Autor Wątek: [PvE] Apocalypse  (Przeczytany 20360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alnus Incana

  • Gość
[PvE] Apocalypse
« dnia: Styczeń 16, 2009, 17:49:31 »
Przymierzam się do robienia solo misji L4 i po lekturze różnych mądrych artykułów orazprzeglądaniu fitów zrobiłem fit na Apoca, który chciałbym podać ocenie. Wygląda to tak:

[Apocalypse, L4 solo PvE]
Large Armor Repairer II
Large Armor Repairer II
N-Type Thermic Hardener I
N-Type Kinetic Hardener I
Capacitor Flux Coil II
Capacitor Flux Coil II
Damage Control II

100MN Afterburner II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II

Mega Modulated Energy Beam I, Xray L
Mega Modulated Energy Beam I, Xray L
Mega Modulated Energy Beam I, Xray L
Mega Modulated Energy Beam I, Xray L
Mega Modulated Energy Beam I, Xray L
Mega Modulated Energy Beam I, Xray L
'Arbalest' Heavy Missile Launcher, Thunderbolt Heavy Missile
'Arbalest' Heavy Missile Launcher, Thunderbolt Heavy Missile

Auxiliary Nano Pump I
Capacitor Control Circuit I
Capacitor Control Circuit I

Hammerhead II x5
Hobgoblin II x5

Nie posiadam jakichś uber skill'ów ani kasy jak lodu, więc wygląda to tak jak wygląda. W każdym razie jest cap-stable (na X-Ray i Microwave)), ma 360 tank'u (w tym przypadku na Guritasów będzie 490 tanku, ale np. na Bloodów mogę mieć 585) i niemal tyle samo dps przy czym rakiety i drony pozwalają mi na większą "dywersyfikacje" damage'u (połowa może być inna niż EM/Therm) i tym samym lepsze dostosowanie się do wroga. Zasięg ognia to nieco ponad 60 km, a permanentnie działający AB (ok. 270 m/sek) powinien pozwolić mi ten dystans utrzymywać (w miarę możliwości). Drony biorę med i light kierując się radą że "trzeba mieć coś na fregaty".

W miarę wzrostu umiejętności i zasobności portfela powinno dać się to ulepszyć, ale chyba do L4 powinno wystarczyć już teraz.

Ellaine

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2009, 18:02:05 »
capacitor power relay a nie flux coil.
Oprócz misji w których być może będziesz musiał uciekać przed ratami na strukturze (tj nie znasz misji, jest ryzyko), lepszy będzie EANM niż DC.
Oprócz misji gdzie trzeba się nalatać, rozpatrz wyjęcie afterburnera.
Jeśli tank i cap to zniesie, znajdź sobie miejsce na choć jeden heat sink II (20% więcej obrażeń) i tracking enchancer lub computer kosztem cap power relaya, AB lub cap rechargera.
Tracking computer wymaga czasem podmiany skryptów ale na skrypcie na tracking poprawia o 30% co bardzo pomaga trafiać.

Ellaine

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2009, 10:25:19 »
Abaddon jest "trudniejszy" w sensie capa.
Najlepiej - kiedy już spokojnie będziesz mógł stabilnie strzelać i reperować się Apockiem bez kłopotów z capacitorem, weź Abaddona.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2009, 11:20:32 »
Wszystko ladnie, ale do hardenerow T2 wiele skilli nie trzeba, a to spora roznica.. Moja propozycja (zakladam misje guristas, jezeli inne, to tylko hardenery zmienic) - zakladanie launcherow na to to troche bezsens, na mniejsze cele masz drony... ten setup powinien byc calkowicie cap-stable bez wlaczonego AB, zasieg w granicach 60km, przyzwoity dps i permatank.

[Apocalypse, low skill npc]
Large Armor Repairer II
Large Armor Repairer II
Armor Kinetic Hardener II
Armor Thermic Hardener II
Capacitor Power Relay II
Heat Sink II
Heat Sink II

Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
100MN Afterburner II

Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Salvager I
Small Tractor Beam I

Capacitor Control Circuit I
Capacitor Control Circuit I
Capacitor Control Circuit I

Hammerhead II x5

Alnus Incana

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2009, 20:55:02 »
Włożyłem ten fit do EFT i porównałem z tym co zrobiłem po uwzględnieniu rad Albiego. Podany przez ciebie fit ma mniejszy dps (z powodu włożenia tractora i salvagera), tank i EHP. Damage jest wyłącznie termal i EM - po to właśnie są missile abym mógł się choć trochę przystosować do przeciwnika. Salvage wolę zrobić po walce, bo przekonałem się że mniej czasu tracę wracając po deskę.

[Apocalypse, L4 solo PvE]
Large Armor Repairer II
Large Armor Repairer II
N-Type Thermic Hardener I
N-Type Kinetic Hardener I
Capacitor Power Relay II
Capacitor Power Relay II
N-Type Adaptive Nano Membrane I

100MN Afterburner II
Optical Tracking Computer I, Tracking Speed
Cap Recharger II
Cap Recharger II

Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
'Arbalest' Heavy Missile Launcher, Thunderbolt Heavy Missile
'Arbalest' Heavy Missile Launcher, Thunderbolt Heavy Missile

Capacitor Control Circuit I
Capacitor Control Circuit I
Capacitor Control Circuit I

Hammerhead II x5
Hobgoblin II x5

Tak jak sugerował Albi AB można zstąpić np. jakimś modułem EW.

Goomich

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2009, 22:45:29 »
Włożyłem ten fit do EFT i porównałem z tym co zrobiłem po uwzględnieniu rad Albiego. Podany przez ciebie fit ma mniejszy dps (z powodu włożenia tractora i salvagera), tank i EHP. Damage jest wyłącznie termal i EM - po to właśnie są missile abym mógł się choć trochę przystosować do przeciwnika.

Chcesz się dostosować do przeciwnika, to lataj Ravenem lub Dominiksem.

Salvage wolę zrobić po walce, bo przekonałem się że mniej czasu tracę wracając po deskę.

Do L4 najbardziej optymalny będzie Hurricane.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2009, 10:34:56 »
Ok, moze nie jestem zbyt dobry z matmy, ale nie powiesz mi ze 2 wyrzutnie heavy, do ktorych apoc nie ma bonusow zastapi 2 x Heat sink II.  Nie wiem jakim cudem wyszedl Ci wiekszy DPS.

Co do salvage, zgadzam sie, ja po prostu zazwyczaj tego nie robie, chyba ze w przypadku ciekawszych wrakow.

Niestety Apoc nadaje sie przede wszystkim do misji blood/sansha tak naprawde.

fit 1 :
http://img292.imageshack.us/img292/5962/1stfitfc4.jpg

Fit 2:

http://img292.imageshack.us/img292/4168/fit2bs5.jpg

EDIT: byc moze roznice wynikaja ze skilli, uzywam pilota z bs5/wymaksowane gunnery itp..
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 10:36:44 wysłana przez CoeathalVega »

NeX

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2009, 13:12:13 »
  Arbalesty są tu nic niewarte i racje ma CoeathalVega. Skile co najwyżej pozwalają upchnąć full racka MBeamów, czy Tachyonów i zwiększyć DPS. Tyle, że temat czym Amarr robi misje wyczerpał Ireul : "Kup Abaddona".
Opowieści o tym, że Apoc jest dobry do misji pochodzą jeszcze z czasów gdy nie było BSów nowej generacji i RIGów. Teraz, to poczciwy fleet ship.

Przeglądałem swoje stare Apoci jeszcze z czasów BS, Guns na 3 i wszystkie, które przetrwały były na pulsach z full rackiem i tankiem na 2 LAR + AB aby ścigać uciekające Guristasy. Powód byl prosty - po pierwszym użyciu szybko zostawiłem Apoca w cholerę jak omal nie usnąłem podczas próby zestrzelenia kilku Darkan na pseudo ficie z Arbalestami.  :crazy2:

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2009, 13:45:03 »
Zobaczymy jak bedzie z nowym AI npc. Moze sie jeszcze okazac ze APOC z wyrzutniami to jedyne wyjscie dla ammara misjonarza puki mu sie Raven nie wyskiluje.

NeX

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2009, 15:30:02 »
  LOL. A jakie zalety przeciw AI mają dwie wyrzutnie cruisów z DPS około 90. Bez jaj. Abaddon podobnie jak Apoc na rozsądnych skilach może latać z full rackiem dowolnego typu laserów utrzymując stable CAP. Różica sprowadza się do tego, że Abaddon ma większy DPS, a Apocalypse większy zasięg. Ponieważ NPCe poruszają się w standardowych szybkościach, to użycie AB przez gracza daje mu przewagę pozwalającą wszystko wyksterminować nawet z bronią ustawioną na close range (co zresztą dla Amarra oznacza 40/50km).

Jakiekolwiek będą zmiany AI, to nie zmienią faktu, że idea pomyślana przez CCP jest taka, że gracz solo zabija dziesiątki przeciwnków, co byłoby nierealne gdyby stanął na przeciw równych sobie. Nawet najgłupsze AI rozsmarowałoby gracza przy przewadze 20 do 1 i mając takie same możliwości jak on, a to tylko malutka misja. :2funny:

PS
  Robilem misje lev 4 i trzy lata temu jako początkujący Gallente i dwa lata temu jako Amarr, oraz ostatnio po prostu dla ISKów czymkolwiek chciało mi się latać. Jakieś tam porównanie mam. Przez większość czasu używałem Abaddona z niby słabym Thermalem i EM. Nie zauważyłem aby zabijał wolniej od czegokolwiek innego, wręcz przeciwnie >:D

  Ostatnio przesiadłem się na Drake, bo zwyczajnie mogę sobie nim latać po dowolnym ss systemu i w razie wtopy stracę tylko jakieś drobne w porównaniu do mojego fitu na Abi z Empire. Na pasywnym T2 ficie Drake mogę w trakcie misji wyjść do sklepu po piwo i spokojnie wrócić. Słaby DPS rekompensuje fakt, że używam broni medium przeciw statkom large co gwarantuje 100% wejście damage i niewiele mnej na resztę cruzów i fretek.

  Gdy używasz BSa takiego jak Apoc musisz brać pod uwagę, że duża część jego DPS idzie w powietrze, a Apoc rewelcyjnego nie ma. Dlatego polecam Abaddona ponad Apoca na misjach. Zaletą Apoca jest to, że wymaga mniej skili i można na 2 x LAR i 4 hardy wycisnąć 1000 defence przeciw RATom, to dla początkującgo gracza jest ważniejsze od czasu jaki spędza na misji ze względu na słabszy damage. Zresztą jak ktoś sie zdecyduje szybko wycisnąć guny na T2, to i z DPSem nie będzie problemu, tyle że Abaddon w tej samej sytuacj będzie jeszcze potężniejszy. Trochę kabli i masz killera z pełnym rackiem Tachyonów.

Porównaj dwa tankujące fity z pulsami T2 i ammo Scorch na zasięg. Abaddon wchodzi lekko. Apoc wymaga kabla, albo factionów w low slotach nawet gdybym miał wszystkie skile na 5.




Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 02, 2009, 03:40:25 »
Ja ostatnio latam takim malenstwem.
[Apocalypse, New Setup 1]
Amarr Navy Large Armor Repairer
Heat Sink II
Heat Sink II/Damage Control II
Armor Thermic Hardener II
Armor Thermic Hardener II
Armor EM Hardener II
Armor EM Hardener II

Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Optical Tracking Computer I/100MN Afterburner II

Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Amarr Navy Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Amarr Navy Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Amarr Navy Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Amarr Navy Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Amarr Navy Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Amarr Navy Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Amarr Navy Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Amarr Navy Multifrequency L

Capacitor Control Circuit I
Capacitor Control Circuit I
Capacitor Control Circuit I

Hammerhead II x5

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2011, 15:06:19 »
[Apocalypse, New Setup 1]
Heat Sink II
Heat Sink II
Armor EM Hardener II
Armor EM Hardener II
Armor Thermic Hardener II
Armor Thermic Hardener II
Imperial Navy Large Armor Repairer

Tracking Computer II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II

Mega Pulse Laser II, Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Multifrequency L

Large Auxiliary Nano Pump I
Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I


Hobgoblin II x5
Hammerhead II x5

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 23, 2011, 17:08:30 »
Kontynuując wątek z innego tematu, ten apoc zwykły na początek wystarczy do zrobienia wszystkich misji PVE l4??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 23, 2011, 17:25:46 »
Ludzie na luzie nim operowali w czasach kiedy navy był poprostu ekstrawagancją z nico większa ilością hp, wiec tak, poradzi sobie chociaż nie koniecznie weźmi full agro na twarz i to przetrwa

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NeX

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 23, 2011, 17:27:54 »
Zależnie od skili. Stary Apoc na lev 3/4 BSa i broni T1 nie dawał rady sporadycznie na specyficznych misjach wymagających dużego DPSa. Np misja frakcyjna Enemies Abound na końcu miała BSy npc "Darkana", czyli maksymalny poziom w skali 1-10 npc. Tankować je na 2 x LAR było łatwo, ale braki w dps Apoca zamieniały strzelanie w próbę zniszczenia czołgu wykałaczką.

Dzisiaj po paru zmianach może jest trochę łatwiej. Są RIGi, Apoc ma bonus do zasięgu. Trzymając się dalej można mniej tankować, a w zamian wstawić Heat Sinki i zwiększyć DPS.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 23, 2011, 17:32:43 »
Nex na początek, jak enemys abond 5/5 robisz solo amarskim sprzętem bez dps rzędu 1+k na 30km to you do it wrong. Ta misja to albo caldari spamer scrugy, albo matarczyk z fusion / sabot w lufach, a jak juz sprzet amarski to albo jak pisałem wygar taki że wsio poniżej bs na salwe w optimalu, albo z kimś. Ta misja jest względnie prosta pod względem tanka jesli ma sie dps dzięki któremu spawn ginie zanim wjedzie kolejny

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NeX

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 23, 2011, 18:50:44 »
  Tia, tyle, że ja robiłem ją ostatnio ze 3/4 lata temu jak wprowadzali Abaddona. Wybór miałem średni, bo płaciłem wtedy za pojedyncze konto, więc skoro był Amarrski BS na lev 3/4, to się robiło czym się dało, a jak się już nie dało, to kupiłem Abaddona i problem został rozwiązany. Długo potem robiłem wszystkie misje wyłącznie Abadonnem, bo chociaż miałem na koncie z Gallente kartofla, to go nijak nie lubiłem. Aż w końcu zacząłem skilować Caldari i zrobiłem Drake. Potem praktycznie już i tak miałem inne źródła zysku niż misje, ale dzięki Drake większa uwagę zwróciłem na medium shipy - HACe, Recony, Commandy i freje.

Jakbym miał komuś polecać dziś skilowanie, to radziłbym zaczynać właśnie od medium, a nie BSów. Raz że fajniej i szybciej. Dwa, że uniwersalnie. BSy są niezłe na doskilowanym koncie, ale początki, to takie sobie. Nijak do Dreja :)

Zgudi

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 23, 2011, 21:21:14 »
Dzięki za odpowiedzi, jednak swoim harbim niektóre misje l3 są ekhm........... co najmniej ciężkie, czyli robi się je powoli jak mucha w smole. Nie pisze, że wszystkie, bo wiele z nich jest łatwych. Dlatego właśnie szukam czegoś, co znacznie to przyspieszy to klepanie i pozwoli mi klepać l4

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 23, 2011, 21:40:30 »
Fakt że moze dwie / trzy misje l3 sa strasznie upierdliwe i trudna jak na noob bc, ale sa i takie l4 na których bc to aż nadto, za to w bs człowiek sie tylko pieni.

Problem z przebiciem sie może wynikać u Ciebie z faktu bicia przez lasery em/therm a to bardzo łądnie wchodzi w blood / sansha / merc / drony, w reszte masz może połowe dps (therm) albo jeszcz mniej jak to angelo podobne są

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 08, 2011, 12:14:25 »
jeśli mówimy to sie wypowiem o abaddonie :P
po 1 primo tracking comp is a must
http://eve.battleclinic.com/loadout/5940-Abaddon-Level-4-Solo-Fitting.html
ja takim latałem na moje pierwsze lvl4 z tym, że ofc z działami t1 :)
i robiłem z palcem w pupskuuu :D

możesz zamienić dc na heatsinka bo działa t1 to nie t2 w końcu :P
pewpew

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 08, 2011, 12:37:51 »
Gant - punkt pierwszy to temat o apoku
punkt drugi - to cos z linku to kolejny dowód na to że jak ktoś umie obsługiwać eft to nie powód żeby uważał że umie fitować

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NeX

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 08, 2011, 14:06:59 »
IMO robienie pulse lazor shipa na misje L4 i niezałożenie mu afterburnera, aby mógł utrzymać optimal, to skrajny masochizm. Nawet Apoc po zmianach bonusa na zasięg,  pozbawiony AB wydaje się wciąż ciut za krótki do misji. Torpedy, cruisy Guristasów np potrafią tłuc z prawie 100km, a jak na krótkim dystansie obrywają mocniej, to uciekają z zasięgu. Bez AB to można zrobić Angele, Bloodów, ale i tak wpienia ta powolność w przechodzeniu pocketa.

Jeżeli ktoś uważa, że cap nie wyrobi z AB, to powinien raczej wybierać beamy, a nie pulsy.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 08, 2011, 14:09:46 »
Ja na apoka zamiast ab wybrałbym traking comp ze skryptem na zasięg, pomijajac sytuacje szczególne i specjalne, na misjach raty jak wchodza na orbite to nie dalsza niz 60km

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NeX

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 08, 2011, 14:19:12 »
  Jak misja ma krótkie pockety, to pal diabli. Apoc ze skryptem może być, ale tam gdzie są długie pockety, to się dłużej lata na drabinę niż strzela.

Może się jednak zbyt niecierpliwy zrobiłem i nie podziwiam krajobrazu  ;D

PS  Jak się lata na damage modach, a nie dual repie, to raczej nie można czekać, aż npece wejdą na krótką orbitę. Muszą pospadać w większości wcześniej, albo jeśli wchodzimy między nie, to trzeba szybko spadać z ich optimala. Gdyby samo 60+km Pulse Apoca rozwiązywało problem, to nawet TC byłby mu niepotrzebny (na rozsądnych skilach).
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2011, 14:26:23 wysłana przez NeX »

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 18, 2011, 13:09:30 »
Właśnie przesiadam się na Apocalypse i zastanawiam się nad fitem do niego pod PVE (misje). Znalazłem coś takiego:

[Apocalypse, Apocalypse: l4 solo beamer]
Reactor Control Unit I
Heat Sink II
Heat Sink II
Armor Thermic Hardener II
Armor Thermic Hardener II
Armor EM Hardener II
Large Armor Repairer II

Tracking Computer II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II

Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Energy Beam I, Multifrequency L

Large Auxiliary Nano Pump I
Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I


Macie jakieś propozycje zmian czy na początek może być (lasery t2 na razie odpadają)?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 18, 2011, 13:14:22 »
BEAMY NA APOKU? Waść sie źle czujesz?
tu masz fit:
[Apocalypse, New Setup 1]
Large Armor Repairer II
Armor Thermic Hardener II
Armor Thermic Hardener II
Armor Kinetic Hardener II
Armor Kinetic Hardener II
Heat Sink II
Heat Sink II

Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II

Mega Pulse Laser II, Imperial Navy Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Imperial Navy Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Imperial Navy Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Imperial Navy Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Imperial Navy Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Imperial Navy Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Imperial Navy Multifrequency L
Mega Pulse Laser II, Imperial Navy Multifrequency L

Large Auxiliary Nano Pump I
Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I

Ewentualnie jak wiesz co robisz i masz mocne skille w capacitorze jeden  - dwa cap rechargery na trakingi

Fit ma t2 działa ale jest to fit docelowy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 18, 2011, 13:26:08 »
Dlaczego Beamy to zły wybór na Apocu? Ze względu na bonus do range z BSa?

Ranshe

  • Gość
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2011, 13:27:59 »
Jak nie ma t2 large laserów żeby móc scorchem walić, to t1 beamy > t1 pulsy... Tym bardziej że taki apoc nic nie dogoni ;p

Z t2 to owszem, mega pulse ii i nic innego.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 18, 2011, 14:06:48 »
No niezupełnie, z powodzeniem na meta 4 pulsach masakrujesz wszystko co się rusza na misjach., Wystarczy mieć ze 3 komplety soczewek i jazda.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 18, 2011, 14:14:21 »
Dlaczego Beamy to zły wybór na Apocu? Ze względu na bonus do range z BSa?
Ze względu na tragiczny traking, nieski dps i osłabiony tank lub dps przez konieczność wstawienia rcu / routera

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 18, 2011, 17:03:16 »
Puki nie wyskiluję large laserów t2, to mam 2 zestawy działek na zmianę. To mój aktualny fit misyjny. Sprawdzony i przetestowany na różnych misjach, tracking ma wystarczający, dps i zasięg również. Pulsy t1 super się sprawdzają na misji angel extravaganza i na misjach, na których strzela się dość blisko. W moim przypadku dps pulsów i beamów zrównuje się na okolo 41 kilometrze, jeśli grupy npc statków są daleko, 50-80km to dużo szybciej spadają od beamów.
Na eve-surv często są podane odległości i nie ma problemu z zafitowaniem odpowiedniego zestawu, ale tak praktycznie 3/4 misji latam z dual beam.
Szkiełka IN multi do IN standard, na większe odległości wystarczą zwykłe. Skrypty na zasięg i tracking.

[Apocalypse, kes l4 dual beam/pulse]
Large Armor Repairer II
Armor Thermic Hardener II
Armor EM Hardener II
Armor Thermic Hardener II
Armor EM Hardener II
Heat Sink II
Heat Sink II

Tracking Computer II, Tracking Speed
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II

Dual Modulated Heavy Energy Beam I / Mega Modulated Pulse Energy Beam, Imperial Navy Gamma L
Dual Modulated Heavy Energy Beam I / Mega Modulated Pulse Energy Beam, Imperial Navy Gamma L
Dual Modulated Heavy Energy Beam I / Mega Modulated Pulse Energy Beam, Imperial Navy Gamma L
Dual Modulated Heavy Energy Beam I / Mega Modulated Pulse Energy Beam, Imperial Navy Gamma L
Dual Modulated Heavy Energy Beam I / Mega Modulated Pulse Energy Beam, Imperial Navy Gamma L
Dual Modulated Heavy Energy Beam I / Mega Modulated Pulse Energy Beam, Imperial Navy Gamma L
Dual Modulated Heavy Energy Beam I / Mega Modulated Pulse Energy Beam, Imperial Navy Gamma L
Dual Modulated Heavy Energy Beam I / Mega Modulated Pulse Energy Beam, Imperial Navy Gamma L

Large Auxiliary Nano Pump I
Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 28, 2011, 21:53:04 »
Jeszcze zapytam jakie dronki do tego dodać biorąc pod uwagę że mam zrobioną gallente drone speca? Hobgobliny II i co jeszcze? A może całkiem inne?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PvE] Apocalypse
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 28, 2011, 22:03:23 »
Hobgobliny + hamerheady oczywiście t2, jak masz naprawde dobre skile (interfering 5, cdo 5, specka 3+) to możesz nie zmieniac setu bo przegryzą się przez wszystko... z czasem, ewentualnie na misje z angelami jeśli latasz bierz wariory i hammery

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.