 21, 2009, 11:55:13 »
Na pewno spadła jedna szpilka KenZoku. Czy więcej - nie wiadomo.

Dziś w nocy propaganda Goonów głosiła, że spadły 2-4 szpilki Kena.

Cieszę się, że chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu forum, jednak ten dział posiada wewnętrzny regulamin. Zapoznaj się proszę z pkt 1 & 2. YANNICK
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 12:05:47 wysłana przez YANNICK »

Sammani

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 21, 2009, 12:03:48 »
3 kenna i 1 rola co daje im 4 moony

Totalizator

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 27, 2009, 16:42:52 »
Owszem, w niedzielę o 17 wychodzą bodaj dwa źle strontowane przez nas posy.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 27, 2009, 17:31:02 »
W sumie dziś, w sobote i w niedziele wychodzi 6 szpilek goonsów i chyba 2 PL w prime EU TZ.. cytując za SHC:
Cytuj
What a fantastic day up until DT so far.

We sieged 49-u like always today, and managed to reinforce 6 goon towers, 5 comming out before 1800 on sunday and 1 comming out around 20:00 saturday.

The first few towers no stront manager appeared, but on the third one we managed to catch the guy who appeared in bubbles and podded him.
He apparently had his clone set to someplace out of system cause he dissapeared from local.
This bought us some time, and when he finally appeared in local again, we had station bubbled and he couldnt get out.

A new pos manager showed up at one of the next posses but as it looked to me him and shadoo's alt decloaked each other at the warp in  (both in buzzards), and we killed them quickly.
They warped to the moon I think at the same range to get a warpin on the pos.

Another pos manager showed up in a covert and warped to the last pos we reinforced just before DT, but he got in when tower just hit 50% so just missed his chance to stront time it.

This will be a very interesting sunday afternoon for sure , seeing as its weekend so hostiles should be able to produce good numbers even in this TZ
Cytuj
It was 6 towers and not 4-5 we got today.

If we get 2/3 PL towers comming out in a few hours killed, and we manage to get all 6 good timed towers on saturday/sunday then tower situation would stand 22 bob / 21 goons  (will just take a while still to get all to count towards sov).

This is ofc a big "if" and will be alot of fighting to decide the outcome.
źródło: http://scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?t=24761&start=135

EDIT: 2 Wieże PL właśnie spadły, anchorują się bobowe.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 18:24:06 wysłana przez Kombat »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 28, 2009, 20:31:38 »
Goonsi i ska właśnie zjedli DDD w 49- przy bridgowaniu do systemu.
W tej chwili http://www.killboard.net/ pokazuje ok. 40 bsów zabitych @ 5 minut po więc być może jeszcze troche killi spłynie.

EDIT: Goonwa wieża właśnie spadła anchoruje się bobowa.
EDIT2: Kolejna goonowa wieża w reinforced z dobrym timerem (poniedziałek koło 10 rano)
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 21:26:00 wysłana przez Kombat »

Straszny

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 01, 2009, 14:52:35 »
raporcik [dość krótki]:
12:40:29 Notify The station 3BK We have it too has been captured by FinFleet corporation!

 ;)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 01, 2009, 21:38:09 »
Yogos i ty brutusie przeciwko mnie?
Post usuniety jako niezgodny z regulaminem
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Voulture

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 01, 2009, 22:00:00 »
Erm, ze kazdy niby dluzszy post opisujacy ostatnie poczynania w jakichs walkach musi byc zawsze dodawany jako nowy raport? Nawet jak dotyczy tego samego wydarzenia i pzredstawia tylko inna, subiektywna wersje tego samego wydarzenia? Cala rozmowa (lub jak ktos woli dyskusja) dotyczaca danych wydarzen i tak juz jest komentowana w poprzenim temacie...

No ale nvm, mam nadzieje, ze ost nie zostal calkowicie usuniety bo kawal dobrego tesktu Yogi wrzucil.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 01, 2009, 22:06:37 »
Ej no bez kitu fajny Raport dotyczący delve war mk2 czemu został usunięty wtf???
Hastra nie przesadzasz czasem?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 01, 2009, 22:17:36 »
raport zostal przesuniety w odpowiednie miejsce do czasu az zostanie wstawiony na strone w poprawny sposob.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Terion

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 01, 2009, 23:27:31 »
To ja dodam od siebie ze z dupy te wasze nowe porzadki sa. Forum staje sie zupelnie nieczytelne - no ale w koncu zalezy wam na poczytnosci ....

amra

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 01, 2009, 23:36:39 »
Popieram, Hasta przemysl to. Ja też już się pogubiłem który wątek czytać który tekst jest odpowiedźą do którego tekstu itd., nowe mody przenosza ty przenosisz :D  burdel na kółkach panie admin się zrobił ;)
pozdrawiam

Straszny

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 02, 2009, 00:02:16 »
Ej no bez kitu fajny Raport dotyczący delve war mk2 czemu został usunięty wtf???
Hastra nie przesadzasz czasem?

końca pleców totalnie zrobiły sie teraz te "porządki" , jest burdel taki w info ze nie da sie tego czytać i orientować

sorki, ale jak to ma tak wygladac ja wysiadam bo mi sie nie chce czytac 1234 watkow o tym samym, ciagle zmienianych i przenoszonych bez żadnego info co gdzie i kiedy sie znajdzie (ani dlaczego)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 01:23:19 wysłana przez Scaryman »

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 02, 2009, 00:12:24 »
niestety musze sie zgodzic ze przez to przenoszenie forum staje sie nieczytelne  :(

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 02, 2009, 00:15:43 »
skoro to jest temat poswiecony raportom to tu powinny sie znajdowac, zadnych dyskusji tylko wiesci z pola bitwy

roofi

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 02, 2009, 01:21:53 »
hastra (w tym przypadku) i często pozostali "moderatorzy", czy aby wam funkcja nie uderzyła do głowy
weno wklej ten raport yogiego to raz
dwa że jak już coś przenosicie to może chociaż link żeby było łatwo znaleźć te niby odpowiednie miejsca

pticu, ire, xart ? tych modów to macie z jakiejś qwa łapanki ? jeśli tak to pozwolę sobie stwierdzić że złapaliście, kulawych, kalekich lub w inny sposób dotkniętych przez los

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:17:59 »
Kufa, mam 39 stopni gorączki, ledwo ekran w robocie widzę, czego znowu?
Jak coś do mnie to pisać powoli i wyraźnie...
Przedwieczny.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:29:07 »
Cytuj
10) Aby forum stalo sie czytelne, obowiazuje zasada jeden raport = jeden watek.

11) Raporty z sytuacji w swiecie EVE umieszczamy na portalu (menu glowne po lewej stronie -> Informator -> Raporty z bitew). Raport po weryfikacji przez administracje trafia na forum do poddzialu KSOD, Battlereports (http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?board=144.0) gdzie moze byc komentowany przez innych graczy. Dyskusje tam beda monitorowane. Wszelkie offtopy beda przesuwane gdzie ich miejsce.

12) Wszelkie raporty umiejscowione w głównym dziale KSOD zostana natychmiast usuniete, a ich autor poproszony o wrzucenie ich w "poprawny" sposób. Wrzucanie fałszywych danych lub bzdur typu 3 vs 3 będzie piętnowane.

13) Główny dzial KSOD służy do luźnych dyskusji na temat sytuacji w EVE z pominieciem raportów.

Prosze zapoznac sie z regulaminem i stosowac go w praktyce. Nie moja wina, ze go nie czytacie. Regulamin jest dla waszego dobra.

