Autor Wątek: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy  (Przeczytany 910478 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 03, 2009, 23:55:48 »
Tak tylko ze ladunek tamtego statku byl duzo drozszy mysle, zreszta b. podoba mi sie ton Twojej wypowiedzi  O0 :3.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 07, 2009, 11:01:51 »
Cała prawda o moim graniu...


OutFreejn

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #352 dnia: Wrzesień 07, 2009, 12:35:00 »
Nie widzę w tym drake nic głupiego ani śmiesznego... jeśli to maszyna do stania w posie i dawania bonusów, inna rzecz czy przy odpaleniu wszystkich cap jest stable :).

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #353 dnia: Wrzesień 07, 2009, 13:33:15 »
Bonusy commandów nie działają z posa na paski?  :P
Cała prawda o moim graniu...


Frankie

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #354 dnia: Wrzesień 07, 2009, 13:52:49 »
A dlaczego maja nie działać??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #355 dnia: Wrzesień 07, 2009, 13:56:21 »
Bonusy commandów nie działają z posa na paski?  :P
Działają

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #356 dnia: Wrzesień 07, 2009, 14:26:34 »
Bzdura.

Bonusy z modułów działają w gridzie - przynajmniej te bojowe, więc conajmniej trzy z pięciu są bezużyteczne w tej sytuacji. Nie wiem, jak kopiące, ale to też nie jest Orka, że może sobie na posie stać.
Cała prawda o moim graniu...


Frankie

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #357 dnia: Wrzesień 07, 2009, 14:31:26 »
Bzdura bonusy bojowe działają z posa. W WH jechaliśmy z damnation+ eos c6 i nie było problemów z bonusami. Oba stały w posie. To samo z orca też działały z posa wszystkie bonusy. Również w low wielokrotnie z damnation na SSie byliśmy bonusy działały więc nie wiem skąd ten pomysł grida...

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #358 dnia: Wrzesień 07, 2009, 14:55:35 »
Bonusy dzialaja z POS'a (przynajmniej mi dzialaly :))

a tu poparcie teoretyczne:
Leadership Skills & Modules
All leadership skills and modules only function under certain circumstances in a fleet. In order to have leadership skills be given to any member of a fleet, there must be an un-interupted chain of command begining with a Squad Memer. Followed by a Squad Commander, this two-person fleet configuration is the minimum needed for all leadership skills, implants, and gang modules to work for everyone. For any additional players you wish to have share this boosting, one option is to make them Squad Members until you reach the maximum allowed. At which point you need to start creating multiple squads and possibly controlling these multiple squads using a Wing Commander. Continuing on to a full fleet with multiple wings and squads. For example, if you have a two wings with two squads and you want everyone to receive boosting from one person, then this single person must be in the Fleet Commander position. This person must also have the Fleet Commander skill trained along with each of the Wing Commanders having the Wing Commander skill trained before any leadership boosting will propagate.

Anyone may double-check that fleet/wing/squad boosting is being received by looking in the upper-left corner of the Fleet Overview window. At this location, you should notice either a red "X" or green "Checkmark" denoting the status of any boosting. All members of a fleet that are receiving a bonus will have the green checkmark displayed. Also, if the person who is the current booster has their ship destroyed, jumps out of system or docks at a station, any boosting they provided will cease and the next available member with the highest leadership skills will automatically be chosen to provide boosting until a commander revokes and re-assigns the boosting manually.

Only active wings and squadrons will receive any leadership bonuses at all. A squadron is active for all members of the squadron who are in the same system as the Squadron Commander, in space, and while not in a pod. A wing is active for all members of the wing that belong to an active squadron in the same system as the Wing Commander. A fleet is active for all members of the fleet that belong to an active wing in the same system as the Fleet Commander.

In all circumstances only the highest bonus applies, they are not stacked.

A Fleet Commander will grant his leadership bonuses to all members in the fleet, including himself.
A Wing Commander will grant his leadership bonuses to all members of his wing, including himself.
A Squadron Commander will grant his leadership bonuses to all members of his squadron, including himself.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #359 dnia: Wrzesień 16, 2009, 09:11:03 »

Ghostden

  • Gość

P_UNKNOW

  • Gość

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #362 dnia: Październik 01, 2009, 00:58:49 »
W środę był chyba "dzień debila".

1) http://kb.wataha.org/?a=kill_detail&kll_id=407

System znany z raciarzy, więc teoretycznie mogła to być raciarka na Bloodsów (lasery najlepiej ich biją)... ale Incursus czy Tristan byłyby lepsze. W dodatku gość beztrosko stał na afku 150 km od stacji, więc nawet mu ten WCS nie pomógł (a mógłby, bo miałem WD).

2) http://kb.wataha.org/?a=kill_detail&kll_id=408

To już kuriozum. Defaultowa nazwa shipa pozwoliła mi ustalić, że gość gra od czerwca. Zaczynam się rozglądać i widzę go na kierunkowym w stronę słońca. Lecę tam na 50 km przekonany, że i tak będzie gdzieś stał na SS. Ale nie - jest 60 km ode mnie, a obok niego stoi jeszcze deska 3-dniowego chara (RoE Watahy zakazuje strzelania do gości na trialu). Ustawiam sobie orbitę 10 km, odpalam MWD i lecę - zero reakcji. Lockuję z gorącym WD, zero reakcji. Orbituję sobie spokojnie, strzelam, wywaliłem drony - włączył smartbombę. Zdążyłem zwinąć bomby, ale... spadła ta deska, która koło niego stała (jego alt?). Dalej poszło gładko.

Fit rekordowo z dupy... W sumie mial prawie 800mm plejta, brak dron, cap baterie, brak MWD/AB, 4 dział na shipie z ośmioma hardpointami... gdzie takich robią.  :uglystupid2:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ellaine

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #363 dnia: Październik 01, 2009, 09:20:38 »
Stanie na AFKu to nie błąd, to styl życia :)

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #364 dnia: Październik 01, 2009, 09:29:56 »
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=4525831
Przyznam szczerze że jest to najgorszy fit na carriera jaki w życiu widziałem, KAŻDY slot na tym ficie jest na maxa z dupy oprócz damage controla.

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #365 dnia: Październik 01, 2009, 10:24:40 »
Sokole, jak zobaczylem tego abaddona to sie schowalem pod biurko zeby tego nie widziec, lame totalne, dobrze ze spadl... moze koles nauczy sie porzadnie bsa fitowac.

Carrier... no tu juz no comments  :2funny: poplakalem sie ze smiechu na jego widok

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #366 dnia: Październik 01, 2009, 12:51:02 »
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=4525831
Przyznam szczerze że jest to najgorszy fit na carriera jaki w życiu widziałem, KAŻDY slot na tym ficie jest na maxa z dupy oprócz damage controla.
Nie ma się co dziwić... w końcu to Mostly Useless. Btw. ten korp rekrutował wszystkich tylko dlatego, że miał ambicje bycia największym i najbardziej znaczącym korpem w MH. Mojego alta (hello spy) zrekrutowali na bramie przy wylocie z Jita... to chyba mówi samo za siebie :P

Zapomniałem dodać, że chociaż już dawno tego chara stamtąd wyciągnąłem to nadal mam dostęp do forum, czasami można poczytać :D

Frankie

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #367 dnia: Październik 01, 2009, 15:14:58 »
To ja mam przerośnietego ravena z cloakiem jako ciekawostkę http://moel.eve-killboard.pl/?a=kill_detail&kll_id=1381

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #368 dnia: Październik 01, 2009, 15:31:26 »
Jak jeszcze powiesz, że racił, to padnę. A carrier też rodzynek.
na urlopie od EVE

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #369 dnia: Październik 02, 2009, 22:13:58 »
Kolejny kwiatek z kolekcji idiotów:

http://kb.wataha.org/?a=kill_detail&kll_id=415

Uzbrojony z fantazja: dwa różne railguny, jeden autocannon i jedna artillery, wszystko podparte target painterem i to nie byle jakim, bo T2 oraz... heat-sinkiem. Gdyby na Thoraxa dało się wsadzić choć jednego lauchera, stawiam dużą bańkę że gość by go miał.  Oczywiście armor i hull-tank. No i survey scanner... żeby ocenić szanse w starciu z veldsparowym kamulcem  :2funny:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...


silvia

  • Gość

kot znikot

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #372 dnia: Październik 06, 2009, 08:34:56 »
https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_pilot.php?id=Wasp%20O%27Ryan

Pandemiki puscily DD po swoich, podobno nie bylo zadnych hostow w systemie  O0  edit:
hosty w systemie byly, ale wszyscy siedzieli na stacji. Pilot tytana PL skoczyl na cyno, postawione na zabankowanym wylocie ze stacji, spanikowal jak zobaczyl kolegow, i uruchomil Doomsday Device  ;D

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1191902
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2009, 11:44:57 wysłana przez kot znikot »

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #373 dnia: Październik 06, 2009, 11:20:11 »
Z tym, że Maru'Kage, delikatnie mówiąc, nie są najlepszymi graczami... ;)
Po miesiącu od wypowiedzenia wojny przez pewien maly piracki korpik musieli wynieść się z Placid :)

kot znikot

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #374 dnia: Październik 06, 2009, 11:28:39 »
A co kogo obchodzi jakies maru costam. Nie raz i nie dwa nadzialem sie na DD Pandemikow lecac malym gangiem, wiec cieszy mnie, jak sobie sami zrobia kuku, kampiac nubow na stacji. Uwazaja sie za najlepszy sojusz w grze, wiec to DD jest warte uwagi, i nadaje sie moim zdaniem do tego dzialu, i bede sobie z nich robil jaja ile wlezie :)

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #375 dnia: Październik 06, 2009, 11:52:44 »
heh, robi się dokładnie ta sama dyskusja, co na eve-o ;) mniejsza o to, czy zrobili sobie kuku dla żartu, czy przez głupotę, kompletnie nie ma to znaczenia wobec liczby odpalanych w tej grze dd oraz ilości kasy jaką zarabiają na moonach :)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Cała prawda o moim graniu...


Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #377 dnia: Październik 08, 2009, 10:33:47 »

Kara Mon

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #378 dnia: Październik 08, 2009, 11:14:13 »
nawet gyrostab sie znalazl, pewnie przypiesza mining o 200%  ;D

Straszny

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #379 dnia: Październik 08, 2009, 18:16:13 »
nawet gyrostab sie znalazl, pewnie przypiesza mining o 200%  ;D

gyro potrafi przyśpieszać różne rzeczy , np salvage   O0
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=25845

(stary kill ale jakoś go kiedyś nie wrzuciłem a wart tego  :laugh:)

gosti

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #380 dnia: Październik 08, 2009, 19:47:47 »
Jesli chodzi o gyro, to po prostu lenistwo.

Jesli chodzi o HACa-salvagerke, to po prostu  -> :uglystupid2:

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #381 dnia: Październik 09, 2009, 09:17:45 »
to nie tyle głupota ile lenistwo ocierające się o głupotę 
widać ktoś złapał pierwszy z brzegu statek - dobrze sfitowany i na szybko przerobił na salvagerkę 
no cóż karalne to nie jest poza wtopionymi pikselami więc od czasu do czasu ktoś taki kwiatek zafunduje ....
Sneer Quen

Maver

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #382 dnia: Październik 10, 2009, 10:32:44 »
Naprawde udajecie takich nierozgarnietych czy faktycznie uwazacie ze facet wsadzil gyro na salvagera zrobionego z vagasa?
Mial statek ewidentnie pod pvp... Potrzebowal pewnie cos hutrowo zsalvagowac, a nie majac pod reka deski ani nic innego wsadzil salvagery na vagasa nie ruszajac reszty fitu i polecial zbierac smieci.
Dziwne ze dal sie zlapac, widac nie uwazal... ale zeby odrazu sobie jaja z tego robic?
Ale rozumiem, wy macie po jednym statku do kazdego zastosowania w grze w dodatku w kazdym miejscu gdzie aktualnie przebywacie. ;)

Masakra z tymi niektorymi "wtopami"
Moze by po prostu przemianowac dzial na "Najwieksi pechowcy i ich wtopy"

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #383 dnia: Październik 10, 2009, 12:04:35 »
Ekhm...

Ja bym sfitował stiletto z wcsami na jego miejscu, a nie vagasa od razu  :P To nie jest kwestia pecha, tylko lenistwa i głupoty.
Cała prawda o moim graniu...


Straszny

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #384 dnia: Październik 10, 2009, 18:39:52 »
Nie nie, było inaczej

gość robił sobie tym statkiem plexa (!) , używał Vagi na plexie jako salvagerki, i to na plexie nie skończonym, zielonego pojęcia nie mam dlaczego tak... kręciłem się licząc że zrobi coś głupiego... (nigdy nie stoję w miejscu, mam adhd w grze okropne ;p)... akurat byłem chwilę na 18tym pasku i dręczyłem korpowy kto ma szybko probera.... a ten nagle dropuje obok mnie na koncu hulla.. eeee .. 1 salwa i padł.

Ten "plex-fit" i dropnięcie na pasek (zamiast pod jedną z 2 npcowych stacji) z hostem, do tego w KFIE bylo nas z 5 osób i on 1 host  - razem tworzą z tego wyjątkowo głupią wtope, a nie sam fit.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 18:47:59 wysłana przez Scaryman »