Autor Wątek: B69 - witam  (Przeczytany 2239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

B69

  • Gość
B69 - witam
« dnia: Styczeń 22, 2009, 21:09:48 »
Dopisze sie tu , po co nowy temat, jak w tym ladnie w tytule ktos napisal : WITAM
No to ja tez Witam !

Zaczne od tego, ze swiat  EVE fascynowal mnie i kusil od pradawnych  poczatkow  jego istnienia.
Kusil, lecz balem sie zerkac... dlaczemuz ? sam nie wiem :)
Od mlodych lat smialo patrzylem w gwiazdy, ale to co ukazal mi EVE, przeszlo me wszelkie wyobrazenia. Ale po kolei.
Wychowalem sie na pokladzie Sajuuka ( pewnie jak kazdy tu, fakt jest fakt :) )  trafilem tam nie  przypadkowo lecz przez RELIC !!  Niestety ledwom co wskoczyl na jego poklad to zaczal sie marazm, wlasciwie to czarna dziura. Czekajac na odpowiednie decyzje, ktore jak niosa plotki, naleza teraz do dowodctwa THQ,  postanowilem zerknac do Caldari Navy i wyprobowac jadna z Caldaryjskich Fregat. Co bylo dalej, wiele by pisac, szkoda slow i szkoda layoutu :)

Wiec jestem i skrobie, bo pytan mam mnostwo. Wpierw powiem, ze juz sie uzaleznilem, a teraz chcialbym sie szkolic
, czy Unseen Akademy bedzie dla mnie starucha dobrym miejscem by sie odnalezdz, by potem dokladnie i precyzynie wiedziec gdzie i po co skrecic ?

Pozdrawiam B69.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 22:23:40 wysłana przez Voulture »

Voulture

  • Gość
Odp: B69 - witam
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2009, 22:24:49 »
A ja ci posta przenioslem do nowego tematu - taka tradycja, kazdy ma swoj, kazdy moze cos dopisac ;)

Witamy na forum i tak, unseen academy to jeden z lepszych pomyslow na szybkie opanowanie podstaw gry i znalezienie swojego miejsca we wszechswiecie.

B69

  • Gość
Odp: B69 - witam
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2009, 23:21:06 »
- taka tradycja, kazdy ma swoj, kazdy moze cos dopisac ;)

Jak milo :)

Dzieki i przepraszam za zamieszanie.
Za rada i przeczuciem w niedlugim czasie me swierzutkie marynarskie kapcie stana, u progu niewidzialnych drzwi Akademii  :police: