Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Inne

(1/151) > >>

Xarthias:
Jeśli nie znalazłeś pasującego wątku lub nie jesteś pewien gdzie je umieścić, wpisz swoje pytanie tutaj. Moderatorzy je przeniosą w odpowiednie miejsce lub założą nowy wątek.

Niezdecydowany:
Nie mam pojęcia gdzie mogę się o to zapytać.

Bardzo mi się zarówno pomysł jak i wykonanie EVE podoba, jednak moim problemem jest czas jaki mogę poświęcić na grę - często byłoby to kilka godzin w tygodniu w weekendy. Na szczęście najchętniej grałbym inżynierem zarabiającym na projektach, a latającym głównie w bitwach graczy małym stateczkiem (docelowo Heavy Assault Ship lub, mniej chętnie, Interceptor lub SB). W związku z tym mam kilka pytań, zanim radośnie sobie opróżnię konto:

1) Czy ma to w ogóle sens?

2) Jaką ścieżkę rozwoju (jeśli chodzi o to czym bym latał) wybrać?

3) Czy opłacałoby się zakupić ISK za TimeCode, by od razu mieć dostęp do drogich książek (głównie do nauki) i wszczepów?

4) Czy z robienia projektów da się utrzymać konto i po jakim czasie gry?

5) Czy taka osoba jest przydatna w Korporacji?

Z góry dziękuję za rozwiązanie wątpliwości  :)

Doom:

--- Cytuj ---5) Czy taka osoba jest przydatna w Korporacji?
--- Koniec cytatu ---
Zalezy od tego czy korp ma innych jajogłowych, a jeśli tak to w jakij liczbie i w czym się specjalizujących, a dodatkowo od możliwości badawczych (laby itp)

--- Cytuj ---3) Czy opłacałoby się zakupić ISK za TimeCode, by od razu mieć dostęp do drogich książek (głównie do nauki) i wszczepów?
--- Koniec cytatu ---
Na początku? Nie. Drogie książki będą ci potrzebne za jakiś czas kiedy będziesz miał już skile pozwalające na trening ich zawartości, podobnie z implantami, chociaż te +5 możesz mieć i tak nieporównanie szybciej niż jakikolwiek skil dorównujący im ceną

--- Cytuj ---1) Czy ma to w ogóle sens?
--- Koniec cytatu ---
Jeśli ci to będzie sprawiać przyjemność? TAK.
Odnosnie dwóch  pozostałych pytań musisz poczekać na kogoś kto gra "troche" dłuzej niż ja ;)

NeX:
Uchm... Zdecydowanie najpierw powinieneś trochę pograć i zorientować się czym właściwie jest EVE. Czas nie jest jej największym problemem. Na początku, a pewnie i na dłużej zarabiać będziesz wykonując misje, lub kopiąc. Inne zajęcia wymagają albo sporych skili, albo realnego talentu np do handlu. Optymistycznie bym powiedział, że 2 miesięczny chara może robić misje lev 4 i zarabiać na GTC. Ale zajmie mu to dużo czasu i przy obecych cenach popsuje grę. Nie warto myśleć o płaceniu ISKami za abonament gdy dopiero rozpoczynamy przygodę z EVE.

Doom:

--- Cytuj ---Nie warto myśleć o płaceniu ISKami za abonament gdy dopiero rozpoczynamy przygodę z EVE.
--- Koniec cytatu ---
Wydaje mi się ze jemu chodzi o coś wręcz odwrotnego :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej