Autor Wątek: TNQ - Inne  (Przeczytany 185660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Voulture

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 10, 2009, 22:24:15 »
Tak czy siak warto zrobic te cruise missile z 4 na 5 jesli sporo nimi grasz bo:
Cruise z 4 na 5 to 5% wiekszy dmg a spec lvl 3 (chwilka) to 9% mniejszy rof i super t2 wyrzutnie czyli mamy lacznie 1,05 / 0,91 = 1,15 czyli 15% wiekszy dps.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 10, 2009, 22:34:34 »
Advanc na cruiz to 2% per level ;)
Jak na razie fury używam krótko więc jeszcze ich nie skresliłem, woze po 3 typy rakiet na misję i jak tylko warunki pozwalaja 9znaczy zredukuję dps do poziomu nie zagrażającemu stabilnosci mojej tarczy :P ) sprawdzam po kolei wszystkie 3 typy rakiet, na angelach były szopki że raz plomba silniejsza niż na zwykłych, raz tak załosny strzał ze zwykłe bez painteraz w cruzy lepiej biły, na serpentisach i ich megasach wyglądało to tak jak opisałem zaczynając temat... z regularnych przeciwników została mi jeszcze shansha i blood, no i gueristy, ale to cos chyba ostatnio gatunek zagrozony po tym jak leciałem przeciw nim 10 razy z rzędu ze dwa tygodnie temu nie dostałem na nich zlecenia ani razu od tamtej pory ;) :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lord Underworld

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 21, 2009, 17:14:42 »
Witam. Skąd mogę ściągnąć muzyczkę z eve.
zacząłem z tąd ale jakoś narazie nie ciągnie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 21, 2009, 17:34:06 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lord Underworld

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 21, 2009, 17:47:40 »
się nie da.
1.Musze kupić Quic Time
2. Muzyka działa jedynie z quittime.
3. Jak ją ściągnę nie mogę do niczego jej dać.

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 21, 2009, 19:12:41 »
Da się ;)

Ściągasz jako mp3 i uruchamiasz w Winampie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 21, 2009, 19:13:23 »
PRzecież to są normalne mp3? Wystarczy prawym na link i "Zapisz jako"...
A quick time (o niego chodzi?) jest darmowy, czemu musisz go kupować?
Przedwieczny.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 21, 2009, 20:23:30 »
A jeszcze lepiej jak się exportuje cala ścieżkę dźwiękową z plików gry wtedy ma się najnowsze utwory dodane wraz  z  "Quantum Rise" no i oczywiście muzyczkę z Dead Space która jest najlepsza ze wszystkich

Lord Underworld

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 23, 2009, 09:06:30 »
Pewnie uznacie moje pytanie jako pytanie total nooba ale na serio nie wiem.
Czy w wszechświecie EVE planety mają efekt obrotu? Coś jak na oryginalej stronie eve gdzie jest reklama. Planeta się obraca. Bo mnie się nie obracają. (czy mam za słaba grafikę)?

Zauważyłem na Youtube że w EVE można:
1.Lądować na planetach
2.Napotykać na "kosmiczne sztormy"
Czy to jakiś fotomontaż jest czy na serio jest taka możliwość?

Pilnuj się :P
X.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 09:32:19 wysłana przez Xarthias »

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 23, 2009, 09:20:18 »
Zauważyłem na Youtube że w EVE można:
1.Londować na planetach
2.Napotykać na "kosmiczne sztormy"
Czy to jakiś fotomontaż jest czy na serio jest taka możliwość?
Nie ma możliwości. Może kiedyś będzie.

Ellaine

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 23, 2009, 10:01:45 »
"Kosmiczne sztormy" to dekoracja w misji recon 3/3.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 23, 2009, 10:36:19 »
Ta, tylko o ile pamiętam, to jedyne, co te sztormy robią to zadawanie iluśtam dmg raz na jakiś czas. Zdecydowanie nie są to te sławne "tactical environments".

Voulture

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 23, 2009, 13:08:37 »
"Kosmiczne sztormy" to dekoracja w misji recon 3/3.
Jak napotkalem w swojej karierze w eve takie:





« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 13:14:07 wysłana przez Voulture »

Lord Underworld

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 23, 2009, 22:10:23 »
Mam Parę pytań
Co to za oznaczenie misji 3/3?  (o co z tym chodzi)
Co to za statek na Scrennie nr.2

EDIT
Ten na dole

Ellaine

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 24, 2009, 09:28:21 »
3/3 oznacza 3cia czesc z 3 czesciowej misji. Kiedy zrobisz 1/3 możesz robić 2/3 itd.

Tam jest chyba sansha battle station a statek to Raven,

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 24, 2009, 20:21:23 »
Który współczynnik w parametrach rakiet decyduje o ich "celności" w ostrzelane cele? Po porównaniach parametrów cruizów wychodzi mi że explo velocity? Jesli tak jest to niech mi ktos powie czy tylko mój klient twierdzi że wśród Heavy Missile największą celnośc maja Furry?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 24, 2009, 21:24:04 »
Explosion velocity i explosion radius.

http://www.eveonline.com/guide/en/g61_3.asp


Edit: Guide nie został uzupełniony po nerfie, więc cyferki, które tam wyskoczą są z dupy wzięte, ale mniej więcej pokazuje jak to działa.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 00:13:38 wysłana przez Mona X »

BvS Smyk

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 01, 2009, 19:53:35 »
Mam pytanie odnośnie kar jakie są kiedy odmawia się podjęcia zrobienia danej misji.
Kilka razy zrezygnowałem z misji i zauważyłem, że mniej kasy dostaje się za wykonanie misji teraz około 5% zarówno od npc co zleca jak i za bounty. Czy można poprawić to jakoś czy nie da się już oraz czy kolejne odmowy misji prowadzą do jeszcze mniejszych nagród?


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 01, 2009, 19:59:57 »
Kara za odmowe podjęcia msji:
- żadna jeśli wcześniej (w przeciągu ostatnich 4 godzin) nie zrobiłeś już czegoś podobnego
- spadek standa do agenta i korporacji (nie znam mechanizmu ale w moim przypadku zwykle u agenta od 0,5 do 1, około 0,5 do korpa - taka średnia), znacznie bardziej zaboli cie jeśli zrezygnujesz z już zaakceptowanej misji,
-powyzsze nie działa w przypadku story line - tedy dostajesz po standzie również do frakcji ale znacznie mniej niż gdybyś wziął i potem odrzucił

Odnośnie tych znikających isków - sparawdź wysokość korpowego podatku ewentualnie dopytaj sie na co jest nałożony ;) :P ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

litestep

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 01, 2009, 20:45:43 »
-powyzsze nie działa w przypadku story line - tedy dostajesz po standzie również do frakcji ale znacznie mniej niż gdybyś wziął i potem odrzucił
Za nie podjecie się misji story line lub pozwolenie na wygaśnięcie oferty nie ma absolutnie żadnych konsekwencji.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 01, 2009, 22:28:16 »
Nie wiem jak teraz, ostatni raz zignorowałem storylina dawno temu, ale wtedy dostałem po czterech literach w standach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ellaine

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 02, 2009, 11:08:17 »
Czy mogę dawać medale ex memberom (za dawne zasługi)?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 02, 2009, 11:10:30 »
Czy mogę dawać medale ex memberom (za dawne zasługi)?
AFAIK - nie. Tylko aktualnym membersom korpa. Jak ktoś chce za dawne zasługi to musi choć na chwilę wleźć do Twojego korpa, ewentualnie możesz poprosić CEO jego obecnego korpa o wręczenie medalu w Twoim imieniu :)
Przedwieczny.

bartoon

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 09, 2009, 21:26:57 »
Glupie pytanko ale proszeo instrukcje

1 Jak komus wrzucic cos do kontenera (jakis skill potrzebny ?)
2 jak mi gosci przechwycil kontener moge go odzyskac z zawartoscia???

Gosc mi wrzucil cos do kontenera i jak chcialem wlozyc rude do niego to i napisal ze nie moge tego zrobi bo to jest uz jego kontener. Ale jakos on wsadzil cos do mojego. iec jak to zrobil ?

Gregorius

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 09, 2009, 21:31:29 »
Typek zrobił nic innego jak okradł twój kontener i wyrzucił swój z twoją rudą.

W ten sposób, w chwili gdy chciałbyś coś z niego wyjąć, ten mógłby bezkarnie ciebie zaatakować.

Jedynym (znanym mi) sposobem na takich złodziejaszków jest albo umieszczanie zakotwiczonego kontenera z szyfrem (np. Giant Secure) - problem = mała pojemność. albo wspólne kopanie z haulerem.

Kradzież rudy jest bardzo częstym zjawiskiem w hi-sec. Niestety bardzo często ofiarami takiego procederu są sami górnicy, którzy starają się atakować złodzieja (a ten ma większą siłę) albo "zabierają co ich".

Do samych kontenerów (np. kotwiczenia) wymagany jest skill Anchoring - dział Corporation Management.

vigo70

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 23, 2009, 10:21:32 »
Czolem.

Szanowna braci, jestem poczatkujacy, staram sie od 3 dni grac i poznawac gre, mam pare pytan, mam nadzieje ze znajdzie sie ktos z duza cierpliwoscia i odpowie na nie:
- kupilem statek punisher, 4 Medium Pulse Laser I, heh i sie zdziwilem jak tylko 3 udalo mi sie zainstalowac na statku (jak zrozumialem zaduzy pobor energi maly),
- z tak wyosazonym statkiem polatalem na misjach, i tu znowu zaskok, podczas dluzszej walki, braklo mi energi, a co za tym idzie bylo ciezko  :embarassed:

Stad moje pytanie, co musze wytrenowac, kupic, upgradetowac by starczalo mi energi na cala walke i zeby udalo mi sie obsadzic wszystkie sloty laserami (4 lasery by sie przydaly).
plizz o pomoc, podpowiedzcie co i jak  :)

Sammani

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 23, 2009, 10:31:44 »
skille: energy managment, energy system operation (oba dzial engineering), controlled burst (dzial gunnery), amarr frigate (dzial spaceship command)
przedmioty: cap rechargery na med i capacitor power relaye na low. Skill energy grid upgrades pozwala uzywac t2 takowych.

Frugos

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 23, 2009, 10:33:26 »


Punisher ma 4 hi sloty ale tylko 3 turret sloty, więc wejdą tylko 3 laserki.

Co do energii, to Punisher ma chyba bonus do zużycia energii przez lasery na każy poziom Amarr Frigate(10%/lvl ?). Drugi bonus do zużycia energii to skill Controlled Bursts z drzewka Gunnery (5%/lvl).

Do tego dochodzą dwa skille z drzewka Engineeing które zwiększają pojemność capacitora i skracają czas regeneracji (po 5%/lvl chyba). Nazw nie pamiętam.

Voulture

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 23, 2009, 11:58:08 »
Podciagnij skille od dzialek - rapid firing, sharpshooting, small laserki wyzej itd. Jak ci dalej brakuje dps'a to zaloz Heat Sink'a w low.

vigo70

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 23, 2009, 14:46:54 »
Dzieki!! za super szybkie podpowiedzi  :)

Mam jeszcze jedno, troche obszerniejsze pytanie,
o implanty - jak to sie je i co daja,
jakie proponujecie dla poczatkujacego,
robie glownie misje i troche dorabiam gornictwem.

Frugos

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 23, 2009, 15:37:16 »
Normalne implanty dają bonusy do atrybutów (Inteligencja, Percepcja, itd.) od +1 do +5. Na implanty od +3 i wyżej potrzebujesz skill Cybernetics na odpowiednim poziomie. Zwykłe implanty kupuje się na markecie lub z kontraktów (czesto są całe zestawy). Nie wiem jak stoisz z ISK ale na implanty +2 lub +3 powinno spokojnie wystarczyć, są w miarę tanie.

Są jeszcze implanty pirackie, z tego co wiem do kupienia tylko z kontraktów. Dają +3 do atrybutów i różna bonusy np do taknowania albo do szybkości. Są drogie więc na początek raczej się nie opłaca.

Inna kategoria to Hardwiring. To też implanty ale nie zmieniają atrybutów tylko dają bonusy do różnych rzeczy, np +3% do damage ze Small Turrets. Ceny są różne, zależnie od bonusa i jego 'mocy'.

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 23, 2009, 15:49:00 »
Na implanty od +3 i wyżej potrzebujesz skill Cybernetics na odpowiednim poziomie.

Na wszystkie potrzeba cybernetyki na odpowiednim poziomie, tylko, że na +1, +2, +3 jest to poziom 1, na +4 potrzeba na lvl 4, a na +5 -> lvl 5.

Frugos

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 23, 2009, 16:16:04 »
Na wszystkie potrzeba cybernetyki na odpowiednim poziomie, tylko, że na +1, +2, +3 jest to poziom 1, na +4 potrzeba na lvl 4, a na +5 -> lvl 5.

Fakt, mój błąd.

Można jeszcze dodać, że jak Ci ktoś rozwali poda to tracisz implanty które miałeś w głowie.
NPC nie niszczą poda, więc na misjach jesteś bezpieczniejszy  >:D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 23, 2009, 18:27:10 »
Zapomnialeś też o najtańszym sposobie ich zdobycia dla mison runera - LP store dp level 3 są tanie jeśli chodzi o punkty a kasowo mocno poniżej rynkowej ceny

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Frugos

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 23, 2009, 19:17:52 »
No niby tak, ale Vigo gra od 3 dni...