Eve Online > NoobGarten

EVE: Czy warto w ni? gra??

<< < (4/4)

Ezachiel:
Moje trzy grosze.

Bedziesz gra? czy nie w 7 dni nie poznasz gry. W 1 miesiac moze sie zorienujesz co i jak i gdzie mniej wiecej, po 2-3 miesiacach bedziesz mial w miare kompletny obraz gry.
Aby posmakowac gry w EvE potrzebna sa skille i kasa jaka sie zarabia w grze - jak zreszta w kazdym mmorpg. Te 7 dni sluzy nie poznaniu gry tylko zrobieniu pierwszego wrazenia. Jesli w ciagu 7 dni poczujesz ze chetnie bys chcial zrobic cos jeszcze to znaczy ze cie to pociaga jesli po pierwszym logowaniu zacznie cie odzuca? od kompa znaczy sie gra nie dla ciebie.

Z EvE rezygnuje sporo osob i sporo osob nowych dochodzi, Jak kazdy mmorpg wymaga duzo czasu na to by aktywnie uczestniczyc w grze.

Jestem pierwszym polakiem z polski ktory zalozyl konto do gry od chwili wydania retail ( lub 1 z 2 pierwszych :D ) Gralem w beta, gram teraz w retail. Bardziej zbugowanej gry i z bardziej wariackimi zmianami w kazdym patchu nie spotkalem a mimo to dalej mam konto aktywne i czasem sie loguje i gram. Zmiany ostanich 6 miesiecy dodaly tej grze sporo polotu i sporo mozliwosci, zmiany ktore obserwuje w ostanim miesiacu dodaja tej grze jeszcze wiecej smaczku. Zapowiedzi nowego rozwiniecia gry pod kodowa nazwa SHIVA dodacza naprawde sporo jesli zostana zrealizowane w 75% - na 100% nie ma co liczyc :D

Koniaczac podpisuje sie po slowami uniqa - spodoba ci sie czy nie - sprobowac warto

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej