Autor Wątek: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy  (Przeczytany 918684 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1960 dnia: Czerwiec 05, 2012, 15:54:49 »
W sumie to nie jest jeden kill ale caly ciag - cos na ksztalt Jasia Fasoli zmieszanego z Benny Hillem przy czym calosc nakrecana bylaby w Bollywood.
Zaczelo sie niewinnie od wyprobowania SBka i Talosa 100km od forcefielda. Poniewaz na POSie zauwazylem tylko 4 med guny postanowilem zlapac Talosa Taranisem. Zeby pokazac mu,ze slaby z niego bait. I tu sie zaczyna pierwsza odslona tragifarsy, poniewaz po zalozeniu scrambla i weba leje pana do koncowki armora i przestaje strzelac, zeby zdazyl doskoczyc i sie whorowac kumpel w Claw. A tu po kilkunastu sekundach talos robi BOOM. Okazalo sie,ze oni atakowali POS niesamowita sila Talosa  i SBka, i po zwebowaniu BC byl na tyle wolny, ze dzialka go trafily.
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16612007
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16612006

Wkrotce po tym zdarzeniu na lokalu wybuchla piekna drama, kiedy okazalo sie ze CEO korpa od pilota Talosa wardecowal wlascicieli POSa, na ktorym Talosa zabilem, gdyz CEO 4th Cavalry( ci od Talosa) wydawalo sie,ze CEO ich przeciwnikow powiedzial cos niemilego, co spowodowalo wywalenie 4th Cavalry z sojuszu, itd itp. I zaczela sie zabawa i obwinianie na lokalu. W miedzyczasie dostalem convo od wlascicieli POSa, na ktorym padl talos, ze z checia zaplaca mi za zabijanie ich WT. Zwazywszy, ze mordowalbym 4th cavalry i tak, bo to bardzo nieogarnieci piloci a lataja calkiem drogimi szipami wiec dlaczego nie :)
Niedlugo pozniej okazalo sie, iz w ramach zemsty na 4th Cavalry zostanie im RFowany POS przez allians, ktory zostal zaproszony do pomocy (w ramach tego nowego featurea z wardecami). Chlopaki dzielnie wylaczyli cale 4 male guny na POSie i jak tradycja nakazuje lali POS zlym rodzajem DMGu. Ja obserwowalem to w Taranisie i czekalem na jakiegos 'trofiejnego' killa. Czekalem dlugo i kill trafil sie ale 4th Cavalry, ktorzy w 2 SBki torpami zabili innego SBka atakujacego ich POS, co bylo o tyle zalosne, ze SB stal w miejscu i pilot pewnie robil cos innego. Liczylem,ze mnie tez predzej czy pozniej tak zaatakuja i sie nie mylilem. Hero SBek wyskoczyl 24km ode mnie i zaatakowal latajacego na ABku wokol puszki Taranisa.
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16613774

Chwile pozniej POS byl w RFie i towarzystwo sie rozeszlo, co oznaczalo kilka godzin przerwy. Po ponownym zalogowaniu sie zauwazylem na skanie dominixa i armor rep drony. Od razu jasne bylo,ze 4th Cavalry repuje dzialka tylko dlaczego ziemniakiem? Przeciez w systemie mieli 2 Archony. Ale porzadny pirat pomija takie pytania milczeniem i po prostu bije. Wsiadlem w Megasa,a alt skoczyl zobaczyc , ktore dzialka repuja,zebym mogl pomeczyc Dominixa. Warp na POS, scrambl na Dominixie, ale skubany byl blisko szilda i schowal sie majac pol armora (mial slabiutki tank). Trzeba bylo chlopakow osmielic/wkurzyc, bo inaczej nie byloby killi. Postrzelalem wiec do naprawianych dzialek i wkrotce zaczela sie zbiorka na POSie. Najpierw dolecial Drake, pozniej pilot Dominixa przesiadl sie w Vindicatora. Pierwsze podejscie do Vindiego nie udalo sie, schowal sie w szildzie na hullu. Myslalem,ze zmarnowalem okazje, bo odwarpil chwile pozniej z POSa ale na szczescie sie mylilem. Po prostu naprawil sie i prawdopodobnie przefitowal. Druga runda i tym razem zamiast palic do niego to odciagnelem go lekko zanim zaczelem lac. I mialem racje. Mial z d... DPS nawet pomimo pomocy Dreja strzelajacego spod POSa. Tym razem Vindi nie doczlapal sie do FF, padl jakies 200 metrow od bezpiecznej banki.
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16617519

Debilowalem pod POSem dalej, liczac na kolejne kille i nie pomylilem sie. Sciagnieto na pomoc kolejnego pilot w Drake'u, tym razem spoza korpa 4th Cavalry. Drake strzelal sobie do mnie z 56km i w sumie nic sie poza tym nie dzialo godnego uwagi. Jeden ze znajoych zaproponowal mi, ze zbaici dreja mallerem. Ja czekalem na SSie i plan sie powiodl. Drake rzucil sie na latwa, jego zdaniem zdobycz, chwile pozniej na miejscu bylem ja i kolega w BCku tier3.
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16619037

Zabawa trwala dalej. Jako krotki przerywnik trafil sie idiota w Legionie 1j od Alachene. Idiota, bo przyjal ninja inva do floty w trakcie robienia PLEXa lub misji. Kolega musial zabic raty, poniewaz inaczej nie zdazylbym doleciec i sie whorowac, legion nie byl w stanie wytankowac ratow.
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16619036

Wkrotce po tym nadeszla kolejna odslona tragedii w Alachene. Pilot Drake'a odgrazal sie,ze wroci i wrocil. W Ravenie. W miedzyczasie zebralo sie wiecej pilotow 4th Cavalry wliczajac Archona na POSie. Janka wyslalem aby siedzial na standby do hotdropa jednoczesnie zbierajac znajomych i kombinujac jak zbaicic przeciwnika. Zwlaszcza,ze bylo co bo Archon i Machariel plus raven, drake i kilka szipow, ktore byly zadokowane i nie wiedzielismy jakie to szipy i czy ich piloci dolacza do walki. Postanowilismy znow uzyc bait mallera i przeciwnik zlapal sie na niego na bramie. Kiedy Mach byl zlapany wskoczylem altem w logistyku i repowalem Mallera. Reszta floty czekala na eskalacje, czyli przylot tacklera, do systemu wskoczyl kolejny logistyk od nas i jeden bojowy szip, aby zlpac na punkt jeszcze jeden cel. Chcielismy pomeczyc Macha liczac, ze Archon dowarpi na pole walki. Na razie Mach mial tylko asyste z 5 fighterow, ktore rozwaznie wyslal, aby zabily mojega zasuwajacego na ABku logistyka (powodzenia). Kiedy bylo jasne,ze Archon sie nie pojawi pod brama  zdecydowalismy, ze wskoczy reszta floty, aby sie whorowac. Niestaty raven nam uciekl i spadly tylko Mach i Drake.
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16619512
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16619567

Archon zwinal sie z POSa na stacje , znajomi wrocili do swoich zajec, gdyz wygladalo, ze tu juz nic nie bedzie sie dzialo. Sie jeszcze zadzialo;p Pilot Archona wrocil w Oracle i postanowil wychylic sie z POSa 6km od mojego Megasa. Nie zdazyl nawet zawrocic do FF.
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16619558

 Do wyjscia POSa z reinforce'a nic sie juz nie wydarzylo poza proba zemsty ze strony 4th Cavalry czyli Thoraxem i 2 Sbkami strzelajacymi do POSa moich pracodawcow (sic!).
Zajety ze znajomymi w chwili, kiedy POS wychodzil z RFa mialem szczescie. Kerbiry zwardecowane przez 4th Cavalry postanowily wykorzystac to, ze ich przeciwnik mial najprawdopodobniej zlamane morale i sami postanowili dobic POSa. Na swoje nieszczescie, bo na placu boju pojawil sie nowy aktor zwany Shadow Cartel :) Spadly 3 szipy lejace POSa w tym CNR. Trzeba jednak przyznac chlopakom i dziewczynom (sa tam jakies?) z SC, ze sa sprawidliwi poniewaz POSa tez dobili. Na gridzie na poczatku bylo kilka carrierow i 2 dready. SC tez mieli komiczna sytuacje, kiedy 4th cavalry postanowil przeciwstawic blobowi capsli 2 SBki. I jak nalezalo sie spodziewac jeden z SBkow byl bardziej niz retarded i zostal zlapany na punkta przez carriera :D I spadl ;p

W Alachene pojawilem sie pozniej. Po POSie zostaly wspomnienia i 4 incaped dzialka. Liczac,ze moze cos sie bedzie dzialo zabilem dzialka ale nie bylo odzewu. Za to troche pozniej zobaczylem na skanie crane pilota z 4th Cavalry (po co zmieniac nazwy szipow, najlepiej niech maja nazwy wlasciciela). crane siedzial AFK pod stacja. Po tym jak go zauwazylem nie moglo to trwac zbyt dlugo a ja zbieralem szczeke z ziemi widzac jego fit, choc w sumie patrzc na ich pozostale fity czy powinienem byc zaskoczony?
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16632893

Tym killem lekko zdenerwowalem 4th Cavalry i chlopaki zaczeli kombinowac. Pojawilo sie cyno na innej stacji I na chwile mignela mi na skanie revelka zanim zadokowala. Myslalem,ze bedzie cos ciekawego ale nic z tego. Zanim sciagnelem Janka spowrotem cyno zgaslo, Archon oslaniajacy cyno zadokowal. Ale nadal pod stacja siedzial noob pilot w dreju. Na poczatek chcialm 1vs1 jednym z moich altow. Chlopak byl chetny ale pod stacja i tylko jesli ja pierwszy strzele. Bo jak stierdzil, dla niego nie musi to byc fair 1vs1. Potem zmienili jeszcze bardziej zasade 1vs1 i mialo to byc moj alt w drejku vs drake i harbi, oczywiscie ja powinienem zaatakowac i miec przeciw sobie sentry. W miedzyczasie pilot Drake'a chcial mi wmowic, ze w lowsecu moge strzelac pod stacja i nic nie bedzie sie dzialo ;p
Poniewaz liczylem sie z wydokowaniem carriera/dreda zebralem mala flote znajomych i pod stacja wymienilem alta na Janka w niezawodnym Megasie. W systemie mialem jako szybki odwod alta w oneirosie i kolege w BSie + mala flote wsparcia w sasiednim systemie i 1j dalej (czesc byla outlawami). Janek zaczal strzelac do harbiego, co mialo male szanse powodzenia, zwazywszy ze harbi siedzial na stacji na 0. Drake byl oddalony o 26km. Strzelam i harbi dokuje raz, drugi raz ja nadal siedze pod stacja i armor schodzi mi coraz bardziej. Hero Drake strzelil do mnie raz i odwarpil zanim rakiety dolecialy. Wrocil znow na 40km i dobil na magiczne 26km. Kiedy harbi wydokowal po raz 3 lub 4 mialem tylko 3/4 armora i wiedzialem, ze cos sie stanie bo Drake zaczal do mnie strzelac. Harbi tez zalozyl mi punkt i zaczal dyskoteke laserami. OH dzialka i bilem harbiego. Jednoczesnie wydokowalem logi alta i warpnelem na 50km. Na killa zdazyl zalapac sie tylko jeden znajomy (ktorego BS byl juz  systemie). Moj logi zdazyl wydokowac, dowarpic do mnie i zaczac repowac zanim przeciwnik wszedl mi na hulla. Reszta floty zjawila sie jak harbi juz padl i zaczelismy lac Dreja, ktory jedna zdeagrowal w tym samym momencie, kiedy na skanie pojawil sie moj alt i kolega. Drake zadokowal na hullu ale przezyl.
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16633693

To tyle dlugiej opwiesci. Mam nadzieje,ze nie zanudzilem wszystkich. Jak ktos lubi rozrywke, to mozecie ingame sprawdzic opis korpa, ktorego griefowalem. Porownanie z rzeczywistoscia wyglada bardzo zabawnie. A ja dalej bede ich meczyl choc nie wiem, czy chlopaki na dobre sie stad nie wyniosa, skoro nie maja tu juz POSa.


[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1961 dnia: Czerwiec 06, 2012, 11:53:20 »
EHHH Janek, Janek, Janek nie dasz się innym pobawić ];p
Czasem dałbyś im podstawę do walki i dał się sklepać ];))))))

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1962 dnia: Czerwiec 06, 2012, 13:00:14 »
Ale 1 czerwca już był.

Proszę o więcej takich wpisów...
JM

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1963 dnia: Czerwiec 07, 2012, 00:05:57 »
Ale 1 czerwca już był.

Proszę o więcej takich wpisów...
JM
Lol, już nowy alliance BHI? Renterujecie teraz syfiaste dronki? ;D


http://draketrain.eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=13579082

 Polecieliśmy na roam frejkami, trasa Jita-Vale-Venal. Na nasze nieszczęście Ev0ke nie chciało nas chyba u siebie, więc uciekliśmy przed ich 30 osobową flotą do Perrigen Falls.
 Dwa skoki od Venal złapaliśmy Maelstroma, a potem udaliśmy się do systemu o wdzięcznej nazwie G-G.
 Tam, w środku rapecage na 70km siedział scimitar, którego złapaliśmy. Za chwilę na pomoc przyleciał mu Tengu, duo Hound i Nemesis (które puściło bombę i zginęło) oraz Jaguar, który wylądował 300km od bramy i dopiero po 15 minutach zdecydował się pomóc kolegom. Scimitar miał ab, a my nie mieliśmy weba, więc utrzymał tengu przy życiu, wskakując, pompując i wyskakując dopóki nie zjechaliśmy go do hulla. W międzyczasie w bańkach wylądował Thanatos, a tengu umarło. Kilka minut później na odsiecz przybył Dramiel- zgon w kilka sekund. Po jakimś czasie w bańce wylądował drugi Thanny i Drake, a my ustawiliśmy stop bubble i czekaliśmy co jeszcze. Dwie minuty i złapał się Rapier. Wtedy to, Jag poczuł zew walki i warpnął się do naszej bańki, gdzie dokonał żywota. Próbowaliśmy zabić Drejka, ale jeden z Thannych wszedł w Triage i niestety nie dało rady. Gdy z niego wychodził w bańkach wylądowały kolejne dwa Thanatosy i niedługo potem Nidhoggur. Wtedy zaczęliśmy szukać pomocy i udał się batphone do Goonsów, którzy byli w drodze do Station Upgrade Platform należącego do Interpid Crossing (dlaczego stawiać to na 14 godzin przed DT, nie mam pojęcia  :D). Utrzymaliśmy 5 carrierów na bramie mając 10 fregat przez prawie godzinę, gdy w końcu nasze Stiletto zeszło, a Goonsi byli już tylko 2j od nas. Carriery uciekły na stację, gdzie kilka minut wcześniej postawiliśmy stop bubble ;) Postanowiliśmy utrzymać je tam za wszelką cenę. Niestety, jeden uciekł ponieważ miał Heavy Neuty, a ja straciłem punkt na innym z powodu Huginna Goonsów, który pierwszy wylądował i uznał za dobry pomysł danie na mnie dual weba, gdy ścigała mnie horda dronek (rzeczony carrier poleciał razem z moim jajkiem na TCU na 0, ale oczywiście Goonsi nie uznali za celowe wysłać kogoś za nim ;D ).
 Jeśli historia nie jest wystarczająco śmieszna/głupia do tematu polecam sprawdzenie Dronebay tychże carrierów. Jedyne czego używali na nas przez godzinę to Hobgobliny, Warriory I i Praetory I  8)

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1964 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:37:07 »
Lol, już nowy alliance BHI? Renterujecie teraz syfiaste dronki? ;D

Nie nowy alliance tylko zaprzyjaźniony...
I nie renterujemy...
I nie syfiaste...
I nie strzelamy do plusów, etc...
I to tyle.

JM

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1966 dnia: Czerwiec 13, 2012, 16:04:48 »
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=13512233
brak słów
Patrząc na to bolały mnie zęby. Patrząc na to http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=13635693 ... no normalnie nie wiem - ja bym chyba dostał ataku padaczki, o ciężkiej depresji nerwicowej już nie wspomnę.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1967 dnia: Czerwiec 13, 2012, 17:40:03 »
handlarz plexów. w parę h jego boty odrobiły pewnie tą stratę.

MrYogi

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1968 dnia: Czerwiec 13, 2012, 18:22:38 »
To ze pisze API VERIFIED nie oznacza że jest to prawdziwy kill, na EVE-KILL.NET jest dość łatwo podrobić kile z potwierdzeniem że nawet ok.
Oczywiście co nie oznacza ze tacy debile się nie trafiają.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1969 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:51:15 »
Ponieważ "commedy killmail" już tu nie wystarcza, pora na commedy battle.

Wracamy z roama, palimy przez generalnie pusty teren, na TS burdel totalny, dyscypliny we flocie zero, sam jestem 1j PRZED scoutem ale okazuje się, że ktoś jest nawet 3j PRZED scoutem i... łapie dreja na anomalce w systemie z zabańkowanymi gate'ami.

Ktoś pół żartem rzuca, że może go przytrzymać i eskalować sytuację, reszta gangu domaga się możliwości whorowania na killa, więc trzymamy gościa. Ktoś z naszych pisze na localu "Help! Carriers needed on anomaly X!"m ale oczywiście nic się nie dzieje. Drej pęka i pierwszy lol - ktoś tu nie oszczędzał ;)

http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=5414

30 sekund po tym jak rozprawiliśmy się z drejem na zero na nas ląduje Nidhoggur. Minutę później Thanatos, a jeszcze za chwilę Osprey. Fity? Priceless:

Deadspace T1 shield logi z... armor rigami -> http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=5420

Shieldowy "balls deep" Nidhoggur (http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=5418, DDA nie działają na fightery) ze... slave setem (http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=5421, szkoda że tylko LG)

Oraz na deser "dual tank" Thanatos z zastrzeżeniem, że "rigs and DC are for weak ppl" -> http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=5417

Swoją drogą, jak bogate muszą być miśki z IRC skoro gość wrzuca Invula za 0,5B na zasadzie "mam tu wolny med-slot, czym by to tu zapchać" ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1970 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:01:40 »
(...) Drej pęka i pierwszy lol - ktoś tu nie oszczędzał ;)
http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=5414
Chyba się troszkę za bardzo rozkręciłeś. Cóż w tym dreju takiego co wskazuje na "nie oszczędzanie" ?? 2 CNB ? Żeby choć CN launchery albo Invule albo choć rigi T2....ale 2 ballistiki ? Co to za "na bogato ?

Za to carriery rzeczywiście...oryginalnie fitowane.  :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1971 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:41:35 »
Jak na drejka to jednak na bogato, ponad 300 mln tanio nie jest za taki statek  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

kamel

  • Gość

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1973 dnia: Lipiec 02, 2012, 17:04:17 »
No to mamy nowego faworyta świetnego drejka, btw stacklowany prze próbie przeskoku przez bramę?
Niech zgadnę, fit na paski w low  :'(
pewpew

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1974 dnia: Lipiec 02, 2012, 17:08:20 »
fit na paski w low  :'(

No oczywiście, przecież Panie raty w lowsecu są taaaaaaaaakie... normalnie jednym kłapnięciem paszczy odgryzają całą dupę ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1975 dnia: Lipiec 02, 2012, 17:16:10 »
Do dziś nic nie przebije draka w low złapanego, który miał fit za 3 grube bańki (nie mam w tym momencie do dyspozycji km-a)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1976 dnia: Lipiec 02, 2012, 17:34:22 »
Do dziś nic nie przebije draka w low złapanego, który miał fit za 3 grube bańki (nie mam w tym momencie do dyspozycji km-a)

Z takimi to myśmy się prali u nas na podwórku :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1977 dnia: Lipiec 09, 2012, 12:41:07 »
Wyjaśnijcie mi jaki był cel montowania takich a nie innych modułów na slepnirze z killmaila
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=13946461

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1978 dnia: Lipiec 09, 2012, 12:48:12 »
Na bank miał 2x ASB w med slotach i riga do CPU (KB wciąż mają z tym problemy). Generalnie poprawnie sfitowany close-range active tank brawler.

Ten tractor beam trochę wydaje mi się bez sensu, bo skoro i tak miał ciasno z CPU (rig, co-proc) to po co jeszcze wrzucać coś takiego.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1979 dnia: Lipiec 09, 2012, 12:49:19 »
Poza tractor beam'em to jest bardzo dobry setup, po boosterach i wytankowanym dmg wnioskuje ze zabili go na afk albo po dc/logoffie w innym przypadku byl spokojnie w stanie ich tankowac zanim nie skonczylyby mu sie boostery.

Sokol te x-l ASB tam sa w 'implantach'.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1980 dnia: Lipiec 09, 2012, 13:57:39 »
W pełni bojowo tym slepnirem jeszcze nie latałem, czyli nie byłem w nim jeszcze primary.. ale.. Nasze testy wykazują zdolności tankowania 4 hurków i 2 macharieli, czyli powiedzmy perma przez 4-5 min możesz tankować około 2k dps'u (takiego z eft).

