Autor Wątek: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs  (Przeczytany 21255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ezachiel

  • Gość
[PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« dnia: Grudzień 16, 2008, 15:21:38 »
Witam!

Pozwolę sobie napisać tego posta z informacją dotyczącą szkoleń PvP organizowanych przez korporację, w której aktualnie jestem. Korporacja nazywa się Agony Unleashed, i jest to nastawiona całkowicie na PvP, i szkolenie pilotów w PvP. Chodzi o to by nawet największy carebear miał możliwość bez większego stresu zasmakować, poznać i nauczyć się małe, co nieco o PvP w EVE.  :coolsmiley:
 
Szkolenie jest szkoleniem praktycznym  >:D, choć zawiera też trochę teorii :angel:. Prowadzone jest w języku angielskim, na Ventrillo. Cała komunikacja odbywa się na Ventrillo, zarówno podczas szkolenia jak i później w trakcie jak już gang leci na akcję szukać guza. Koszt tej zabawy to tylko 7 mil isk za poziom BASIC, + 3 statki z Fitem, ogólnie nie powinno przekroczyć 10 mil isk w wersji minimum, no jak ktoś przyleci EAS z Fitem oficerskim i to wkropi to jego decyzja  :crazy2:, niewliczony w to jest koszt clone contract.  Dobrze jest posiadć jumpclona, jeśli komuś szkoda implantów, regułą jest, że gang leci i walczy do czasu, kiedy go nie zniszczy nieprzyjaciel lub nie padnie na gate campie.

By wziąć udział w szkoleniu trwający od 6 do 9 godzin należy:
- posiadać ventrillo z opcją słuchania i mówienia
- Posiadać minimum takie skille:

Do wyboru: Caldari, Amarr, Gallente lub Minmatar Frigate 1+
Propulsion Jamming 1+
Afterburner 1+
Sensor Linking 1+
Warp Drive Operation 3+
Target Painting 1+
Weapon Disruption 1+
Electronic Warfare 1+

- zarejestrować się na stronie Agony Unleashed
 http://www.agony-unleashed.com/news.php

- zapisać na szkolenie w topiku na forum, np w takim topiku
 http://www.agony-unleashed.com/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?102444

- cieszyć się efektami szkolenia : - link do killboardu -
http://www.agony-unleashed.com/class_kills/?a=home

Uwagi końcowe :
By wziąć udział w szkoleniu na dowolnym poziomie organizowanym przez PvP_University nie jest konieczne wstąpienie do korporacji Agony Unleashed lub sojuszu Agony Empire. 
Szkolenia nie są pretekstem do werbowania ludzi, jest wręcz zakaz takich działań w trakcie szkolenia i po. Po zaliczeniu danego szkolenia można za darmo brać udział w kolejnych szkoleniach tego samego poziomu, np jeśli ukończysz kurs poziomu BASIC możesz w przyszłości zapisać się na kolejne szkolenie bez wnoszenia opłaty  >:D
Jest możliwość założenia konta korporacyjnego w Agony, wtedy opłaty za kurs są niższe.  :o
Agony Unleashed nie zmusza nikogo do strzelania w cele o dobrym standingu, czyli jeśli wasz korp lub sojusz posiada ustawione standy do spotkanego właśnie statku - nie ma obowiązku atakowania go, natomiast, ponieważ Agony Unleashed samo nie posiada praktycznie żadnych napów każdy spotkany statek neutralny w 0.0 lub z ujemnym standingiem w low secu jest traktowany jak cel podlegający atakowi.   :knuppel2:

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do zabawy i nauki. I tych z bagażem wiedzy i tych całkiem nowych, bojących się PvP, low sec, czy wręcz przerażonych 0.0. Oderwijcie się na kilka godzin od kolejnego nudnego targania vedesparu na pustym belcie w empire, lub kolejnej misji lv [1-4] by się zabawić  :krzeslo: :knuppel2:



Prośba do moderatorów - jesli ten topik nie pasuje w tym miejscu proszę o przeniesienie we własciwe, prosze nie kasować o ile jest to możliwe.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2008, 15:34:10 wysłana przez Edmund »

Voulture

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2008, 18:05:25 »
Mialem zamiar to przenisc do dzialu Rekrutacja keidy po odswiezeniu strony okazalo sie, ze juz to ktos zrobil. Chyba, ze mam jakies schizy, ale no :P

Fajna inicjatywa, wlasciwie to zastanawiam sie czy nie przykleic...

amra

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2008, 19:00:52 »
Edmund mysle, ze zarowno COven jak BuFu chetnie pomoze i przeprowadzi sesje egzaminacyjna na koniec szkolenia    ;)

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2008, 23:01:11 »
Edmund mysle, ze zarowno COven jak BuFu chetnie pomoze i przeprowadzi sesje egzaminacyjna na koniec szkolenia    ;)

Z Tym nie ma problemu, wystarczy wpaść na zajęcia praktyczne  >:D Kiedy i gdzie wiadome jest, bo informacja jest publiczna  :)


Voulture przyklej, ale to nie jest ogłoszenie rekrutacyjne :)

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2008, 00:18:31 »
Zajęcia się odbyły ... ładny kawałek teorii i praktyki zaliczony ... w sumie, to powiem że takie szkolenia powinny być w każdym korpie robione.  Celów z Coven , BUFU lub GBT nie stwierdzono na trasie szkolenia ...aczkolwiek pora była lekko bandycka dla EU graczy ... może jak się jakiś szkoleniowiec trafi z EU w końcu to będzie lepiej :)

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2008, 14:46:16 »
Niedawno odbyły się zajęcia łączone  .. .klasa wolfpack i advaced w jednym machu ... 6 h twardej, solidnej teorii łacznie z aspektami psychologicznymi walki ... plus mała wycieczka do Providence gdzie klasa spotkała przyjaznych pilotów z CVA i sobie troszke wymieniliśmy argumenty ... ja wróciłem jajcem :) Ale generalnie było uber fajnie ... po drodze padł prtaktycznie cała szpica z Agony na "przypdkach" no a ludziska po zajęciach i tak czują niedobór .. i pewnie by chcieli tak co dziennie :)

Greyer

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2008, 12:52:48 »
Biedne CVA, co jakieś roamy to wszystko leci do Provi atakować CVA.

marigod

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2008, 20:17:52 »
Nie no, stary Troskliwy Misiek nabór na szkolenia PVP prowadzi  ;)
Widać świat stanął na głowie  ;D

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2008, 21:30:42 »
Biedne CVA, co jakieś roamy to wszystko leci do Provi atakować CVA.

moar plz   ;D

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2008, 22:53:12 »
CVA biedne ... hmm gdzieś widziałem opinie że oni tam jak dorwą kogoś w prowi z minusem to najpierw bija sie miedzy sobą o prawo do walki z tym minusem bo taka bieda w okolicy ... a widzialem ze bawiles sie z nami Zsur1aM na naszym KB, chyba jakiś Huzar nawet mnie spodował :)
GF.

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2008, 22:55:54 »
Nie no, stary Troskliwy Misiek nabór na szkolenia PVP prowadzi  ;)
Widać świat stanął na głowie  ;D
Chcesz to wpadnij na kurs, moze i ja wpadne, bedzie wesolo ... o ile honor pozwoli ci wsiąść we frejke t1 jak za dawnych czasow kiedy latałeś po low secu :)

marigod

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2008, 23:01:47 »
Na razie rozstałem się z EVE na jakiś czas.
Ale przed powrotem chętnie skorzystam, coby nie zlamić na 1-szym roamie   ::)
Poza tym miło będzie znowu razem polatać ;)

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2009, 20:01:51 »

Gregorius

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2009, 11:33:40 »
Heh, nie zapomnę jak jeszcze w SHCK z Edziem polecielismy na ten kurs :]
Fajna sprawa. Myślałem, coby na adv. nie polecieć (bo chyba moje uczestnicwo gdzieś jeszcze mają :P) i zobaczyć, co dają :]

Ale jeśli chodzi o przygotowanie z podstaw to nie ma lepsiejszego miejsca jak Unseen Academy (kryptoreklama rox :])

No i wysokich lotów życzę Ed! :D

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 05, 2009, 11:48:04 »
Heh, nie zapomnę jak jeszcze w SHCK z Edziem polecielismy na ten kurs :]
Fajna sprawa. Myślałem, coby na adv. nie polecieć (bo chyba moje uczestnicwo gdzieś jeszcze mają :P) i zobaczyć, co dają :]

Ale jeśli chodzi o przygotowanie z podstaw to nie ma lepsiejszego miejsca jak Unseen Academy (kryptoreklama rox :])

No i wysokich lotów życzę Ed! :D
Nie wiem co robi i jak robi UA, ale nie sądze by ludzie z UA stracili na tym szkoleniu. Uwazam że wręcz przeciwnie, każdy powinien zobaczyć i przezyć jak to robią w Agony. Ale trzeba pamiętać że to jest poziom BASIC, dwa kolejne szkolnia, advaced i wolfpack w znacznie wiekszym stopniu prezentują mechanikę i systematyzują wiedzę pod kontem PvP, oraz uczą pewnych trików przydatnych o ile są wykożystywane :)
A ponad wszystko to fajna zabawa  ::)

Edit :

No i tak po ptokach, narazie limit miejsc wyczerpany ... 40 osob ponad sie zglosilo, topic opublikowany wczoraj o 16:30 a dziś już nie ma miejsc.
Ale zglądajcie, moze Dimension rozszeży ilośc miejsc ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2009, 11:57:15 wysłana przez Edmund »

Gregorius

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 05, 2009, 11:56:43 »
ile teraz biorą za advanced ?

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 05, 2009, 12:30:56 »
ile teraz biorą za advanced ?

Nie wiem, dawno nie było advaced ... ja ostatnio płaciłem za wolfpack i advaced w jednym 20 mil.  Ale uważam że materiał powinien być podzielony bo jest go bardzo duzooo ...

Goomich

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 05, 2009, 12:32:03 »
Ale trzeba pamiętać że to jest poziom BASIC,

Czyli co? Przez osiem godzin uczą jak robić allign i do czego służy scrambler?

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 05, 2009, 12:42:28 »
Czyli co? Przez osiem godzin uczą jak robić allign i do czego służy scrambler?
Nie, tego ucza w 15 minut i potem pare skoków we flocie.
Kurs jest podzielony na dwie częsci. Pierwsza, to teoria, czyli do czego sluzy np tracking disruptor, co to jest hydra fleet, co to są bańki i takie tam. Druga czść to praktyka. Każdy w gangu informuje jaki ma sprzet EW, FC zmienia tak żeby np we flocie nie bylo na 50 fregat 50 disruptorów, tylko żeby EW było bradziej zbalansowane. Potem undock, rózne rodzaje komend FC, zachowanie przed jumpem po jumpie, i okreslone typy komend w danej sytułacji. Zachownie na ventrillo, komunikaty od zwiadu, i takie tam ... pare warpów na rózne miejsca, dolot po spirali do rpzeciwnika czyli tankowanie speed-em, gdzie sprawdzany jest angular speed w stosunku do obiektu dla kursantów żeby wychwycić zbyt ciasną spirale, algin, warp wing, warp on your own, recon-recon, itp ... gang leci do czasu znalezienia przeciwnika i walki. Gang albo ginie albo poduje cel. Jesli cel został zdjęty, szuka następnego. Jesli padnie caly gang powrót do sytemu startowego, nowy ship i znów w trase ... i jest 2-3h teorii i ze 4-5 praktyki ... czyli wlasnie latanie i szukanie celu .. typowy roam w wydaniu agony, ze szpicą, scoutami, i skrimsherami :)
Zwyczajem jest że cały gang zalicza poda, taki obyczaj ... i traci sie statki .. ma to swój praktyczny wymiar w psychologi .. uczy nie bać się poda ... ale to szczegól bo nie zawsze i nie wszyscy dostają poda ... ale zdaża się że np 5-6 kursantów zostaje samych w 0.0 bo całe Agony padło :)
Róznica pomiędzy Agony a kursantami jest taka że Agony mają wyznaczone zwykle role i służa za squadleaderów, wing comanderów itp ... ale walczymy i giniemy razem ...  no i Agony members nie mają obowiązku stosować się do ograniczeń kursu, czyli latają interceptorami, covertami, interdictorami itp ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2009, 12:51:14 wysłana przez Edmund »

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2009, 10:32:36 »
Odbyły sie kolejne zajęcia w PvP University. Bardzo sobie chwalili te zajęcia obecni na nich kursanci, niestety nie dane mi było latać w gangu od początku, załapałem się dopiero na drugą fale, gdzie nadzialiśmy się na dobrze dowodzoną grupę blokującą wejście do 0.0. Po chwilowym zamieszaniu kiedy gang się podzielił na dwie części w wyniku błyskotliwej akcji przeciwników, nasz FC wybrał primary cel i wydał rozkaz walki do końca. . . mój biedny interceptor poległ ... nastapił suicide atak na znacznie silniejsze ugrupowanie przeciwników z obu stron gate, w ten sposób Gang zgrupował się i osiągnaoł wyznaczony przez FC cel ... to chyba był jakis ally z CVA ???  >:D
Po przegrupowaniu sił i w nowych statkach FC poprowadził naszą flotkę do systemu "wczasowego" gdzie udało się upolować kilku przeciwników, jednakże pojawienie się sporej grupy wrogo nastawionych statków ( znowu CVA ???  ) zmusiło FC do odwołania grup przechwytujących z pozycji ... mój biedny Rifter .... skubany Tarnis uciekł mi na 25% hull ... no nic ... zajęcia były fajne, kupa akcji, adrenalinki i pew_pew z profesjonalnym FC Agony prowadzacym gang do walki ...

linkzor do KB :

http://www.agony-unleashed.com/class_kills/?a=home

 
Zapraszam na następne zajęcia, odbęda się gdzieś na koniec stycznia - początek lutego chyba że przygotownia do ally tourmentu zawłaszczą większą cześć czasu Agony pilots.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2009, 13:17:31 wysłana przez Edmund »

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 23, 2009, 16:09:48 »
Free Bump
Popieram ta inicjatywe.

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 25, 2009, 17:58:26 »
O kursie Agony napisano artykulik w Eve Tribune #13 : Spending a day in ‘Agony’

Linkzorek : http://www.eve-tribune.com/index.php?no=4_13&page=1

Jest tam też clip video, ale nie za specjalny. Dodam tylko że na zakończenie tego kursu gang rozwalił archona ...

Jeszcze gorąca produkcja Agony - clip z kursu 14 marca '09 :)
http://dl.eve-files.com/media/corp/Apolluon/PvPBasicF.mkv
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 10:06:45 wysłana przez Xarthias »

Loc0

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 29, 2009, 14:27:38 »
Nie spamujemy Edowi ;>

http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=6312.0 <- offtopic tedy

Ezachiel

  • Gość

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 01, 2009, 11:43:06 »
4 godziny po ogłoszeniu już był "Closed"  :(


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 01, 2009, 12:27:18 »
Ehh ... najwyrażniej wszyscy to traktuja jako strate czasu i isk .. wbij sie na rezerwowego Sokole Oko  O0 argh, już całkiem zamkneli ... no nic, moze next time  ^^
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 14:46:06 wysłana przez Edmund »

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 01, 2009, 13:06:52 »
Ehh ... najwyrżniej wszyscy to traktuja jako strate czasu i isk .. wbij sie na rezerwowego Sokole Oko  O0 argh, już cąłkiem zamkneli ... no nic, moze next time  ^^

Jak to strate czasu i isk??
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 01, 2009, 13:09:36 »
Jak to strate czasu i isk??
No czasem są posty w tym topiku w takim mniej wiecej  tonie .. a od 3-4 miesięcy dostać się na kurs jest bardzo trudno, bo w pare godzin jest class closed jak sie zpisuje 65 osób na 50 miejsc ... stąd moja wypowiedź .. sorry za niedomówienie.

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 05, 2009, 11:53:00 »
18 kwietnia kolejny Basic :
http://www.agony-unleashed.com/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?122229

Ale o lekko chorej porze jak na Europe, północ EvE ... 

Locutus

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 05, 2009, 12:28:04 »
No fakt pora dla desperatów .... i szkoda że najpierw Basic trzeba przelecieć żeby się czegoś dalej uczyć .... anyway za bardzo "dinozaurowaty" jestem na takie godziny a poza tym jak tłustą dupe wsadzić w taki mały ship , ja nie bez powodu latam BS size shipami ;) w mniejsze się nie mieszcze :)

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 29, 2009, 12:32:39 »
Ogłoszenie Parafialne :
PVP-BASIC 23rd May, 1800 Eve Time

Zapisy od 2 maja, od godziny 18:00.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 02, 2009, 21:50:10 »
Do kitu  :buck2:

Cały dzień musiałem ustawić pod fakt, żeby być o 16.00 przed kompem - rejestracja została otwarta o 20.16 (!). Dokładnie 10 minut po tym, jak wyszedłem na moment z domu - jak wróciłem godzinę później, było już po jabłkach.

Poprzednim razem nie byłem na szkoleniu z mojej winy, ale otwarcie rejestracji opóźniło się o godzinę. Krótko mówiąc - "niezły burdel w tym Archeo"


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Carnuss

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Carnuss
  • Korporacja: Federal Navy Academy
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 02, 2009, 21:59:49 »
Cały dzień musiałem ustawić pod fakt, żeby być o 16.00 przed kompem

Ale dlaczego o 16:00? 1800 EVE Time to u nas 20:00 czyli było tylko 16 minut poślizgu.

No chyba że Edmund podał czas rozpoczęcia szkolenia w EVE Time, a rejestracji w GMT +2 ale nie sądzę żeby był niekonsekwentny.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 22:05:20 wysłana przez Carnuss »

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 02, 2009, 22:00:21 »
Do kitu  :buck2:

Cały dzień musiałem ustawić pod fakt, żeby być o 16.00 przed kompem - rejestracja została otwarta o 20.16 (!). Dokładnie 10 minut po tym, jak wyszedłem na moment z domu - jak wróciłem godzinę później, było już po jabłkach.

Poprzednim razem nie byłem na szkoleniu z mojej winy, ale otwarcie rejestracji opóźniło się o godzinę. Krótko mówiąc - "niezły burdel w tym Archeo"
Przesadzasz ... 0,3 h po otwarciu rejestracji zapisałem 3 osoby na kurs ...
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 14:10:30 wysłana przez Edmund »

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [PvP University] PvP dla każdego - zaproszenie na kurs
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 02, 2009, 22:02:52 »
Cały dzień musiałem ustawić pod fakt, żeby być o 16.00 przed kompem
internetowe statki kosmiczne - poważna sprawa ;)