Autor Wątek: TNQ - Capitale  (Przeczytany 32964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:12:21 »
1. Cyna. Od jakiegoś czasu wyskakuje się niby 5km od cyna (według overa), ale na taktycznym jest więcej, osonbiście ustawiam cyna 10km od stacji. Ostatnio zmienili cyna, ze nie da isę ich postawić bliżej niż 5, 10, czy 15 km od force fielda w POSie (nie wiem dokładnie ile, gdyż uważam skakanie na cyno w POSie za droższą metodę na selfdestructa (dochodzi jeszcze frejka z cynem :P)).

2. Do wczoraj uważałem że przez wrogi teren bezpiecznie skacze się raz dziennie, na około 30 sekund przed DT. Wczoraj PL spuścili Nyksa, który zalogował się 2 minuty przed DT, a parę dni wcześniej Erebusa w 40 sekund, więc już nie mam tej pewności. Jak się ma scouta w obu systemach powinno dać radę, trzeba tylko logować capsla przy pustym localu. Poza tym statek nie recharguje capa, więc trzeba się zalogować wcześniej, więc nacisk na pikawę rośnie.

edit: Jak wypchaś się cap rechargerami i flux coilami, to się zajebiaszczo szybko cap regeneruje.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 12:27:23 wysłana przez Mona X »

Ranshe

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 27, 2011, 14:55:19 »
Co do odległości cyno od posa, to na około 5km od forcefielda wczoraj spokojnie postawiłem i nic się nie burzyło ani też carrier się od posa nie odbił. ;) Na pewno było poniżej 10 (salvager mam to widzę na taktycznym).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 27, 2011, 15:14:36 »
A cariera jak daleko od forcefilda sie pojawił?

Bo zapis mówił o tym że bedzie sie pojawiał o te x km od force fildanie o tym że nie bedzie można odpalić cyny blizej, albo o bumpach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 27, 2011, 15:26:03 »
A cariera jak daleko od forcefilda sie pojawił?

Bo zapis mówił o tym że bedzie sie pojawiał o te x km od force fildanie o tym że nie bedzie można odpalić cyny blizej, albo o bumpach
Mi sie pojawil 12km od cyno, a cyno bylo na samej krawedzi tak, ze cynostawiaczka byla juz w posie.

Ranshe

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 27, 2011, 17:08:56 »
A cariera jak daleko od forcefilda sie pojawił?

Bo zapis mówił o tym że bedzie sie pojawiał o te x km od force fildanie o tym że nie bedzie można odpalić cyny blizej, albo o bumpach

------- <- forcefield
  |
  |       <- 5km
 x  z    <- x - cyno, z - carrier.