Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - statki

(1/67) > >>

Xarthias:
Masz problemy ze statkiem, nie wiesz jaki wybrać, jakiś moduł nie wchodzi - pytaj w tym temacie.
Szczegóły fitowania i przykłady fitów znajdziesz w dziale Garażownia.

SokoleOko:
Czy fitując BS-a na misje mogę pominąć AB?

Z AB korzystam tylko wtedy, gdy muszę dogonić jakiś cel, żeby wszedł mi w zasięg dron i optimal dział. Nigdy nie zdarza mi się na AB uciekać, bo jeśli już wiać, to raczej warp-out. Jednak zaraz będę miał optimal dział "sięgający" maksymalnej odległości lockowania celu (plus minus 70 km), więc - jak mi się wydaje - mógłbym wybić wszystkie cele poruszając się w dostojnym tempie 100-150 m/s.

Dobrze myślę?

Colonel:
jezeli BS bedzie zrobiony na tak zwanego "longa"
a o to Ci chyba chodzi
... to pomin AB
Z dobrym fitem i skilem wytluczesz wszystko z daleka

SokoleOko:
"Long" to dla mnie jedyna opcja... dziś mam optimal railgunów na poziomie 25 km (czyli i tak grubo dalej niż najlepsze i największe blastery) i szlag mnie trafia, że muszę często gonić cel, który ucieka!

A tak - lock, puff, lock, puff. Jak coś mniejszego podleci bliżej, to zjedzą to drony.

Hmm... a czy duże shipy NPC (cruisery, HAC-e, BC, BS) na misjach same korzystają z "dopalaczy"? Bo jakoś nie wydaje mi się?

Wilk:
Hmm, to może zmień amunicję? Zresztą nie wiem jakim cudem masz ten optimal na 25km, gdy ja na totalnie świeżej postaci mam 30km+24falloffa

Statki NPC korzystają z dopalaczy, ale nie wszystkie i nie zawsze.

EDIT: Ty masz zamontowane 350mm?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej