Autor Wątek: TNQ - Inne  (Przeczytany 189369 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sammani

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 19, 2009, 10:27:40 »
Dzieki zobaczymy co z tego bedzie

Steam_Fifth

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 02, 2009, 16:40:40 »
Witam

Latam dużo transportem i przelecenie tej odległości to jest długi czas. Dużo szybciej leci się poprzez ręczne wydanie komendy jump to 0. Ale to nie automat, czy da się tak zrobić żeby Autopilot skakał od razu na bramę ?

Pozdrawiam
Steam

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 02, 2009, 16:44:26 »
Legalnie chyba nie.
Nielegalnie tak, poprzez użycie makra, ale jak cię złapią to...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Steam_Fifth

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 02, 2009, 18:07:32 »
Thx eot

Yakrum

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 02, 2009, 18:32:30 »
Na transporcie da sie zfitować mwd.
Patent jest taki (lepiej działa na cepie  :) )
Ustawiasz mwd pod klawiszem F1 normalnie właczasz autopilota i kładziesz cos ciezkiego na F1.
Do bramy statek dobija w kilka sekund skacze i itd.
obecnie nieaktywny

Lord Underworld

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 07, 2009, 17:35:31 »
Hejka.
Kiedyś nie wiedziałem co to te juornale (nasze własne missje). Znalazłem strone przepełnioną poradnikami wszelakiego typu, np. jak przedłużyć konto i JAK wyziąć modele statków z eve i ich textury by robić własne przepiękne tapety.
Czy ktoś zna tą stronę lub wie jak zrobić wyżej wymieniona czynność?
PS. Jakoś nieumiem narazie odnaleść tej strony. Wiem że była polaska. Ale to nie było eve centrals. Inna grafika.

Ellaine

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 07, 2009, 17:42:11 »
Polecam guzik printscreen. Wyciąganie modeli statków z Eve dawno już daje dużo gorsze graficznie efekty niż w samej grze.

Lord Underworld

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 07, 2009, 17:56:56 »
Mnie zależy na ich texturach. A żebny zagrać w Eve musze mieć PayPal bo konto mi zgasło. A niechce tworzyć nowego konta.
Potrzebuje tez jak największej ilości textur calldari każdego statku.
Chce nauczyć się ją malować do jakieś "pracy".

Edit. Ok Wystarczy po zastanowieniu się mi tylko Textura Degnatroka (jakoś tak mu było) Phoneix lub Titana Leviatana Proszę. Załatwcie mi jakoś to albo powiedzcie jak ja mam to zrobić. PLEASE!

Ediy 2. Proszę. Na necie znalazłem tylko ujęcie z boku caldariańskich unitów ze stara texturą.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 18:34:41 wysłana przez Lord Underworld »

Thargal1

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 10, 2009, 22:26:57 »
Witam wszystkich mam następujący problem. kiedy uruchamiam grę po rejestracji pojawia się problem:
Incompatible (Version) a gdy chcę pobrać pacha do gry to pojawia się:
URL Error

HTTP Error 500: Internal Server Error.
Co robić w takich przypadkach PS posiadam grę EvE wersję pudełkową Version 5.20.74306
Wszelkie próby znalezienia pacha na oficjalnych stronach zawiodły.
Proszę o pomoc.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 10, 2009, 22:34:28 »
sciagnij klienta z www.eveonline.com po prostu. od wszystko :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Thargal1

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 10, 2009, 22:45:06 »
Dzięki bardzo już biorę się do roboty

Eleeist

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 12, 2009, 13:49:21 »
Na początek witam wszystkich :).

Pytanie trochę błahe, ale nigdzie nie mogłem znaleźć tej informacji.

Ile kosztuje Eve Online? Nie chodzi o abonament, tylko o samą grę. No, chyba, że jest za darmo...

Z góry dzięki za odpowiedź.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 12, 2009, 14:15:40 »
Za grę nic nie płacisz, opłaty są tylko za miesięczne granie :)

Eleeist

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 12, 2009, 14:18:48 »
No to super. Kolejny argument za rozpoczęciem gry :D

Thx.

Eleeist

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 13, 2009, 16:28:24 »
Kolejne, szybkie pytanko kompletnego nooba...

Czy granie bez korporacji, jako "wolny strzelec", ma w ogóle jakiś sens? Czy zwyczajnie będą mnie gankować przy każdej lepszej okazji, większość misji okaże się za trudna do solowania a lepsze statki, dobry loot i kasa staną się dla mnie czymś kompletnie obcym?
Pzdr.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 13, 2009, 16:41:22 »
Moim skromnym zdaniem granie bez korpa w eve ma niewiele sensu. Wprawdzie przed gankowaniem łatwo się obronić(a raczej uniknąć), misje soluje się z łatwością przyprawiającą o mdłości, gdy tych misji zrobisz więcej niż 15, solo misjonarze w hisecu latają statkami z fitami, na które ja, biedny pirat, zbierałbym latami w tempie w jakim tracę zarobione iski, ale są o wiele ciekawsze gry single player :) Choć trudno to wytłumaczyć w poście na forum, przyłącz się do jakiejś korporacji, która odpowiada Ci profilem, a wcześniej koniecznie zrób szkolenia w Unseen i zobaczysz jaka jest różnica gdy grasz razem z innymi.

TTesla

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Turbo Tesla
  • Korporacja: Zapijaki i Nubaki
  • Sojusz: Klub przyrodniczo-podróżniczy pana Rabarbara
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 13, 2009, 17:20:57 »
Cytuj
Czy granie bez korporacji, jako "wolny strzelec", ma w ogóle jakiś sens?
Nie zależnie od tego, co chcesz robić w eve. Wszystkie misje w hi secu można spokojnie solować będąc w npc corpie, produkcja, inwencja czy handel - również nie ma przeciw wskazań abyś robił to z poziomu npc corpa. Ma to nawet jedną duża zaletę - npc corp nie może być celem wojen. Natomiast błędnym jest myślenie, jakoby będąc w npc corpie oznacza granie solo. W każdej chwili możesz tworzyć kanały publiczne i zapraszać nań osoby z którymi się zaprzyjaźniłeś, możesz ustawiać personalne standy do osób Tobie przyjaznych i razem latać - po prostu jest to trudniejsze i wymaga lepszego PR  ^^

To przed czym chcę Ciebie ostrzec, to masa korporacji polująca na nubki, z jakimś szalonym podatkiem i nic nieoferujące w zamian.
Tak jak Khobba, polecam Unseen Academy - przyjazne nubkom środowisko polskich pilotów, którzy nie boją się najprostszych pytań.

Pamiętaj, z każdej korporacji możesz wyjść. Są jednak korporacje które pozostawiają przyklejoną plakietkę na długie lata (zarówno w pozytywnym jak i negatywnym znaczeniu)

Eleeist

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 13, 2009, 22:21:04 »
Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi.

Czytając rekrutacje do różnych korporacji natknąłem się na coś takiego jak "0.0". Przypuszczam, że jest to jakiś region w grze. Mam rację? Jeżeli tak, to czym się on wyróżnia/charakteryzuje?

Ellaine

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 13, 2009, 22:46:53 »
Swiat w Eve dzieli się na highsec, lowsec i 0.0.
W 0.0 jest prawdziwe Eve, w lowsecu jest prawie prawdziwe Eve dla tych którzy chcą pomordować bardziej na luzie a w highsecu kupuje się statki.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 13, 2009, 23:01:49 »
Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi.

Czytając rekrutacje do różnych korporacji natknąłem się na coś takiego jak "0.0". Przypuszczam, że jest to jakiś region w grze. Mam rację? Jeżeli tak, to czym się on wyróżnia/charakteryzuje?

Jak Albi pisał są 3 główne typy regionów w grze + wormhole space

hi sec - tam gdzie gliniarze zabijają wszystko co cie zaatakuje bez powodu (co nie znaczy że zdążą go zabić zanim ten ktoś nie zabije ciebie). Tu zaczynasz. Wszystkie stacje to stacje NPC do których możesz zadokować. Nie można tutaj  anchorować lub stawiać  "baniek" a także posów produkcyjnych(minig/rafinacja raw minerals). Nie da się tu wskoczyć lub wybudować capitala.

low sec - Tutaj nie ma policji(Concord) i jak cie ktoś zaatakuje to bronią cię tylko 2 sentry guny na bramach i pod stacjami. Ogólnie są one bardzo słabe więc piraci strzelający do statków je olewają i nie stanowią one większego problemu dla kogoś kto jest gotowy na ich ostrzał. Poza bramami i stacjami nie ma żadnej ochrony. Wszystkie stacje są NPC i możesz na nich zadokować. nie można tu stawiać lub anchorować "baniek" Posy kopiące/rafinującem można stawiać od 0.3 w dół bodajrze. Można otworzyć cyno i skoczyć capitalem do systemu ale nie da się np. odpalić Doomsday Device z tytana.Można budować tutaj capitale(cariery/drednoughty) ale nie da się robić supercapitali(Mothership/Tytan)

0.0 - dzieli się na 2 typy regionów - npc i conquareble. NPC 0.0 to takie gdzie stacje są NPC i możesz zadokować. Nie da się tutaj zbudować supercapitala.

Conquerable to takie w których to gracze stawiają posy claimujące przestrzeń i oni kontrolują stacje. Wtedy u góry pisze zamiast np. Amarr Empire - "taki a taki sojusz graczy" jak nie masz standingów nie zadokujesz. W 0.0 można stosować i używać wszystkie statki i bronie w EVE. Wolna amerykanka w której to gracze rządzą.


edit.
A no i w 0.0 są najlepsze rudy do kopania i najbardziej zyskowne NPCe na paskach czy plexach. W hi sec są najmniej zyskowne (może poza misjami lvl4) a low sec jest pośrodku.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 14, 2009, 08:37:25 »
To jeszcze ja dodam troszke.

Hi-sec systemy o security status od 0.5 do 1.0 masz tu jak napisal Yogos ochrone concorda w calym systemie. Ale sa sytuacje gdzie gracz moze Ciebie bezkarnie zabic - Twoja korporacja ma wojne z inna korporacja lub kradziez stuffu z puszki (uwazaj na puszki w kosmosie z opisem free stuff czy innym).
Jest jeszcze jedna sytuacja gdy zapiszesz sie do milicji - ale na tym sie nie wyznaje.

Low-sec systemy o security status  od 0.1 do 0.4 ochrone stanowia jedynie sentry stojace przy bramach i stacjach (co nie przeszkadza piratom by polowac na wszystko co lata - kwestia odpowiedniego fitu), w kazdym innym miejscu systemu jestes w ogole niechroniony.

0.0 jak sama nazwa wskazuje systemy o security status 0.0 brak jakielkowiek ochrony zewnetrznej.

Jesli chodzi o npc i mineraly to im wyzsze security status systemu tym "slabsze" (w 1.0 chyba w ogole sie npc nie pojawiaja na paskach); im nizsze security status tym bardziej zyskowne
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2009, 13:51:29 wysłana przez Aenyeweddien »
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 14, 2009, 09:34:23 »
Cytuj
Jest jeszcze jedna sytuacja gdy zapiszesz sie do milicji - ale na tym sie nie wyznaje.
Wedle mojej wiedzy milicjant jest traktowany jak war target dla każdego milicjanta wrogiej frakcji

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gacul

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 15, 2009, 16:59:31 »
Może tutaj.

Więc zassałem drugą evkę. Zainstalowałem i po odpaleniu miła niespodzianka  >:( Wszystkie ustawienia pokasowane, ustawienia overview to samo (miałem chyba z 20 pare  :-\). Jak zrobić aby ustawienia klientów się nie mieszały ? Jeszcze jakieś inne rady ?

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 15, 2009, 17:26:01 »
Ale po co druga efka i jak ci się pomieszały?

Gacul

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 15, 2009, 17:30:34 »
Jak to po co, aby grac na 2 kontach naraz   :coolsmiley:

Yakrum

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 15, 2009, 17:31:59 »
Niepotrzebnie ,mozna odpalić tego samego klienta n-razy
obecnie nieaktywny

Gacul

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 15, 2009, 17:39:01 »
Aha to po kigego ja to ciągłem :P

Da radę zrobić aby się chaty z dwóch accountów się nie mieszały i overview ?
Czy wogóle się to nie miesza ?

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 15, 2009, 17:41:40 »
W ogóle się nie miesza.

Voulture

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 15, 2009, 19:59:18 »
Oekj, wlasnie zauwazylem, ze to dzial TNQ. Ten temat jest od zadawania pytan i otrzymywania odpowiedzi a nie od smiesznych komentarzy. Sam zrobilem to samo wiec w ramach zadosuczynienia wyslalem mu ladna pmke z howto i posprzatlem temat. Nie ma nic smieszne w czyms braku informacji, od tego jest ten dzial bu to uzupelnic. ;]

Eleeist

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 16, 2009, 16:14:52 »
http://www.unseen.pl/index.php?topic=4.0

"Wejdź na kanał i zagadaj...". Taa, ale jak na niego wejść, to już nie napisali :D  :o

Voulture

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 16, 2009, 16:31:27 »
Channels & mailing lists -> Channels -> Join wklepoujesz dokladna nazwe i jestes.

kavar_

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 16, 2009, 16:32:10 »
Zrob wpierw tutorial, a dopiero potem zadawaj pytania.

Eleeist

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 16, 2009, 16:48:50 »
Zrobiłem... Ale skoro mówisz, że to tam było, to chyba coś musiałem przeoczyć.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 16, 2009, 17:04:03 »
W podstawowym chyba nic nie ma na ten temat, o ile się nie mylę info o kanałach komunikacyjnych dostajesz dopiero jak wejdziesz w ich panel (o ile wcześniej nie zdążysz dezaktywować tutoriali,). Podręczne info masz też pod klawiszem F12

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

LukaP

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 01, 2009, 18:39:35 »
mam nadzieje ze moge tu zadac pytania 2..otoz

1.co oznacza ja ktos w galaktyce ma kwadrat zielony z gwiazdka a co jak ktos ma zoty z czaszka?
2.robilem tutoriala i mialem zadanie z agentem i lot do innej galaktyki chyba..problemw tym ze nie pamietam z ktorej przylecialem i jak tam teraz wrocic? bo misja z journej mi zniknela chyba ze jest jakie arhiwum?