Autor Wątek: statki, rasy i spory  (Przeczytany 5313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

professor

  • Gość
statki, rasy i spory
« dnia: Lipiec 24, 2008, 19:18:05 »
na noobgarten zalozylem temat o minmatarze i niespodziewanie wybuchla walka na temat ktory capital jest lepszy. generalnie to duuuuzo czasu minie zanim przesiade sie z mojego rupture do capitala ale sam temat bardzo mnie zaciekawil :D. tutaj mozecie napisac o wyzszosci swoich ulubiencow itd. ;) moze przy okazji i ja sie dowiem czegos przydatnego. przy tym nie musicie sie ograniczac tylko do capitali, moga to byc inne statki o ktorych chcielibyscie cos powiedziec i porownac je do swojej klasy

WolfSimon

  • Gość
Odp: statki, rasy i spory
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2008, 09:21:56 »
No co ty, to tak nie działa. Jak masz jakieś miejsce przeznaczone do czegoś konkretnego to nikt właśnie tego tam nei robi tylko wszedzie indziej :D Najlepszy przykład do chyba flejm :D

BANK ROBBER

  • Gość
Odp: statki, rasy i spory
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2008, 09:58:33 »
No co ty, to tak nie działa. Jak masz jakieś miejsce przeznaczone do czegoś konkretnego to nikt właśnie tego tam nei robi tylko wszedzie indziej :D Najlepszy przykład do chyba flejm :D

nic dodać , nic ująć  - 100% racji
Dodam iż osobiście obwiniam za to polską mentalność , z historii wiadomo co i jak... a sam ten post to już offtop wiec kolejne potwierdzenie powyższego stwierdzenia :D
Pozdro

Ellaine

  • Gość
Odp: statki, rasy i spory
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2008, 10:23:14 »
To nie Polska, to ogólnoludzkie cechy procesu komunikacji :)

professor

  • Gość
Odp: statki, rasy i spory
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2008, 02:05:37 »
no to mozecie kontynuowac swoj spor w watku 'czy minmatar to dobry wybor' :uglystupid2:

misao

  • Gość
Odp: statki, rasy i spory
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2008, 18:03:02 »
minmatar to zly wybor jedynie koszernym wyborem jast achura, spec force ze skliami pod gunnery

Totalizator

  • Gość
Odp: statki, rasy i spory
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 17, 2008, 18:18:51 »
Wogóle powinni pokasować inne buildy tylko zostawić caldari achura bo ludzie się gubią niepotrzebnie.