Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - PvP, czyli problemy z innymi graczami

<< < (2/38) > >>

misao:
czy nie.
rbitujac 20k  jestes latwy do zlapania, jak przeciwnik umie skrocic dystans, masz kiepski DPS,  halente sa twardzi i mocno bija ale z bliska. masz bonus do MWD, wiec mozesz na nim leciec dluzej niz preciwnik. to jest woja prewaga

myst1q:
dodatkowo jestes wolny.
kolejna rzecza jest to iz, raile potrzebuja nieracjonalnych ilosci CPU i PG zmuszajac ciebie by downgradowac je, jesli chcesz wsadzic cos innego.

jesli chodzi o latanie thoraxem i brutixiem, to poleciam ci wyszkolenie dronek ECM.


--- Cytat: sokoleoko ---) w przedziale 12-20 km mogę być trudny do trafienia przez przeciwnika posiadającego blastery lub inną "broń krótką". Nawet jeśli ma również coś strzelającego efektywnie na 20 km, to jest różnica między próbą trafienia w cel poruszający się 800-1000 m/s, a cel zwebowany 2x bliżej.
--- Koniec cytatu ---
wlasnie nie. jesli jest wtanie strzelac na 20km, to wlasnie latwiej mu bedzie spowodu mniejszej predkosci katowej [tak to sie nazywa? tak czy siak, chyba kazdy rozumie ;p ]

--- Cytat: sokoloke ---2) o ile nie tłukę się z BS-em, jestem poza zasięgiem neuta (neut na mnie -> brak capa -> nawet najlepszy blaster nie wystrzeli)
--- Koniec cytatu ---
jaki jestes sens? heavy neut ma zasieg 24km, czyli tyle co najlepsze disruptory [te w rozsadnej cenie]. w takim przypadku polecil bym ci ucieczke.
kolejna rzecza jest to, iz on spokojnie moglby ciebie tankowac. jesli bilbys sie z czyms innym niz gallente to by ciebie trafial spokojnie powyzej 24km.
jesli bilbyms sie z lodka wypakowana blasterami, to chcialbym ci powiedziec, ze one maja zasieg 25km+ na amunicji null i do tego jeszcze dronki ktore by ci podziurawily armor.


--- Cytat: sokoleoko ---3) zawsze mogę spróbować się urwać z disruptora, przecież to nie jest niemożliwe.
--- Koniec cytatu ---
ano nie jest. ale zadaj sobie pytanie, czy jestes w stanie zanim zginiesz. jesli ma ciebie w disruptorze, to ma ciebie w neucie. jesli taki posiadasz, to ciezko ci bedzie uciec.
jesli nie, to predkosc roznicy moze byc zbyt mala bys przezyl.

kolejna rzecza. jestes matarem, to skilluj matarow. maja owiele lepsze statki i bronie :>


----------------------------------------------
wstap do milicji. mozna tam sie fajnie pobawic :>

SokoleOko:
Mystiq, przecież napisałem "O ILE NIE tłukę się z BS-em", co oznacza, że cała moja wypowiedź odnosiła się do walki przeciwko cruiserom i BC-kom.

A co do skillowania określonej rasy - skoro z wykształcenia nie jestem żołnierzem, to na jedno wychodzi. Plus wolę latać tym, co mi najlepiej pasuje - akurat do tej pory były to jednak statki Gallente, choć teraz na misjach L4 przesiadłem się z Dominixa na Typhoona - mam na nim takie same drony, a dodatkowo jeszcze 4xCruise Missiles.

myst1q:
ile masz SP?

i nigdy niebedzie tak, ze bedziesz poza zasiegiem kogos.
ja ishkurem samymi dronkami bylbym w stanie ciebie pojechac i niemusial bym nawet mwd laczac.

naprawde bronie krotkiego zasiegu sa lepsze do pvp na codzien.
[*]lepszy tracking
[*]lepszy dmg
[*]mniejsze wymagania jesli chodzi o pg i cpu
[*]mniejsze zuzycie energii
[*]lepsze opcje na overload
[/list]

przeciwnika naprawde niejest trudno dorwac w zasieg czegokolwiek ;p

i przestan skillowac dwie rady tylko zabierz sie za jedna i to dobrze.
do gallente przydac ci sie moga projectile na takich statkach jak vexor, ishtar, myrmidon czy dominix [na tego juz raczej neuty sie wsadza].

Ellaine:
Chodzi o to ze prawie nie celow dla takiego thoraxa.
Inny cruiser podobnej predkosci podleci, zwebuje, zabije z bliska korzystajac z przewagi DPSa i trackingu bliskosieznych dzial, z tego ze moze miec weba i neuty/wampiry (zasiegi kolo 10, 12km - u Ciebie bez sensu bo walczysz na 20).
Z BSem nie walczysz.
Szybkie male cepki etc pozostana albo poza Twoim (marnym w sumie) zasiegiem, albo spokojnie owina cie wokol trackingu.
HACe i walczace recony zjedza Cie na sniadanie.
Nie walczacych reconow nie zlapiesz - ani predkoscia ani zasiegiem.
Ogolnie lipa.

Sa statki w tej okolicy koncepcyjnej i nie jest to Thorax.
Jest Zealot (na beamach) i Eagle, i pewnie cos jeszcze na czym sie nie znam, czyli male snajpery.
Jest Vagabond i Zealot na pulsach i jeszcze kilka rzeczy ktore walcza okolo zasiegu disruptora, czyli tych 20-paru km.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej