Autor Wątek: Kwestia prepaid za ISK  (Przeczytany 2934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

krotki

  • Gość
Kwestia prepaid za ISK
« dnia: Wrzesień 11, 2008, 22:55:00 »
1. Czy legalne jest kupowanie prepaida (którego na 100% mam zamiar wykorzystac - nie sprzedac) do gry za ISK?
2. Czy jest możliwe dorobienie się takiej ilości ISK przez okres trwania triala (nawet gdyby to mialo byc 24/7 farmowania / majnowania / czegos zupelnie z innej beczki, co daje zysk), aby opłacic sobie aktywowanie konta / kolejny miesiąc grania?
PS.  Szukałem tutaj na forum informacji na ten temat, lecz nie uzyskałem wyczerpujących danych, albo źle szukałem.
PS2. Witam i pozdrawiam polską scenę EVE.

Ellaine

  • Gość
Odp: Kwestia prepaid za ISK
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2008, 23:06:58 »
1. jest specjalna mechanika legalnego kupowania time codow za isk, robi sie to otwarcie, przez forum eve-o i wbudowany mechanizm w zarzadzaniu kontem. Karta 60 dni kosztuje okolo 400 milionow.
2. jest to mozliwe, ale trudne. Zasadniczo zarabianie na czas, szczegolnie na poczatku z niskimi skillami i ograniczona znajomoscia gry to katorga. Lepiej zaplacic sobie za pierwsze miesiace zlotowkami - nawet rozdawaniem ulotek nameczysz sie 10 razy mniej a potem bedziesz mogl sie cieszyc gra.

krotki

  • Gość
Odp: Kwestia prepaid za ISK
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2008, 23:19:17 »
Dzięki za szybką odpowiedź, co do płacenia PLN rozumiem - grałem w inne MMO i płaciłem, bo nie ma na rynku takiej gry której nie da się opłacic chocby nawet rozdawaniem ulotek:p, ale głównie  interesowało mnie to czy da się to zrobic legalnie. Takie trochę Perpetuum mobile - grasz żeby grac, jak życie - pracujesz żeby pracowac <-- dobra, bredzę za dużo alku dziś^^.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Kwestia prepaid za ISK
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2008, 07:57:28 »
Witamy,
ale cosik źle szukałeś, bo te pytania pojawiają się regularnie co kilka tygodni :P
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Odp: Kwestia prepaid za ISK
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2008, 10:20:41 »
Kupowałem wcale niedawno za 420 czy 30 chyba.

NeX

  • Gość
Odp: Kwestia prepaid za ISK
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2008, 10:30:24 »
  Na TRADE chanell zazwyczaj można taniej wyrwać. Jak pod koniec ludzi przyciśnie, to nawet poniżej 400. Taka natura biznesu. Bardziej długoterminowe oferty wiszą sobie na forum i można na spokojnie je realizować, a jak ktoś ma czas aby obserwować czat, to szybie transakcje mają dużą rozpiętość w obie strony. Ciągle ogłasza się gość, który proponuje za 800 milionów i zapewne czasem jakiegoś napalonego minera trafia. Reszta sprzedaje w okolicy 400. Najlepiej robić sobie notatki i odzywać się do sprzedających na priv gdy brakuje ofert. Generalnie widać, że 60 dniówki zmiejszyły podaż.

Goomich

  • Gość
Odp: Kwestia prepaid za ISK
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2008, 11:16:39 »
Są dwa razy droższe od 30 dniowych a sprzedają się jak 90 dniowe.