Autor Wątek: System 0.5 - 0.6  (Przeczytany 2830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ProTeck

  • Gość
System 0.5 - 0.6
« dnia: Luty 03, 2009, 17:22:43 »
Witam.
Poszukuję jakiegoś dobrego systemu w którym mógłbym pokopać Kernit ,oczywiście u ammarów ;)
Najlepiej jakby na localu było zaledwie kilka osób ,dużo pasków ,a na nich dużo kernitu (a nie jak czasem po kilka góra kilkanaście skałek:P )

Jeśli ktoś znałby system odpowiadający tym kryteriom byłbym bardzo wdzięczny za pomoc i podanie jego nazwy:)

Z góry wielkie dzięki ;D

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: System 0.5 - 0.6
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2009, 22:49:48 »
Sorry ale...  ??? Użyj mapki w grze!

Poza tym, stan osobowy jak i ilość rudy na pasku zmienia się z każdą chwilą więc to prośba raczej nie do spełnienia.

No i najważniejsze: nikt nie chce konkurencji więc wątpię czy ot tak, za friko udzieli Ci informacji przez którą może stracić trochu kasy 8)

Ellaine

  • Gość
Odp: System 0.5 - 0.6
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2009, 22:52:25 »
Dokładniej rzecz biorąc użyj tego:
http://www.fluidorbit.co.uk/
Jak już wylistujesz sobie systemy które Cie interesują, możesz użyć na przykład tego:
http://evemaps.dotlan.net/
żeby przejrzeć statystyki ruchu i ilość pasków.

ProTeck

  • Gość
Odp: System 0.5 - 0.6
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2009, 23:18:39 »
Sorry ale...  ??? Użyj mapki w grze!

Poza tym, stan osobowy jak i ilość rudy na pasku zmienia się z każdą chwilą więc to prośba raczej nie do spełnienia.

No i najważniejsze: nikt nie chce konkurencji więc wątpię czy ot tak, za friko udzieli Ci informacji przez którą może stracić trochu kasy 8)

Nie rozumiesz... mapka mi nic nie da ,gdyż są systemy na których jest kernit ,ale tak jak pisałem jest mało asteroid i nie ma co kopać tam ,a nie ma żadnej mapki która mi powie ,że oo tu jest dużo. Poza tym zwróciłem się z pytaniem do ludzi którzy być może przelotem byli w takim miejscu ,lub kiedyś kopali w takim ,bo rozumiem że konkurencji nikt nie chce 8) Po prostu zawsze lepiej spytać ,jakaś szansa jest :)

Captain

  • Gość
Odp: System 0.5 - 0.6
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2009, 00:50:58 »
Jakieś 1.5 roku temu strasznym zadupiem z kernitem był system taki jak kahah, to gdzieś u khanidów.
Kopało się też w simela to w genesis, ale tam szybko schodził z tego co pamiętam, jak teraz jest nie wiem.

PS. olej kopanie i morduj  :D

Greyer

  • Gość
Odp: System 0.5 - 0.6
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2009, 11:37:02 »
Kopanie kernitu ssie ;)

Leć do lowseca gdzieś daleko od szlaków przelotowych i tam kop.
Teraz to lowseci to takie zadupia gdzie nikt nie lata, więc kopać można spokojnie ;-)

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: System 0.5 - 0.6
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2009, 12:06:55 »
ewentualnie do nas do 0.0, mozesz mieszkac w naszej rafinerii  ;D      6-OQJV - Husarion   :P

Ellaine

  • Gość
Odp: System 0.5 - 0.6
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 09, 2009, 13:11:29 »
Nie znam się na kopaniu ale moi sojuszowi kopacze są tam dość szczęśliwi. Ryją kostki z rurką w szpilce :].

gosti

  • Gość
Odp: System 0.5 - 0.6
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2009, 13:21:51 »
ewentualnie do nas do 0.0, mozesz mieszkac w naszej rafinerii  ;D      6-OQJV - Husarion   :P

Z ciekawosci - jaki tax tam u Was?