Autor Wątek: [Raporty] Delve War II  (Przeczytany 31133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:53:43 »
add. osobny temat to moderacja. Byc moze trzeba sie zastanowic nad iloscia kasowanych, przenoszonych watkow w roznych dyskusjach. Byc moze zmienimy zalozenie i np. w glownym forum ksoda bedzie lozna dyskusja, skad nic poza flame'em nie bedzie usuwane.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:58:24 »
W wątku w którym jesteśmy jest co najmniej kilka jak nie kilkanaście postów które kwalifikują się na oddzielny raport wg. nowego 'regulaminu'. Zajebiście to będzie czytelne jak każdy z nich będzie oddzielnym wątkiem.
Kompromisem mogłoby być rozwiązanie jakie zaproponowałem Ci jak rozmawialiśmy na irc tj. oznaczenie postów będących raportami i umieszczanie ich na portalu w czymś w rodzaju minibloga na portalu dotyczącym danego konfliktu.

Straszny

  • Gość
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 02, 2009, 13:02:39 »
Hastra - przestań chrzanić o zachowaniu - wszystko szło normalnie - flame do flame-a , kto przesadził łapał warny/bany, raporty były fajne, Centrala to polski caod - do poplotkowania a nie forum sojuszu/korporacji w któym wszystko ma być uporządkowane i ułożone. Ma być czytelne i przyjemne poczytanie między-sojuszowych plotek, flameów, opisów wojen, walk a nie encyklopedia dla jpkm potomnych , wnukom to bedziesz zostawiał czy co ?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Raporty] Delve War II
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 02, 2009, 13:07:18 »
Cytuj
Podforum ksod'a - ciezka moderacja. zadnych offtopow, tylko dyskusje merytoryczne o danym raporcie. Jesli nie jestescie pewni, czy przesunac post czy nie, pytac sie mnie, xarta, ptica, ire. Jesli cos przesunac trzeba, przesuwac i scalacie do jednego bardzo ogolnego watku tak jak jest teraz, czyli np. [Dyskusja] temat. Przedrostek [Dyskusja] jest wazny. Nie tworzymy dziesiatkow tematow. Starajcie sie zeby to mialo rece i nogi.

KSOD - bardzo slaba moderacja. Tylko personalne ataki przesuwacie do flame'a. Reszta, czyli dyskusje, offtopy nawet flame'y o ile nie sa personalne zostawiacie jak jest.

Powyzej znajduja sie instrukcje dla modow KSOD'a napisane przed chwila przeze mnie. Instrukcje obowiazuja od teraz.

Temat zamykam, jako niepotrzebnie flameogenny.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech