Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Tutorial

(1/4) > >>

Xarthias:
Temat do zadawania pytań o wszelkie problemy z tutorialem i misjami tutorialowymi.

Robando:
Witam,


mam pewien problem z misją w trakcie toturiala u agenta military. Chodzi mi konkretnie o misje 2 na 10 - w trakcie której trzeba zniszczyć kilku piratów i uratować jednego "górnika". Problem w tym że nie wiem gdzie go znaleść:/ piratów zniszczyłem bez problemów ale nic po nich nie zostało i teraz latam jak głupi i szukam....

nie chce rezygnować z misji...

dzięki za ewentualną pomoc!

to mój drugi dzień z grą więc liczę na pomoc bardziej doświadczonych :)

Pozdro

Doom:
Na  początek jak się dt skończy apisz petycję o restart misji (nie pamiętam czy ta misja się do niej zalicza, ale w 90% wypadków samo wytłuczenie ratów powoduje flagę jej zaliczenie -> podczas DT teren misji jest kasowany
Po drugie uważnie przeczytaj opis misji, może tam jest wskazówka, po trzecie zacznij demolować struktury które znajdziesz na misji jak nie wypada z wraku npc to zwykle quest item jest zapuszkowany w jakiejś strukturze

Dormio:
W EVE zasadniczo przedmioty potrzebne do zakończenia misji znajdujesz w puszce/wraku, która pozostaje po zniszczeniu ostatniego obiektu. Sprawdź jeszcze raz opis misji, bo może zadaniem było po prostu zniszczyć piratów (wówczas będziesz miał w opisie napisane, że zadanie wypełnione - wpis koloru zielonego), wówczas wystarczy zaraportować do agenta.
Czasem misja polega na zniszczeniu kilku fal NPCów pojawiających się w odstępach kilkuminutowych, albo pojawiających się po wykonaniu określonego działania (i.e. podlatujesz do jakiegoś obiektu).
Misja się "resetuje" po DT automatycznie jeśli nie wykonałeś głównego zadania (brak wpisu w opisie misji).
Mando mnie ubiegł  :)

hubivan1:
Witam, chyba się już zgubiłem. Gdzie mogę dowiedzieć się jak wykryć ukrytą stargate w Cash Flow For Capsules 4/10- misja??? Latam między tymi skałami i nic, proszę o pomoc bo juz straciłem prawie all!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej