Autor Wątek: Noob pytania. BPC i tagi , insygnia  (Przeczytany 3001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Muzahedin

  • Gość
Noob pytania. BPC i tagi , insygnia
« dnia: Październik 08, 2008, 13:18:20 »
Hej!!! Od dłuższego czasu szukam odpowiedzi na kilka pytań i nic nie moge znaleźć. Prosiłbym o pomoc.
1. Mając odpowiedno duży stand faction do ammar empire można od 3 agentów dostać za tagi bpc statków. Chciałem się dowiedzieć czy to jest jednorazowa przyjemność, czy za każdym razem kiedy będe miał tagi to moge je wymienić na bpc.
2. Pierwsze pytanie wynika w zasadzie z drugiego. Znalazłem agentów którzy dają standing faction za tagi. Oddałem jednemu agentowi tagi dostałem nagrode. Chciałem zrobić jeszcze jedną wymiane ale już nie mogłem. Czy to są 'jednorazowego użytku' agenci? Czy mogę do nich wrócić na wymiane po jakimś czasie?
3. Poszukuje insygni minmatarskich jak na amara przystało żeby wymienić je na różne itemy wraz z LP. Gdzie moge je znaleźć poza marketem oczywiście. Widziałem że w Amar cosmos jest kor-azor complex w którym są shipy amarów i tam można dostać insygnia tej fakcji. Czy podobny kompleks jest w minmatar cosmos?
Prosze o pomoc  :D
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2008, 13:48:01 wysłana przez wojtek langner »

litestep

  • Gość
Odp: Noob pytania. BPC i tagi , insygnia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2008, 13:42:12 »
1. jednorazowe
2. Skoro nie mogłeś  to akurat oni są jednorazowi :)
3. Misje, misje, misje.

Muzahedin

  • Gość
Odp: Noob pytania. BPC i tagi , insygnia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2008, 13:07:25 »
Tak tylko że zrobiłem już pewnie sto kilkanaście misji dla amarr navy i może dostałem 2 tagi, które sa nic nie wart  :( więc to chyba nie jest najlepszy pomysł na szukanie tagów. Nie wiem..... niektórzy mówią , że tylko misje ... może mają jakiś specjalnych agentów   :laugh:
Eh no i szkoda , że te bpc są tylko raz do odebrania.... a gdzie szukać bpo lub bpc? W kompleksach, czy może na paskach w 0.0? Nie znam się  :-\

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Noob pytania. BPC i tagi , insygnia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2008, 13:36:32 »
Żeby dostać tagi - bij flotę tych, których tagów szukasz np. na bramie (nie polecam, bo trzeba sentry tankować dodatkowo), po tagi możesz się wybrać równiez do regionów, w których rozgrywa się Faction Wars.

Statki faction są do zdobycia również poprzez LP store (gotowe i w formie BPC) odpowiedniej frakcji. Pirackie czasem wypadają z oficerskich/faction NPCów.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 13:38:48 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ellaine

  • Gość
Odp: Noob pytania. BPC i tagi , insygnia
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2008, 15:11:53 »
Podobno tagi lecą z misji lvl 4

NeX

  • Gość
Odp: Noob pytania. BPC i tagi , insygnia
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2008, 18:30:44 »
  TAGi lecą po prostu ze statków imperialnej NAVY jakiejś frakcji i jest obojętne czy to misja, czy brama w imperium, lub milicja. Wartościowe są tylko te, które pozwalają na zakupy w LP shopie wrogiej frakcji do zestrzelonego npeca, a więc głównie oficerskie z mocnych BSów. Drogie na markecie są również niektóre badziewne TAGi z frejek potrzebne do zaliczenia misji u agentów EVENT (wypadają na kopmpeksie najczęściej system obok agenta in space EVENTu). W zamian za nie kupujemy stand frakcyjny.

Wartościowych TAGów na misji przeciw NAVY spada raptem kilka na dziesiątki badziewia, dlatego trzeba naprawdę lubieć je klepać, tymbardziej, że właśnie na tych misjach tracimy najwięcej standu do innych frakcji imperialnych.

Jak ktoś chce, to należy spisać sobie TAGi wymagane w LP shopie i tylko te zbierać, lub skupować po niskiej cenie jak ma się kasę na zamrożenie. Potem w LP shopie koszt się zwróci.

  Misje EVENTu i potrzebne TAGi są opisane na EVE wiki.
http://www.eve-wiki.net/index.php?title=Event_Agents
  Imperialny stand można podbić biorąc misje u tych samych agentów w Data Center, którzy przyjmują stare certyfikaty, bo nowych chyba już nie ma. Lecimy zazwyczaj do kompleksu system obok i o ile nie jest wyczyszczony, to z ratów wypadnie wystarczająca ilość TAGów do zaliczenia misji. Lepiej zebrać je jednak przed misją. Będzie prościej niż czekać godzinami na spawn w wyczyszczonym kompleksie i nie zaliczyc misji z ich braku.

Muzahedin

  • Gość
Odp: Noob pytania. BPC i tagi , insygnia
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2008, 19:54:35 »
Dziękuje bardzo o taką odpowiedź mi chodziło :)

Skeer

  • Gość
Odp: Noob pytania. BPC i tagi , insygnia
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 10, 2008, 00:27:10 »
Szybciej zastosowanie taga znajdziesz tu:

http://joonicks.eu/eve/lpstore.php

Wystarczy do wyszukiwarki wpisać nazwę.