Autor Wątek: Security status i takie tam  (Przeczytany 3985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myst1q

  • Gość
Security status i takie tam
« dnia: Wrzesień 15, 2008, 16:56:19 »
1. jak wlatuje do imperium z ss nizszym niz wymagane, to zanim zacznal do mnie walic sentry, to wala do mnie takie rzeczy jak np. sentry drony 'minmatar captain' i takie tam. moge im oddac bez narazania sie konkordowi?

2. bardziej sie oplaca robic misje czy racic, by zwiekszyc ss?

3. fast talk zwieksza ss. a robi moze tez tak, ze on wolniej spada?

4. Jak ktos ma global criminal, to moge w niego strzelac, bez sciagania na siebie sentr i zmniejszania ss. to to wiem. a czy jesli przed stacja bedzie ktos kto ma global criminal i mam na niego takze kill righta, i go zabije, to liczy sie to jako zniszczenie psowodu criminala, czy kr?.

aha
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 01:52:56 wysłana przez myst1q »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Security status i takie tam
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:55:08 »
1. jak wlatuje do imperium z ss nizszym niz wymagane, to zanim zacznal do mnie walic sentry, to wala do mnie takie rzeczy jak np. sentry drony 'minmatar captain' i takie tam. moge im oddac bez narazania sie konkordowi?

2. bardziej sie oplaca robic misje czy racic, by zwiekszyc ss?

3. fast talk zwieksza ss. a robi moze tez tak, ze on wolniej spada?

4. Jak ktos ma global criminal, to moge w niego strzelac, bez sciagania na siebie sentr i zmniejszania ss. to to wiem. a czy jesli przed stacja bedzie ktos kto ma global criminal i mam na niego takze kill righta, i go zabije, to liczy sie to jako zniszczenie psowodu criminala, czy kr?.

aha

1. Tak.
2. Racić w 0.0
3. To jest parametr powiększający Twój docelowy SS więc działa jakby w obie strony.
4. O ile mi wiadomo to KR ale nigy tego nie sprawdziłem w praktyce. Powinieneś stracić tego KRa nawet jeśli gość był criminally flagged.

Ellaine

  • Gość
Odp: Security status i takie tam
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2008, 10:30:27 »
Teoretycznie najlepszym sposobem poprawy security statusu jest jednoczesne klepanie misji lvl 4 i racenie, tak żeby raz na 15 minut zabić po 1 dużym statku z misji i paska. Są miejsca gdzie jest to możliwe, acz wydaje się dość upirdliwe.

Voulture

  • Gość
Odp: Security status i takie tam
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2008, 11:34:30 »
C do fast talk - o ikle mi wiadomo on tylko przyspiesza zdobywanie ss o jakis tam procent maly.

zlloty

  • Gość
Odp: Security status i takie tam
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2008, 13:06:38 »
"Skill at interacting with Concord. 5% Bonus to effective security rating increase."

http://www.eve-online.com/itemdatabase/EN/skills/social/3358.asp

Czyli wpływa na przyrost SSa - coś jak negotiations na ilość kasy od agenta, a nie jak diplomacy na standa do korpów/frakcji.

Ellaine

  • Gość
Odp: Security status i takie tam
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2008, 13:12:21 »
Ale ogolnie nie oplaca sie odzyskiwac SS bo to niszczy radosc zycia. Zamiast cieszyc sie mordowaniem i pykac wszystko co uda sie zlapac, martwisz sie ze Ci ss spadnie. Jeśli pilnujesz SS i potem je odrabiasz, jesteś jak dziecko które nie może w pełni bawić się z innymi bo mama będzie krzyczeć jak zabłoci sobie spodenki. Takie dziecko w czasie na przykład meczu w nogę po deszczu, stoi z boczku i jest smutne.

zlloty

  • Gość
Odp: Security status i takie tam
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 16, 2008, 13:18:29 »
Takie dziecko w czasie na przykład meczu w nogę po deszczu, stoi z boczku i jest smutne.

Albi, Twoje porównania mnie reprocesują na atomy  :2funny:

A co do racenia/misjonowania - czasem, jak się człek z kimś pokłóci (żona/koleżanka/kolega/dziecko/rodzic/CEO/św Mikołaj) to ma zwyczajnie ochotę coś bezstresowo rozp...  I właśnie po to są NPCe. ;D

A przy okazji SS rośnie.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: Security status i takie tam
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2008, 13:41:47 »
Znam lepsze obiekty do beztroskiego strzelania niz NPC :D

Ellaine

  • Gość
Odp: Security status i takie tam
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2008, 14:03:06 »
ale jak wlatujesz do low z ss 5.0 to zwykle nikt z paskow nie ucieka  :angel:
Jakich pasków? Nie ma ludzi na paskach w low. Jeśli są, są to baity. Baity przylatują na paski kiedy liczą na to że ktoś ich zaatakuje.

NeX

  • Gość
Odp: Security status i takie tam
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 16, 2008, 16:27:20 »
Eee tam. Nawet prawdziwe koparki w low są i fretki latają i indyki. Raz to nawet Ravena spotkałem jak solo kampił bramę. Uwielbiacie siać propagandę :)

myst1q

  • Gość
Odp: Security status i takie tam
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 16, 2008, 18:26:05 »
ja rattuje w low, bo w 0.0 mi sie nie chce [jak nagle wpada 10osob na locala z jednego korpa i to jeszcze przeciwnego do goscia z ktorym sie polecialo do 0.0 to czasem sie nieco traci czasu, zanim sobie odleca...].

jak juz mowilem, ratuje w low. zadko kogos spotykam na beltach, ale sa takie miejsca, gdzie hulki lataja bez ochrony/
a co do ss, prawda, zauwazylem tez, ze od kad mam male ss, to ludzie jakos szybciiej wywarpowywuja...
albi-> ja ss nie musze pilnowac, tylko teraz chcialem sobie podniesc, zeby moc przez high sec shipem przeleciec.