Autor Wątek: Dek / Fade/ / Pure Blind  (Przeczytany 18400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LoveKebab

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 30, 2008, 15:56:12 »
nie interesuja mnie killmaile tylko to co zostaje w can'ie

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 30, 2008, 21:32:26 »
Co do polityki to wiadomo ze jestesmy czescią GBC. A TRI straciło własnie olbrzymią szanse stania sie trzecią , niezależną siłą - razem z GF i ewentualnie AXIOM, który szczerze mówiąc stoi bardzo z boku GBC - mogliscie  stworzyć liczący sie powerblok i wyrwać sobie teren na stałe. A tka zostają Wam 2-3 stacje npcowe. Życze dalszej równie owocnej polityki Waszych niezwykle dalekowzrocznych dyrektorów.

TRI nigdy nie było aliansem pasującym do trendu naplandowo-powerblockowego. Trzonem aliansu były pierwotnie YNC-D00M-Exanimo - korporacje pirackie z głęboko zakorzenioną niechęcią do aliansów. Od samego początku dbaliśmy aby liczba niebieskich była mała. Nie prowadzimy długoterminowej polityki w stylu MorsusMihi. Głównym celem istnienia aliansu jest zapewnienie dobrej zabawy graczom a nie okopanie się 30 systemów w głąb 0.0 i trzepanie kasy na paskach.

Jeśli wziąć pod uwagę tak zdefiniowane cele to nasze dowództwo radzi sobie doskonale. Przez cały okres istnienia TRI (starego i nowego) nie narzekamy na brak walk. Jeśli gdzieś ich brakuje to przenosimy się w nowy rejon. Staramy się unikać blobów.

Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to podejście zupełnie różne od reprezentowanego przez MM, Iron czy nawet BoBa. Możesz myśleć o TRI jak o skrzyżowaniu Goonsów z BoBem w fazie Max. Czyli alians nastawiony na dobrą zabawę realizowaną przez aktywne pvp, gdzie POSy i terytorium są tylko środkiem do osiągnięcia celu a nie celem samym w sobie.

Fedajkin

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 01, 2008, 07:33:46 »
Krótki rzut na to co się dzieje:
- w godzinach wieczoranych dnia wczorajszego, flota NC przepuściła atak na system wlotowy do 0.0 czyli EC- stawiająć sporą część posów w RF i rozwalając kilka małych, które nie miały strontu.

Straszny

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 01, 2008, 17:37:38 »
lol Archen takiej propagandy to by Ci Goebells mogl zazdrościc  ... a mnie dzisiaj dochodzą informacje o Waszych plusowych standach do całego NC  i  to ze jacys wasi bossowie stwierdzili ze pieprzą takie coś i sobie odeszli .

po prostu luz, wolność i niezależnosc na maxa.....  tylko zeby NC sluchać i wszystko ok ?

ciekawe.. prawda to czy złośliwe ploty tylko ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 20:40:47 wysłana przez Scaryman »

gosti

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 01, 2008, 18:56:35 »
ploty

 :idiot2:

LoveKebab

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 01, 2008, 20:35:06 »
w momencie kiedy zobacze + do NC odchodze z TRI - jak widac jeszcze jestem ...

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 01, 2008, 22:40:32 »
a do kogo mielibyśmy strzelać teraz po postawieniu + do TRI  :uglystupid2:
ja się cieszę że są czerwoni bo się coś dzieje
mam nadzieję że to obrzydliwa plotka i że nikt nawet o tym nie myslał
dzięki temu sa takie bitewki jak dziś w vfk/ccp/2r
Sneer Quen

LoveKebab

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 01, 2008, 23:35:32 »
z tego co sie orientuje to ta "bitewka" byla zalosna do granic mozliwosc...

10 minut (jesli nie wiecej) zajelo nam deaggro i wyskoczenie z systemu, guny nie dzialaly przez laga, nc mialo na bramie wiecej capsow niz by ludzi w gangu... ten engagement byl tak zalosny ze az zal dupe sciska :(

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 02, 2008, 08:52:57 »
kilka minut wcześniej my się męczyliśmy z deagro w vfk
a co do gun laga - tak to teraz we bitwach flot wygląda i pewnie inaczej szybko nie będzie - trzeba się przywyczajać

najfajniejsze były ghost shipy na polu bitwy 3h później które następny roam zbąblował radośnie ciesząc się że kilku redów na bramie dopadli  :D

ciekawe jest to odwrócenie ról po 6  miesiącach ...
Sneer Quen

Kay-kun

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 03, 2008, 02:03:36 »
Jestem bardziej zdziwiony LK, niz TRI, ktory ma OFICJALNY NAP z silami NC (CONFIRMED).

Na dodatek GF bedzie wcielone do naszej TRI ARMY (i troche NAVY).


 :uglystupid2:

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 03, 2008, 03:25:40 »
znaczy sie TRI ma napa z NC już? :)))

w momencie kiedy zobacze + do NC odchodze z TRI - jak widac jeszcze jestem ...

no to Kebab módl się aby ten NAP nie został oficjalnie plusem :)
własne słowo rzecz święta, nie?  >:D
Moderatorzy na drzewo!! :D

Fedajkin

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 03, 2008, 07:26:11 »
Jaki +? Nadal widzę szipy TRI wskakujące na nasz KB, więc z tym NAPem to nadal plota.

Przykład z dzisiejszego poranka:
http://www.northern-coalition.com/?a=kill_detail&kll_id=78848

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 03, 2008, 08:32:01 »
gdyby był nap to pewnie ktoś by powiedział żeby do tri nie strzelać
nic takiego nie było ....
więc jaki nap ?
tri tak samo wpada do KB jak atlas Gf i inni
Sneer Quen

gosti

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 03, 2008, 08:45:28 »
To musi byc prawda! Wlasnie przeczytalem o tym na caod!  :2funny:

A tak powaznie - dopoki nie zobacze, nie uwierze.

ninja-edit:

Znalazlem cos takiego na KB TRI: http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=959532
Atlas stracil 1 carriera (tak tylko pisze, zeby nie bylo ze TRi/Atlas nic nie traci :P)
GF: http://kb.eve-gods.org/?a=kill_related&kll_id=959532

Swoja droga kto z TRI wymyslil jakies wpisywanie kodow w celu skopiowania KM... Wr, zeby to jeszcze poprawnie dzialalo :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2008, 08:55:31 wysłana przez gosti »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 03, 2008, 10:02:10 »
Może po prostu TRI ma napa np. z Razorem, nie z całym NC? Miałoby to sens, bo RZR wygląda na tego, który ma największy interes w pojechaniu Godsów. IRON nie musiałby wiedzieć nic na temat takiego napa.

gosti

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 03, 2008, 10:11:27 »
Nie sadze, za duzy burdel bylby w przypadku napotkania gangu TRI. Polowa strzela, reszta nie? :)
Poza tym sadze, ze to IRON ma najwiekszy interes...



... w pojechaniu Godsow :P

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 03, 2008, 10:13:46 »
NAP nie oznacza plusa, tylko nieagresję na większą skalę - np ataki na posy.
Moderatorzy na drzewo!! :D

gosti

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 03, 2008, 10:46:17 »
W sumie kiedys taki NAP juz byl miedzy NC a TRI, wiec istnieje i taka opcja.

Pozyjemy zobaczymy.

Voulture

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 03, 2008, 17:22:22 »
Plus byl chyba 3 razy na konkretne walki, poza tym nigdy trwale plusa nie bylo, za to caly czas dzialaly umowy o nie atakowaniu terenow i stacji.

Kay-kun

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 03, 2008, 21:11:24 »
Przepraszam panstwa, nastepnym razem nie bede probowal uzywac sarkazmu, nie dziala najlepiej.  :(

gosti

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 03, 2008, 21:55:14 »
Masz racje, sarkazm po dwoch dniach nie dziala najlepiej  ::)

A zeby nie bylo az tak offtopikowo: caly czas trwa oranie posow, dzis w Fade.
Przy okazji jednego z nich GF lecialo posowi z odsiecza. Sily po 60 (+/-), poniewaz nasze capsy na zachete sobie wyskoczyly. No ale coz to bylaby za zacheta bez niespodzianki w postaci bloba powracajacych capsow :P
GF wiec zdeagrowali i polecieli 2 systemy dalej, my po chwili (nasz FC jakis powolny byl  i dal GF szanse ustawienia sie na snipe spotach itp :o) za nimi. Doszlo do drugiego starcia i pod koniec walki drugiej niespodzianki w postaci capsow  ;D Wtedy reszta GF odleciala w sina dal.

Lacznie kolo 30 strat GF&friends vs 12-14 strat NC

Fedajkin

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 05, 2008, 07:28:09 »
No wczoraj wieczorem odbył się najazd zjednoczonych sił wrogich na ROIR... nie wiem co się działo, nie wiem jak się działo, ale owe zjednoczone siły wrogie dostały całkiem ładnego łupnia... odziwo, najazd był zgrany głównie pomiędzy TRI+Atlas+Axiom+GF, chłopaki chyba zwietrzyli, że sami nie dadzą rady i zaprosili GF do wspólnej zabawy.

tutaj liczby >Battle in ROIR-Y (Pure Blind), 04-12-2008 (22:21 - 01:28)<

gosti

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 05, 2008, 09:29:41 »
No ogolnie wczoraj ciekawie bylo, ale nie linkowalbym KB NC, bo malo kto tam wrzuca lossy. Anyway opowiem jak bylo z mojego POVa :P

Dla mnie zaczelo sie od 18 IRONowiczow w Torrinos na malym convoyu do ROIR. Zebralismy sie glownie w fleet BS i ruszylismy w strone desta z nadzieja cwanego ominiecia X-70 (systemu w kotrym przesiaduje TRI/Atlas) :P . Po drodze spotkalismy jednak 10 TRI w t2 crusierach, a niestety nie majac tacklerow walka z nimi nie mialaby sensu. Z pomoca przyszedl razorowy Mythos Corp, ktory akurat sobie kampil system wczesniej w mniejszych szipach (8-10 jakos, glowy nie dam). Krotkie pew pew i lecimy dalej, TRI stracilo 2 statki, razor chyba tez ze 2, nie wiem.

Dolatujemy do J-C (2 systemy do ROIR) i nasza droge niestety odcina 40-os gang TRI/Atlas. Kontaktujemy sie z reszta NC i postanawiamy na nich tutaj poczekac, bo i tak maja tedy leciec na roama. Dolaczamy do ich gangu, TRI/Atlas sie zmywaja, krotka pogon bez sukcesu i po paru chwilach ladujemy w EWOK, czyli praktycznie tam gdzie zaczynalismy swoj konwoj :P Nas kolo 100, 1j dalej kolo 100 TRI/Atlas. W tym samym czasie intel donosi o 120 Goodfellas&friends w ROIR. Chwila siedzenia na gejcie i FC zaczyna swoje podchody - zawracamy do ROIR, a za nami podaza TRI. Lecac liczymy na fajny 3-way, ale jak sie pozniej okazalo TRI ustawilo na ta walke blue z GF.

Tak wiec wskakujemy do ROIR, GF juz czeka na bramie - support na 0, BS na snipach itp. W tym momencie podziekowalem mojej neostradzie, ze sie rozlaczyla 10min wczesniej, dzieki czemu zrestartowalem clienta. Pewnie dzieki temu po zaladowaniu juz grida (1-2min) laga mialem sporadycznego, moze 3-4sek na aktywacje modulow itp.
No to zaczalem strzelanko do diktorkow, rapierkow, vagaskow i ceptow (cerb  :smitten:).

 Po paru minutach jeden z vagasow sie wkurzyl i zaczal mnie tacklowac, do niego przylaczyl sie jeszcze zealot i jakis myrm (oni byli z 40-50km dalej). No to namierzam vagasa, overheat wyrzutni i jazda. Na szczescie vagas psotanowil miec cap boostera zamiast jednego z LSE i zdechl jak mialem 57% strukty, udalo sie wywarpic ;D
Szybka naprawa w stacji i powrot.

Ogolnie wywarpilem/wrocilem z 7-8 razy, az  w koncu mi sie zdechlo majac... 43k dmg przyjete w cerbie :P
Mialem to szczescie, ze jak mi sie grid zaladowal gralo sie znosnie, ale slyszalem o osobach co potracily 3 shipy nie ladujac grida ani razu   :o

Na gridzie po paru minutach od poczatku walki wyladowaly capsy NC i dzieki nim to NC utrzymalo fielda (a przynajmniej tak wyczytalem). Liczbe zestrzelonych statkow trudno ocenic, dam tylko linki do KB:

NC:
http://www.eve-razor.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=113488
http://morsus-mihi.net/kb/?a=kill_related&kll_id=144103   <--- tu najlepiej widac ilu kto pilotow wystawil
http://www.iron-alliance.com/kb/engagement_analysis.php?k_id=88017

GF/TRI & friends
http://kb.eve-gods.org/?a=kill_related&kll_id=1166309
http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=1166052
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=53392

Ogolnie mi sie podobalo, good fight i cu today :)

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 05, 2008, 09:53:59 »
Fajny raporcik ;)

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 05, 2008, 10:11:36 »
Bitka była ładna :) Z mojej strony to wyglądało tak:

Wszytko zaczęło się od tej bitki http://kb.eve-gods.org/?a=kill_related&kll_id=1159167. NC wpadło nielicznym gangiem do VFK i zostało wycięte wpień. Mieliśmy nadzieję, że postanowią wrócić w większych ilościach, ale niestety nie doczekaliśmy się. P

Ponieważ sporo osób miało capitale/assetsy uwięzione w ROIR to nasz FC postanowił, że polecimy trochę pobujać się pod stacją pomagając przy tym innym wyciągnąć z niej swoje itemki/shipy. Po może 10 minutach scout zaraportował duzą liczbę NC zbliżającą się do ROIR, no a jeśli ktoś chce bitki to przecież nie odmówimy... :] Zaraz po wskoczeniu NC do ROIR na bramie byliśmy sami, Tri dołączyło chwilkę później. Laga o dziwo nie było (przynajmniej u mnie). Niestety jak się zakończyło tego nie wiem, bo jak już padłem to musiałem za chwilę uciekać sprzed kompa. Takie bitki to sama przyjemność :)

Nie wiem jak to się stało, ale wygląda na to, że MM stracił ok 2 naszego czasu capsa w ROIR z Large Remote Armor Repair System I ;] http://kb.eve-gods.org/?a=kill_detail&kll_id=1166387

Nasz kb pokazuje 203 killsy i 82 lossy - w tym jeden mój, ale chyba nie są pokazywane lossy Tri ;] http://kb.eve-gods.org/?a=kill_related&kll_id=1166051

Już parę frapsów mi się uzbierało z takich większych bitek, więc może niedługo coś sklecę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2008, 10:15:40 wysłana przez Keeno Smythe »

Fedajkin

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 05, 2008, 14:24:50 »
Super raporcik chopoki... wiedziałem, ja wiedziałem, że tak będzie... muszę żonę odciąć od Prison Break, to wszystko przez nią i se kurna nie postrzelałem :(

gosti

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 05, 2008, 22:51:05 »
NC + TCF ora wlasnie YA0. 500 na local, praktycznie sami blue. Korzystamy z dziwnych akcji z posami w tym systemie, dzieki czemu tylko sov 1.

Byly jakies potyczki na gejtach. Procz pierwszej w 2r- polegaly one na przeganianiu wroga.
Walka w 2r- to jakies 30-40 strat kazdej ze stron.

Lag duzo bardziej niemily niz wczoraj.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 09, 2008, 11:25:26 »
Co tam ciekawego się u was panowie dzieje ?  Jeżeli dobrze liczę TRI/GF/ATLAS straciło w tym tygodniu już ok. 10posów(KB Razor/MM/TCF).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2008, 20:55:27 wysłana przez Siewca Titum »

Fedajkin

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 18, 2008, 07:26:55 »
Ok, mały update:

TCF powoli zagaszcza się w Deklein, a godfelasi tracą to co szybko zagarneli. Szkoda mi tego ally, bo całkiem fajnie z nimi się strzelało, a teraz jak szczury z tonącego statku wieją od nich pojedyńcze korpy.
W dniu dzisiejszym podczas DT miał nastąpić reset standingów IRONa do Liberty i rozpoczęcie oczyszczania Pure Blind z POSów Liberty... niestety zostaliśmy uprzedzeni i wczoraj wieczorem Liberty postawiło na nas minusik i rozpoczeli próby wyplenienia nas z Pure Blind, a wszystko spowodował (to tylko dywagacja), jeden z naszych Whipów d/s militarnych, który to wyskanował w EC- neutralnego Iteriona niedaleko POSa Liberty i niewiele myśląc poleciał go puknąć, a jak się za chwilę okazało, ów iterion był altem człowieka z Liberty, który właśnie anchorował POSa i dowoził sobie strona... ;-)
http://iron-alliance.com/kb/kill.php?k_id=89180

A tak serio, to pewnie chodzi o przejęcie przez IRON SOVa w EC- i nasz spam posów w systemie... a zaczęło się od tego, że Liberty najpierw dało ogólny docking za opłatą dla każdego kto chciał w stacji EC- (plus/minus/neutral), po interwencji IRONa straciliśmy uprawnienia do dokowania.

Więcej już w krótce... ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2008, 07:30:45 wysłana przez Laira »

Trico

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:04:39 »
fajny wystrój KB  O0

swoją drogą jeśli koleś ma neutralnego alta to jego problem był ;]

DaBlades

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 18, 2008, 10:17:03 »
Nie jestem do końca w temacie ale stawiam że z GF odchodzą te same corpy które dołączają do każdego ally które się do deklein sprowadza. Tak samo było ze spartą, FS, YW...

Osobiście trzymam w tamtych rejonach sporo ammo z czasów FS/YW bo pewnie będzie jeszcze tam fun.  :krzeslo:



misao

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 18, 2008, 10:50:01 »
p[owiedzial bolades przymoierzajac nowy ally ticker

Greyer

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 18, 2008, 12:32:37 »
No będzie fajna strzelanka, nie ma co ;-)
A GBT jako nowy corp GF na pewno nie pozostanie w tyle ;-)

Fedajkin

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:44:59 »
No i co tam u GF slychać? Jak walka z TCF?

Aktualnie IRON męczy POSy Liberty i nie widzimy jakiegokolwiek oporu. W sobotę wpadliśmy flotą 60-70 shipów do P-2 zdjąć cynojammer... po kilkunastu minutach strzelania jammer padł... następnie wskoczyła cap-flota i zaorała moony w tym jedną wieżę która była offline i na której miejscu od ręki postawiliśmy własny POS.

DragLord

  • Gość
Odp: Dek / Fade/ / Pure Blind
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:50:29 »
Z tego co sie orientuje G00dfelasi wycofali sie z polnocy calkowicie (byl o tym topic na CAOD).