Autor Wątek: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends  (Przeczytany 13660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 23, 2009, 21:46:50 »
GBC wskoczyło w banieczki na jg i zostało rozjebane jak gnój po polu. 170 stateczków do piachu.

Vermian

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 23, 2009, 22:23:31 »
Jedno mnie ciekawi, czemu GBC zabralo sie za Pandemic Legion teraz, a nie rok temu, kiedy jeszcze nie mieli tytanow i systemow sov3 w Fountain. Z calym szacunkiem dla sojuszy ktorych wymienie, ale PL robil srednio 3 razy wiecej strat na kb BRUCE, niz roamy BOB-a, starego Triumvirate, kampy Burn Eden i kampania ofensywna BRUCE w Cloud Ring razem wziete. Przed inwazja PL BRUCE utrzymywal 45-50% skutecznosci na KB i straty 5-10, czasami 15 miliardow tygodniowo, po wkroczeniu PL skutecznosc zjechala ponizej 20%, a straty szly w sumy minimum 30 miliardow na tydzien. I BoB takiego "potworka" pod nosem sobie zostawil  ;) .

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 23, 2009, 22:29:02 »
Primo Fountain core to NPC stacje. Z NPC nie da sie nikogo wykopać można mu tylko morale złamać. A PL się dało poznać tym że w trakcie inwazji gonsów i wcześniej żyło w clockach po całym delve. Wtedy to nie był przeciwnik dla dużego sojuszu bo łatwo uniknął by walki. I dopiero potem tak urósł.


Secundo - ceny dyspra i prometu w góre pojechały w Jita a Fountain ma dużo fajnych moonów.


Tertio - IMO troszke GBC zaczęło się dusić w querios i delve - za dużo ich tam było ( każda z corporacji BoBa rezerwuje jedną konstelację dla siebie więc ratować nie można wszędzie).

ivil

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 23, 2009, 22:30:34 »
Moze chcial miec kogos na poziomie, z kim moglby sie postrzelac. Albo kogos, kto by mu peciarnie trzepal. :P

Sammani

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 23, 2009, 22:31:05 »
Secundo - ceny dyspra i prometu w góre pojechały w Jita a Fountain ma dużo fajnych moonów.

i pl ma tych moonow coraz wiecej dzieki uprzejmosci gbc :)

Vermian

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 23, 2009, 22:38:02 »
No wlasnie, chodzi o te moony, GBC nie musialo zostawiac ich w rekach PL, moze by bylo o tytana albo dwa mniej teraz  :) .

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 23, 2009, 22:50:28 »
Panowie to sie prosto mówi.

Ja tam z PL nie przepadam bo wręcz ich nie lubie ale w żaden sposób im nie będę ujmował lub zaprzeczał ich umiejętnościom.


Mają jaja by zagrać super capsy na grid. Mają jaja by zrobić to w odkrytym sytemie bez cyno jammera.
Mają jaja by zdropować sniper capsy i mają jaja by zagrać niekonwencjonalnie w wielu innych gangach.

Za to respekt się należy.

Dlaczego im moonów nie zabrali ? Bo PL wtedy było lepsze. I tyle.
A jak PL nie będzie miało siły/liczby/umiejętności przeciw zagraniom GBC to stracą te moony i tyle.


Nic nie jest dane na zawsze. Nic nie jest na zawsze zabrane. Wiare należy mieć tylko w antymaterie.

ko0rt

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 23, 2009, 23:22:11 »
Battlereport z y-2:
Nie wgrałem grida i znalazłem się na stacji  ;) Liczę tylko na jedno, że ktoś to nagrywał, bo nawet sobie DD nie zobaczyłem  :)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 24, 2009, 01:02:46 »
PL nie zostalo pozbawione moonow poniewaz byly inne plany - max boba i napierdalanka RA i NC na polnocy

teraz pewnie wiekszosc uwaza, ze to byl blad zostawic maszynke do robienia kasy PL na taki okres czasu

taka decyzje podjal Molle...

atm bob nie odpusci dopoki goonsi nie znikna z mapy wiec PL moze sie nawet zesrac a i tak boba nie sciagnie

jak to sie skonczy to zobaczymy za pare miesiecy....
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

misao

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 24, 2009, 01:46:21 »
Drobne info. Wczoraj GBT wyszlo z g00dfellas ( ktore sie merguje i rozpada) i dolaczylo do Sojuszu Rossun's Universal RObots - RUR.  baza operacyjna rur jest y2-ano, wiec bedzie ciekawie ^^

gosti

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 24, 2009, 07:49:19 »
g00dfellas ( ktore sie merguje i rozpada)

A wiadomo gdzie konkretnie corpy z GF przechodza? Wszyscy do RUR?

Nashir

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 24, 2009, 09:32:28 »
Cytuj
atm bob nie odpusci dopoki goonsi nie znikna z mapy wiec PL moze sie nawet zesrac a i tak boba nie sciagnie

there is no goons

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 24, 2009, 09:47:55 »
there is no goons

cytuje to na przyszłość

Sammani

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 24, 2009, 10:48:31 »
Mi chodzilo o te moony w aridii, ktore regularnie gbc traci oddajac je pl ;]

there is no goons

spoko jesli masz prawa do obslugi posow to ciagle nie jestes na straconej pozycji i mozesz wyjsc na swoje  >:D

Nashir

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 24, 2009, 11:19:22 »
Mi chodzilo o te moony w aridii, ktore regularnie gbc traci oddajac je pl ;]

spoko jesli masz prawa do obslugi posow to ciagle nie jestes na straconej pozycji i mozesz wyjsc na swoje  >:D

oczywiscie convo me in game

Sammani

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 31, 2009, 12:17:05 »
czyli ostatni system boba w fountain stracony. Jakies plany kontrofensywy? Czegokolwiek??

Loc0

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 31, 2009, 14:03:05 »
Ano w ramach podsumowania mozna napisac ze GBC (jako calosc) nie stanelo na wysokosci zadania i wszyscy radosnie czekaja na pape boba bo bez boba nie ma mocy :). Pojedyncze corpy/ ally cos tam pokazaly ale reszta sie wypiela i o ile samymi liczbami GBC powinno PL&SOT czapka nakryc o tyle nasza przewaga w bitwach byla minimalna o ile w ogole byla.

Straszny

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 31, 2009, 14:08:44 »
w tej chwili trwają walki bardziej skirmish-style niż poswar. Pare razy udało sie zadać SOT/PL dość spore straty, raz złapaliśmy gromadkę capitali SOT. Wszystko macie na KB BUFU. GBC powoli zgrywa sie do większych walk. Na razie to narastająca intensywnością wojna szarpana, korporacje GBC, na szczeście, powoli poprawiają swoją partycypacje w działaniach.

z drugiej strony widać ze samo SOT nie radzi sobie, bez PL zbierają w pupke regularnie.

lorgius

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 31, 2009, 15:58:09 »
z drugiej strony widać ze samo SOT nie radzi sobie, bez PL zbierają w pupke regularnie.


Postowałem to już dawno  ;) Bez PL są wręcz mierni a mimo  to PL co chwila ratuje im cztery litery i kończy to co SOT zaczeło. Dziwny ten ich związek  ;D

gosti

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 31, 2009, 19:02:44 »
Ale SoT to 1060 osob, wiesz o tym?

Nashir

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 01, 2009, 08:08:54 »


Postowałem to już dawno  ;) Bez PL są wręcz mierni a mimo  to PL co chwila ratuje im cztery litery i kończy to co SOT zaczeło. Dziwny ten ich związek  ;D

dobrze ze gbc jest takie zajebiste  :)

lorgius

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 01, 2009, 17:15:11 »
Te 1060 osób przez prawie miesiąc próbowało zdobyć jeden system (7bx) po tym jak pierwszego dnia wjechali do pustego systemu, zniszczyli cynojamera jeszcze jako "blue". W pierwszy weekend prawie przegrali bitwę capitali z EC w tymże systemie aż PL nie wskoczyło 2 tytanami wykańczając cały support podwójnym DD i wprowadzając własny na pole bitwy. SOT wyciągnięte z systemu poprzegrywali wszystkie konwencjonalne starcia w których miałem przyjemność uczestniczyć. Na PL można się było powściekać ale przynajmniej chłopacy byli zabójczo efektywni w walce co zawsze warto docenić.  ::)

W sumie jedno czego się nauczyłem o liczbach w Eve to to, iż nie jest ważne ilu członków ma dany alians/korporacja ale ilu aktywnie i efektywnie jest w stanie wystawić do walki. Niestety to doświadczenie nabyte na własnej skórze.

Dobrze ,że - póki co - mogę popatrzyć z boku nie stojąc po żadnej stronien nie dzieląc "wielkich tego świata" na dobrych i złych a tylko potwierdzić że SOT jest beznadziejnie nieefektywne walcząc samotnie bo to nie wyraz sympati do kogokolwiek, bądź też jej braku  ale po prostu kolejne doświadczenie nabyte osobiście  :)

Skwiercpur

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 22, 2009, 13:37:22 »
sot mial byc ramieniem eu tz w zamysle

Rogoo

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 23, 2009, 02:57:10 »
Dobrze ,że - póki co - mogę popatrzyć z boku nie stojąc po żadnej stronien nie dzieląc "wielkich tego świata" na dobrych i złych a tylko potwierdzić że SOT jest beznadziejnie nieefektywne walcząc samotnie bo to nie wyraz sympati do kogokolwiek, bądź też jej braku  ale po prostu kolejne doświadczenie nabyte osobiście  :)

Moze lepiej nie wchodzmy na temat "osobistych doswiadczen" w walce z niektorymi Sojuszami ;) PL potrzebuje petsow, wiadomo przeciez ze nie beda tak dobrze walczyc jak oni.