Autor Wątek: Ostatni Live Dev Blog  (Przeczytany 14547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Ostatni Live Dev Blog
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 10, 2008, 14:05:39 »
ja takze nie bralem bledow org jako argumentow, ale jak juz wspomnial, to mu je wypisalem.
Whatever... nie wypisuj na przyszłość innym, netykieta mówi, że nieładnie jest wytykać błędy, chociaż można się domagać ich poprawienia (wystarczy zwykłe zwrócenie uwagi, że się popełnia błędy i prośba o ich poprawienie).

to wez sobie dwa kestrel'e i bedziesz mial 8 luncherow.
A może od razu weźmy 10 - zawsze to 40 launcherów a nie tylko 8. Po co się ograniczać. Na tej zasadzie funkcjonuje blob: nie mam sam siły to wezmę kolegów, o on też ma kolegów, to ja wezmę jeszcze więcej. W efekcie na końcu masz albo LAG, albo jak to ostatnio bywa PAD.

Ponadto żeby wziąć 2 kesterele musisz mieć albo 2 konta, albo kolegę. Jeśli masz 2 konta to nie dasz rady tak szybko je obsługiwać jak 1 (spada wydajność, oj spada), a dodatkowo prawdopodobieństwo błędu rośnie. Jeśli masz kolegę, to niekoniecznie musi mieć on ten sam poziom skilli, doświadczenia i umiejętności by Ci w odpowiedni sposób pomóc. Chwytasz ?
Te problemy są tak samo skomplikowane jak uzyskanie balansu, który zadowoli wszystkich.

niby mozna zjammowac, ale czasem mozna wziasc dwa kertrel'e i niedosc, ze moc walic dmg to jeszcze komus go zbijac.
Nie wiem jak chcesz zadawać kestrelami dmg skoro masz defendery wsadzone. Tak dla informacji - żeby rozwalić cruise missile i torpedę potrzebujesz 2 rakiety defender. W dodatku one działają jedynie kiedy w Twoją stronę lecą rakiety przeciwnika wobec czego kolega nie pomoże. Na koniec jeszcze dodam, że kestrel ma bardzo mały zasięg w porównaniu do zasięgu ravena.

i nie chodzi o to co mozna bo roznie dobrze mowzesz powiedziec, ze moga podwoic ilosc capa neutralizowanego przez neut bo i tak bedzie lepiej zjammowac przecinika niz uzywac nos'ow.
No to o co chodzi skoro nie o to co można ? Chodzi o to czego nie można ? Skoro nie można to po co się tym przejmować ? DOSTOSUJ się.

jak sam widziesz, zajmie to wiecej niz miesiac.
103dni jak dla mnie.
to juz mnie zajmie 103 dni achura z lerningami na l4. fail ;p
"to" czyli co ? Zrobienie maraudera ? Bierzesz pod uwagę, że po drodze redukujesz sobie zużycie CPU i PG przez działka ? Bierzesz pod uwagę, że robisz BS na 5 ?

ja nie chce latac statkami 'rakietowymi'. statkami strzelajacymi rakietami tez nie chce latac.
No i w czym widzisz problem ? Lataj rokhiem, feroxem, eaglem, harpy...

szczerze to nieco mniej niz 1% ktoch mam w buddy list. ludzi z centali i polisha nie mam w buddy list. %_%.
Czyli błąd statystyczny. Możesz mu przekazać ode mnie, że jest Twoim błędem statystycznym ;)
Zrozumiałeś w końcu, że jak 1 tak ma to nie oznacza, że od razu jest wyrocznią w przypadku pozostałych ?

jesli chce latac HAC'em to juz wypada miec bronie t2.
Wypada to górna trójka panu Józkowi. T2 statki są wyspecjalizowane. Chcesz w pełni wykorzystać ich możliwości to SIEBIE (char) wyspecjalizuj (np. w blasterach). Chcesz zmienić specjalizację i iść na skróty ? No sorry, nie wiem nawet czy "tak to tylko w Erze"  ;)
Albo short, albo range - pamiętasz ? Chcesz zrobić kolejną specjalizację ? To poświęć na to czas.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

myst1q

  • Gość
Odp: Ostatni Live Dev Blog
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 10, 2008, 14:51:24 »
ad.1. dlaczego nie? inni zamiast mnie prosic o poprawe to im wytykaja.
ad.2. chyba tobie spada wydajnosc tak bardzo. dwa klienty naraz mam i fps na kazdym to okolo 80 XD
ad.3. mozna zmienic ammo jak trzeba. nie mowilem o zadawaniu dmg i zdejmowaniu dmg'u przeciwnika jednoczesnie.
defendera moge wywalic na 93km na skillach 5. na moim ficie riftera jestem w stanie wywalic rakiete 'gremlin rage' na ogleglosc 47km ;] bez zadnych modow do rakiet. na kestrelu moge miec 154km locka ^^.
ad.5. tak, samego maraudera.
ad.7.- chinczycy maja po kilka kont ;p
ad.8.- ja wiem, ze wypada miec specjalizacje do 'czegos'. ale chodzi mi o to, ze tej specjalizacji tak szybko sie nie robi ;p

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Ostatni Live Dev Blog
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 10, 2008, 14:54:15 »
Wystarczy tego offtopa. Zamykam watek. Mystiq, do Ciebie mam prosbe, abys pomyslal, zanim cos napiszesz.


Otwieram watek, ale na zasadzie proby.
1. Mystiq, jak napisalem ci na PM. Zacznij myslec, albo dostaniesz prewencyjnego bana na kilka dni, abys mogl ochlonac.
2. Panowie centralowcy weterani. Mystiq jest specyficzna osoba, wiec wykazcie sie inteligencja i odpowiednio inteligentnie prowadzcie konwersacje. Trzymajcie sie tematu itp.

« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2008, 15:24:39 wysłana przez Hastrabull »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Loc0

  • Gość
Odp: Ostatni Live Dev Blog
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 10, 2008, 19:42:16 »
Chcialbym `yntelygentnie` zaznaczyc, ze przejmujesz sie nerfem,ktorego jeszcze nie ma na statki ktorymi dlugo nie bedziesz mogl efektywnie latac. Po co plakac? Poczekaj jakt te zmiany beda wygladaly w paktyce i sie dopasuj.