Autor Wątek: jak wybrać stacje na której robić misje?  (Przeczytany 2353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ukaszg

  • Gość
jak wybrać stacje na której robić misje?
« dnia: Październik 14, 2008, 13:42:55 »
witam,

-w jaki sposób wybrać agenta (stację na własną baze) u którego robić misje (co brać pod uwage)?
-jakie rodzaje misji przynoszą najwięcej profitów (planuje raczej kariere producenta)?
-czy warto trzymać się jednego agenta czy zmieniać ich?
-jakie skutki ma robienie misji? wiem ze zyskuje u agenta lepsza opinię i moja korporacja też, ale... co to daje w praktyce?

horax

  • Gość
Odp: jak wybrać stacje na której robić misje?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2008, 14:08:54 »
witam,

-w jaki sposób wybrać agenta (stację na własną baze) u którego robić misje (co brać pod uwage)?
-jakie rodzaje misji przynoszą najwięcej profitów (planuje raczej kariere producenta)?
-czy warto trzymać się jednego agenta czy zmieniać ich?
-jakie skutki ma robienie misji? wiem ze zyskuje u agenta lepsza opinię i moja korporacja też, ale... co to daje w praktyce?

1. Na poczatek agent w stacji, gdzie o 1j nie ma zadnego low sec
2. Combat
3. Nie, warto zmieniac przynajmniej na poczatku, ale w jednej korporacji npc (jump clony)
4. wieksza kase, dostep do agentow wyzszego quality i levela, podniesienie standow dla korporacji npc i dla zaprzyjaznionych frakcji, obnizenie standu dla wrogich frakcji npc

Goomich

  • Gość
Odp: jak wybrać stacje na której robić misje?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2008, 14:10:17 »
-w jaki sposób wybrać agenta (stację na własną baze) u którego robić misje (co brać pod uwage)?

Duży level, duże quality, niski ss sytemu, w którym agent się znajduje.

-jakie rodzaje misji przynoszą najwięcej profitów

Te, które dają dużo, dobrego lootu i salvage'u, duże bounty i dużą nagrodę od agenta.

-czy warto trzymać się jednego agenta czy zmieniać ich?

Warto, aż znajdziesz najlepszego. Wtedy trzymaj się.

-jakie skutki ma robienie misji? wiem ze zyskuje u agenta lepsza opinię i moja korporacja też, ale... co to daje w praktyce?

Lepsze nagrody i za jakiś czas będziesz mógł postawic POSa w highsecu.

Mosiek

  • Gość
Odp: jak wybrać stacje na której robić misje?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2008, 14:12:08 »
Wybierz korporację która ma sporo agentów w różnych dziedzinach no i w tych, które chcesz robić.
Misje bitewne dają największy zysk i największy wzrost standów.
Agenta lvl 1 szybko zmień na lvl 2 (zapewne na innej stacji). Naucz się odpowiednich skilów social.
Misje bitewne dają sporo kasy i lp (za lp kupujesz różne przydatne rzeczy od agenta).

Ellaine

  • Gość
Odp: jak wybrać stacje na której robić misje?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2008, 14:18:23 »
Efektem dobrych standingów jest;
-tańsza rafinacja
-tańsze opłaty za wystawienie ofert na rynku
-(chyba) tańsze badania i produkcja
-od 8.0 dostęp do zakładania Jump Clonów w danej korporacji dla Ciebie lub całego Twojego korpa (jeśli to standing Twój korp - korp NPC)
-od 4.0 (do chyba 8.0) standingu Twój korp - frakcja NPC możesz stawiać POS w systemach security od 0.4 do chyba 0.8).

Jeśli chcesz zajmować się produkcją, klep misje dla korporacji w której będziesz mielił rzeczy na minerały, handlował, produkował, badał.
Jeśli chcesz zajmować się badaniami, klep misje dla korpa który ma interesujących Cię agentów RnD.
Jeśli nie, klep misje dla korporacji która ma dobrych agentów lvl 4 w miejscu w którym docelowo chciałbyś siedzieć.