Ten temat nie zostal jeszcze zamkniety zeby nie bylo krzykow, ze jak, ze jakim prawem, ale zalozenie jest takie, ze temat samoistnie wygasnie. Jesli tak sie nie stanie, bede zmuszony go zamknac.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

acaste

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:30:06 »
/ signed

przenoszenia, cięcia, brak odnośników, po ostatnich cięciach podarowałem se pisanie tutaj aż się coś zmieni

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:35:17 »
Rooofi raport znajduje sie tu: Raport z 49-U6U - 2009-04-01

pticu, ire, xart ? tych modów to macie z jakiejś qwa łapanki ? jeśli tak to pozwolę sobie stwierdzić że złapaliście, kulawych, kalekich lub w inny sposób dotkniętych przez los

A modzi to osoby ktore zglosily sie ze sa gotowe pomoc... Dwa tygodnie chyba zgloszenia byly przyjmowane...

Pozdrawiam Moderator dzialu NoobGarden, TNQ i Poradnikow
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:37:15 »
Regulamin jest dla waszego dobra.
Skoro regulamin jest dla dobra userów a userzy mówią że taki regulamin jest do d... to może warto się zastanowić na jego zmianą?

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:47:46 »
Jakis czas temu probowalem odpisac w jakims temacie i okazalo sie ze w miedzy czasie jeden post do ktorego probowalam sie odniesc wyladowal w innym temacie a nastepne kilka w flamewarze. ::)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:49:07 »
Ok, moze w takim razie kilka slow wyjasnien, zebyscie przestali jeczec:

1. Raporty tworzone sa przez portal aby mialy poprawna konstrukcje. Poza tym kazdy raport ma przypisywana date i dokladna lokalizacje (solarSystemID z eve). Dzieki temu w przyszlosci bedzie mozna stworzyc mape eve z podlaczonymi raportami pod system np.

2. Raporty przed wejsciem na forum czytane sa przez adminow. Dzieki temu wiemy, ze na forum nie wyladuje spam.

3. Raporty posiadaja predefiniowany format. Wymagane np. jest podanie killboardow obydwu stron, po to aby raport byl jak najbardziej obiektywny.

4. Raport pojawia sie na portalu i jest tam wolny od wszelkich dyskusji. Dzieki temu osoby wchodzace na portal moga sobie poczytac o tym co sie dzieje w grze BEZ czytania ton spamu, zlosliwosci i jadu jaki tu produkujecie na siebie wzajemnie

5. Raport po zatwierdzeniu przez admina trafia na podforum KSOD'a gdzie mozna swobodnie o nim dyskutowac.

6. Zalozenie jest takie, ze wszelki ciezar dyskusji z KSODa przejdzie na podforum KSODa (battlereports). W forum glownym pozostana wszelkie lozne dyskusje.

7. Moderacja takiego ksztaltu forum jest latwiejsza.

8. Czytelnosc takiego ksztaltu forum jest latwiejsza. Nie masz 587326 postow w jednym temacie na 9668 stronach a kilka tematow powiazanych z konkretnymi wydarzeniami z mniejsza iloscia stron.

9. Powtarzam po raz ostatni. Prosze zapoznac sie z regulaminem i stosowac go
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Straszny

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:50:43 »
takie nieśmiałe pytanie - my jestesmy dla portalu czy portal dla nas ?

dla mnie zrobiłes Hastra totalny burdel - mi sie tego czytać nie chce. A grożenie regulaminem jest z deka żenujące

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:52:14 »
i to i to. Portal jest dla was, to co wy tworzycie jest dla portalu i dla innych uzytkownikow. Dlatego tez tworzycie zawartosc na portalu ktora jest kopiowana na forum. Dzieki temu i ci, co po prostu chca cos poczytac, czytaja portal albo pierwszy post na forum, ci co chca podyskutowac, robia to na forum.

=edit=
burdel jest zawsze jak jest opor materii przed zmianami. IMHO zmiany jesli zaczniecie je stosowac dadza wiecej dobrego niz zlego.

=edit2=
kto ci grozi regulaminem? Regulamin jest po to, zeby wszystko to mialo jakis uklad i jakis porzadek. Regulamin zostal stworzony, bo wy NIE UMIELISCIE sie zachowac. Wiec pretensje o regulamin mozesz miec tylko i wylacznie do Siebie.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech