Autor Wątek: [CBC] historia najnowsza (prawie jak newsy).  (Przeczytany 3150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
[CBC] historia najnowsza (prawie jak newsy).
« dnia: Styczeń 19, 2009, 10:05:15 »
CBC nie odzywało się przez długi czas ponieważ nie bardzo szło do przodu a raczej w bok.

Kawałek historii;
CBC + VOODOO założyło (Z pomocą Xarthiasa, dzięki) sojusz Zbójcerze pod ideowym przewodnictwem Cola z Voodek i moim. Chwilę potem obaj przestaliśmy się praktycznie pojawiać w grze :(

Do Zbójcerzy rychło przyłączyły się Kozy z piekła a na koniec najmocniejszy korp sojuszu, GBT.

Zbóje latali pierwotnie po lowsec Placid + Black Rise, pierwotnych terenach VOODOO.

Potem padła koncepcja poszukiwania 0.0 i po długim zrzędzeniu zdecydowaliśmy uderzać do Great Wildlands z plusem do FDN.
Dwa tygodnie później brać piracka znudziła się plusem do FDN i brakiem celów i poszła z FDN na noże. Polegało to w efekcie głównie na tym że oni nas blobowali a my się wycofywaliśmy.

Potem okazało się że nikt nie kliknął "zapłać za sojusz" i Zbójcerze zniknęli z kart historii. Z braku  swiatłego przewodnictwa i konkretnych akcji CBC przeszło kryzys personalny i straciło trochę aktywnych graczy, głównie PvP, na rzeczy GBT, VOODOO i KOZY.

Jesteśmy już po tym kryzysie i odnawiamy ducha i ciało korporacji.
Wczoraj założyłem byłem sojusz [CBA] Mostly AFK potrzebny do trzymania w kupie alt-corpów CBC, dostępu do alt-corpowych labów i takich tam pierduł.
Kształtuje się grupa zorganizowanych, aktywnych, zespołowych przemysłowców, kopaczy i podobnych, właśnie sprawili sobie JFa, mają jakieś MOPy, projekty, cuda wianki.

Mieszkamy od niedawna w Providence na plecach Husarii, tu będziemy mieszkać i się rozmnażać. Tu (lub jeśli nie stanie celów w 0.0 - w tradycyjnym Placid+Black Rise) będziemy powolutku szkolić nowe pokolenie mordulców.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2009, 23:08:14 wysłana przez Albi »

ivil

  • Gość
Odp: [CBC] historia najnowsza (prawie jak newsy).
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2009, 10:25:19 »
Dwa tygodnie później brać piracka znudziła się plusem do FDN i brakiem celów i poszła z FDN na noże. Polegało to w efekcie głównie na tym że oni nas blobowali a my się wycofywaliśmy.

Wcale na tym nie polegalo i kto chcial ten sie dobrze sie bawil. Latalismy glebiej w matarski 0.0 i do dronkowa a bloby FDN nie byly specjalnie uciazliwe bo byly stacjonarne i w 90% przypadkow mozna bylo ich uniknac.

Co do reszty to badzmy szczerzy - Cale CBC bedzie ciagnal silver :P

MightyBaz

  • Gość
Odp: [CBC] historia najnowsza (prawie jak newsy).
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2009, 10:29:28 »
Mieszkamy od niedawna w Providence na plecach Husarii, tu będziemy mieszkać i się rozmnażać. Tu (lub jeśli nie stanie celów w 0.0 - w tradycyjnym Placid+Black Rise) będziemy powolutku szkolić nowe pokolenie mordulców.

Welcome to Providence !

Ellaine

  • Gość
Odp: [CBC] historia najnowsza (prawie jak newsy).
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2009, 10:30:51 »
No dobra, w tamtych czasach zalogowałem się może ze 3 razy z czego 2 był kłopot z wylotem i zostawaliśmy w low.

Silver w istocie jest naszym najaktywniejszym człowiekiem z doświadczeniem i zamiłowaniem do pvp i 0.0 ale akurat przez kilka miesięcy jest trochę zajęty (w tym półroczu nie mam czasu to w CBC dość powszechna odzywka). Mam nadzieję że urosną też nowi entuzjaści powolutku.

edit: Nie mogę w żaden sposób udawać że CBC jest nadal korporacją pvpującą. Jesteśmy korporacją aspirującą do powrotu do lekkiego pvpowania.

edit2: Ave, Gallentyjscy Amarzy :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2009, 10:33:00 wysłana przez Albi »

Voulture

  • Gość
Odp: [CBC] historia najnowsza (prawie jak newsy).
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2009, 10:36:34 »
edit: Nie mogę w żaden sposób udawać że CBC jest nadal korporacją pvpującą. Jesteśmy korporacją aspirującą do powrotu do lekkiego pvpowania.

Haha. W sumie pamietam, ze jeszcze za zcasow zbojow pojawialy sie jakies propozycje wspolpracy z CVA i wiem tez, ze przez nas, koza i voodoo byly one zdecydowanie odrzucane. Bez przesady z drugiej strony, mielismie tam z 5 czy 6 aktywniejszych piltoow co do flot dolaczali wiec to i tak chyba niezle (znam gorsze polskie korpy ;p ).

silverrobert

  • Gość
Odp: [CBC] historia najnowsza (prawie jak newsy).
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2009, 18:11:39 »
Zbóje latali pierwotnie po lowsec Providence + Black Rise, pierwotnych terenach VOODOO.
Konkretnie to byla ta czesc Providence co nazywa sie Placid :]

Ellaine

  • Gość
Odp: [CBC] historia najnowsza (prawie jak newsy).
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2009, 23:12:01 »
porawione.

Avion

  • Gość
Odp: [CBC] historia najnowsza (prawie jak newsy).
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2009, 22:28:31 »
Zróbmy alt corp do suicide ganków w high secu, proszę.

Ellaine

  • Gość
Odp: [CBC] historia najnowsza (prawie jak newsy).
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 30, 2009, 03:51:23 »
Yyyyy.
Układy z CVA nie pozwalają nam na robienie takich rzeczy otwarcie.