Ninja edit:
Jedyne sensowne zastosowanie tractor beama jakie wymyśliłem to takie że transport wywala puszkę z cap boosterami, a potem slepnir bierze ją na hol :D zabawne, ale jak się zastanowić to nawet niegłupie ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1981 dnia: Lipiec 09, 2012, 14:16:04 »
Lock puszki -> pojedyńczy puls z działek -> perma boost problem rozwiązany :P
Albo jeszcze lepiej, samemu kraść z niej bosterki  >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1982 dnia: Lipiec 09, 2012, 14:25:31 »
Lock puszki -> pojedyńczy puls z działek -> perma boost problem rozwiązany :P
Albo jeszcze lepiej, samemu kraść z niej bosterki  >:D
Wiem że to dla Was górników szok, ale nie każdy ma puszki w overview >:D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1983 dnia: Lipiec 09, 2012, 14:27:10 »
Ciekawe czemu. W starciu z typowym solo pipm pvp mobil gwiazdorem cholernie przydatne rzeby szybko i skutecznie rozwiazać problem cholernie wydajnego aktywnego tanka

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1984 dnia: Lipiec 12, 2012, 11:21:06 »
Pojedyncze failfity już się tutaj opatrzyły, więc coś nowego - spójna doktryna latania Dominixami na dual tanku ;)

http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=5862
http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=5861
http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=5860


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1985 dnia: Lipiec 12, 2012, 11:27:37 »
może nie najgłupsza i nie najśmieszniejsza wtopa, ale pilot na pewno imbecyl:

http://kb.filthykillers.com/?a=kill_detail&kll_id=138950

wylądowałem na nim raz, zwiał, wyskoczyłem na 5minut spowrotem do dziury, wskoczyłem poleciałem na bmke, był na innej anomalce, skan, kierunkowy, zwiał gdy tylko wylądowałem na gridzie z nim, nowa bmka, jump out do dziury i znów 5minut break, trzecim razem już nie uciekł.
Dotego byłem mocno zdziwiony że jestem w stanie sporo zarysować jego shield dramielem, zanim wskoczyły posiłki, fit wytłumaczył wszystko  ;D
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1986 dnia: Lipiec 12, 2012, 11:28:31 »
ha, świetne fity, jakie to zastosowanie ma? :D

@ Lt Rook
Chimcia kerbirska?:D
pewpew

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1987 dnia: Lipiec 12, 2012, 11:31:58 »
te dominixy to mniej więcej standard, do zamykania dziur, gdzie orca/lotnisko/dread zbyt ryzykowny.
ale że dali się złapać wstyd  :P

@ Gaunt,
tak, kerbirska nano Chimcia na BS size shield boosterku.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2012, 11:42:24 wysłana przez Lt Rook »
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1988 dnia: Lipiec 19, 2012, 11:30:17 »
Ja wiem, ze lolfity sie juz przejadly, ale to ... cos...

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=14057574

...moje oczy...

Pocieszam sie, ze nie jest API Verified i ze moze to fejk.

Szczutek

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1989 dnia: Lipiec 19, 2012, 13:23:10 »
Nie chce tlumaczyc kolesia, ale... moje fity tez czasem tak wygladaly.... szczegolnie jak mialem przeleciec statkiem np z jednej stacji do drugiej (przy jakichs przenosinach) i przewiezc jakies tam kilka itemow co mi pozostawaly niewiadomo do czego i po co, a dalo sie je zfitowac.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1990 dnia: Lipiec 19, 2012, 13:43:41 »
Nie chce tlumaczyc kolesia, ale... moje fity tez czasem tak wygladaly.... szczegolnie jak mialem przeleciec statkiem np z jednej stacji do drugiej (przy jakichs przenosinach) i przewiezc jakies tam kilka itemow co mi pozostawaly niewiadomo do czego i po co, a dalo sie je zfitowac.

Ale za 700 baniek???

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1991 dnia: Lipiec 19, 2012, 14:24:34 »
Heh, "omnia mea mecum... fito" ("wszystko co posiadam, noszę ze sobą")


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1992 dnia: Lipiec 19, 2012, 14:34:07 »
świetnie :D
wydaje mi się, że jednak on nie przenosił ze sobą wszystkiego tylko jest nubkiem :D, bo ten fit to taki trochę na każdy aspekt of eve :D
troche skanowania, jak mu się znudzi to może postrzelać, cloak do taktycznych operacji kitowania npc
pewpew

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1993 dnia: Lipiec 19, 2012, 15:10:35 »
TBH  miner > auto targeter, prawda? :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1994 dnia: Lipiec 19, 2012, 16:16:55 »
D00d, navy geddon może stargetować tylko 7 celów na raz. Co to jest?