Autor Wątek: TNQ - PvE czyli problemy z npcami  (Przeczytany 49496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maver

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 21, 2009, 08:43:06 »
Jesli interesuje Cię High sec to chwilowo odpuść sobie Epicki l4, raz że to mieszanka lotów po low a także null,
Mozna tak pokierowac "scenariuszem" misji zeby nie wyleciec z highseca jesli ktos ma obawy.
W trakcie robienia misji sa mozliwosci wyboru co robimy dalej.

Cytuj
dwa że te bojowe misje stopniem trudności zaskakują czasem nawet "doświadczonych" misjonarzy, i to zaskakują tak że z marketu znika kolejna porcja faction / complex itemków :P

Eeee... bez przesady. Troche mocniej bija, ale zeby odrazu zaskakiwac?
No chyba ze ktos przyzwyczajony jest do tankowania wszystkiego co sie rusza i nagle go zaskakuje ze po zaagrowaniu calego pocketu shield/armor spada po 20 sekundach do zera :)

Starakopara

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 21, 2009, 08:50:12 »
ale ciągle żaden z Was nie odpowiedział na pytanie, mianowicie gdzie znaleźć owego " epickiego " agenta ??  :diabeł:

jeśli to coś Wam pomoże to gram Caldari, misje wykonuję dla korpa npc Sukuuvestaa Corporation, dywizja internal security  :)

z porad taktycznych oczywiście skorzystam, ale dopóki nie namierzę ( lub ktoś mi nie podpowie ) tego agenta to dalej będę skrobał misje od zwykłego agenta l 3  :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 21, 2009, 10:12:30 »
Epików 3 brak, jest tylko seria 50 (?) dla Sister of Eve i frakcyjne L4.
A gdzie? Odpowiedział co Mona ale na wszelki wypadek:
Cytuj
Caldari
Title: Penumbra
First Agent/Mission: Aursa Kunivuri in Josameto, "The Intermediary"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 21, 2009, 10:16:24 »
Epików 3 brak, jest tylko seria 50 (?) dla Sister of Eve i frakcyjne L4.
A gdzie? Odpowiedział co Mona ale na wszelki wypadek:

Dzieki DOOM  :D, ten link od MonaX niestety u mnie się nie odpala, dostaję komunikat że połączenie z serwerem zostało zresetowane  :diabeł:


edit:  seria 50 a coż to za ptica ??  :o
edit 2 : a są epiki 1 i 2 w tym regionie? ewentualnie w Lonetreku ?   :crazy2:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2009, 10:23:34 wysłana przez Starakopara »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 21, 2009, 10:21:40 »
Level 1.
L4 są bodajże znacznie krótsze - około 15

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 21, 2009, 10:24:16 »
heh pisałem edita kiedy odpowiedziałeś Doom  ^^

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 08, 2009, 22:48:33 »
Czy jest gdzieś taki łopatologiczny opis plexów podobny do opisów misji na Eve-survival.org?

Czyli - mam nazwę plexa i mogę sobie zobaczyć ile i jakich NPC na mnie tam czeka, co jest triggerem, w co warto strzelać and so on?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

cascador

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 08, 2009, 23:18:09 »
Uhm kiedys byly stronki dnightmare'a, ale jego database sie posypal albo zlikwidowal...
Znalazlem za to cos takiego:
http://wiki.eveonline.com/wiki/Exploration
No, chyba, ze mialbys dostep do wiki goonswarmu albo jakiegos innego duzego ally ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 09, 2009, 09:04:31 »
To ja chyba w "małym ally" jestem bo takiej bazy danych w aliansowym know-how nie widzę. To co mi zlinkowałeś wygląda na na plexy stacjonarme... patrzyłem na Sanshę, bo takie robactwo mam w domu.

A kontynuując - czy jest coś takiego na Sleepersów?  :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 26, 2009, 06:42:20 »
Hej mam mianowicie problem z agentem lvl III
pan chce standa 4.0, mam 4.0 i w dalszym ciągu nie daje misji relogowałem sie pare razy i dalej nic. Już miałem dwa razy tak, że cancelowałem misje u niego u stand mi spadał, lecz dobijalem na lvl2 i mogłem od niego brać a tu nagle lipa
pewpew

Frugos

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 26, 2009, 07:51:20 »
Możesz mieć "prawie" 4.0, tzn 3.9999 i po zaokrągleniu wyświetla się 4.0. Ale agent świnia misji Ci nie da  :D

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 26, 2009, 10:36:34 »
Możesz mieć "prawie" 4.0, tzn 3.9999 i po zaokrągleniu wyświetla się 4.0. Ale agent świnia misji Ci nie da  :D

O ile pamietam, to CCP ma takie podejscie do "zaokraglania", ze wyswietlane liczby sa "zaokraglane" w dol poprzez obciecie nieznaczacych cyfr. (Czyli 3.9999999 byloby wyswietlone jako 3.9 a nie 4.0)

Co do problemu z agentem - jesli jestes pewien, ze masz wymagany standing do niego, to pisz petycje.

Frugos

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 26, 2009, 10:52:30 »
O ile pamietam, to CCP ma takie podejscie do "zaokraglania", ze wyswietlane liczby sa "zaokraglane" w dol poprzez obciecie nieznaczacych cyfr. (Czyli 3.9999999 byloby wyswietlone jako 3.9 a nie 4.0)


Możliwe, nie będę sie spierał. Ale np. w przypadku standu do korporacji npc to nie jest takie pewne.

Przykład z nieoficjalnego guide: http://www.eve-guides.com/poss/empirepos.php

Mogło to być już z 10x poprawione  :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 26, 2009, 12:09:09 »
Te zaokrąglenia ccp wcale takie jasne nie są
Czasem zaokrąglają w górę czasem w dół.
Do tego czasem (rzadko już) występuje błąd że agent leje na faktyczny stand ze skili i chce podstawowy na takim a nie innym poziomie


Watki o ortografii wydzielone do osobnego watku - prosze sie od takich komentarzy powstrzymywac w dziale TNQ

Aenyeweddien
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2009, 13:12:14 wysłana przez Aenyeweddien »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 26, 2009, 14:10:29 »
Dziękuje za pomoc :)
pewpew

Gabriel

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 12, 2010, 15:12:01 »
witka

4 mln SP , BC - Drake, misje lvl 3 robie na semi-afk ( z gazeta albo gadajac przez telefon) i nie wiem co dalej z rozwojem, niedlugo bede mial standing na lvl 4 , skillowac sie na BSa czy dam rade robic 4ki na BC ?
znalazlem na battleclinic dosc dobrze oceniany przez innych userow fit Drake na modulach named ktory podobno daje rade lvl 4 misje solowac ale chcialem zapytac czy jest to wykonalne na moim poziomie.

dzieki z gory za odp

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 12, 2010, 15:18:52 »
Drake spokojnie robi L4, jest dość bezpieczne, choć relatywnie powolne. No i skillowanie shield tanka T2 wcale długo nie trwa.

Ja "Drejkiem" robiłem bonusowy pocket AE  O0


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

devilsbirth

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 12, 2010, 15:22:16 »
Ale i tak lepiej BSem

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 12, 2010, 15:23:03 »
Jak drejkiem chcesz sie na l4 bawić to rakiety zalecam konkretnie podskilować, najlepiej heavy na spec 4 i suport skile na 4, wtedy nawet te twarde bs dasz radę zmielić jak nie t1 to t2 rakietami, oczywiście wzmocnienie shield tanka też zalecane
Ale i tak lepiej BSem
Dyskutowałbym, kiepsko wyskilowany raven ma śmiertelność większą na l4 niż średnio skilnięty drak, a dps wychodzi  podobny


W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gabriel

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 12, 2010, 15:26:28 »
Dzieki, o takie wlasnie odpowiedzi mi chodzilo bo konkretnie nie wiedzialem czy mam isc w heavy spec czy cruise/torpedo

teraz wiem ze ide w heavy spec z prostej przyczyny ze nie stac mnie na BSa ;)

jeszcze a propos ( choc to moze juz do tematu statkow bardziej) da rade kupic/wyprodukowac/dostac statki guristasow ? ( BC - Gila, BS - Rattlesnake) doklikalem sie do nich w EFT i bonusy od skilli maja wypasione ale w grze ich nigdzie nie widzialem

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 12, 2010, 15:31:24 »
Są na kontraktach, tyle że teraz to gejowe drone boat są a nie uczciwe rakietowe statki jak kiedyś :(

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

devilsbirth

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 12, 2010, 15:32:09 »
eDyskutowałbym, kiepsko wyskilowany raven ma śmiertelność większą na l4 niż średnio skilnięty drak, a dps wychodzi  podobny
To się nie porównuje kiepsko wyskilowanego statku z dobrze wyskilowanym statkiem.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 12, 2010, 15:32:20 »
da rade kupic/wyprodukowac/dostac statki guristasow ? ( BC - Gila, BS - Rattlesnake) doklikalem sie do nich w EFT i bonusy od skilli maja wypasione ale w grze ich nigdzie nie widzialem

Takie statki (lub rzadziej BPC) na nie kupuje się na kontraktach, ale nie stać Cię (Gila - 150+ mln, Rattle - pewnie koło 1b).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 12, 2010, 15:36:15 »
To się nie porównuje kiepsko wyskilowanego statku z dobrze wyskilowanym statkiem.
Porównuje w sytuacjach podobnych do tej - drak już trochę podskilowany, raven dopiero wyskilowany.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gabriel

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 12, 2010, 17:57:03 »
drak już trochę podskilowany, raven dopiero wyskilowany.

HV Missile mam na 4 , teraz 13D 12H ( czyli akurat sesja poprawkowa ;) ) i jade t2m a assaulty/cruisy musialbym od zera zaczynac

pewnie ze BS bylby lepszy ale srednio mnie na niego stac chcialem tylko wiedziec czy BCkiem jest to wykonalne, skoro jest to sie ciesze


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 12, 2010, 18:00:44 »
Na Ravena z fitem T2 zarobisz na 5 misjach L4.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gabriel

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 12, 2010, 18:08:47 »
Na Ravena z fitem T2 zarobisz na 5 misjach L4.

O.o ?

za lvl3 dostaje kilka baniek ( liczac bounty)
to ile sie dostaje za lvl 4 ? kilkadziesiat od misji? ( zeby na BSa uzbierac w kilka misji)

anyway i tak kilka pierwszych lvl 4 musze utluc BCkiem zeby zarobic, wiec i tak sobie zrobie HV Mis Specc i tak

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 12, 2010, 18:19:48 »
Salvage <- na tym zarabia sie calkiem sporo na misjach :)

Gabriel

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 12, 2010, 18:21:58 »
salvage mam narazie na 3 i latam z jednym salvagerem na pokladzie ( slot Drake w ktorego wyrzutnia nie siada) , dla zaoszczedzenia czasu salvaguje tylko Cruzy NPCow

NeX

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 12, 2010, 19:02:27 »
  Drake jest na tyle przegiętym statiem, że byle BS nawet na top skilach nie będzie od niego lepszy. Po zrobieniu skila i fitu masz na Drake 400 dps kinetic z broni medium (czyli zapewniającej niemal 100% wejście dpsa w BSy i niewiele słabiej w BC, cruzy; wystarczająco we freje) do tego jeden z najlepszych tankerów w grze. Jedyna wada to ogólna powolność bez AB na który nie ma miejsca i capacitora.

  Zaletą BSów jest ich większy zasięg (tylko na grzyba więcej niż 70km na misji), bo pozornie większy DPS (o ile w ogóle masz na BSie więcej niż 400) jest trudny do utrzymania na ruchomym celu, który nie jest co najmniej BSem, a i wtedy nie ma mowy o 100% wejściu. Najlepsze na npce są rakiety, ale npece jako jedyne potrafią skutecznie używać defenderów obniżając nasz dps z cruise, czy torped. Wadą BS jest słaba skuteczność na małe cele, których na misjach jest sporo. Dlatego drony są obowiązkowe jeśli nie chcesz wisieć i umierać zwebowany i zeskramblowany w BSie na głupiej misji.

Zrób Drake na top, a zawsze będziesz miał w garażu koło ratunkowe, które wyciągnie Cię z kłopotów gdy coś innego poślesz do piachu. Wyskilowania tego statku nikt jeszcze nie żałował. Za 26mil ISK możesz nim zrobić wszystko, to co inni robią w kadłubkach za 150 milionów, że o tych za miliard nie wspomnę. Czasem ktoś twierdzi, ze Sanshe, to za wolno się robi, ale jak patrzę na kolegę w BS 5, lazors 5, armor 5, który uskutecznia płacze, że go Sansha tracking disruptorem spowalnia tak, że nie może misji skończyć, Guristasy ECMem, Bloody vampirami wykańczają i musi uciekać, a Angele posyłają po nowego BSa, to nie wiem śmiać się czy płakać. Cały czas oszukuję go, że będzie lepiej ale profilaktycznie kupiłem koparkę na pocieszenie po kolejnym wtopionym Apocu :)

Ze wszystkich statków T1 najskuteczniej misje robiłem w Abaddonie (BS) i Drake (BC). Idealnie się uzupełniają, a Raven to słaby ciul :P

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 12, 2010, 19:13:54 »
  Zaletą BSów jest ich większy zasięg (tylko na grzyba więcej niż 70km na misji),

WC. :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 12, 2010, 23:35:26 »
za lvl3 dostaje kilka baniek ( liczac bounty)
to ile sie dostaje za lvl 4 ? kilkadziesiat od misji? ( zeby na BSa uzbierac w kilka misji)

Angel Extravaganza to około 40 mln (bounty+salvage+loot), do tego czasem trafia się fajny hardwire (raz trafiłem za 120 mln), bonus pocket to kolejne 20-30 mln (ale uwaga - tam masz na sobie 1000+ DPS!!!). W dodatku misję da się farmić, czyli robić raz dziennie przez tydzień.

Większość L4 przynosi przynajmniej kilkanaście milionów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gabriel

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 13, 2010, 13:29:24 »
(ale uwaga - tam masz na sobie 1000+ DPS!!!)

no wlasnie, mowisz ze dales tam rade w Drake'u, na jakich skillach ?

mam w tym momencie skille do resistow na 3 wszystkie, shield management robi sie na 4 , shield operation mam 5 . duzo jeszcze skillowania zebym przezywal takie ostrzaly ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 13, 2010, 13:50:42 »
Primo tank t2 na aktywnych hardenerach. Drak  robiony na; jak to jakiś złośliwiec określił; bloczek betonu zbrojonego musi mieć wysokie resy i jak najwyższy recharg shield, co za tym idzie podbicie skila na capacitor się przyda również

ja ten poket robiłem chyba na takim tanku:
[Drake, AE Bonus]
Power Diagnostic System II
Shield Power Relay II
Shield Power Relay II
Shield Power Relay II

Large Shield Extender II
Large Shield Extender II
Large Shield Extender II
Explosion Dampening Field II
Ballistic Deflection Field II
Invulnerability Field II

Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
[empty high slot]

Medium Core Defence Field Purger I
Medium Core Defence Field Purger I
Medium Core Defence Field Purger I


Warrior II x5
 
przy tym układzie na cap skilach 5/5 cap jest stabilny na 35% bez 5/5 bedzie to około 20 minut (prędzej zwijesz stamtąd pod nawałą dps jak przypuszczam) no i dps nie powala

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gabriel

  • Gość
Odp: TNQ - PvE czyli problemy z npcami
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 13, 2010, 13:54:41 »
no i dps nie powala

jak nie bede sie bal ich ostrzalu to moj dps mnie mniej obchodzi, wazne zebym przezyl powolutku sobie npcow porozwalam, poza tym przegialem nieco z intem i nastawiam sie na def bo duzo szybciej mi sie engineering koksa niz dziala/rakiety

jeszcze jedno pytanko - wiem ze to lenistwo ale dla mnie to sporo klikania a dla Ciebie Doom chwila przypomnienia sobie z glowy - ile mniej wiecej ISK za taki set fitow jak podales ?