Autor Wątek: TNQ - Inne  (Przeczytany 189345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcino

  • Gość
Odp: TNQ Astrometrics
« Odpowiedź #665 dnia: Kwiecień 30, 2012, 08:11:50 »
Hmm. Poszukaj w itemach w hangarze. O ile pamiętam (no wczoraj wieczorem ten temat obrabiałem ;) to dostałeś książkę przy akceptacji misji.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: TNQ Astrometrics
« Odpowiedź #666 dnia: Kwiecień 30, 2012, 13:40:11 »
W takim razie skasowałem wypowiedz.

brodi

  • Gość
Odp: TNQ Astrometrics
« Odpowiedź #667 dnia: Kwiecień 30, 2012, 19:04:34 »
Masakra ... PKM na książce i Train to level 1.
Dzięki, jeszcze was pomęczę trochę :]

Tak źle nie jest, powoli to wszystko rozkminie.
Industry level 1 - też książka :]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2012, 20:58:14 wysłana przez brodi »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ Astrometrics
« Odpowiedź #668 dnia: Kwiecień 30, 2012, 19:07:06 »
Oszczędź i zapisz się do Unseen Academy.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #669 dnia: Maj 04, 2012, 16:56:51 »
Szukasz na neocomie Marketu. Neocom  to ten pasek z przyciskami. Jak nie ma, to się schował w jednej z tych nowych zakładek u góry, pewnie w komercji, albo coś podobnego. Jak już sobie otworzysz, to ustawiasz filtr na region i szukasz ręcznie skills->science->astrometric, ewentualnie w drugiej, albo trzecie zakładce wpisujesz nazwę.

Wyskoczy ci dwie listy, interesuje cię ta górna. Kliknij parę razy na kolumnie price, żeby ustawiło się od najniższej cen. Znajdź sobie książkę, która jest odpowiednio tanio i nie za bardzo daleko, nie ma sensu lecieć pół godziny, żeby oszczędzić 1000 isków, kiedy w tym czasie mógłbyś zarobić milion. Ale nie kupuj od razu. Najpierw kliknij prawym przyciskiem na wybranej pozycji i gdzieś tam będziesz miał Set destination. Jeśli wśród kropek pojawi się coś pomarańczowego, albo czerwonego, to szukasz następnej okazji. Jeśli Jita to też. :D Jak już znajdziesz, to znów prawym, buy i lecisz. Na szczęście teraz autopilot potrafi dokować, więc jest łatwo i miło. po wydokowaniu jednak, nim odwarpujesz, kliknij prawym na swojej stacji i wybierz save cośtam. Dzięki temu, gra zapamięta tę stację w twoich bookmarkach i będziesz mógł wrócić w ten sam sposób (Bookmarków szukasz w peaple and places, również na neocomie).

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #670 dnia: Maj 05, 2012, 19:02:49 »
Da się jakoś do planu w EvEMon wkleić listę skilli aby ocenic długość skillowania? Nie chodzi mi o fit tylko o bardzo długie listy skilli (nawet 30-40+). Jest jakaś opcja aby je dodać do planu czy trzeba wszystko ręcznie dodawać?

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #671 dnia: Maj 05, 2012, 20:36:38 »
Da się jakoś do planu w EvEMon wkleić listę skilli aby ocenic długość skillowania? Nie chodzi mi o fit tylko o bardzo długie listy skilli (nawet 30-40+). Jest jakaś opcja aby je dodać do planu czy trzeba wszystko ręcznie dodawać?

Wrrr....czy to naprawdę takie trudne ??
Zakładasz nowy Plan skillowania dla postaci -> zakładka Ship browser/Item browser -> wybierasz ship/item do którego chcesz skilować -> na dole po prawej MAGICZNY PRZYCISK Add All to Plan -> wracasz do  zakładki Plan Queue - masz liste wszystkich skilli które Ci do czegoś tam potrzebne. I teraz uwaga, wisienka na torcie, w stopce planu masz ilość dni potrzebna do wyskilowania tego co tam sobie wybrałeś.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #672 dnia: Maj 05, 2012, 21:00:14 »
Ok, nie do końca precyzyjnie napisałem o co mi chodzi.

Chodzi mi o to że np mam na stronie listę skilli, po prostu kilkadziesiąt wypisanych jeden pod drugim więc MAGICZNY PRZYCISK Add All to Plan nie działa  :o
Da się je jakoś skopiować i wkleić do planu?

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ Astrometrics
« Odpowiedź #673 dnia: Maj 05, 2012, 23:16:24 »
Oszczędź i zapisz się do Unseen Academy.

Co się stało z twoja opalenizną?

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #674 dnia: Maj 07, 2012, 16:37:17 »
Hmm, odpowiedzi nie widzę czyli się jednak nie da tak skilli wklejać? Trzeba wszystko ręcznie dodawać?

Jonas

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #675 dnia: Maj 08, 2012, 12:44:27 »
Ale wyjaśnij nam proszę po co chcesz robić coś takiego? EVEMon to  bardzo poważne narzędzie i pewnie zrobi to co ty chcesz w prostszy i bezpośredni sposób.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #676 dnia: Maj 08, 2012, 23:27:22 »
Ok, powiedzmy że znalazłem na necie parę list skilli które mnie zainteresowały. Chodzi o takie długie listy po 30-50 skilli na ponad rok (różne ścieżki rozwoju) np:
Skill XXXXXX
Skill YYYYYY
Skilll ZZZZZZ
I tak kilkadziesiąt pozycji.
Oczywiste jest że dodawanie ręcznie w EveMon każdego skilla (a tych planów jest kilka) byłoby dosyć czasochłonne (no i lenistwo się obudziło). Dużo wygodniejsza by była opcja copy > paste do planu.

Dlatego też pytałem czy istnieje taka możliwość ale z tego co widzę to nie :(

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #677 dnia: Maj 09, 2012, 08:04:15 »
Zacznij skille z takiej listy dodawac od konca. Wtedy nie bedziesz musial dodawac wszystkich skilli prowadzacych do tego ktorego dodajesz i moze sie okazac, ze kilkoma kliknieciami zrobisz 3/4 roboty
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #678 dnia: Maj 09, 2012, 08:19:52 »
Ale wiesz wtedy musiałby sobie zadać trud sprawdzenia który skill zawiera w sobie jak największą część listy, a na to pewnie też jest za leni nie starczy mu czasu lub cierpliwości :P
Eve to nie jest gra w której lenistwo procentuje :P (no przynajmniej nie takie ;) )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #679 dnia: Maj 09, 2012, 08:23:05 »
Ok, powiedzmy że znalazłem na necie parę list skilli które mnie zainteresowały. Chodzi o takie długie listy po 30-50 skilli na ponad rok (różne ścieżki rozwoju) np:
Skill XXXXXX
Skill YYYYYY
Skilll ZZZZZZ
I tak kilkadziesiąt pozycji.

A te "parę list skilli" to chyba do czegoś prowadza nie ? Do Bsa ? Do Orki ? Do carriera ? Do Hulka ? Do spekulanta ? Chyba jakiś opis przy nich jest ? Czy to takie magiczne listy które dopiero jak wyskilujesz to wiesz do czego Cię doprowadziły ? Bo mając opis wybierasz z EVEmona obiekt docelowy i jest.

Jonas

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #680 dnia: Maj 09, 2012, 11:08:48 »
Asag podchodzisz do tematu od dupy strony, przepraszam za mój Klathiański. W EVE planuje się skillowanie pod jakiś konkretny statek, konkretny typ broni, konkretny tank, ewentualnie pod mining konkretnych skałek. Wchodzisz w tym celu w EVEMona, importujesz swojego chara, wchodzisz w zakładki dotyczące uzbrojenia lub statków i tam jednym kliknięciem sprawiasz, że do planu wskakują ci wszytkie skille jakie są niezbędne aby tym latać czy używać tego sprzętu. Wklepywanie jakiejś idiotycznej listy bez określenia jaki jest cel tego skillowania jest bezsensu.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #681 dnia: Maj 09, 2012, 11:16:32 »
Albo kopiujesz sobie fit z eft i każesz dodać wszystkie wymagane skille, proste, łatwe, efektywne.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #682 dnia: Maj 09, 2012, 11:34:58 »
Asag podchodzisz do tematu od dupy strony, przepraszam za mój Klathiański. W EVE planuje się skillowanie pod jakiś konkretny statek, konkretny typ broni, konkretny tank, ewentualnie pod mining konkretnych skałek. Wchodzisz w tym celu w EVEMona, importujesz swojego chara, wchodzisz w zakładki dotyczące uzbrojenia lub statków i tam jednym kliknięciem sprawiasz, że do planu wskakują ci wszytkie skille jakie są niezbędne aby tym latać czy używać tego sprzętu.

Nie bardzo, chociaż da mu to czas, żeby się nauczyć obsługi evemona i co wlasciwie ma skillowac.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #683 dnia: Maj 09, 2012, 11:40:21 »
Nie bardzo, chociaż da mu to czas, żeby się nauczyć obsługi evemona

Qee..??? Mona ile czasu zajęło Ci ogarnięcie EVEMona ? 5minut ? Nauczyć obsługi EVEMona ??  ???

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #684 dnia: Maj 09, 2012, 13:50:01 »
Qee..??? Mona ile czasu zajęło Ci ogarnięcie EVEMona ? 5minut ? Nauczyć obsługi EVEMona ??  ???

Co żeś się tak uwziął na to że nie umiem dodawać skilli w EvEMon? Chrzanisz to samo w kółko chociaż nigdy czegoś takiego nie napisałem, nudny się robisz.

Cytat: Pol Kent link=topic=5837
Czy to takie magiczne listy które dopiero jak wyskilujesz to wiesz do czego Cię doprowadziły ? Bo mając opis wybierasz z EVEmona obiekt docelowy i jest.

To że EvEMon wklei ci w plan skille umożliwiające założenie fitu czy latanie statkiem nie oznacza że będziesz miał skille aby robić to dobrze. Listy o których pisałem nie były typu XX skilli aby móc latać statkiem czy zajmować się jakąś profesją ale były to listy mocno rozbudowane uwzględniające chyba wszystko co może mieć na dany statek/profesje/fit choćby najmniejszy wpływ. Więc zwykłe wybranie statku czy zaimportowanie fitu nic by nie dało. A listy te były mi potrzebne aby jak najlepiej zaplanować remap.

Jedynie co trzeba było napisać to da się/nie da się, a nie chwalić się że opanowało się EvEMon w 5 minut (swoją drogą 5 minut to i tak długo ci to zajęło).
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2012, 13:57:44 wysłana przez Asag »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #685 dnia: Maj 09, 2012, 13:59:53 »
To że EvEMon wklei ci w plan skille umożliwiające założenie fitu czy latanie statkiem nie oznacza że będziesz miał skille aby robić to dobrze. Listy o których pisałem nie były typu XX skilli aby móc latać statkiem czy zajmować się jakąś profesją ale były to listy mocno rozbudowane uwzględniające chyba wszystko co może mieć na dany statek/profesje/fit choćby najmniejszy wpływ. Więc zwykłe wybranie statku czy zaimportowanie fitu nic by nie dało. A listy te były mi potrzebne aby jak najlepiej zaplanować remap.

EFT -> prawym na moduł -> info -> affecting skills
w evemon otwierasz skille i kolejno add, add, add... Ileż tego może być? 20 pozycji? Tragedia..
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #686 dnia: Maj 09, 2012, 14:03:58 »
Na 20 pozycji chcesz robić remap? Tragedia.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #687 dnia: Maj 09, 2012, 14:05:40 »
Na 20 pozycji chcesz robić remap? Tragedia.
Ok, ja mam dość rozmowy ze ścianą ::)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #688 dnia: Maj 09, 2012, 14:08:03 »
(...)nudny się robisz.

Asag, nudny się robisz albo zwyczajnie uparty jak dzięcioł na betonowym słupie. Kilka osób, siebie nie liczę, pisze Ci jak można to czy tamto szybko zrobić a ty swoje. :P

GlassCutter Ci napisał już chyba ostatnią podpowiedź. To, cytując klasyka "oczywista oczywistość" że żeby coś tam robić max dobrze/wydajnie musisz mieć wszystkie affecting skills  na lvl 5.

Edyta: Masz racje GlassCutter  8)

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #689 dnia: Maj 09, 2012, 14:12:03 »
A próbowałeś sprawdzać affecting skills  w EFT dla production?

Ok, ja mam dość rozmowy ze ścianą ::)
Cieszy mnie to bo i tak nie napisałeś nic czego bym nie wiedział a widać że masz duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #690 dnia: Maj 09, 2012, 14:44:41 »
Asag Twoja postawa niebezpiecznie zbliża sie do miejsca w którym będę musiał interweniować. Dostałeś odpowiedź:
- nie można zrobić tego jak to sobie wymyśliłeś
- bonusowo dostałeś rady jak problem obejść.
Cała reszta to Twoje uparte twierdzenie że ludzie w swej złośliwości nie chcą zdradzić Ci sposobu na zrobienie tego jak Ty chcesz żeby się dało zrobić, czym jak widze wkurzyłeś już conajmniej 3 osoby.

Osobiście uważam że da się to zrobić. Exportujesz plan do pliku edytujesz plik z palca wpisując do niego co chcesz. Próbujesz importować plik, w przypadku errora ponownie otwierasz plik i prubujesz znaleźć skill który dałeś do skilowania przed jakimś który jest dla niego niezbędny na dzień dobry i znowu...
Myślę że straconych paru godzinach jednak zgodzisz się z nami odnośnie tego jak to należało zrobić.

Odnośnie produkcji... widziałem kilka poradników na ten temat, ponadto to jest akurat łatwe do ogarnięcia.
Podstwowe skille masz w sekcji industry (około 1/3 z nich to produkcja bezpośrednio) resztę tego co potrzebuje char znajdziesz bez problemu patrząc na bpo / bpc na którym ma pracować i tego nawet nie potrzebujesz szukać w eft ponieważ baza bpo jest już w evemon

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #691 dnia: Maj 09, 2012, 15:36:43 »
I właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, po prostu da się/nie da się. Szkoda tylko że ludzie tutaj próbują być bardziej pro niż potrzeba i zamiast udzielić prostej odpowiedzi robią kilkupostowe wywody nie na temat.

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #692 dnia: Maj 09, 2012, 18:55:20 »
Qee..??? Mona ile czasu zajęło Ci ogarnięcie EVEMona ? 5minut ? Nauczyć obsługi EVEMona ??  ???

Tyle mniej więcej czasu bedzie miał, gdy doda sobie jakiś statek i mu wyjdzie, że ma sillować kruza na 3. :P

Nawet dodanie skilli z certyfikatów wywołało u mnie pewien... niesmak.

kdebIV

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #693 dnia: Maj 11, 2012, 01:06:27 »
Witam, ostatnio zacząłem się interesować EVE (chyba wiadomo z jakiego powodu). Niestety (albo stety) jest to ogromny świat i nie wiem czy w ogóle się za niego zabierać, więc mam do was prośbę żebyście napisali mi czy gra ma szanse mnie zainteresować. Nie interesuje mnie w ogóle PVP i nastawiałbym się na spokojna grę solo (kopacz czy jakieś misje solo pve?), najlepiej bez corp (ewentualnie w małej). Dzięki za pomoc.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #694 dnia: Maj 11, 2012, 08:17:49 »
Witam, ostatnio zacząłem się interesować EVE (chyba wiadomo z jakiego powodu). Niestety (albo stety) jest to ogromny świat i nie wiem czy w ogóle się za niego zabierać, więc mam do was prośbę żebyście napisali mi czy gra ma szanse mnie zainteresować. Nie interesuje mnie w ogóle PVP i nastawiałbym się na spokojna grę solo (kopacz czy jakieś misje solo pve?), najlepiej bez corp (ewentualnie w małej). Dzięki za pomoc.

Cytując klasyka:
Cytuj
Klepacze misji – gracze którzy przyszli z WoWa i nikt im nie powiedział że Eve to gra pvp i ekonomiczna, a misje są bajecznie nudne i bez sensu. Ich główną umiejętnością jest cierpliwe klepanie tej samej misji po setki razy, co normalnego człowieka doprowadza do rozpaczy już po trzeciej powtórce. Żyją w przekonaniu, że żeby zacząć pvp muszą mieć super wymaksowany statek którym wszystkich powalą. Dlatego przez pierwsze 3 lata gry klepią w kółko te same misje, a potem w swojej błyszczącej bestii próbują coś zabić i giną na pierwszej bramie w niebezpieczną przestrzeń z ręki kilku n00bów w małych złomach złożonych za pół-darmo w pół godziny. Wtedy klepacz misji załamuje się psychicznie i wraca do WoWa. Niektórzy klepacze nawet nie próbują takich wycieczek tylko zapętlają się w klepaniu misji dla samego klepania, co prawdopodobnie jest odmianą autyzmu. Ludzie dobrej woli poświęcają od czasu do czasu statki w samobójczych atakach na misjyjne żniwiarki, by wyrwać tych nieszczęśników z choroby. Taka terapia szokowa, choć bolesna, jest jedyną nadzieją klepacza misji na opamiętanie i zachowanie zdrowia psychicznego.

Górnicy – duchowa elita Eve. Prawdopodobnie wszyscy rekrutują się z buddyjskich zakonów w Tybecie. Osiągnęli tak wysoki poziom duchowego rozwoju i tak daleko wyzbyli się niskich pragnień, że potrafią odnaleźć szczęście we wpatrywaniu się godzinami w laser górniczy ryjący identyczne, szare skały. Nie tylko uwolnili się od pragnienia przemocy ale też od chciwości, bo kopanie jest tak naprawdę jednym z mniej dochodowych zajęć. W Eve największą cnotą jest cierpliwość a górnicy mają jej pod dostatkiem - więc gdyby tylko zniżyli się do zwykłych zajęć takich jak PvP czy handel, niewątpliwie byliby mistrzami - ale po co?

Ludzi aspołecznych, również w tej grze, jest cała masa więc nie byłbyś jedyny.. Z gier w tematyce 'kosmicznej' jest jeszcze star trek online (chyba jeszcze to to działa?), poza tym cała masa single playerów. Chociaż wydaje mi się że produkcje wowopodobne byłyby odpowiedniejsze :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #695 dnia: Maj 11, 2012, 09:44:43 »
Dobry klasyk nie jest zly. :)

Zacznij od misji, jezeli Cie znudza po pol roku mielenia tych samych krzyzykow. ale nie rzucisz gry w cholere, to moze jednak znajdziesz dla siebie jakies inne zajecie.

Kopanie ostatnimi czasy zrobilo sie nieco bardziej dochodowe, ale to raczej w nullsecu niz w hi, a do tego trzeba jednak jakich kumpli miec, zeby Cie do aliansu wzieli i pozwolili ryc Hulkiem na paskach. Bo w hisecu i mniej zarobisz, i jeszcze swoja koparke stracisz przez jakich wredynych suiciderow (hue hue hue...  >:D ).

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #696 dnia: Maj 11, 2012, 11:35:22 »
Witam, ostatnio zacząłem się interesować EVE (chyba wiadomo z jakiego powodu). Niestety (albo stety) jest to ogromny świat i nie wiem czy w ogóle się za niego zabierać, więc mam do was prośbę żebyście napisali mi czy gra ma szanse mnie zainteresować. Nie interesuje mnie w ogóle PVP i nastawiałbym się na spokojna grę solo (kopacz czy jakieś misje solo pve?), najlepiej bez corp (ewentualnie w małej). Dzięki za pomoc.

Zero. Null. Nic.

Z takim nastawieniem jesteś antytezą gracza Eve. Polecamy Farmville albo jakieś inne przeglądarkowe śmieci.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #697 dnia: Maj 11, 2012, 11:40:34 »
No zejdźcie z gościa. Przecież może robić misje, aby kupić lepszy statek aby robić więcej misji szybciej aby kupić lepszy fit, aby robić jeszcze więcej misji jeszcze szybciej, aby mieć full oficerski fit, aby stać się ofiarą jakiegoś ganku, na dowolnym etapie tej ewolucji. Też się stanie częścią łańcucha pokarmowego EVE, więc...
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #698 dnia: Maj 11, 2012, 11:56:56 »
Nie słuchaj bredni ubogich mentalnie ludków którym się wydaje że ich droga jest jedynie słuszna, możesz robić kupę fajnych rzeczy.

Na przykład:
http://myeveguide.files.wordpress.com/2011/05/eve-wtd.jpg

Lub dowolne kombinacje wszystkiego ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #699 dnia: Maj 11, 2012, 12:00:40 »
Te jak to okresliłeś brednie to taka nieśmiala i kamuflowana chęć pomocy nowemu (otwarcie tego nie zrobią bo stracą zaszczytny dla nich tytuł dresiarza :P ) i uchronienia go przed błędem.
Eve to jest mmo. Jako mmo zakłada interakcję z innymi graczami, którzy nie rzadko nie będą się wcale pytać czy tą interakcję mogą nawiązać >:D i dlatego lepie od razu być zwierzęciem stadnym, albo po raz kolejny zagrać w jakiś singlowy tytuł jak MoO2 / Alfa Centauri albo coś w ten deseń

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.