Autor Wątek: Problem z klientem?  (Przeczytany 3379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Problem z klientem?
« dnia: Grudzień 21, 2008, 20:25:21 »
Mam taki problem:
od jakiegoś czasu mój klient zachowuje się z lekka dziwnie. Co jakiś czas wyłącza się. Nie jest disconnect czy inny conection lost. Wygląda to tak jakbym wydał polecenie alt + q / alt + F4. Nie wiem co jest. System nie raportuje żadnych błędów, a procesy wyglądają normalnie tak jak dajmy na to przed odpaleniem klienta. Problemy zaczeły się mniej więcej po wprowadzeniu QR, lub po jego pierwszym patchowaniu.
Czy ktoś jeszcze ma / miał taki problem? Oczywiście dopuszczam możliwość że jest to wina mojego kompa, ale mam go już dłuższy czas, i do tej pory nie było problemu, ba równolegle odpalałem dwa premiowane klienty  było w porządku.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Problem z klientem?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2008, 02:11:29 »
A jaki to komp?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Problem z klientem?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2008, 10:29:01 »
Laptop HP:
AMD Athlon X2 1,9 na rdzeń
2 GB RAM
Radeon HD 3200
XP SP2

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Problem z klientem?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2008, 10:38:42 »
Mam mniej wiecej to samo na kompie w pracy z tym ze czasem dostaje "connection lost" a czasem nie  ??? Pozatym czaty czasami mi wariuja. Tez zaczelo sie po QR. BTW Jakiego masz providera?
Teraz mam za malo czasu na granie zeby sie tym specjalnie przejmowac.  :'(


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Problem z klientem?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2008, 10:58:42 »
Dostawca to Telekomunikacja Kolejowa. Pojęcia nie mam czy są w jakimś większym gangu, czy nie ;)
W całej sytuacji najbardziej drażni mnie to że o ile po zmianie kompa (do niedawna grałem na sprzęcie minimalnie lepszym niż minimum dla podstawowego klient i iplusie :P) i podpięciu się pod kabel rodzeństwa od czasu do czasu zdarza mi się zobaczyć connection lost, o tyle te wywałki klienta są strasznie upierdliwe bo praktycznie nie ma dnia żeby co najmniej raz któryś char nie warpnał mi nagle z misji bo się klient zamknął  :grr:
Żadnego statku na szczęście przez to jeszcze nie wtopiłem ale podejrzewam że ma to związek z tym że prawie zawsze pada ten charakter który zostanie zalogowany jako drugi a że jest to typhon sfitowany na drone przeciw fregatową... ;).
Acha żeby nie było że komp przeciążam czy coś, kilka razy leciałem już AE na trzech charakterach i nic się nie działo, kilka razy wywaliło mnie też kiedy grałem "tylko" jednym charakterem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

misao

  • Gość
Odp: Problem z klientem?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:00:56 »
wyczysc cache, mi siepodobnie robilo, popmaga

Goomich

  • Gość
Odp: Problem z klientem?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:04:55 »
Radeon HD 3200

Jakie sterowniki?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Problem z klientem?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:33:21 »
Sterowni wersji 8.513.1.2000
Na razie wyczyściłem cashe, jeśli to tam siedział problem to w ciągu trzech czterech dni powinienem zaobserwować brak tego typu wyłączeń

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.