Autor Wątek: opłaty  (Przeczytany 3569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WB78

  • Gość
opłaty
« dnia: Październik 27, 2008, 12:51:26 »
Cześć
Jestem nowy na forum na EVE jeszcze nie ale proszę o pomoc pewnie każdy nowy o to pyta ale proszę o odrobinę wyrozumiałości:
W skrócie jak najtaniej grać???
Chodzi mi o to gdzie kupić time cody - czytałem że miesięczne kosztuje 30zł - taka kwota jest bardzo ok ale tu na stronce to TC są po około 100zł za 2 miesiące - trochę sporo
Druga sprawa to po jakim czasie gry można kupywać TC za kasę z gry (średnio godzina dziennie) proszę o odpowiedzi bądź o inne ważne rady związane z płatnościami a nie opisane przezemnie z góry dzięki.
Pozdrawiam

Straszny

  • Gość
Odp: opłaty
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2008, 13:00:22 »
żeby zarabiać w EVE na TC ISKami musisz po prostu bardzo skupić sie na konkretnej działalności i ją wyskillować.

Mam kolegów handlujących w empire implantami, mam haulujących towary lowsec-highsec, mam rattujacych w low,  i oczywiście graczy z 0.0 - plexy, rattowanie, kopanie - wszystkim sie da jeśli poswięcisz temu pare-parenaście godzin porządnie zorganizowanej gry miesięcznie. Skille to minimum 3-4 miesiące, realnie powyżej pół roku żeby postać w swojej specjalizacji coś znaczyła i ładnie zarabiała.

WB78

  • Gość
Odp: opłaty
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2008, 13:01:59 »
a kupując isk na allegro ?? 30zł 300milionów na TC wystarczy??

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: opłaty
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2008, 13:09:02 »
a kupując isk na allegro ?? 30zł 300milionów na TC wystarczy??
Czytałeś EULA ?
Nie jestem ani adminem, ani moderatorem, ale myślę, że spokojnie mogę powiedzieć w ich imieniu, że właśnie dostałeś 1 ostrzeżenie.

NIE WOLNO KUPOWAĆ ISK'ów (z gry) ZA PIENIĄDZE Z RL !!!

Tego typu handel jest zabroniony, a wszelkie próby powinnyć zgłaszane do CCP jako naruszenie regulaminu i warunków licencji gry, a tym samym konto blokowane (ban).

A odpowiadając na pytanie - nie wystarczy, bo nie ma TC mniejszych niż 60d (aczkolwiek niektórzy mają jeszcze stare z zapasów), a w dodatku jak mówiłem kupowanie ISKów (z gry) za RL kasę jest zabronione !
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: opłaty
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2008, 13:10:00 »
wb78, kupowanie ISK za realne pieniądze jest sprzeczne z EULA i można za to zarobić bana. Radzę nie kontynuować tematu, bo można też zarobić bana na forum.
na urlopie od EVE

Ellaine

  • Gość
Odp: opłaty
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2008, 13:10:26 »
Kupowanie isk na allegro nielegalne jest.
Najtańsza metoda to zarejestrowanym będąc poza Europą płacić dolarami w abonamencie rocznym.

WB78

  • Gość
Odp: opłaty
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2008, 13:15:45 »
spoko ja tylko zapytałem poprostu chcę grać ale 50zł na miesiąc to przesada dlatego proszę o odpowiedź na takiepytanie grając np. górnikiem po 1h na dzień po ilu miesiącach będę mógł kupować TC za swoje uczciwie zarobione ISK czyli ogólnie mówiąc po jakim okresie czasu EVE staje się darmowa??

kaleba

  • Gość
Odp: opłaty
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 27, 2008, 13:20:27 »
30 zł to masz tzw "doładowania" konta co jestw rozumieniu regulaminu gry nilegelne i grozi banem. 100zł faktycznie wychodzi za 2 miesiące gry. najszybciej zarobisz jak będziesz siadział gdzies w sojuszu gdzie masz dobre npc i je tlukl, ok 30m bedziesz mial za godzine gry a 500m na 2miesiace bys potrzebowal

Goomich

  • Gość
Odp: opłaty
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 27, 2008, 13:24:24 »
spoko ja tylko zapytałem poprostu chcę grać ale 50zł na miesiąc to przesada dlatego proszę o odpowiedź na takiepytanie grając np. górnikiem po 1h na dzień po ilu miesiącach będę mógł kupować TC za swoje uczciwie zarobione ISK

Nigdy.

Edit: No, jesli wymaksujesz Hulka,  drony, bedziesz miał najlepsze implanty i przez ten rok nie zmienią się ceny tryta, ani GTC, to będziesz w stanie się zmieścić.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 13:41:45 wysłana przez Mona X »

Ellaine

  • Gość
Odp: opłaty
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 27, 2008, 13:33:37 »
Ale już 1.5 godziny dziennie to jakoś po 4 miesiącach czyli wyskillowaniu hulka. Oczywiście pod warunkiem że zadowala Cię spędzanie całego czasu gry na zarabianiu isków żeby dalej grać.
Ale górnictwo jest prawdopodobnie najgorszym sposobem zarabiania w Eve na jedno konto.

Jeśli 40 godzin w koparce to dla Ciebie "za darmo" a 4 godziny podawania hamburgerów to dla Ciebie "za dużo", przemyśl to jeszcze raz.

litestep

  • Gość
Odp: opłaty
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 27, 2008, 13:37:30 »
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie - zamierzasz grać żeby sobie pograć czy grać żeby móc grać?
Podobno na forum eve-o jest do ściągnięcia log z walleta postaci która na trialu dobiła do 1kkk na handlu. Jak sie nie ma do tego żyłki to lepiej normalnie płacić za grę :)

WB78

  • Gość
Odp: opłaty
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 27, 2008, 15:38:13 »
Albi fajny argument :) ja poprostu zanim zacznę grać w coś co się płaci 50zł miesięcznie chcę się dowiedzieć czy jest możliwość jakakolwiek obniżenia tej kwoty w skali roku bo jeżeli przez nawet 8 miesięcy mam płacić a potem prze 4 da się za ISK to i tak dla mnie jest ok nawet jeśli po 1,5 roku grania da się tak rozwinąć że osiągnie się takie proporcje to też jest ok więc zadam pytanie troszkę inaczej
Jakie macie sposoby aby czerpać przyjemność z gry jednocześnie obniżając kwotę abonamentu?
dzięki

Goomich

  • Gość

Siewca Titum

  • Gość
Odp: opłaty
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 27, 2008, 16:28:29 »
Wcześniej dało się grać tanio. Teraz gdy waluty poszły w górę niestety nie jest tak kolorowo/ ok. 99zł za 60dni Time Code w ojro trzeba zabulić. 105 jest w dolcach. Ceny z shatered.