Autor Wątek: Najlepsze i najdroższe wtopy  (Przeczytany 504821 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1435 dnia: Marzec 02, 2015, 11:01:54 »
tiaaa, byl moment, ze chwile na niego polowalismy jeszcze jak siedzial w insmother. koles mial alta w mega stankowanym archonie, dropil nim na gang ktory sie pojawil w ich pockecie farmerskim, po czym przydzielal mu fightery z revenanta. koles tym MSem skakal miedzy systemami na SSy na posy. Nawet raz zlapalismy mu archona na SS jak zamykal c5, hehe nie mial zadnych wlasnych dron. hehe z 20min sie z nim targowalismy, az wkoncu przyleciala MOA. My go odpuscilismy (bylismy we 3 osoby) archon wrocil do systemu i tam MOA go ubila.

hehe generalnie pewien osobnik, mocno sie na niego uwzial, a my troche to supportowalismy. smieszny epizod. szkoda ze skonczylo sie to na PL.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1436 dnia: Marzec 02, 2015, 12:30:25 »
Karaś powiedz to ... my czyli dream team ja i FITTI ;) oraz osoba o której tu nie będziemy wspominać  :P
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1437 dnia: Marzec 02, 2015, 12:33:00 »
MOA? ten statek?  ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1439 dnia: Marzec 02, 2015, 13:04:08 »
Ile dramy o tego supera.
NA. zresetowalo PL/BOT wzajemnie - jako ze PL zabilo rentiera NA.
Nie byl co prawda w NA. jednakze kazdy wiedzialk kto to jest ;)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1440 dnia: Marzec 02, 2015, 13:21:05 »
Dlatego Pizza lata Trasherami żeby nie było kłopotów ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1441 dnia: Marzec 02, 2015, 13:22:10 »
Kto to jest rentier NA? mi sie zawsze wydawalo, ze NA to rentierzy NC... ale ja to raczej jestem slaby w te "wielkie" polityki w eve: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1442 dnia: Marzec 02, 2015, 13:26:40 »
NA może sobie resetowac kogo chce, PL i NC i tak będą farmić kogo sobie tylko wybiorą u siebie w koalicji.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1443 dnia: Marzec 02, 2015, 13:36:31 »
nie https://zkillboard.com/related/30002616/201502032100/o/%7B%22A%22%3A%5B%5D%2C%22B%22%3A%5B%221301367357%22%5D%7D/ ;)
Co jest takiego "stankowanego" w tym archonie? Śmiem twierdzić ze moja "It's not a trap" raciarka którą raciłem próbując baicić mały gang BO Stein Empire (dalej nie wiem czemu nie napadli, chyba ich szpion w reconie u nas był na afku) jest lepiej stankowana

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1444 dnia: Marzec 02, 2015, 13:54:09 »
Chyba jego dps tankuje całą flotę ischtarów ;)
Chociaż patrząc na fit to jednak ma dobry tank bo brak damage modów ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2015, 14:00:35 wysłana przez FITTIpalti »
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1445 dnia: Marzec 02, 2015, 15:37:54 »
Nie pamietam już jak archon stoi z energetyką, a po swoim się nie wypowiem bo celowałem w nim aby trzymał i siebie na dual repkach i bhala na remotkach, ale ten tutaj raczej kulał pod tym względem i stawiam że szybciej to nadszarpnięty wami capacitor nie zdzierżył tych ishtarów niż to że one przełamały tank

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1446 dnia: Marzec 02, 2015, 22:46:10 »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1447 dnia: Kwiecień 10, 2015, 09:15:28 »
nie znam background ale jak spadl w hs to prawdopodobnie carebear

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1448 dnia: Kwiecień 10, 2015, 09:18:51 »
Po ilości strzelających stawiam że suiside gang
A choineczka śliczna

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1449 dnia: Kwiecień 10, 2015, 09:54:24 »
nie znam background ale jak spadl w hs to prawdopodobnie carebear


Debil, no po prostu debil.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1450 dnia: Kwiecień 10, 2015, 10:00:08 »
Debil, no po prostu debil.

Zazdrość, zazdrość jest straszna...


A przecież mógł sprzedać statek, kupić plexy i przekazać je na głodujace dzieci w Afryce - gupi uj!

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1451 dnia: Kwiecień 10, 2015, 10:53:22 »
Dlaczego debil ?
Ma kase to lata, wy tego możecie nie rozumieć bo szczytem waszych marzeń to posiadać dom 120m3 i golfa w TDI a są tacy co mieszkają w pałacach i jeżdżą McLarenem F1 
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1452 dnia: Kwiecień 10, 2015, 11:05:15 »
Zazdrość, zazdrość jest straszna...


A przecież mógł sprzedać statek, kupić plexy i przekazać je na głodujace dzieci w Afryce - gupi uj!

Jaka kurwa zazdrość. To że kogoś na to stać nie upoważnia go do latania tym czymś. Typek zaniedbał podstawowych zasad bezpieczeństwa i ma za swoje. Pomijam że w tym wypadku podstawowym środkiem ostrożności jest nie pokazywać się tym tam gdzie mogą Cię zeskanować pod kątem ceny fitu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1453 dnia: Kwiecień 10, 2015, 11:23:14 »
A ja mu zazdroszczę. Opierdoliłbym to wszystko pierwszego dnia gdyby dostał to w swoje łapy. Za ta kasę miałbym statki na pvp do końca moich dni ^^
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1454 dnia: Kwiecień 10, 2015, 11:30:04 »
Dlaczego debil ?
Ma kase to lata, wy tego możecie nie rozumieć bo szczytem waszych marzeń to posiadać dom 120m3 i golfa w TDI a są tacy co mieszkają w pałacach i jeżdżą McLarenem F1
Debil, bo wj*bał pół tytana w high secu, sprzęt za 50b do zarabiania 30mln/h. Stopa zwrotu na poziomie dna rowu mariańskiego. Wydałbyś 60 Plexów po to by farmić PLEX/30h? Do takiej decyzji trzeba być idiotą. Pomijam już % ryzyka.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2015, 11:37:20 wysłana przez qlko1 »

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1455 dnia: Kwiecień 10, 2015, 12:30:30 »
@qlko1: A nie przyszło Ci do głowy że nie każdy gra po to żeby zarobić na plexa i zupełnie ma w dupie to ile zarabia ISK/h? Może gościu ma w chuj kasy i sobie poskładał taką choinkę dla samej przyjemności posiadania takiej choinki, a lata tym bo... bo może :) Bo ma w dupie to ile to kosztowało, jak spadnie to najwyżej sięgnie po jeden z wielu kawałków plastiku w portfelu i kupi następne x-dzięsiąt plexów.

Debil to jest każdy kto nie potrafi spojrzeć na innego inaczej niż przez pryzmat siebie.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1456 dnia: Kwiecień 10, 2015, 12:55:10 »
Nie ma to jak copypaste killa z 2013 wrzuconego do ałtykułu z en24.


Dlaczego debil ?
Ma kase to lata, wy tego możecie nie rozumieć bo szczytem waszych marzeń to posiadać dom 120m3 i golfa w TDI a są tacy co mieszkają w pałacach i jeżdżą McLarenem F1 
Ta wszystko spoko tylko jaki idiota jeździłby McLarenem po Somalii jaką jest EVE?

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1457 dnia: Kwiecień 10, 2015, 12:59:07 »
Patrz post wyżej
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1458 dnia: Kwiecień 10, 2015, 13:38:27 »
@qlko1: A nie przyszło Ci do głowy że nie każdy gra po to żeby zarobić na plexa i zupełnie ma w dupie to ile zarabia ISK/h?
Jeśli ma w dupie to nie składa takiej zabawki żeby farmić o 1% lepiej o innych.
Może gościu ma w chuj kasy i sobie poskładał taką choinkę dla samej przyjemności posiadania takiej choinki, a lata tym bo... bo może :)
Lata tym, ponieważ nie ma pojęcia o tym co go może spotkać to raz, a dwa że kompletnie nie przemyślał inwestycji. I nie lata już tym... bo inni mogli :)
Bo ma w dupie to ile to kosztowało, jak spadnie to najwyżej sięgnie po jeden z wielu kawałków plastiku w portfelu i kupi następne x-dzięsiąt plexów.
Z moich obserwacji wynika, że bogactwo nie zwalnia z racjonalnych decyzji. Znam wielu bogaczy, po decyzjach konsumenckich naprawdę widać jak kto doszedł do swoich milionów.
Debil to jest każdy kto nie potrafi spojrzeć na innego inaczej niż przez pryzmat siebie.
A tym argumentem to można uniwersalnie wytłumaczyć chyba każdego idiotę. Zawsze istnieje inny punkt widzenia, śliniący się w pokoju bez klamek pacjent też ma swój punkt widzenia, pytanie czy możesz mu przypisać logiczne i racjonalne fundamenty.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1459 dnia: Kwiecień 10, 2015, 13:57:13 »
Jeśli ma w dupie to nie składa takiej zabawki żeby farmić o 1% lepiej o innych.Lata tym, ponieważ nie ma pojęcia o tym co go może spotkać to raz, a dwa że kompletnie nie przemyślał inwestycji.
No tak, bo ty na pewno wiesz lepiej co mu w głowie siedzi ;)
Z moich obserwacji wynika, że bogactwo nie zwalnia z racjonalnych decyzji. Znam wielu bogaczy, po decyzjach konsumenckich naprawdę widać jak kto doszedł do swoich milionów.

A ty wiesz że EVE =/= RL? ;) Nie da się w żaden sposób patrzeć na to co ludzie robią w jakiejś grze przez pryzmat świata rzeczywistego. A jeżeli ktokolwiek zaczyna tak robić (nieważne czy sam gracz, czy ten kto komentuje poczynania danego gracza), to znaczy że albo ma problem ze sobą, albo dawno "na dwór nie wychodził" ;) Na co komuś miliony w EVE skoro ma je wydawać tak jak tobie a nie jemu się podoba?

A to kto jak w normalnym życiu doszedł do swoich milionów nie ma największego znaczenia. Wydaje mi się, że więcej wart jest człowiek który potrafi wydać fortunę, choćby dla swojej uciechy, niż ten kto miliony zarabia po to żeby ich mieć jak najwięcej. Bo to przeważnie Ci co się bogacą tylko po to by pomnażać swój majątek robią to kosztem innych, często wielu, ludzi którzy są mniej szczęśliwi czy rozumni.

Wracając do gier, jeżeli ktoś jest takim strasznym debilem bo stać go na choinkę i wdupienie jej. To każdy gracz w BF'a czy COD'a to jeszcze większy debil, tyle razy dać się zabić... Albo ci debile co z takimi prędkościami jeżdżą w NFS i jeszcze policji uciekają! :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1460 dnia: Kwiecień 10, 2015, 13:58:35 »
Nie ma to jak copypaste z en24.

Podaj mnie do ACTA  :-*
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1461 dnia: Kwiecień 10, 2015, 14:00:57 »
Jeśli ma w dupie to nie składa takiej zabawki żeby farmić o 1% lepiej o innych

Nie dociera do ciebie fakt że być może on nie farmi ? Wiem że Polakom i Białorusinom jest to trudno zrozumieć ale być może koleś kupił 50 PLEXów złożył shipa i poleciał robić misje bo ma taki pomysł na grę ?

popatrz na tego ciecia http://allegro.pl/eve-online-115m-sp-250b-isk-i5220141182.html
Koleś też miał inny pomysł na grę niż ty

I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1462 dnia: Kwiecień 10, 2015, 14:15:30 »
Nie dociera do ciebie fakt że być może on nie farmi ? Wiem że Polakom i Białorusinom jest to trudno zrozumieć ale być może koleś kupił 50 PLEXów złożył shipa i poleciał robić misje bo ma taki pomysł na grę ?

popatrz na tego ciecia http://allegro.pl/eve-online-115m-sp-250b-isk-i5220141182.html
Koleś też miał inny pomysł na grę niż ty

FITTI, poziom Twojego trolla zaczyna niebezpiecznie zniżać się do poziomu Anthara. Ja rozumiem, że dziś jest 10 kwietnia, ale Pull up! Pull up!

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1463 dnia: Kwiecień 10, 2015, 14:27:05 »
A ty wiesz że EVE =/= RL? ;) Nie da się w żaden sposób patrzeć na to co ludzie robią w jakiejś grze przez pryzmat świata rzeczywistego. A jeżeli ktokolwiek zaczyna tak robić (nieważne czy sam gracz, czy ten kto komentuje poczynania danego gracza), to znaczy że albo ma problem ze sobą, albo dawno "na dwór nie wychodził" ;) Na co komuś miliony w EVE skoro ma je wydawać tak jak tobie a nie jemu się podoba?
W zasadzie da się, ludzie zazwyczaj na wirtualne pole przenoszą swoje przyzwyczajenia i nawyki. A iski niech sobie wydaje jak chce, ja będę za to miał o tym zdanie takie jakie chcę. Fair? :)

popatrz na tego ciecia http://allegro.pl/eve-online-115m-sp-250b-isk-i5220141182.html
Koleś też miał inny pomysł na grę niż ty
A gdzie tu związek między innym stylem gry a wdupianiem statku z powodu totalnego braku znajomości zasad?

Nie dociera do ciebie fakt że być może on nie farmi ? Wiem że Polakom i Białorusinom jest to trudno zrozumieć ale być może koleś kupił 50 PLEXów złożył shipa i poleciał robić misje bo ma taki pomysł na grę ?
Tak, tu mogę przytaknąć, faktycznie średnio mogę sobie wyobrazić BSa za 50b zwiedzającego świat EvE.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1464 dnia: Kwiecień 10, 2015, 14:58:12 »
Powiem ci że ja też kupuje iski i składam schipy droższe niż trzeba i wtapiam je a rozumiem że w zasadzie tak samo by działał ship o 30% tańszy a mimo to latam droższym bo mogę.

Fc czasami się marszczy jak spadnę bo mu isk-efiszensy nie pasi ale ja mam to w dupie.

Isengrim w tym przypadku to nie do końca jest flejm ja naprawdę mogę sobie to wyobrazić że ktoś jeździ Lambo po wiejskich drogach i rozbija się po płotach bo go na  to stać chociaż nie do końca wie jak działa kierownica i chamulce.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1465 dnia: Kwiecień 10, 2015, 15:18:00 »
chociaż nie do końca wie jak działa kierownica i chamulce.

Ja też nie wiem jak działają chamulce :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1466 dnia: Kwiecień 10, 2015, 15:30:39 »
Chamulce to takie wielkie chamy. Tak jak kamulce to wielkie kamienie. Pewnie chodziło o mieszkańców wsi, co się tam tym Lambo ktoś rozbija...

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1467 dnia: Kwiecień 10, 2015, 17:55:43 »
ale wstyd, jak można latać tak biednym fitem, ja bym nawet nie wydokował czymś co ma chociaż jeden nie oficerski moduł, ^_^ to jakiś nie czełowiek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2015, 18:07:10 wysłana przez Dziobak »

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1468 dnia: Kwiecień 10, 2015, 19:27:18 »
Po prostu żal Wam dupę ściska że się nie zwhorowaliście na KM...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1469 dnia: Kwiecień 10, 2015, 19:32:28 »
no dobra pod takim kontem faktycznie zazdrość przeze mnie przemawia :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.